Ranking szybkich pożyczek - sierpień 2017

Koniec wakacji to dla większości z nas okres wzmożonych wydatków. Dzieci idą do szkoły, co wiąże się z zakupem książek i przyborów, a przecież w lipcu i sierpniu wydajemy więcej na podróże i letnie wyjazdy. Rozwiązaniem przejściowych trudności finansowych może się okazać pożyczka krótkoterminowa. To dobre rozwiązanie, zwłaszcza, jeśli skorzystamy z darmowej chwilówki. A gdzie szukać najlepszych ofert? Podpowiadamy!

W najnowszym rankingu pożyczek pozabankowych szukaliśmy dwóch rodzajów produktów: darmowych pożyczek dla nowych klientów oraz zobowiązań w wysokości 10 tys. zł płatnych w ciągu 24 miesięcy. Które instytucje proponują najlepsze warunki wybranych przez nas pożyczek?

DARMOWA PIERWSZA POŻYCZKA 

Na początek sprawdziliśmy, gdzie najlepiej udać się po pożyczkę bez żadnych dodatkowych opłat. Spośród 32 znalezionych przez nas ofert, pierwsze miejsce zajęła szybkagotówka.pl. Pożyczkodawca oferuje kwotę aż 6 tys. zł płatną w ciągu 30 dni całkowicie za darmo. Na drugim miejscu znaleźli się ex aequo netcredit.pl oraz vivus.pl. W obu przypadkach nowi klienci mogą wnioskować o pożyczkę w wysokości 3 tys. zł na okres 30 dni. Ostatnie miejsce na podium przypadło firmie lendon.pl. Pożyczysz tam 2 500 zł na 45 dni.

Ranking szybkich pożyczek gotówkowych - darmowe pierwsze pożyczki

10 TYS. ZŁ NA 24 MIESIĄCE

W sierpniowym rankingu wzięliśmy również pod lupę pozabankowe pożyczki ratalne. Sprawdziliśmy, gdzie najlepiej pożyczyć 10 tys. zł płatnych w 24 ratach. Pomimo że jest to wysoka kwota, znaleźliśmy aż 14 pożyczkodawców, którzy mają w swojej ofercie tego rodzaju zobowiązania. Najlepsze warunki omawianej pożyczki uzyskasz na wonga.com. Pożyczając tam 10 tys. zł, będziesz musiał oddać
13 130 zł. Znacznie więcej zapłacisz w monedo.pl. Całkowity koszt zobowiązania u tego pożyczkodawcy to 6 722,53 zł . Na trzecim miejscu naszego rankingu pożyczek ratalnych znalazły się aż 4 firmy: aasapolska.pl, asakredyt.pl, gotowkanatychmiast.pl, pozyczka-ratalna.pl. W każdej z nich za pożyczkę w wysokości 10 tys. zł zapłacisz 7 872 zł.

Ranking szybkich pożyczek gotówkowych - darmowe pierwsze pożyczki

POŻYCZAJ Z GŁOWĄ

Pożyczka krótkoterminowa może ci pomóc w szybki i prosty sposób podreperować domy budżet. Pamiętaj jednak, aby jak najlepiej zaplanować wydatki i przygotować się na spłatę zadłużenia. Dzięki temu unikniesz dodatkowych odsetek, a pierwsza pożyczka faktycznie będzie darmowa. Jeśli już wybierzesz najlepszą ofertę, dokładnie przeczytaj umowę, a w razie wątpliwości skontaktuj się z przedstawicielem firmy pożyczkowej. Pożyczając z głową nie musisz się obawiać o swoje finanse i możesz nadal cieszyć się końcówką wakacji.

Ranking 24.08.2017