Gigantyczne zakupy w Biedronce za darmo. Sprawdź, jak to zrobić

Zakupy w supermarketach Biedronka za darmo przez najbliższe 10 miesięcy? To możliwe z kartą kredytową Citi Simplicity, dostępną w Banku Citi Handlowym. Wystarczy, że jesteś nowym klientem banku i będziesz aktywnie korzystał z karty. Czy to się opłaca? Zdecydowanie tak. Dodatkowo dostaniesz do 50 proc. zniżek w 5 tysiącach punktów w Polsce.

Średnia wartość koszyka zakupowego w Biedronce wynosi 33 zł. Co powiesz na to, aby każdego miesiąca dostawać bony i łącznie zyskać w promocji 500 zł do wydania w największej sieci handlowej w Polsce? Voucher możesz odebrać w bardzo prosty sposób, a ja krok po kroku powiem ci jak.

Promocja Citi Bank i Biedronka - krok po kroku

Zastanawiasz się, jak otrzymać aż 500 zł do wydania na zakupy w Biedronce? Wykonaj 3 kroki!

1. Wypełnij formularz kontaktowy. Na tej podstawie oddzwoni do ciebie doradca z banku i pomoże ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Będziesz musiał przesłać swoje dokumenty dochodowe (np. skan wyciągu z twojego konta), więc pamiętaj, aby je przygotować.

Aby otrzymać kartę Citi Simplicity, musisz mieć ukończone min. 21 lat, być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące i otrzymywać dochód przynajmniej 1 200 zł. Jeśli prowadzisz swoją firmę, to musi ona funkcjonować przez co najmniej 2 lata.

2. Po tym, jak otrzymasz kartę, zaloguj się do serwisu internetowego Banku Citi Handlowym najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę.

3. Przez każdy z 10 kolejnych miesięcy rób zakupy swoją nową kartą kredytową na łączną kwotę min. 1 000 zł. Jeśli spełnisz ten warunek, to w każdym z tych miesięcy w swojej bankowości internetowej otrzymasz e-kod o wartości 50 zł. Będziesz mógł go wykorzystać na zakupy w Biedronce, a przez cały okres promocji możesz dostać więc maks. 500 zł od banku.

Karta kredytowa Citi Simplicity - czy warto?

Jeśli często robisz zakupy i korzystasz z kart płatniczych, nie znajdziesz lepszej oferty. Karta Citi Simplicity to najtańsza z kart kredytowych na rynku. „Plastik” od Citi Handlowego jest pozbawiony opłaty rocznej za kartę i jakichkolwiek opłat za powiadomienia SMS, czy informacje o braku spłaty karty.

Karta Citi Simplicity gwarantuje ci aż 56-dniowy okres bezodsetkowy dla wszystkich transakcji bezgotówkowych. Posiadacze tej karty kredytowej mogą skorzystać z programu ratalnego, dzięki któremu mogą rozłożyć transakcje na raty, lub skorzystać z opcji zamiany limitu karty na gotówkę. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) karty Citi Simplicity wynosi 10,47 proc. Jeśli zdecydujesz się na kartę od Citi Handlowego, otrzymasz dostęp do programu Citi Specials, dzięki któremu zapłacisz do 50 proc. mniej w blisko 5 tys. miejsc w całej Polsce.

Jesteś zainteresowany darmowymi zakupami w Biedronce? Spiesz się, bo promocja trwa tylko do 14 sierpnia 2018 roku. Skontaktuj się z bankiem już teraz!

Weź udział w promocji >>

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji

 

 

Artykuły 14.05.2018