300 zł na wakacje. Odbierz je już teraz!

Zamknij oczy. Słońce ogrzewa ci policzki. Słyszysz szum morza, a fale delikatnie rozbijają się o brzeg. Sięgasz ręką po kolorowego drinka z parasolką, popijasz i czujesz, że jesteś w raju. Piękna perspektywa, prawda? Naprawdę zasłużyłeś na wakacje! Teraz w promocji pożyczki Vivus otrzymasz bon 300 zł do wykorzystania na wycieczkę lub wczasy. Zobacz, jak krok po kroku, skorzystać z promocji.

Nie masz jeszcze planów na wakacje? To najwyższy czas je zrobić! Pomoże ci w tym najnowsza promocja dobrze znanej pożyczki Vivus.pl, która regularnie występuje w czołówce naszych rankingów szybkich pożyczek. Nowym klientom Vivus oferuje darmową pożyczkę do 3 tys. zł, na spłatę której bez żadnych kosztów masz aż 61 dni. Stali klienci mogą natomiast otrzymać nawet 7,5 tys. zł na 30 dni.

Vivus promocja na wakacje – na czym polega?

W ramach promocji, za wzięcie pożyczki w Vivus.pl na dowolną kwotę i okres, otrzymasz bon na sumę 300 zł, który będziesz mógł wykorzystać na stronie Fly.pl na zakup zorganizowanej wycieczki samolotem za min. 3 tys. zł.

Promocja jest skierowana zarówno dla nowych klientów Vivus.pl, jak i tych, którzy już wcześniej korzystali z jego usług.

Jak otrzymać 300 zł na wakacje? Krok po kroku

  1. Wypełnij wniosek o pożyczkę . Jako nowy klient możesz maksymalnie pożyczyć 3 tys. zł, a jako stały 7,5 tys. zł, choć pamiętaj, że kwota nie ma wpływu na to, czy otrzymasz bon.
  2. W kolejnym kroku wybierz bank, w którym masz konto osobiste. Vivus.pl poda ci numer rachunku, na który musisz przelać 1 grosz. Służy to sprawdzeniu tego, czy nie podałeś błędnych danych. Pamiętaj więc, żeby dane, które podałeś we wniosku były takie same jak te, które podałeś w banku. W ten sposób Vivus.pl otrzyma informację o twoim numerze konta i będzie wiedział, gdzie przelać pieniądze z pożyczki.
  3. Po weryfikacji konsultant z Vivus.pl oddzwoni do ciebie i zapyta cię, czy masz zobowiązania finansowe. Jeśli nie masz albo spłacasz je regularnie, to nie powinieneś mieć problemów z otrzymaniem pozytywnej decyzji.
  4. Pieniądze w ciągu kilkunastu minut trafią na twoje konto.
  5. Na twój adres mailowy przyjdzie umowa pożyczki. Wydrukuj ją, podpisz i wyślij na adres firmy pożyczkowej, który znajdziesz w mailu.
  6. W ciągu 5 dni SMS-em otrzymasz kod o wartości 300 zł.
  7. Wejdź na stronę biura podróży Fly.pl i znajdź tam swoją wymarzoną wycieczkę o wartości min. 3 tys. zł. Ważne, żeby był to wyjazd z transportem lotniczym i zakwaterowaniem.
  8. Po kliknięciu rezerwuj, wypełnij formularz, a informację o posiadanym kodzie podaj w komentarzu przed wysłaniem twojego zamówienia. Cena wycieczki zostanie obniżona o 300 zł.

Promocja Vivus.pl i Fly.pl – czy warto?

Promocja ma bardzo przejrzyste i łatwe do spełnienia warunki. Wzięcie pożyczki nic nie będzie cię kosztowało, jeżeli jesteś nowym klientem i spłacisz ją w ciągu 61 dni, a zyskasz 300 zł na wakacje.

Proces jest bardzo szybki i darmowy, a pozwala wydać mniej na zasłużony urlop. To co? Czas zarezerwować wyjazd! Masz czas tylko do 30 czerwca 2018 r.!

WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI!

 

O tym warto pamiętać!

1. Osoby, które już wcześniej wzięły pożyczkę w Vivus.pl także mogą wziąć udział w promocji.
2. Bon można wykorzystać tylko raz na wycieczkę zorganizowaną o wartości min. 3 tys. zł, której transport odbywa się samolotem. Bon nie obowiązuje wyjazdów z dojazdem własnym ani samych biletów lotniczych.
3. Bon otrzymasz SMS-em w ciągu 5 dni od dnia zawarcia umowy o pożyczkę.
4. Bon musisz wykorzystać do 31 sierpnia 2018 r.
5. Do promocji możesz przystąpić do 30 czerwca 2018 r.

Masz jakieś pytania związane z promocją? Napisz do mnie w komentarzu albo mailowo: anna.malek@totalmoney.pl.

Maksymalna wysokość pierwszej pożyczki przez internet lub telefon to 3000 zł. Jednorazowa opłata rejestracyjna, która jest niezwłocznie zwracana wnioskodawcy, wynosi 1 grosz (gdy Klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na jeden z rachunków bankowych, w którym Spółka posiada swoje konto) lub 1 złoty gdy Klient korzysta z systemu Blue Cash. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.com.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200; całkowita kwota do zapłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 11.05.2017 r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

 

Artykuły 16.05.2018