Strefa kibica w twoim domu? Stwórz ją dzięki BGŻ BNP Paribas!

Jestem przekonana, że nawet nie będąc fanem piłki nożnej, z pewnością słyszałeś o zbliżających się Mistrzostwach Świata w Rosji. Może to dobra okazja, żeby zorganizować w domu swoją własną strefę kibica i dopingować biało-czerwonych? Pomoże ci w tym 400 zł na zakupy w sklepach RTV Euro AGD, które możesz otrzymać w nowej promocji BGŻ BNP Paribas. Sprawdź szczegóły!

BGŻ BNP Paribas nie zwalnia tempa. Promocja bankowa goni promocję. Jest więc w czym wybierać! Co bank oferuje tym razem? Wystarczy wyrobić kartę kredytową i spełnić bardzo proste warunki. W nagrodę możesz zgarnąć nawet 400 zł w formie voucherów do sklepów RTV Euro AGD. Zainteresowany? Chętnie podpowiem ci jak to zrobić i na co możesz je wydać!

Domowa strefa kibica, czyli gadżety, które przydadzą się przed meczem

Zastanawiasz się, na co możesz wydać 400 zł w RTV Euro AGD? Nie musisz! Wielkimi krokami zbliża się mundial. Wszyscy Polacy będą wkrótce kibicować naszej reprezentacji. Dlatego promocja BGŻ BNP Paribas to świetna okazja, żeby zorganizować własną, domową strefę kibica. Jestem przekonana, że doping w takich warunkach ułatwi biało-czerwonym wyjście z grupy. Co jest niezbędne podczas oglądania meczu? Oto moje propozycje:

Telewizor

Nie chcesz mieć wątpliwości co do decyzji sędziego? Zainwestuj w telewizor! Najlepiej duży z dobrej jakości obrazem. Pomyślałeś właśnie, że przecież nie kupię go za 400 zł? Zgadzam się, ale pamiętaj, że to nie jest jednorazowa inwestycja, dokładając określoną sumę, sprawisz radość nie tylko sobie, ale całej rodzinie.

Ceny telewizorów dla prawdziwych kibiców zaczynają się już od 1500 zł.

Klimatyzator

Gdy zrobi ci się za gorąco od nadmiaru emocji, pomocny może okazać się klimatyzator. Tego typu sprzęt otrzymasz całkowicie za darmo, realizując swoje vouchery! Nie muszę wspominać, że przyda się także w upalne dni?

Ceny skutecznych klimatyzatorów zaczynają się już od 350 zł.

Mini lodówka na napoje

Wyobraź sobie sytuację, w której Lewandowski jest już pod bramką przeciwnika, głośny doping spotęgował pragnienie, a tobie właśnie skończył się napój? Możesz mieć go pod ręką korzystając z przenośnej lodówki, którą spokojnie kupisz w RTV Euro AGD płacąc zdobytymi bonami za wyrobienie karty kredytowej.

Ceny przenośnych lodówek zaczynają się od 100 zł.

Pamiętaj, że vouchery możesz przeznaczyć na co tylko chcesz! Dlatego jeśli urządzasz kuchnię, planujesz wakacje, a może masz jakieś gadżeciarskie marzenie to jest to dobry moment. Wyrób kartę i ciesz się z zakupów.

Kto może skorzystać z promocji?

Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią oraz nowym klientem banku, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy do dnia zawarcia umowy nie posiadał karty kredytowej BGŻ BNP Paribas, to możesz wziąć udział w promocji. 

Pamiętaj, że posiadanie innych produktów np. konta osobistego nie wyklucza cię ze skorzystania z oferty!

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy, że wejdziesz na dedykowaną stronę promocji i wypełnisz formularz. Masz na to czas do 30 czerwca 2018 roku.

Podaj w nim swoje imię, nazwisko, telefon i adres e-mail oraz zaznacz wymagane zgody marketingowe i kliknij "wyślij". Poczekaj aż skontaktuje się tobą doradca banku. Następnie podczas rozmowy telefonicznej zawnioskuj o kartę.

Jeśli spełnisz warunki i bank przyzna ci kartę kredytową Mastercard z programem mamBONUS, to pozostanie ci już jedynie skorzystanie z niej i odebranie nagrody.

Zgarnij 400 zł i ciesz się z zakupów

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy od dnia podpisania umowy aktywnie korzystaj ze swojej karty. Wykonaj transakcje na min. 500 zł, a otrzymasz 30 tys. punktów w programie mamBONUS, które będziesz mógł wymienić na bon o wartości 100 zł do sklepów RTV Euro AGD. Płacąc za rachunki czy codzienne zakupy spełnienie warunków promocji nie powinno być dla ciebie problemem.

To jak wysoką nagrodę przyzna ci bank, zależy od kwot transakcji, których dokonasz swoją kartą kredytową. Odpowiednio otrzymasz:

  • 100 zł za transakcje na kwotę od 500 zł do 999,99 zł
  • 200 zł za transakcje na kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł
  • 300 zł za transakcje na kwotę od 1500 zł do 1999,99 zł
  • 400 zł za transakcje na kwotę od 2000 zł

Pamiętaj, że aby odebrać nagrody w promocji musisz być zarejestrowany w programie mamBONUS. Swoje konto założysz na stronie www.mambonus.pl.

Dodatkowo do zgarnięcia 5 tys. punktów na start w systemie korzyści mamBONUS. Wymienisz je na dowolne nagrody z katalogu. Szczegóły w regulaminie.

Karta kredytowa BGŻ BNP Paribas

Korzystając z promocji, wyrobisz kartę kredytową Mastercard mamBONUS. Posiadanie jej może przynieść ci wiele korzyści. Nie musisz obawiać się, że zabraknie ci gotówki w nagłych sytuacjach czy przepadnie rezerwacja hotelu na wakacje dla ciebie i twojej rodziny. Karta kredytowa wbrew pozorom nie musi generować dużych kosztów. Produkt BGŻ BNP Paribas będzie kosztował cię 72 zł rocznie. Uwaga! W pierwszym roku nic nie zapłacisz, jeśli spełnisz warunki powyższej promocji.

Zainteresowany? Nie zapomnij zapoznać się z tymi dokumentami:

Regulamin promocji „Karta kredytowa z voucherami RTV Euro AGD”

Regulamin programu lojalnościowego mamBONUS

Tabela opłat i prowizji

Masz wątpliwości? Napisz do mnie na adres: dagmara.sudol@totalmoney.pl, a postaram się je wszystkie rozwiać!

Artykuły 10.05.2018