Ranking szybkich pożyczek - maj 2017

01 miejsce
Maksymalna kwota darmowej pierwszej pożyczki 6 000
Maksymalny okres darmowej pierwszej pożyczki 30 dni
02 miejsce
Maksymalna kwota darmowej pierwszej pożyczki 5 000
Maksymalny okres darmowej pierwszej pożyczki 30 dni
03 miejsce
Maksymalna kwota darmowej pierwszej pożyczki 3 000
Maksymalny okres darmowej pierwszej pożyczki 30 dni

Planujesz odświeżyć mieszkanie na wiosnę? Wybierasz się na wesele i już najwyższy czas kupić prezent? Prześwietliłam ofertę rynkową i okazało się, że za darmo możesz pożyczyć nawet 6 tys. zł! Sprawdź, gdzie szukać najlepszych bezpłatnych pożyczek.

Kiedy znajdziesz w internecie ofertę pożyczki on-line za 0 zł, nie zakładaj z góry, że ktoś chce cię oszukać. Firmy pożyczkowe mają obowiązek przedstawić realne warunki oferty i te, które znajdziesz w naszym rankingu, rzeczywiście tego przestrzegają.

Żebyś nie musiał płacić odsetek, pamiętaj o dwóch rzeczach:

  • z nieoprocentowanej pożyczki będziesz mógł skorzystać tylko wtedy, gdy spłacisz ją w terminie. Za opóźnienie będziesz musiał zapłacić;
  • darmowa oferta adresowana jest tylko do nowych klientów, co oznacza, że w danej firmie możesz bezpłatnie pożyczyć tylko raz.

Aby wciąż korzystać z zastrzyku gotówki za darmo, warto wziąć pod uwagę oferty różnych firm. Aktualnie w ten sposób możesz pożyczyć w sumie prawie 53 tys. zł! Sprawdź, gdzie możesz pożyczyć najwięcej i cieszyć się najdłuższym okresem spłaty.

Ranking pierwszych darmowych pożyczek 

W tym miesiącu mamy małe przetasowanie w rankingu. Po raz pierwszy zwyciężyła w nim szybkagotowka.pl. Od tej firmy możesz pożyczyć maksymalnie aż 6 tys. zł. Jeśli oddasz pieniądze w ciągu 30 dni, to nie zapłacisz odsetek. Drugie miejsce zajmuje freezl.pl, który oferuje darmową pożyczkę do 5 tys. zł na 30 dni. Podium zamyka vivus.pl, który nie naliczy ci oprocentowania od zobowiązania w wysokości maksymalnie 3 tys. zł. Także i tę pożyczkę musisz spłacić w ciągu 30 dni.

Ranking szybkich pożyczek gotówkowych - darmowe pierwsze pożyczki

Jak wziąć darmową pożyczkę?

Już wiesz, z usług której firmy warto skorzystać. A jak wziąć pożyczkę przez internet? Proces we wszystkich firmach jest zbliżony i zajmuje maksymalnie pół godziny. Kliknij w przycisk „sprawdź pożyczkę”. Zostaniesz przekierowany na stronę firmy pożyczkowej, gdzie wystarczy zaznaczyć kwotę i okres pożyczki, który cię interesuje. Kliknij „weź pożyczkę”. Pojawi się wniosek, w którym wpisz swoje dane osobowe, adres, numer telefonu i konta bankowego. W celu weryfikacji podanych danych zostaniesz poproszony o przelanie jednego grosza na wskazany rachunek. Po krótkim czasie dostaniesz SMS z informacją, czy dostałeś pożyczkę, a na twój adres mailowy zostanie przesłana umowa. Gdy ją zaakceptujesz, pieniądze wpłyną na twój rachunek.

Jeśli potrzebujesz porady, którą pożyczkę wybrać, zostaw swój numer telefonu. Nasi eksperci skontaktują się z tobą i przeprowadzą cię przez dalszy proces.

Ranking 22.05.2017