3 modowe hity, które możesz mieć za darmo

Dla większości kobiet pieniądze i ubrania idą w parze, lecz zupełnie nie w tym kierunku, w którym powinny. Jeśli wydatki na ciuchy pochłaniają zbyt dużą część twojego budżetu, mam dobrą wiadomość. W ramach promocji „Moda na Konto” banku BGŻ BNP Paribas możesz założyć darmowe konto i dostać voucher na spełnienie modowych marzeń.

Konto Optymalne w banku BGŻ BNP Paribas to z pewnością jeden z najbardziej korzystnych rachunków osobistych na rynku. Rachunek broni się absolutnym 0 zł za prowadzenie konta i brakiem jakichkolwiek opłat za używanie karty debetowej.

Co rachunek bankowy może mieć wspólnego z modą? To, że za założenie bezpłatnego konta otrzymasz karty podarunkowe o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w Answear. Gdzie jest haczyk? Nie ma żadnego. Na Koncie Optymalnym wzbogacisz się ty i twoja szafa.

Hit nr 1 – Skórzana ramoneska 

Jeśli założysz Konto Optymalne w ramach promocji „Moda na Konto”, otrzymany voucher możesz przeznaczyć na zakup ramoneski. Nieśmiertelna motocyklowa kurtka, którą rozsławił punkrockowy zespół Ramones, nie wychodzi z mody.

Podwójne klapy z ćwiekami, przesunięty w bok zamek i przyszyty pas to przepis na udaną stylizację. Dzięki „Modzie na Konto” będziesz mogła nosić kultową kurtkę bez konieczności wydawania na nią nawet złotówki.

Hit nr 2 – Espadryle 

Ciężko znaleźć wygodniejsze i ładniejsze obuwie na lato. Espadryle od wielu lat są na topie – bez względu na rodzaj marki, czy kolor. Niewiele osób wie, że te lekkie i wykonane z naturalnych materiałów buty, mają niezwykły rodowód. Pierwsze espadryle noszono już w XIV wieku na terenie dzisiejszej Hiszpanii.

Przez wieki były uznawane za obuwie dla ubogich, a na salony w drugiej połowie XX wieku wprowadził je nie kto inny jak Yves Saint Laurent. Espadryle to dobre rozwiązanie na wakacje, zarówno dla pań, jak i panów. Otrzymując karty podarunkowe w ramach najnowszej promocji banku BGŻ BNP Paribas, będziesz mogła przebierać w ofertach.

Hit nr 3 – Mom jeans 

Moda z lat 90. powróciła jak bumerang. Ogrodniczki, lampasy, krótkie topy, kraciaste koszule można znaleźć w każdym sklepie. Jednym z tegorocznych hitów są się mom jeans, czyli spodnie legendy, które wielu paniom mogą się kojarzyć z serialem „Beverly Hills 90210”.

Mom jeans charakteryzują się wysoką talią i całkowitym niedopasowaniem do sylwetki. Alternatywą dla mom jeans mogą być również jeansy boyfriendy. Dzięki promocji „Modza na konto” możesz sobie podarować ten modowy hit bez ponoszenia żadnych opłat. Pamiętaj, że przedstawione przeze mnie ubraniowe bestsellery to jedynie inspiracja. Co zrobisz z voucherem na 200 zł, zależy tylko od ciebie.

Jak założyć Konto Optymalne i cieszyć się z darmowych zakupów?

Być może założenia konta nie sprawi ci tyle przyjemności, co zakupy, ale możesz być pewna, że potrwa zdecydowanie krócej. Aby otrzymać karty podarunkowe o łącznej wartości 200 zł na zakupy w sklepie internetowym Answear, wystarczy podać swoje podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i PESEL.

Warunkiem skorzystania z promocji „Moda na konto” jest zarejestrowanie się na stronie promocji i złożenie wniosku o konto do 10 maja 2018 roku. Czasu nie zostało wiele, dlatego nie zwlekaj. Umowa o konto musi zostać podpisana najpóźniej do 25 maja. Jeśli będziesz aktywnie korzystać z karty i konta, otrzymasz dwie elektroniczne karty podarunkowe po 100 zł każda.

Vouchery powędrują w twoje ręce, jeśli każdego miesiąca zapewnisz wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł i wykonasz bezgotówkowe płatności kartą na min. 200 zł. Warunki promocji są bardzo proste, dlatego spełnisz je bez problemu. Pamiętaj, że ilość voucherów jest ograniczona i otrzyma je tylko tysiąc pierwszych osób!

Czy warto założyć Konto Optymalne w banku BGŻ BNP Paribas?

Posiadacze Konta Optymalnego mogą liczyć nie tylko na brak opłat za kartę i prowadzenia konta, ale także darmowe wypłaty z bankomatów w sieciach BGŻ BNP Paribas i Planet Cash. Ten rachunek osobisty to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które żyją nowocześnie i sporo podróżują. Jeśli zdecydujesz się na założenie Konta Optymalnego, otrzymasz możliwość darmowej wypłaty z bankomatów w 50 krajach na całym świecie, a także dostęp do wygodnej aplikacji mobilnej GOmobile.

Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku. Masz czas tylko do 10 maja! Wniosek możesz złożyć tutaj.

Regulamin promocji „Moda na konto”

Tabela Opłat i Prowizji rachunków bankowych dla klientów BGŻ BNP Paribas

źródło zdjęć: Instagram Answear

Artykuły 26.04.2018