Wróć na stronę kategorii

Kredyt mieszkaniowy Własny Kąt hipoteczny (oferta pakietowa)

Opinia: M 2017-04-23 | 14:44 3 | 2

RRSO podane na tej stronie ma się nijak do tego które podaje bank w czasie wizyty

Opinia: Kamil 2017-04-04 | 22:13 0 | 0

Dostaliśmy kredyt z Mdm to poco jest wkład własny do kredytu skoro Mdm jest wkładem własnym z dotacją Państwa .Mdm to jest program jako wkład własny dla młodych którzy nie mają wkładu własnego .to dlaczego bank PKO wymaga wkładu własnego jak dostanie mdm.i z kredytu 19000 tys zrobiło się prawie 350000 tys w tym prawie 150000 całkowitych kosztów kredytu !!!!!!!!!!!!!!!! to kredyt jest na 2,8 % to jest chyba oprocentowanie lokaty własny kont.niech bank nie pisze 2,8% tylko całkowite oprocentowanie kredytu lub koszty kredytu .bo kredyt na 30 lat to przyjąc kredyt 190000 w tym15000tys to oprocentowanie tego kredytu to prawie 70 %!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jakies chore!!!!! to niedugo PKO bedyie jak provident kredyt100% zebym wiedzial wczesniej to niebralibzsmy takiego kredytu.

To jest oprocentowanie roczne... czyli jesli na stawce 2.8% jest kredyt to jesli kredyt byl by tylko na rok bys musial splacic 195,320, jesli na dwa lata to juz musisz wziasc stawke z pierwszego roku (195320zl) i dodac 2.8% i tak dalej az do 30 lat.... dlatego jesli bierzesz kredyt na np 25lat to przez pierwsze 5 lat prawie same odsetki splacasz... poczytaj trosze o tym jak kredyty dzialaja....

Opinia: erni 2017-03-24 | 19:24 1 | 2

Splacilem zobowiazania w pko bp i jestem wiarygodny -teraz mam do wziecia kredyt hipoteczny na swietnych warunkach marza 1proc prowizja 0 proc oproc rzeczywiste 2,87
wziolem kredyt hipoteczny w 1997 r 90 tys zl. na 20 lat .splacam zawsze tyle ile dostaje na wycinku.ok. 1 000 zl. miesiecznie Splacilem juz 182 000 zl-tak tak -182 tys zlotych .bank poinformowal mnie ze mam jeszcze 220 tys.zlotych do splaty na dzien dzisiejszy bo sejm cos tam zmienil,i warunki splaty sie zmienily

Trzeba było wziąść kredyt w złotówkach a nie we frankach:(

Opinia: Włodek 2017-03-23 | 20:13 6 | 0

Co to za porównywarka skoro byłem osobiście w PKO BP i był prawie najdroższym bankiem - wziąłem w mBank-u ponieważ na 15 lat była najniższa stopa oprocentowania a zarazem rata, blisko tej wartości był tylko PKO S.A.

Opinia: andrzej 2017-03-22 | 14:12 2 | 7

Dostaliśmy kredyt z Mdm to poco jest wkład własny do kredytu skoro Mdm jest wkładem własnym z dotacją Państwa .Mdm to jest program jako wkład własny dla młodych którzy nie mają wkładu własnego .to dlaczego bank PKO wymaga wkładu własnego jak dostanie mdm.i z kredytu 19000 tys zrobiło się prawie 350000 tys w tym prawie 150000 całkowitych kosztów kredytu !!!!!!!!!!!!!!!! to kredyt jest na 2,8 % to jest chyba oprocentowanie lokaty własny kont.niech bank nie pisze 2,8% tylko całkowite oprocentowanie kredytu lub koszty kredytu .bo kredyt na 30 lat to przyjąc kredyt 190000 w tym15000tys to oprocentowanie tego kredytu to prawie 70 %!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jakies chore!!!!! to niedugo PKO bedyie jak provident kredyt100% zebym wiedzial wczesniej to niebralibzsmy takiego kredytu.

Opinia: MM 2017-02-22 | 14:03 0 | 0

czy jest szansa na kredyt hipoteczny na mieszkanie wartosci 40 000zł .

na hipoteczny to nie wiem, bo musisz mieć wkład własny, ale na 40 tys to ci spokojnie dadzą kosmunecki, wiadomo droższy ale coś za coś

Opinia: MARIANNA 2017-02-19 | 23:17 0 | 0

CZY OSOBA Z POLSKIM OBYWATELSTWEM MIESZKAJACA W usa MOZE UBIEGAC SIE O KREDYT HIPOTECZNY I KUPNO MIESZKANIA W AUGUSTOWIE (OSOBA POSIADA ZIELONA KARTE) ROWNIEZ POSIADA WSPOLNIE DOM I MA DOBRA HISTORIE KREDYTOWA W USA.

Opinia: MARIANNA 2017-02-19 | 23:14 0 | 0

CZY OSOBA Z POLSKIM OBYWATELSTWEM MIESZKAJACA W usa MOZE UBIEGAC SIE O KREDYT HIPOTECZNY I KUPNO MIESZKANIA W AUGUSTOWIE (OSOBA POSIADA ZIELONA KARTE) ROWNIEZ POSIADA WSPOLNIE DOM I MA DOBRA HISTORIE KREDYTOWA W USA.

Opinia: H0 1:87 2017-02-08 | 22:05 0 | 0

mam pytanie może ktoś z was się orientuje zarabiamy z żoną około 6000 zł na rękę mamy kredyt 900 zł ratę ale chcemy postawić dom i na ten cel chcielibyśmy wziąść kredyt około 300000 zł czy jest na to szansa?

Wątpie, stan surowy to jakieś 40 % wartości. sprawdz sobie ile wg projektu bedzie kosztowac w/w stan. Pozdrawiam

Opinia: kamilla 2017-01-24 | 18:51 2 | 4

My postanowiliśmy sie wstrzymac poki co z kredytem bo walczymy :) o mieszkanie w taki sposób https://mdmprogram.com/
Załapaliśmy się więc jest dobrze. Sprawdźcie czy i Wy możecie sie starać.

Opinia: Piko 2016-12-13 | 21:03 0 | 0

mam pytanie może ktoś z was się orientuje zarabiamy z żoną około 6000 zł na rękę mamy kredyt 900 zł ratę ale chcemy postawić dom i na ten cel chcielibyśmy wziąść kredyt około 300000 zł czy jest na to szansa?

Wątpie, stan surowy to jakieś 40 % wartości. sprawdz sobie ile wg projektu bedzie kosztowac w/w stan. Pozdrawiam

Opinia: dave 2016-12-06 | 13:24 13 | 0

Witam czy przy zarobkach w granicach 3500zl na reke mam warunki kredytowe posiadajac nie pracujaca zone i 2 dzieci?

Opinia: erni 2016-12-03 | 11:33 5 | 1

Opinia: Piotr 2016-11-21 | 10:26 9 | 0

czy kredyt jest oplacalny

Chyba dla banku :)

Opinia: Karina 2016-11-20 | 19:22 0 | 0

czy kredyt jest oplacalny

Opinia: Kr 2016-10-25 | 23:18 1 | 0

Czy kredyt hipoteczny jest możliwy przy dochodach osób pracujących za granicą i zarabiających w euro?

dodam ze dom jest w stanie surowym zamknietym (bez instalacji)

Tak, ale kredyt zostanie udzielony w walucie w której zarabiasz.

Opinia: genia 2016-10-21 | 12:52 0 | 3

ja mam rente wysoką chciałem kredyt ale nie dali nie dlatego że jestem bez zdolności ale dlatego że mogę nie dożyć końca spłaty ale mają hipotekę na mieszkaniu i tak nie dali starałem się w pięciu bankach i wszędzie to samo czysta dyskryminacja,może gdybym był z syri lub jakiś inny uchodżdzca to bym dostał chate za darmo, polska!

Warto spróbować jeszcze u doradcy kredytowego. Mój przypadek również był beznadziejny, odmowa we wszystkich bankach po kolei, aż trafiłam na Grupe CDF z Olsztyna. dopiero u nich udało mi się załatwić kredyt i w dodatku nie pobrali ode mnie prowizji. Także jeszcze nie wszystko masz stracone

Opinia: Mateusz 2016-10-13 | 18:58 0 | 1

czy jest szansa na kredyt hipoteczny na mieszkanie wartosci 40 000zł .

Opinia: Kamil 2016-10-12 | 19:02 0 | 0

Czy kredyt hipoteczny jest możliwy przy dochodach osób pracujących za granicą i zarabiających w euro?

dodam ze dom jest w stanie surowym zamknietym (bez instalacji)

Opinia: Kamil 2016-10-12 | 19:00 0 | 0

Opinia: kredytypoludzku.pl 2016-10-05 | 11:23 0 | 0

dokładnie sie zgadzam, wlasnie jestem po kilku wizytach w bankach i pko bp mial najlepsza oferte, obsluga swietna, widac duze zaangazowanie pracownika w to co robi, mila i sympatyczna wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu, okres oczekiwania 3 tyg minimum formalnosci a sie zdziwilam ze na tak duze pieniadze bardzo malo papierow mam przyniejsc, zdolnosc finansowa 340000 przy zarobkach 4500/mc 2 osoby.
Zanim wzięłam kredyt przeszłam ok 10 banków. Jedyny, w którym nie płaci się za rzeczoznawcę, jeśli nie zdecyduje się na kredyt (potem 200 zł). Zamiast prowizji ubezpieczenie od utraty pracy. Podejście do klienta jak do CZŁOWIEKA, brak cwaniactwa. Na decyzję czekałam 2 tygodnie.
Proszę podać który to oddział
To ciekawe co piszesz, mnie przy zarobkach rzędu 7000 netto nie chcą dać marnych 260 000... do tego jestem ich stałym klientem, przepływ środków przez konto mam rzędu kilkunastu tysięcy/mc...żenada...

tak na prawdę to będąc klientem często jest trudniej dostać tam kredyt. widzą nie tylko to co każdy inny bank w BIK ale też to co mają w swoim systemie, czyli gdzieś tam niezapłacona rata w terminie, gdzieś tak przekroczone saldo o kilka złotych, gdzieś tam komornik ściągnął mandat z konta i już mamy decyzję negatywną.
W Pana przypadku raczej nie chodziło o samą zdolność kredytową...

Opinia: kredytypoludzku.pl 2016-10-05 | 11:17 0 | 0

Umowa zlecenie od ponad 3 lat, średnie wynagrodzenie ponad 5000 netto, podpisany papier gwarantujący zatrudnienie przez nabliższe 10 lat.Kredytu nie dostałem bo? Jestem za młody.

kolego nie dostałeś kredytu bo pracujesz na na tak zwanej umowie śmieciowej ,bank żąda aby była umowa o prace na czas nieokreślony

nie jest tak źle. Umowy śmieciowe też są brane pod uwagę tylko najczęściej muszą trwać od min 12 miesięcy i często bank do wyliczania zdolności nie bierze pełnej kwoty tylko np 70%. Ale da się znaleźć bank, który nie robi z umowy zlecenie tragedii. Zapraszam do kontaktu być może będę mogła pomóc.

Opinia: koks 2016-06-13 | 10:42 5 | 3

brałem nie dawno kredyt w PKO i faktycznie marża jest ok, ze zdolnością jakoś nie miałem problemu, oboje z żoną pracujemy i mamy jedno dziecko.

Róbcie drugie. Załapiecie się na 500+ :)

Opinia: maru2 2016-03-11 | 15:01 15 | 3

Polecam 10 razy się zastanowić przed podpisaniem umowy. Podnieśli mi oprocentowanie kredytu, postanowiłem sprawdzić z jakiego powodu. I tu zonk: idę do DZIAŁU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH, podchodzę do SPECJALISTKI w tym temacie, mniejsza o jej nazwisko. Zadaję pytanie z czego to wynika? i odpowiedź powalająca na kolana: JA SIĘ NA TYM NIE ZNAM. Gratuluję fachowości obsługi.

Opinia: marcos 2016-02-04 | 22:42 13 | 13

ja mam rente wysoką chciałem kredyt ale nie dali nie dlatego że jestem bez zdolności ale dlatego że mogę nie dożyć końca spłaty ale mają hipotekę na mieszkaniu i tak nie dali starałem się w pięciu bankach i wszędzie to samo czysta dyskryminacja,może gdybym był z syri lub jakiś inny uchodżdzca to bym dostał chate za darmo, polska!

Opinia: ala 2016-01-29 | 09:55 8 | 6

JA WZIĘŁAM KREDYT W PKO BP , NIE POLECAM
prowizja od skrócenia kredytu 3 % i nie od kwoty nadpłaty tylko ogólnego zadłużenia,

Opinia: PIK 2016-01-19 | 12:34 8 | 2

jeśli to prawda to szkoda, że wcześniej nie zareagowałeś tylko spłacałeś...i nadal spłacasz ;))

Splacilem zobowiazania w pko bp i jestem wiarygodny -teraz mam do wziecia kredyt hipoteczny na swietnych warunkach marza 1proc prowizja 0 proc oproc rzeczywiste 2,87
wziolem kredyt hipoteczny w 1997 r 90 tys zl. na 20 lat .splacam zawsze tyle ile dostaje na wycinku.ok. 1 000 zl. miesiecznie Splacilem juz 182 000 zl-tak tak -182 tys zlotych .bank poinformowal mnie ze mam jeszcze 220 tys.zlotych do splaty na dzien dzisiejszy bo sejm cos tam zmienil,i warunki splaty sie zmienily

Opinia: krystman 2015-11-22 | 16:09 5 | 11

Opinia: mario 2015-11-07 | 22:37 3 | 4

Opinia: Tomek 2015-05-05 | 16:01 5 | 5

Jeżeli się nie skacze z kwiatka na kwiatek co chwila bank również ma inne podejście. Ja spłaciłem kredyt w PKO BP będąc trzy lata na bezrobociu tylko rozmawiałem a nie unikałem. Wpłacałem ile dorobiłem na czarno raz nic później np. dwie raty i tak poszło. Nie mam wiele ale załatwiam wszystko w jednym oddziale (po za pierdołami), pracownicy już mnie dobrze znają. Jestem na etapie likwidacji wszelkich kont i produktów z innych banków które się co chwila wchłaniają , rozdzielają itp. Jak na razie PKO BP to stabilizacja i stałych (oczywiście to moje zdanie) klientów traktują normalnie pod warunkiem szczerości. Spłaciłem u nich już kilka kredytów i na obsługę nigdy nie narzekałem. Wiadomo każdy musi zarobić ale niektóre banki (np. BGŻ) są miłe do podpisania umowy. Później to już sztywne przepisy i warunki umowy.(Choć być może akurat w tych bankach trafiłem na takich ludzi). Ale najmniej zmian na przestrzeni lat wydaje mi się jest w PKO BP. A sieć placówek też przemawia za tym bankiem.

Opinia: Radek 2015-04-19 | 19:54 0 | 1

Nie macie racji. Pracuję w Banku Millennium i u nas normalnie umowy zlecenia i o dzieło są akceptowane. Należy oczywiście mieć zaświadczenie od pracodawcy oraz jeśli wpływa wynagrodzenie gdzieś na konto to zalogować się w placówce i pokazać wpływy (drukujemy potwierdzenia lub załączamy elektronicznie do aplikacji). Wymogiem jest jednak to, aby takie umowy zawarte były od co najmniej 12 m-cy. Jeśli wynagrodzenie nie wpływa na konto, wtedy dodatkowo wymagany będzie PIT lub zaświadczenie z ZUS.

Opinia: Defar 2015-04-08 | 19:59 1 | 1

Trzeba jednak trafić do odpowiedniego oddziału. Jeżeli ktoś jest z Łodzi to polecam oddział 27 przy Rondzie Solidarności. Naprawdę profesjonalne podejście do tematu. Wiecie jak jest, osoba, która was obsługuje powinna być kompetentna

Opinia: darko 2015-03-27 | 13:50 2 | 0

dziwne to jest... powinni to napisac bardziej zrozumiale...nie znam sie a potrzebuje informacji... kredyt 200.000 zl przy oprocentowaniu 3,82% a do splaty ponad 50% kredytu... ludzie piszcie jak do zwyklego klienta.....

procent jest w skali roku, musicie ludzie czytac, banki wg mnie kapitalizauja co roku tzn ile splaciles a ile zostalo a wiec po roku ile ci zostalo to znow na nastepny rok przypada 3,85%, zauwazcie ze splacajac o 1 rok krocej tak naprawde placicie rate wyzsza o 15-30zl a to calutki rok krotszych splat, wynajem i tak bywa rowny lub nawet drozszy niz sam kredyt hipoteczny

Opinia: Tomek 2015-03-22 | 17:42 2 | 1

Jeżeli jest to pierwsza i jedyna umowa to żaden bank nie weźmie takiej umowy pod uwagę.
Umowy zlecenia i o dzieło są brane pod uwagę generalnie gdy są dodatkowym źródłem dochodu.

Opinia: rambo 2015-03-19 | 22:13 0 | 1

Umowa zlecenie od ponad 3 lat, średnie wynagrodzenie ponad 5000 netto, podpisany papier gwarantujący zatrudnienie przez nabliższe 10 lat.Kredytu nie dostałem bo? Jestem za młody.
Taki papier idzie załatwić np. za kase a ciebie mogą zwolnić np. 2 lub 3 lata i bez odprawy.

Opinia: rambo 2015-03-19 | 21:57 0 | 1

kolego nie dostałeś kredytu bo pracujesz na na tak zwanej umowie śmieciowej ,bank żąda aby była umowa o prace na czas nieokreślony

Opinia: rozczarowana 2015-03-13 | 14:33 1 | 2

Czy ktoś wie ile trwa przewalutowanie kedytu hipotecznego z chf na złotówki?Ja czekam już prawie miesiąc i nikt w banku tego nie wie.

Opinia: czarny 2015-03-13 | 10:26 0 | 2

brałem nie dawno kredyt w PKO i faktycznie marża jest ok, ze zdolnością jakoś nie miałem problemu, oboje z żoną pracujemy i mamy jedno dziecko.

Opinia: jax 2015-03-12 | 15:21 2 | 0

Marża kredytu hipotecznego w PKO jest teraz rzeczywiście niezła, tylko, że w tej chwili ten bank dosyć mało korzystnie liczy zdolność kredytową.

Opinia: Kasjerka 2014-12-17 | 03:06 0 | 0

Lepiej wziąć kredyt w BS to oprocentowanie jest naprawdę 9.9 %,
Pożyczasz 3000 oddajesz 3297 zł i tyle ,a w PKO to 3000 a oddajesz 3540 zł ok 17% oprocentowanie.

Opinia: mario 2014-12-07 | 12:35 1 | 0

Dziwne takie małe oprocentowanie a tyle odsetek coś tu nie gra

Opinia: wkurzony 2014-11-30 | 19:24 0 | 0

dokładnie sie zgadzam, wlasnie jestem po kilku wizytach w bankach i pko bp mial najlepsza oferte, obsluga swietna, widac duze zaangazowanie pracownika w to co robi, mila i sympatyczna wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu, okres oczekiwania 3 tyg minimum formalnosci a sie zdziwilam ze na tak duze pieniadze bardzo malo papierow mam przyniejsc, zdolnosc finansowa 340000 przy zarobkach 4500/mc 2 osoby.
Zanim wzięłam kredyt przeszłam ok 10 banków. Jedyny, w którym nie płaci się za rzeczoznawcę, jeśli nie zdecyduje się na kredyt (potem 200 zł). Zamiast prowizji ubezpieczenie od utraty pracy. Podejście do klienta jak do CZŁOWIEKA, brak cwaniactwa. Na decyzję czekałam 2 tygodnie.
To ciekawe co piszesz, mnie przy zarobkach rzędu 7000 netto nie chcą dać marnych 260 000... do tego jestem ich stałym klientem, przepływ środków przez konto mam rzędu kilkunastu tysięcy/mc...żenada...

Opinia: aaaa 2015-02-10 | 22:16 1 | 0

to jest moj komentarz

Opinia: goszczwan 2014-09-23 | 09:29 0 | 0

mam dokładnie takie same doświadczenia.
równo 2 tygodnie na decyzje. pieniądze doszły do sprzedawcy w 2 dni!
wyszło dużo taniej niż w innych bankach, a rata jest o 1/5 mniejsza niż w symulacjach w innym dużym banku, więc szok.

Opinia: Jacek 2014-09-01 | 22:54 1 | 0

W porównaniu zapomnieliście dodać o dodatkowych 3,25% ubezpieczenia :)

Opinia: outlook 2014-08-26 | 13:20 2 | 0

PKO to chyba najgorsze dziadostwo jakie nam jeszcze pozostało po minionej epoce. Jeszcze państwowy , bo ktoś musi finansować wybryki rządów. Zero zainteresowania prywatnym klientem. Zero asertywności. Zero odpowiedzialności za swoje postępowanie. Totalne zero z ogromnym poparciem w biurokracji rządowej.

Opinia: legia 2014-08-25 | 07:56 2 | 1

dziwne to jest... powinni to napisac bardziej zrozumiale...nie znam sie a potrzebuje informacji... kredyt 200.000 zl przy oprocentowaniu 3,82% a do splaty ponad 50% kredytu... ludzie piszcie jak do zwyklego klienta.....

Opinia: lukaz 2014-08-21 | 22:52 0 | 1

co powiecie na to marżą w pierwszych 12 miesiącach 1.1 potem 2,18 - 0 % bez prowizji 5 % wkładu własnego ubezpieczenie około 10 tys całkowity koszt kredytu to 315 tys pln

Opinia: zadowolona 2014-08-13 | 16:13 0 | 0

Opinia: była klientka PKO BP 2014-07-15 | 07:44 0 | 0

mam u nich konto firmowe 2 kredyty firmowe teraz poszedłem po kredyt hipoteczny dostałem oferte najgorszą poszedłem do innego banku jestem poraz pierwszy unich i oferta o wiele lepsza proszę mi to wytłumaczyć jeśli jestem stałym klientem mam gorzej

tak, masz gorzej, bo dla banków tak jak dla sieci komórkowych, telewizji itp. ważne jest pozyskanie nowego klienta. Obecnych wystarczy tylko zlojalizować na dłuższy czas i nie trzeba o nich dbać. Nowego trzeba skusić lepszą ofertą. Jak była pracowniczka korporacji radzę jak najczęściej zmieniać dostawców usług, nie liczcie na ulgi ze względu na długi okres korzystania z czyichś usług.

Opinia: AC 2014-07-12 | 18:01 0 | 0

coś mi nie pasuje z tym oprocentowaniem 3,82%, sama spłacam kredyt (40% mój wkład, reszta 60% to kredyt) od roku i co kwartał oprocentowanie rośnie na dziś 5,02%,

Masz strasznie kiepskie warunki tego kredytu, ja mam bylejaki kredyt z okresu szczytu wzrostu cen mieszkan (2008), kredyt na >100% i aktualnie mam 4,04%.

Opinia: kkww 2014-05-28 | 21:49 0 | 0

coś mi nie pasuje z tym oprocentowaniem 3,82%, sama spłacam kredyt (40% mój wkład, reszta 60% to kredyt) od roku i co kwartał oprocentowanie rośnie na dziś 5,02%, mam też ubezpieczenie na życie i utratę pracy, (teoretycznie wszystko dobrowolne ubezpieczenia itp ale gdyby nie to to oprocentowanie było by jeszcze większe) a wiec reklama reklama swoje żeby pozyskać klienta, a życie swoje i to wszystko zgodnie z prawem. Można przenieść się do innego banku, ale czy ten inny tak samo nie zacznie podwyższać oprocentowania już w czasie spłaty?

tak niskie oprocentowanie to prawda, masz pewnie promocję w pierwszym roku spłaty

Opinia: Rajmund 2014-05-19 | 20:37 0 | 0

staram się o kredyt na budowę domu w systemie gospodarczym i zaproponowali mi marże 1.52. moze ktoś to skomentować? pozdrawiam

Opinia: Romi 2014-05-12 | 19:04 0 | 0

wszystkie banki są prywatne...

To porządny bank, nie oszuści nie idzcie do prywatnych banków, bo Was oskubią!

Opinia: aa 2014-05-01 | 16:43 0 | 0

rozumiem że jak cię skubie bank państwowy czujesz się lepiej?
Niestety, w Polsce nie ma państwowych banków. Wszystko sprzedaliśmy.

nieprawda. PKO jest państwowy. Getin, idea bank, polskie.

Opinia: raff 2014-04-23 | 11:17 0 | 0

Niestety, w Polsce nie ma państwowych banków. Wszystko sprzedaliśmy.

Opinia: Kasia 2014-04-18 | 13:28 0 | 0

Orientujecie się może ile teraz się czeka na decyzję o przyznanie hipo z MDM? Czekam już 5 tydzień i nic doradca uspokaja że jeszcze chwila i jeszcze chwila a tu ciągle nic...

Opinia: makpak85 2014-04-14 | 15:43 0 | 0

mam wlasny kat w PKO BP, raty sa eleganckie (wychodzi mi kolo 700-800 zlotych). marza w porzo, obsluga jak najblpesza. takze polecam z czystym sumieniem jesli ktos szuka kredytu na mieskzanie.

Opinia: Jagienka 2014-04-13 | 17:02 0 | 0

coś mi nie pasuje z tym oprocentowaniem 3,82%, sama spłacam kredyt (40% mój wkład, reszta 60% to kredyt) od roku i co kwartał oprocentowanie rośnie na dziś 5,02%, mam też ubezpieczenie na życie i utratę pracy, (teoretycznie wszystko dobrowolne ubezpieczenia itp ale gdyby nie to to oprocentowanie było by jeszcze większe) a wiec reklama reklama swoje żeby pozyskać klienta, a życie swoje i to wszystko zgodnie z prawem. Można przenieść się do innego banku, ale czy ten inny tak samo nie zacznie podwyższać oprocentowania już w czasie spłaty?

Opinia: bydle 2014-04-10 | 16:08 0 | 0

Umowa zlecenie od ponad 3 lat, średnie wynagrodzenie ponad 5000 netto, podpisany papier gwarantujący zatrudnienie przez nabliższe 10 lat.

Kredytu nie dostałem bo? Jestem za młody.

Opinia: roksana 2014-04-07 | 17:00 0 | 0

Pisałem już w ofercie standardowej, że trafiłem na świetnego doradcę w banku, od pierwszej rozmowy do kasy na koncie minęło niecałe dwa tygodnie, minimum formalności, marża 1,22 bez żadnych dodatkowych pakietów typu karta czy ubezpieczenia. Fakt, że wcześniej w tym samym banku z innym doradcą Panią dostałem propozycję marży 2,02, chyba chciała mnie maksymalnie oskubać. Czytając komentarze chciałem już zrezygnować z pkobp a tu nagle trafił mi się taki super doradca. Jestem mega zadowolony. Pozdrawiam

proszę namiary na odział i doradce

Opinia: klara 2014-04-03 | 13:57 0 | 0

poczytaj sobie jaki kapitał ma ów bank, jedyny w 100 % polski bank, to Bank Gospodarstwa Krajowego, więc nie gadaj. Najpierw się zapoznaj, później pisz.

kredyt w PKO BP SA dostałam bardzo szybko , fachowa obsługa. Jest to polski Bank nie będę wspierać obcego kapitału . Polski Bank to pewność i zaufanie , Bank jest i będzie.

Opinia: niki 2014-04-02 | 21:11 0 | 0

Podajcei namiar na doradcę którego można polecić (okolice Warszawy i Warszawa)

Expander :)

Opinia: Tomek 2014-03-28 | 08:05 0 | 0

Podajcei namiar na doradcę którego można polecić (okolice Warszawy i Warszawa)

Opinia: gość 2014-03-24 | 19:06 0 | 0

staram się o kredyt i w czwartek zostałam poinformowana ,że muszę natychmiast podjąć decyzję dot. oferty ponieważ od 21.03.br podwyższona zostaje marża.Czy ktoś może to potwierdzić??!!

Tak marże zostały podwyższone u mnie o 0,1pp - niestety dowiedziałam się dopiero dzisiaj w banku....

Opinia: eli 2014-03-23 | 21:21 0 | 0

staram się o kredyt i w czwartek zostałam poinformowana ,że muszę natychmiast podjąć decyzję dot. oferty ponieważ od 21.03.br podwyższona zostaje marża.Czy ktoś może to potwierdzić??!!

Opinia: Jan 2014-03-23 | 14:01 0 | 0

Witam,
Staramy się z Żoną o kredyt na budowę. Mamy działkę i wszystkie dokumenty. Dostaliśmy z ING i BRE pozytywne decyzje finansowe ale sprawa wyłożyła się na pozwoleniu na budowę. Pozwolenie zostało wydane na dwie osoby tj. moją Żonę i jej siostrę chociaż działki są osobne z niezależnymi hipotekami i nie jest to żaden bliźniak. Z kolei siostra żony dostała bez problemu kredyt w BGŻ (my im podziękowaliśmy ze względu na zaproponowane warunki. Przymierzamy się do PKO BP. May około 80% wkładu własnego (wartość działki) i chcemy 330 000 pln. Czy ktoś z Was przerabiał podobną kwestię w tym banku - chodzi mi o takie nietypowe pozwolenie? Z tego co wiem wszystko zależy od analityka i tak do końca nie można być niczego pewnym ale może macie jakieś doświadczenia. Jeżeli coś jest niejasne mogę doprecyzować
Pozdrawiam,
Jan

Opinia: BASIA 2014-03-21 | 11:16 0 | 0

NIE POLECAM BANKU pekao sa sprzeczne informacje na temat kredytów długi czas oczekiwania na decyzję oraz brak kontaktu -nie odbierają telefonów - mówię o dużym oddziale w centrum miasta krakowa

Opinia: Karola 2014-02-24 | 18:48 0 | 0

Anty ranking reputacji online polskich bankówAnty Ranking TOP-10 dziesięciu największych Polskich banków, został sporządzony na podstawie opracowanej przez nas metodzie analizy dokumentów w TOP 10 wyników wyszukiwania Google, najczęstszych zapytań o reputację banków, tonalności oraz CTR pozycji stron internetowych, na których takie informacje się znajdują.
Bank Negatywne kontakty
Nordea Bank Polska 232 174
Getin Noble Bank 71 248
Bank Millennium 49 910
Raiffeisen Bank Polska 43 445
Citi Handlowy 38 309
BRE Bank 37 025
BZ WBK 35 884
Bank Pekao 35 669
PKO BP 31 162
ING Bank Śląski 27 783Należy podkreślić, że wyniki reprezentują ilość odsłon negatywnych dokumentów o uczestnikach Anty rankingu w ciągu miesiąca.
Najgorszą reputację online mają Nordea Bank Polska (232 174) oraz Getin Noble Bank (71 248), które posiadają wielką ilość negatywnych kontaktów w TOP-10 Google.
Po wykonaniu analizy związanej z przygotowaniem powyższego rankingu, doszliśmy do przekonania, że uczestnicy tego zestawienia nie zwracają uwagi na ilość i tonalność wypowiedzi o sobie. Co więcej, w żaden sposób nie próbują uzyskać interakcji z klientami, pozwalając by problem narastał.
Nie jest to najlepszy sposób budowania reputacji, gdyż ignorowanie negatywnych informacji i „zamiatanie” problemu pod dywan, może doprowadzić do „ efektu kuli śnieżnej”, a tym samym do eskalacji zjawiska, nad którym trudno będzie zapanować.
*Negatywny kontakt – średnia ilość odsłon stron internetowych z negatywną opinią w odniesieniu do przedmiotu, w wynikach wyszukiwania (SERP).
*Ilość negatywnych kontaktów odzwierciedla poziom zarządzania reputacją w wyszukiwarkach (SERM). http://goo.gl/9MZdeY

Banki mają BIK, a my co?! Możemy bazować jedynie na internetowych, niczym nie popartych opiniach, to cholernie niesprawiedliwe ;/

Opinia: Zniecierpliwiona 2014-02-24 | 18:43 0 | 0

Witam, wzięliśmy z narzeczonym kredyt własny kąt hipoteczny, z obniżką marży w pierwszym roku 1,1%, pierwsza rata była niska 630zł ale druga z taką samą stopą % wyniosła już niecałe 50zł więcej, kolejny harmonogram, który nam przysłano wskazuje jeszcze wyższe raty od raty drugiej ale to zrozumiem ( wyższy WIBOR), o co chodzi, że różnica między pierwszą ratą a kolejnymi jest aż 50zł ?

Opinia: Byly klient 2014-02-22 | 23:32 0 | 0

Mam kredyt od 20 miesięcy w tym czasie rata obniżyła się o 200 zł . Jestem zadowolony z sprawnego i szybkiego załatwienia kredytu.

Ciekawe jak to możliwe że wszystkim raty idą w górę a jedna osoba pisze że AŻ o 200zł spadła rata? chyba mamy tutaj pracownika banku... Banku nie polecam. Zero szacunku dla stałych klientów, próbują wciskać tylko karty kredytowe na siłę oraz ubezpieczenie od niczego- po przeczytaniu ogólnych warunków, ubezpieczenie nie ubezpiecza nic oprócz pewnej prowizji wciskającego nam to ubezpieczenie. Bank sto lat za murzynami a przecież inteligentni ludzie żyją w Polsce a teraz takie czasy że na wszystkim trzeba się znać. Pracownicy banku obrażają inteligencję klientów. NIE TE CZASY drodzy bankowcy nie wy to ktoś inny.

Opinia: Robby Cahvo 2014-02-17 | 17:01 0 | 0

Czy potrzebujesz pilnie pożyczki stosuje się teraz
liczba
czas trwania
kraj
telefon komórkowy

E-mail: robbycahvo@hotmail.com

Opinia: EX 2014-02-17 | 15:16 1 | 0

Kredyt Hipoteczny powinien być przyznawany na telefon i umowę z kurierem.

Opinia: madziak555 2014-02-14 | 16:13 0 | 0

Ten bank zaczyna działac mi na nerwy, dostaliśmy u nich kredyt hipoteczny, 02 lutego podpisywaliśmy z nimi umowe kredytową, 10 lutego podisywaliśmy ze sprzedającymi u notariusza umowę sprzedaży,na drugi dzien mąż pojechał do banku z aktem, Pani mówi że uruchamia przelew sprzedającemu, następnego dnia dzwoni i mówi że nie będzie przelewu bo musimy podjechać i podpisać aneks do umowy bo nie zamieścili jednego punktu, więc jedziemy podisać aneks, Pani na miejscu mówi że do południa zrobi przelew, po powrocie do domu odbieram od nie telefon że analityk wstrzymał przelew bo w opini banku w którym mamay dodatkowe konto brakuje zdania klient nie posiada dodatkowych obciążeń, żenada mam dośc tego banku, gdyby nie to że podisaliśmy już u notariusza to byśmy zrezygnowali z usług tego banku.

Opinia: gun. 2014-02-11 | 12:41 0 | 0

gun:) Witam szukam kredytu hipotecznego na budowę domu na ile te wyliczenia są wiarygodne i czy to prawda ze pko bije o kilka punktów inne banki co da rat kredytu chce zaciagnac kredyt o wartości 300 000 zl na 35 lat budowa domu . w kład własny działka która juz mam. prosze o jakies sugestie porady gdzie naj taniej i naj mniejsze ryzyko.

Opinia: Robert 2014-01-27 | 08:28 0 | 0

Anty ranking reputacji online polskich banków

Anty Ranking TOP-10 dziesięciu największych Polskich banków, został sporządzony na podstawie opracowanej przez nas metodzie analizy dokumentów w TOP 10 wyników wyszukiwania Google, najczęstszych zapytań o reputację banków, tonalności oraz CTR pozycji stron internetowych, na których takie informacje się znajdują.
Bank Negatywne kontakty
Nordea Bank Polska 232 174
Getin Noble Bank 71 248
Bank Millennium 49 910
Raiffeisen Bank Polska 43 445
Citi Handlowy 38 309
BRE Bank 37 025
BZ WBK 35 884
Bank Pekao 35 669
PKO BP 31 162
ING Bank Śląski 27 783

Należy podkreślić, że wyniki reprezentują ilość odsłon negatywnych dokumentów o uczestnikach Anty rankingu w ciągu miesiąca.
Najgorszą reputację online mają Nordea Bank Polska (232 174) oraz Getin Noble Bank (71 248), które posiadają wielką ilość negatywnych kontaktów w TOP-10 Google.
Po wykonaniu analizy związanej z przygotowaniem powyższego rankingu, doszliśmy do przekonania, że uczestnicy tego zestawienia nie zwracają uwagi na ilość i tonalność wypowiedzi o sobie. Co więcej, w żaden sposób nie próbują uzyskać interakcji z klientami, pozwalając by problem narastał.
Nie jest to najlepszy sposób budowania reputacji, gdyż ignorowanie negatywnych informacji i „zamiatanie” problemu pod dywan, może doprowadzić do „ efektu kuli śnieżnej”, a tym samym do eskalacji zjawiska, nad którym trudno będzie zapanować.
*Negatywny kontakt – średnia ilość odsłon stron internetowych z negatywną opinią w odniesieniu do przedmiotu, w wynikach wyszukiwania (SERP).
*Ilość negatywnych kontaktów odzwierciedla poziom zarządzania reputacją w wyszukiwarkach (SERM). http://goo.gl/9MZdeY

Opinia: BOLEK 2014-01-04 | 06:21 0 | 0

kredyt w PKO BP SA dostałam bardzo szybko , fachowa obsługa. Jest to polski Bank nie będę wspierać obcego kapitału . Polski Bank to pewność i zaufanie , Bank jest i będzie.

NIESTETY OD DAWNA PKO BP NIE JEST POLSKIM BANKIEM. OBECNIE PRAWDZIWIE POLSKIE BANKI (W 100% BEZ JAKIEGOKOLWIEK UDZIAŁU KAP.ZAGRAN.) TO BANKI SPÓŁDZIELCZE, BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO (NIE PROWADZI KONT DLA OSÓB FIZYCZNYCH), BANK OCHRONY ŚRODOWISKA ORAZ SKOK-i (SPÓŁDZIELCZE KASY OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWE KTÓRE NIE SĄ BANKAMI ). TYLKO TE WYMIENIONE BANKI I SKOKI SĄ POLSKIE POZOSTAŁE TOWARZYSTWO TO BANKOWE ŻYDOSTWO Z CAŁEGO ŚWIATA - TAKA ŚWIATOWA KOSZER NOSTRA.

Opinia: ASIK 2013-12-21 | 07:00 0 | 0

w Polsce już nie ma państwowych Banków
dokładnie pko to polski bank tylko z nazwy kapitał pochodzi z włoch :) pozdro

POMYLIŁAŚ Z PEKAO S.A.

Opinia: Mdr 2013-12-09 | 19:44 0 | 0

Dnia 03/12/2013 udalam sie do Banku PKO BP, placowka w Gdyni, w celu zlozenia wniosku o kredyt. W dniu dzisiejszym dowiedzialam sie ze mam zalozone konto w tym banku od czerwca tego roku. Moje telefony w celu wyjasnienia tej pomylki na nic sie zdala - nikt nic nie wie , a umowa gdzies jest przechowana w archiwum i nie wiadomo kiedy ktos pokaze mi kto podpisal takowa umowe poslugujac sie nielegalnie moimi danymi. Pracownik banku byl w stanie tylko zaproponowac mi splate debetu! ta tym koncie, poniewaz inaczej moj wniosek nie bedzie rozpatrzony. Nie ominie sie bez skierowania sprawy do Nadzoru Bankowego i GIODO.

Opinia: Andrzej B. 2013-12-08 | 23:08 0 | 0

od15 lat jestem klientem banku PKO BP odz.Olkusz ,odchodzę ,dział hipoteczny jest ale nigdy nikogo nie ma.Obsługa żałosna,co kolwiek sie chciałem dowiedzieć to robiły mi łaskę,owszem infolinia Panie bardzo uprzejme ale co z tego ja chciałem dostac oferety na zakup mieszkania dla córki,w końcu utrzymuje tych ludzi lata za bycie ich lojalnym klientem potraktowali mnie jak smiecia.Poszedełem do BGŻ ,do ALioru czułem sie jak normalny człowiek i przyzwoicie obsłużony .

Opinia: Łuki 2013-11-24 | 18:11 0 | 0

właśnie:) pozdrawiam

Opinia: 8KS9N9AHAKk 2013-11-24 | 03:01 0 | 0

Jak Zarnev mf3wi, jest rf3żnica pomiędzy agencją a spf3łką.I myślę, że to jest całkiem bpicieeznze powiedzieć, jeśli nie wiesz, na tyle na temat ubezpieczenia, aby mf3c pokryć zalecane dla siebie, na pewno nie są w stanie przejść do biznesu jeszcze.Rodzaje.Nieruchomości. Odpowiedzialność. Dyrektorzy i oficerf3w. Błędy i Ommissions. Workers Comp. Handlowy Auto. Handlowy Umbrella.Jeśli masz na myśli REASEKURACYJNEJ, zrobione przez traktat, a nie przez kupowanie politykę .

Opinia: zadowolony 2013-11-17 | 17:51 0 | 0

Mam kredyt od 20 miesięcy w tym czasie rata obniżyła się o 200 zł . Jestem zadowolony z sprawnego i szybkiego załatwienia kredytu.

Opinia: Oli 2013-11-17 | 13:12 0 | 0

Żeby marża była obniżona trzeba wybrać ubezpieczenie od utraty pracy 3,2 od kwoty kredytowej, czyli koszt nie mały (od 200 tyś. będzie 6400 płatne jednorazowa z góry!, nie ma możliwości ratalnej, ubezpieczenie na okres 4 lat.

ja również jestem w trakcie rozmów z PKO BP. Marża 1,88, przez pierwszy rok: 1,1%.
Witam,
Bank zaproponował Państwu ofertę pakietową, karty, konta itp.? skąd takie obniżenie marży? chcę ubiegać się o kredyt w pko bp i szukam kilku mocnych argumentów, aby ponegocjować koszt kredytu.
pozdrawiam

Opinia: Oli 2013-11-17 | 13:05 0 | 0

prowizja jest góra 2% czytaj zazwyczaj jest niższa od 2%, koszt ubezpieczenia to 3,25 . od kwoty 200 tyś. prowizji będzie jakieś 1,6 czyli koszt 3200, koszt ubezpieczenia to 6400. Ubezpieczenie na okres 4 lat. Nie powiedziałabym, że wybór ubezpieczenie jest korzystny.

Opinia: j 2013-11-17 | 09:00 0 | 0

Sami wymuszają żeby ludzie zaniżali ilość członków rodziny. A obsługa masakra.

Opinia: B 2013-11-17 | 08:58 0 | 0

Jestem klientem tego banku od 14 lat pracuję w budżetówce, czteroosobowa rodzina żona na razie nie pracuje bo zajmuje się dziećmi i bank Ten nie uważa mnie za wiarygodnego klienta kredyt 143000 wkład własny 20000 . Ręce opadają Zaproponowali mi 98000 żałosne.

Opinia: CMG 2013-11-09 | 09:57 0 | 0

Do kredytu hipotecznego wymagają ubezpieczenia domu. DWUKROTNIE, powtarzam: DWUKROTNIE w zeszłych latach powtórzyła się sytuacja - dostarczam do banku polisę, po kilku miesiącach przychodzi pismo o wypowiedzeniu umowy kredytu z uwagi na brak aktualnej polisy. Później tłumacz się szary człowieczku i udowadniaj, że dostarczałeś polisę. DNO.

Opinia: angee82 2013-10-25 | 15:16 0 | 0

ja również jestem w trakcie rozmów z PKO BP. Marża 1,88, przez pierwszy rok: 1,1%.

Witam,
Bank zaproponował Państwu ofertę pakietową, karty, konta itp.? skąd takie obniżenie marży? chcę ubiegać się o kredyt w pko bp i szukam kilku mocnych argumentów, aby ponegocjować koszt kredytu.
pozdrawiam

Opinia: angee82 2013-10-25 | 15:13 0 | 0

Pisałem już w ofercie standardowej, że trafiłem na świetnego doradcę w banku, od pierwszej rozmowy do kasy na koncie minęło niecałe dwa tygodnie, minimum formalności, marża 1,22 bez żadnych dodatkowych pakietów typu karta czy ubezpieczenia. Fakt, że wcześniej w tym samym banku z innym doradcą Panią dostałem propozycję marży 2,02, chyba chciała mnie maksymalnie oskubać. Czytając komentarze chciałem już zrezygnować z pkobp a tu nagle trafił mi się taki super doradca. Jestem mega zadowolony. Pozdrawiam

Chętnie dowiedziałabym się, jakich argumentów Pan użył, że otrzymał Pan tak niską marżę
Pozdrawiam

Opinia: Mimi 2013-10-25 | 10:41 0 | 0

Opinia: Janusz 2013-10-18 | 08:33 0 | 0

Witam Cię,
jestem obecnie w trakcie rozmów z PKO BP - podaj więcej szczegółów Swojego kredytu. Skąd taka niska marża 1,22% - co musiałeś extra dokupić i za ile?

Opinia: Realista 2013-10-13 | 14:34 0 | 0

Witam wszystkich których łączy to coś, czyli PKO BP, z którym jedyne co można negocjować to zupełnie nic. Jestem aktualnie po lekturze umowy kredytu hipotecznego i nie mam powodów do radości. Umowa głownie określa nasze obowiązki a po prawnej analizie okazuje się ,że bank a konkretniej jego prawnicy doskonale orientują się w naszym chorym systemie prawnym za którego błędy i niedociągnięcia płaci tylko i wyłącznie klient tzw Icek.

Opinia: zawiedziony 2013-10-07 | 17:32 0 | 0

Ty chyba nie znasz porządnych banków bank PKO BP to najgorsze co powstało w Polsce wymagają nie wiadomo czego ja biorąc kredyt 150 tyś musiałam oddać 22 tyś na ich papiery i wzbogacenia a oddaje im 130%

Opinia: niezadowolona 2013-10-03 | 15:38 0 | 0

pko to skandal dwa miesiące zwodziła mnie pracownica i 3 razy brała urlop w tym czasie, gdy już w końcu skompletowałam ponownie zaświadczenia pani poinformowała mnie że nie mamy zdolności kredytowej bo nie uwzględnili mojej umowy o pracę która była na czas określony. PRZEZ DWA MIESIĄCE NIE SPRAWDZIŁA ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ I BIK .BRAK KOMPETENCJI PRACOWNICZKI BANKU. w innym banku od razu sprawdzają zdolność kredytową i bik i dopiero wtedy przystępują do zbierania dokumentów a nie odwrotnie.Cholera Cię bierze jak czas masz zmarnowany i koszty poniesione.Nie polecam tego banku.

Opinia: 23ppp33 2013-10-01 | 19:40 0 | 0

Opinia: Dorota 2013-10-01 | 09:45 0 | 0

Samo udzielenie kredytu przeciągało się, ledwie zdążyliśmy przed umową przedwstępną, ale rata póki co tylko się obniżyła, wraz z wibor. Trzeba jednak poświęcić chwilę czasu i dokładnie przestudiować umowę zanim zacznie się dziwić skąd podwyżki. Obowiązkowe ubezpieczenie dość drogie, nie interesuje ich to, że mamy niezależnie własne, ale poza tym sam kredyt ok.

Opinia: mojaopinia 2013-09-24 | 13:52 0 | 0

A myślicie że na dobranoc w Getinie będzie dobrze? moje doświadczenia są akurat takie że cały czas usilnie staram się wyplątać ze znajomości z Getinem - ale łatwo sobie klienta wyrwać nie dają. z PKO BP nie miałam nigdy problemów. a co do opłat i ich wzrostu? w ING też mi podnoszą- to co? pieniądze mam do skarpety wkładać? każdy bank chce zarobić i to jak najwięcej tylko jedne porabiają nas bardziej jawnie inne z ukrycia i z opóźnieniem ale za to mocniej i skuteczniej. bobrze jest zmienić przyzwyczajenia - bank, internet, telefon, inne - to już nie czasy gdzie jedną umowę opłaca się przedłużać - sprawdzajcie i zmieniajcie. Jak nie dadzą korzystnych warunków to pójdziecie gdzie indziej - zaraz jest odzew - ale trzeba być pewnym swego a nie typem proszącym o łaskawość.

Opinia: Wnikliwy 2013-09-17 | 13:11 0 | 0

Raczej nie mam dobrych wspomnień z tego banku, który długo trzymał nie wiadomo gdzie mój wniosek, a potem zminił zasady przyjmowania kredytu - nagle w lipcu, po miesiącu. Przez doradcę z opena, będę miała kredyt w getinie - który o dziwo dosyć szybko te wnioski wysyła.

Wczoraj też byłem z Openfinance i też okazało się, że Getin najlepszy. Porównam to jeszcze z ofertą niezależnego doradcy, bo niestety Openfinance i Getin to jedna rodzina :)

Opinia: Ulka 2013-09-12 | 09:16 0 | 0

Raczej nie mam dobrych wspomnień z tego banku, który długo trzymał nie wiadomo gdzie mój wniosek, a potem zminił zasady przyjmowania kredytu - nagle w lipcu, po miesiącu. Przez doradcę z opena, będę miała kredyt w getinie - który o dziwo dosyć szybko te wnioski wysyła.

Opinia: ab 2013-09-11 | 16:05 0 | 0

Pomyliłeś PKO BP z PeKaO SA
więc zanim coś napiszesz to sprawdź

Opinia: mihau 2013-09-11 | 13:40 0 | 0

To jest oferta na dzień dobry, na dobranoc już nie jest taka fajna.

Opinia: Ewcia 2013-09-06 | 21:08 0 | 0

my dziś po 16 dniach od złożenia wniosku mamy pozytywną decyzję a w poniedziałek podpisujemy umowę!!! grunt to dobry doradca i złożenie wszystkich dokumentów od razu! pozdrawiam

Opinia: ena 2013-08-26 | 12:00 0 | 0

potwierdzam że czeka się na rozpatrzenie wniosku całe wieki. Po co te reklamy że kredyt od reki .....itd zakłamanie i robienie wody z mózgu klienta. Po 1.5-2 m-cach przychodzi informacja że coś jeszcze by sie przydało uzupełnić a w końcowym etapie że jednak nie dadzą kredytu.Cholera Cię bierze jak czas masz zmarnowany i koszty poniesione.Nie polecam tego banku.Czas dobrej obsługi się skończył.

Opinia: ona77 2013-08-19 | 15:41 0 | 0

Ja właśnie zaczynam starać się o kredyt hipoteczny wraz z mężem. Chcemy 280.000 zł na działkę i dom, ciekawe czy się uda:D Mam nadzieję, że tak. Przekonamy się za parę dni i wtedy napiszę czy się opłaca i jak oni się tym wszystkim zajmują. Pozdrawiam

Opinia: ffka 2013-08-15 | 14:20 0 | 0

Opinia: Peter 2013-08-06 | 08:49 0 | 0

Opinia: MAGDA 2013-08-03 | 07:35 0 | 0

Opinia: grzegorz 2013-08-01 | 15:26 0 | 0

Niekończący się łańcuch bezpodstawnych żądań, jestem dla każdego banku idealnym klientem ale PKO BP cały czas coś wymyśla. Pracownicy banku (Io we Wrocławiu) gubią się w swoich procedurach, postępują wręcz wbrew tym procedurom, do tego, albo i przede wszystkim nielogiczne i śmieszne żądania analityka z Katowic, który mam wrażenie tu decyduje. Straciłem 1.5 miesiąca i furę pieniędzy czekając na ten kredyt. Uciekam z tego pożal się Boże banku ze wszystkimi swoimi pieniędzmi, szkoda bo byłem ich klientem od 20 lat.

Opinia: yarry 2013-07-16 | 11:24 0 | 0

Czekam i czekam na kredyt .Chyba się nie doczekam
Warszawka decyduje Wiadomo
Zabieram wszystko z tego Banku razem z cała moją Bankowością osobistą i dłużej juz Majewskiego nie będę sponsorował

Opinia: chyba były klijent pko 2013-07-15 | 14:58 0 | 0

mam u nich konto firmowe 2 kredyty firmowe teraz poszedłem po kredyt hipoteczny dostałem oferte najgorszą poszedłem do innego banku jestem poraz pierwszy unich i oferta o wiele lepsza proszę mi to wytłumaczyć jeśli jestem stałym klientem mam gorzej

Opinia: ak24 2013-07-10 | 12:36 0 | 0

Czekam już 2 miesiące na kredyt i ciągle coś. Zabieram od nich papiery i ide do innego banku!

Opinia: Małgorzata 2013-06-25 | 15:35 0 | 0

Jestem póki co bardzo zadowolona szybko i sprawnie załatwiono formalności . Jestem nawet mile zaskoczona kredytem hipotecznym najbardziej elastyczny i naliczają najmniejsze odsetki ( porównując oferty innych banków).

Opinia: Petroniusz 2013-06-24 | 09:01 0 | 0

Jak to nie ma. A BGK jest niby prywatny?
BGZ S.A. akcjonariat
Free Float: 1.75%
Rabobank International Holding BV 89.84%
Cooperatieve Centrale Raffeisen - Boerenleenbank B.A. 8.41%

BGK = Bank Gospodarstwa Krajowego; BGŻ = Bank Gospodarki Żywnościowej (chociaż pełnej nazwy już nie używają). BGK jet w 100% kontrolowany przez skarb państwa, większościowym udziałowcem Banku BGŻ jest Rabobank. Różnica w nazwie mała, a jednak...

Opinia: info 2013-06-23 | 15:23 0 | 0

BGZ S.A. akcjonariat

przepraszam pomylka

Opinia: info 2013-06-23 | 15:20 0 | 0

BGZ S.A. akcjonariat

Opinia: Joorek 2013-06-04 | 15:49 0 | 0

Opinia: joj 2013-06-04 | 13:42 0 | 0

Opinia: zadowolona 2013-05-16 | 20:35 0 | 0

Opinia: jestem na nie 2013-05-13 | 09:13 0 | 0

mam kredyt w pko i płacę 1197zł w ciągu 2 lat kredyt podnieśli mi o 70zł aż strach pomyśleć co będzie w kolejnych latach!

Podniosą Ci jeszcze.Mi podnosili co pół roku i nie potrafili wyjaśnić dlaczego skoro nie było skoku w wiboru.. NIE POLECAM!!! PANSTWOWA BANDA ZLODZIEJi

Opinia: Ania 2013-05-08 | 22:38 0 | 0

NIE POLECAM!!! Właśnie podwyższyli opłatę za prowadzenie konta do 8,90 zł!!! Prowadzenie konta, które ogranicza się do ściągnięcia z konta raty za kredyt!!!!??? Co za komuna !!! Właśnie zamierzam zrezygnować z ROR na poczet konta technicznego...pewnie będą robić MEGA problemy......

Opinia: DarioG 2013-04-22 | 09:46 0 | 0

A propo ubezpieczenia, to wciskaja swoje za ~400PLN, ale ja dostarczam i tak od mojego ubezpieczyciela za 175PLN. Ale ogólnie tez słabo z komunikacją i obsługą, oraz przymusowe karty kredytowe.

Opinia: WKURZONY KLIENT 2013-02-19 | 13:50 0 | 0

NIE POLECAM !!!!! NIE POLECAM !!!!
ROBIĄ PROBLEMY Z UBEZPIECZENIEM KREDYTU POLECAJĄ AKCEPTOWALNE UBEZPIECZENIE PKO BP

Opinia: gośka 2013-02-08 | 21:41 0 | 0

a moje formalności nie trwały długo. z rzeczy które rzeczywiście sprawdzają się w praktyce to bardzo fajna jest możliwość zawieszenia spłaty kredytu raz w roku. Różnie to bywa, a taka możliwość daje duże zabezpieczenie psychiczne!!!

Opinia: romek 2013-01-30 | 10:08 0 | 0

mialem idealne parametry ale po miesiacach oczekiwan na decyzje w PKO BP normalnie jakas komuma zrezygnowalem

Opinia: Neo 2012-12-16 | 23:43 0 | 0

Chciałem wziąć kredyt w tym banku ale po 4 tygodniach braku postępu w przyspieszeniu procedury zrezygnowałem. W PKO jakby socjalizm się zatrzymał w miejscu.... I ta namowa do ubezpieczenia w drugiej komunistycznej firmie - PZU.... Żenujące.

Opinia: Agnes 2012-11-18 | 10:00 0 | 0

mam kredyt w pko i płacę 1197zł w ciągu 2 lat kredyt podnieśli mi o 70zł aż strach pomyśleć co będzie w kolejnych latach!
przepraszam pomyliłam kwoty płacę 1337zł podałam tylko kwotę spłacanych odsetek nie dodałam spłacanego kapitału.
No jak RPP podnosila stopy procentowe to sila rzeczy raty kredytu musialy wzrosnac. Mi wzrastaly zarowno jelsi chodzi o pozyczke, ktora mam w PKO i rata splacanego kredytu studenckiego, ktory mam w BZWBK:) Pozd

Opinia: wroclaw 2012-10-26 | 11:03 0 | 0

gdybym korzystał z facebooka i byłby to facebook kliknąłbym na :I like it pozdrówki :)

Opinia: jola 2012-09-06 | 14:14 0 | 0

przepraszam pomyliłam kwoty płacę 1337zł podałam tylko kwotę spłacanych odsetek nie dodałam spłacanego kapitału.

Opinia: jola 2012-09-06 | 14:07 0 | 0

Opinia: kom 2012-08-31 | 22:50 0 | 0

Mega słaba ta porównywarką- oferty z 0,99% w marzy już nie ma chyba z 4 miesiące w PKO Bp. Oferty innych banków również bardzo nieaktulane

Opinia: cibol 2012-08-30 | 12:43 0 | 0

Opinia: Balbina 2012-08-29 | 08:51 0 | 0

To porządny bank, nie oszuści nie idzcie do prywatnych banków, bo Was oskubią!