ARTYKUŁY PREMIUM:

przegląd najciekawszych tekstów 


WYPEŁNIJ FORMULARZ
by wnioskować o kredyt

Ranking kont osobistych z aplikacjami mobilnymi

W tym miesiącu przygotowaliśmy ranking adresowany do fanów nowoczesnych technologii. Standardowo porównaliśmy podstawowe parametry produktów, by sprawdzić, które konto jest najtańsze. Dodatkowo ocenialiśmy także aplikację mobilną. Dzięki temu znaleźliśmy konto, które dostosujesz do swoich potrzeb, a wszystkie usługi będziesz mógł zlecić sam przez internet lub telefon.

Czytaj dalej

Ranking kont osobistych – wrzesień 2017

Wybór idealnego konta osobistego to nie lada wyzwanie. Banki prześcigają się w ofertach, a wraz z początkiem jesieni kuszą nas nowymi produktami. Obecnie rachunek bankowy to już nie tylko narzędzie, które ułatwia zarządzanie swoimi finansami, ale kompleksowy pakiet usług, dzięki któremu możemy czerpać dodatkowe korzyści. W tym miesiącu porównaliśmy oferty aż 28 banków. Które konta wygrały nasz wrześniowy ranking? Sprawdź!

Czytaj dalej

PKO Konto Firmowe nagrodzone Certyfikatem direct.money.pl

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i szukasz najlepszego konta dla firmowych finansów? Jeśli tak, to nie czekaj i już dziś poznaj PKO Konto Firmowe, które zdobyło nasz prestiżowy Certyfikat. Sprawdź, dlaczego Eksperci właśnie ten produkt postanowili nagrodzić wyjątkowym wyróżnieniem. Poznaj największe zalety tego rachunku, a dodatkowo dowiedz się jak zyskać 10 GB internetu mobilnego co miesiąc przez rok. Wyjątkowa promocja organizowana przez PKO Bank Polski, ułatwi ci kontakt z kontrahentami...

Czytaj dalej

Ranking kont firmowych – wrzesień 2017

Jakie konto będzie najlepsze dla przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą od 18 miesięcy? Chcąc odpowiedzieć na to pytanie, porównaliśmy 20 rachunków. Który z nich wygrał? Sprawdźmy.

Czytaj dalej

Ranking kont osobistych – najlepsze oferty

Nie wyobrażasz sobie korzystania z bankowości tylko online? Doceniasz to, że możesz skorzystać z pomocy zaufanego specjalisty? Obawiasz się, że popełnisz błąd podczas finansowej transakcji, dlatego wolisz przekazać ją ekspertowi? Zapoznaj się z pierwszym rankingiem kont osobistych dla klientów, którzy preferują obsługę w placówce banku. Przeanalizowaliśmy aż 28 rachunków!

Czytaj dalej

Kredyty inwestycyjne dla firm - raport

Wreszcie robisz to, co zawsze chciałeś- prowadzisz własny biznes. Masz pomysły, które mogłyby rozkręcić twoją działalność, ale brakuje ci pieniędzy na ich sfinansowanie? W tym momencie z pomocą przychodzi bank, proponując ci kredyt inwestycyjny. Zrobiliśmy przegląd oferty banków, żebyś mógł od razu znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy.

Czytaj dalej

Zdobądź nawet 750 zł w Money Manii

Ruszyła kolejna edycja Money Manii! W XI edycji łączymy siły z mBankiem. Tym razem możesz otrzymać bon w wysokości 100 zł do zrealizowania na empik.com. Aktywni użytkownicy mogą zyskać dodatkowo nawet 650 zł za płatności kartą lub BLIK.

Czytaj dalej

Ranking kredytów konsolidacyjnych

Nie radzisz sobie ze spłatą kilku zobowiązań jednocześnie? Mam dla ciebie świetne rozwiązanie, a mianowicie kredyt konsolidacyjny. Taki produkt pozwoli przekształcić wszystkie twoje raty w jedną, niższą poprzez wydłużenie okresu spłaty. W którym banku otrzymasz go na najlepszych warunkach? Sprawdziłam!

Czytaj dalej

Jak obniżyć rachunek za prąd?

Bez prądu żaden dom nie może funkcjonować – to wydatek, z którym musisz się liczyć. Skoro i tak ponosisz te koszty, może są sposoby na ich obniżenie? Wprowadź w swoje życie nowe nawyki, by zachować na koncie nawet kilkaset złotych rocznie. Przeczytaj, jak możesz to zrobić.

Czytaj dalej

Lokata Online Nowe Środki Santander Consumer Banku wyróżniona Certyfikatem direct.money.pl

Naszym Certyfikatem nagradzamy produkty bankowe, które są korzystne, sprawdzone i które z czystym sumieniem możemy ci polecić. Kiedy rok temu rozpoczynała się nasza historia z Certyfikatami, pierwszym produktem, który go otrzymał była właśnie lokata. Tym razem wyróżniliśmy Lokatę Online Nowe Środki Santander Consumer Banku, która jest bezpiecznym miejscem do utrzymywania oszczędności.

Czytaj dalej

Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i twojej rodziny

Gdzie można znaleźć ubezpieczenie na życie z rozbudowanymi opcjami dodatkowymi, częścią inwestycyjną i możliwością dodawania kolejnych osób ubezpieczonych? Takie rozwiązania oferują m.in. Nationale-Nederlanden i Aviva.

Czytaj dalej

Ranking kart kredytowych

Porównaliśmy 19 kart kredytowych 14 banków. Pod uwagę wzięliśmy wiele czynników, m.in. bonusy, jakie banki oferowały kierowcom, np. zwrot części wydatków na paliwo. Sprawdź, które karty oferują swoim posiadaczom najwięcej!

Czytaj dalej

Włącz alerty BIK przed wakacyjnym wyjazdem

Przed nami okres wakacyjnych wyjazdów, weekendowych wypadów w góry oraz beztroskiego wylegiwania się na plaży. Mało kto będzie wówczas pamiętał o bezpieczeństwie swoich finansów. Warto więc już teraz przygotować się na wypadek kradzieży dokumentów lub próby wyłudzenia kredytu na nasze nazwisko. Pomogą w tym Alerty BIK.

Czytaj dalej

Ranking leasingu

Prowadzisz firmę i myślisz o wzięciu auta w leasing, ale nie wiesz, jak porównać oferty, by wybrać tę najlepszą? Zrobiliśmy to za ciebie! Zapytaliśmy firmy leasingowe o warunki wzięcia w leasing Hyundaia IONIQ Hybrid. Sprawdź, kto wypadł najlepiej!

Czytaj dalej

Ranking kont osobistych – czerwiec 2017

Szukasz dobrego konta? Przeanalizowaliśmy dla ciebie 29 rachunków pod kątem opłat i bonusów, które oferują banki. Nie płać za swoje konto i zmień je na takie, które się opłaca.

Czytaj dalej

Certyfikat direct.money.pl dla karty wielowalutowej PKO BP

Do wakacji pozostało już niewiele czasu, dlatego tym razem postanowiliśmy sprawdzić ofertę banków pod kątem produktów, które najlepiej sprawdzą się podczas zagranicznych wyjazdów. Karta wielowalutowa banku PKO BP to wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi gotówkę. Sprawdź, dlaczego właśnie ten produkt otrzymał Certyfikat direct.money.pl.

Czytaj dalej

Pożyczka Konsolidacyjna Banku Millennium z Certyfikatem direct.money.pl

Eksperci direct.money.pl wybierają najlepsze oferty finansowe na rynku i prześwietlają je na wylot. Tym razem nasz Certyfikat otrzymała Pożyczka Konsolidacyjna Banku Millennium.

Czytaj dalej

Najlepsze konto dla spółki – wszystko, co musisz wiedzieć

Podjąłeś decyzję, rzuciłeś pracę w korpo i postanowiłeś założyć spółkę? Skoro masz już swoją firmę, powinieneś jak najszybciej otworzyć rachunek firmowy. Dziś podpowiem ci, jak wybrać idealne konto dla spółki i o czym należy pamiętać, podpisując umowę z bankiem.

Czytaj dalej

Ranking ubezpieczeń na życie z Ubezpieczeniowymi Funduszami Kapitałowymi

Analitycy TotalMoney.pl wzięli pod lupę najbardziej złożone, ale i zapewniające najpełniejszą ochronę ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym. AXA Życie TU S.A., AVIVA TUnŻ SA oraz Generali Życie TU SA to firmy, które znalazły się w czołówce naszego porównania.

Czytaj dalej

Bezpłatne konta – subiektywny przegląd ofert

Czym powinieneś się kierować, wybierając konto osobiste? Przede wszystkim zwróć uwagę na wszelkie opłaty związane z prowadzeniem rachunku oraz bonusy wynikające z aktywnego korzystania z niego. W którym banku znajdziesz darmowe konto?  

Czytaj dalej