Na co wydasz 150 zł, które ci damy?

Dokładnie 18 274 osoby wzięły udział we wszystkich trzynastu edycjach Money Manii! Nie odpuszczaj świetnej okazji i zgarnij bon na zakupy na Allegro. Otrzymasz 150 zł tylko za to, że założysz konto w Alior Banku i spełnisz dwa proste warunki. Jakie? Czytaj dalej! Wyjaśniam wszystko krok po kroku.

Money Mania to akcja, którą organizujemy już po raz czternasty. Tym razem zaprosiliśmy do współpracy Alior Bank. Otrzymasz od nas bon 150 zł do wykorzystania na Allegro, jeśli założysz Konto Jakże Osobiste w Alior Banku, zapewnisz na nie jeden wpływ min. 1 tys. zł i 3 razy zapłacisz kartą lub BLIK-iem – w sklepach stacjonarnych albo w internecie. Proste, prawda? Przeprowadzę cię krok po kroku aż do udanych zakupów na Allegro!

1.    Załóż konto w Money Manii

Brałeś udział w Money Manii? Zaloguj się na swoje konto na stronie Money Manii.
Nie brałeś wcześniej udziału w akcji? Załóż konto na dedykowanej stronie promocji.

Następnie wpisz swoje imię, nazwisko, adres mailowy oraz hasło do swojego konta w Money Manii. Pamiętaj, aby zaznaczyć wszystkie zgody, czyli zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody marketingowe. Bez nich nie dowiemy się, że możesz otrzymać bon!

Po wypełnieniu danych, otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w link, który przeniesie cię na stronę Money Manii. Zaloguj się loginem i hasłem, który podałeś przy rejestracji.

Po zalogowaniu zostaniesz przeniesiony na stronę z wnioskami. Kliknij przycisk „wyślij wniosek”, a otworzy ci się formularz bankowy, za pomocą którego zawnioskujesz o konto. Pamiętaj, że jeśli złożysz wniosek na stronie banku, w placówce, na infolinii lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej nie zostaniesz zakwalifikowany do wypłaty premii.

2. Wypełnij wniosek o Konto Jakże Osobiste

Wypełnij po kolei pola we wniosku o konto. Pamiętaj, aby wpisać ten sam adres mailowy, który podałeś podczas rejestracji w Money Manii. Dzięki temu będziemy mogli zakwalifikować cię do otrzymania bonu.

Przygotuj swój dowód osobisty (będzie ci potrzebny do wpisania danych) oraz wybierz sposób zawarcia umowy. Umowę możesz podpisać bez wychodzenia z domu – przelewem potwierdzającym, za pośrednictwem kuriera lub bankowego video chatu. Rejestracja i zawnioskowanie o konto zajęło mi w sumie 15 minut. To mało, jeśli otrzymasz za to 150 zł, prawda?

3. Pamiętaj o warunkach promocji

Razem z Alior Bankiem wymyśliliśmy naprawdę proste warunki, które trzeba spełnić. Pamiętaj jednak o terminach, w jakich trzeba je wykonać:

 • Do 13 maja 2018 r.  złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste i kartę debetową za pośrednictwem Money Manii.
 • Do 30 maja 2018 r. podpisz umowę o Konto Jakże Osobiste.
 • Do 31 lipca 2018 r. zasil swoje nowo otwarte konto na łączną kwotę min. 1 tys. zł (może to być jeden lub kilka przelewów, nawet z twojego rachunku w innym banku) oraz trzy razy zapłać kartą lub BLIK-iem.
 • Do 31 sierpnia 2018 r. w mailu, który do ciebie wyślemy oraz w zakładce „moje dane” znajdziesz informację o tym, czy spełniłeś wszystkie warunki promocji oraz bon na 150 zł do wydania na dowolny zakup na Allegro.

I już! Możesz ruszać na zakupy!

Jak wykorzystać bon? O czym musisz pamiętać?
- Bon możesz wykorzystać do 28 lutego 2019 r. na jedne zakupy.
- Przy opłacaniu transakcji na Allegro znajduje się pole „kod rabatowy”. Tam wklejasz kod, który od nas dostałeś i obniża on wartość koszyka o 150 zł. Jeśli zrobisz zakupy za większą kwotę, to musisz dopłacić, a jeśli na mniejszą, to niewykorzystana reszta bonu przepada.
- Nie można dzielić bonu, czyli np. raz zrobić zakupy za 100 zł, a innym razem za 50 zł.

Konto Jakże Osobiste – czy się opłaca?

Prowadzenie konta w Alior Banku będzie darmowe, jeśli co miesiąc będziesz przelewać na nie min. 1,5 tys. zł. Karta także będzie, jeśli wykonasz nią transakcje na łączną kwotę min. 300 zł.

Pieniądze przelewać możesz za darmo, a do tego dobrać sobie dwie darmowe korzyści spośród następujących:

 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą,
 • ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • program Mastercard Priceless Specials,
 • darmowy limit w koncie przez 10 dni,
 • pakiet assistance (pomoc w nagłych wypadkach),
 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
 • zwrot 1 proc. za płatności zbliżeniowe telefonem (maks. 240 zł),
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych.

Korzyści możesz zmieniać w dowolnym momencie, a jeśli chcesz dobrać sobie dodatkową, to jej koszt to 3,50 zł miesięcznie. Konto jest ciekawe, bo możesz dopasować je do własnych potrzeb. Przykładowo, jeśli wyjeżdżasz na wakacje i potrzebujesz wypłacać gotówkę, to możesz wybrać jako korzyść bezpłatne bankomaty za granicą. A gdy planujesz większy wydatek (np. remont czy komunię dziecka), to możesz skorzystać z nieoprocentowanego limitu, a potem go wyłączyć. Korzystne, prawda?

Wskazówki dla Money Maniaków!
- Mogą wziąć udział osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku nie posiadały konta w Alior Banku, w kantorze Alior Banku albo Karty Kibica.
- Numer bonu będzie widoczny w zakładce „moje dane” na Twoim koncie w Money Manii od 31 sierpnia 2018 r.
- Jeśli nie otrzymasz bonu mailem, sprawdź folder SPAM.
- Wnioski o konto złożone w banku nie biorą udziału w promocji.
- Z jednego adresu mailowego możesz założyć tylko jedno konto i otrzymać tylko jeden bon.

Teraz już wiesz, jak otrzymać bon na Allegro krok po kroku. Nie zwlekaj z wzięciem udziału. Aby to zrobić, przenieś się na stronę promocji. Zupełnie bezpłatnie, łatwo, szybko i bez wychodzenia z domu otrzymasz 150 zł! Nie przegap takiej okazji.

WEJDŹ NA STRONĘ MONEY MANII! >>

Masz jakieś pytania? Napisz do mnie w komentarzu!  

 

Artykuły 13.04.2018