Wróć na stronę kategorii

Co to jest faktoring?

Faktoring to jeszcze stosunkowo mało znane narzędzie, które odpowiednio wykorzystane, może nie tylko wpłynąć na poziom usprawnienia prowadzonego...

Opinia: grabovski 2017-11-08 | 20:44 0 | 0

dla małych, średnich czy mikro przedsiębiorców to mówiąc poetycko klucz do płynności, ale tak poważnie myśląc o tym jak mieć chociażby stabilny start warto przemyśleć faktoring, usługę która próbuje jakoś zniwelować te beznadziejne podjeście do płatności w Polsce, co do faktorów to IdeaMoney daje rade, ucziwa prowizja i dobra oferta, czas realizacji też w normie

Opinia: gucika 2014-05-31 | 10:27 0 | 0

No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca.

Ja też tak uważam niestety firmy faktoringowe patrzą poprzez kryterium zarobku. Ale całe szczęście, że też są takie firmy faktoringowe, które nie patrzą na wielkość klienta i pomagają nie stracić płynności finansowej.

Opinia: królewna 2014-04-30 | 03:06 0 | 0

No, ale wiesz, małe firmy chcą też mieć szanse przetrwania na bądź co bądź trudnym dla nich rynku, bo ciężko konkurować z dużymi. No i trzeba im te szansę dać a nie zamykać bo przy większych firmach się bardziej opłaca.

Opinia: Ewa 2014-03-14 | 16:24 0 | 0

Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością.

Zgadza się, to takie błędne koło. Dużo osób wspomina o Bibby Financial Services. Na stronie pisze, że obsługują właściwie wszystkie rodzaje faktoringu- nawet faktoring odwrócony. Czy korzystał ktoś tam z faktoringu odwróconego i czy trudno jest tam go otrzymać?

Opinia: kamil 2014-03-12 | 16:52 0 | 0

Niestety coraz więcej firm nie płaci w terminie i faktoring bardzo często staje się koniecznością.

Opinia: franio 2014-03-10 | 22:52 0 | 0

Prowadzę niewielką firmę transportową i gdyby nie faktoring już by mnie nie było na rynku.

Opinia: Kalina 2014-01-29 | 01:18 0 | 0

faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca,

Mogło tak by się wydawać, ale to wszystko zależy. Są firmy faktoringowe, które obsługują takie małe firmy i jedni i drudzy są zadowolenie. Wszystko kwestia dogadania się.

Opinia: Poldek 2014-01-15 | 19:31 0 | 0

Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto.

W nich też jest fajne to, że do każdego podchodzą indywidualnie. Firma warta uwagi ;)

Opinia: kazik 2014-01-14 | 23:41 0 | 0

Też polecam Bibby, trochę jest papierologii przy zawieraniu umowy, ale warto.

Opinia: jamaga 2014-01-14 | 22:18 0 | 0

korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services

Bibby sie chyba specjalizuje właśnie w faktoringu dla mniejszych firm, oczywiście duże też obsługują, ale małe są często pomijane a tam nie ma problemu.

Opinia: eryka32 2014-01-12 | 10:34 0 | 0

korzystałam swego czasu z faktoringu, dokłądnie z usług firmy Bibby Financial Services

Opinia: msp 2013-11-28 | 12:02 0 | 0

są też małe firmy faktoringowe, które mają oferty dla mniejszych firm, np: akcept finance

Opinia: waki 2013-10-07 | 19:56 0 | 0

Ja znalazłem dobrą firmę, która mi pomogła mimo tego, że moja działalność gospodarcza jest mała. Na www.esus-faktoring.pl pomogli mi w kilka dni ogarnąć się z papierami i całą procedurą.

Opinia: roman 2012-06-26 | 11:11 0 | 0

faktoring dobry jest przy większych firmach. Przy mniejszych po prosrtu sie to nie opłaca,