Wróć na stronę kategorii

Kredyt gotówkowy

Opinia: Olgierd 2018-03-05 | 19:49 0 | 0

Nie polecam tego banku. Zrobiłem zakupy w jednym z marketów RTV i AGD zakupy na raty. Raty rozłożyłem na 20 a spłacać zacząłem szybciej. Kiedy zostało mi do spłaty 4 ostatnie raty (mieszcząc się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem) telefon za telefonem że mam wpłacić następną ratę. Na płatność ostatniej raty pozostało mi 7 miesięcy (wysokość 109zł) wydzwaniają po kilka razy dziennie, przysyłają pisma z wymagalnymi odsetkami i termin spłaty 14 dni.

A najlepsze jest to że pomiędzy wydzwanianiem i listami z groźbami przysyłają listy że udzielą Ci kredytu na 60 tysięcy złotych.
Jednym słowem klient to śmieć, ma płacić kiedy oni chcą, na lini telefonicznej jak im powiesz że nie udzielisz im danych osobowych to wręcz krzyczą przez słuchawkę, nękają listami raz z zadłużeniem a raz ze specjalną ofertą kredytu.

Opinia: iryna 2018-02-28 | 15:01 0 | 0

Od 9 dni mam zablokowane konto. Mimo wielu prób telefonicznych i kilkukrotnych wizyt w oddziale banku, nikt z Obsługi Klienta nie potrafi mi pomóc w tej sprawie. Nie rozumiem jak można w tak ignorancki sposób traktować swoich wieloletnich klientów. Jestem oburzona zaistniałą sytuacją!

Opinia: Anna Malek - totalmoney.pl 2018-02-12 | 08:51 1 | 0

Januszu, dostałeś tą kartę i jej nie używałeś czy w ogóle jej nie otrzymałeś? Sprawdź w regulaminie, w jakim czasie karta powinna zostać wysłana. Jeśli termin ten został przekroczony, masz prawo złożyć reklamację.

Opinia: janusz 2018-02-11 | 20:04 1 | 2

Bank nierzetelny.Pobiera prowizje za karte kredytowa która podobno wysłął,która nie była używana-dla mnie jet to wyłudzenie

Opinia: Myszkowska E 2017-12-28 | 09:35 3 | 4

Boze co za bank porażka jakich mało jeszcze nigdy nie spotkałam się z takimi niedogodności ani wieczne awarie i problemy do logowania a te co siedzą w bankach nigdy nic nie wiedzą jestem zmęczona taka obsługa zwłaszcza ciągłym blokowaniem do konta internetowego najgorszy syf czas na zmianę banku i nie polecam BGŻ Paribas

Opinia: Małgo 2017-12-19 | 13:04 2 | 1

Kpina nie bank i nie bankowość internetowa. Sześc dni rozpatrywany wniosek o niewielki kredyt gotówkowy i dalej nie rozpatrzony. Naprawdę żenujący poziom usług i kompetencji.

Opinia: Igena 2016-04-26 | 15:11 2 | 0

akurat sygma ma sporo dobrych produktów finansowych, do nich należy też i kredyt gotówkowy, można tez liczyć na pezproblemową obsługe ;)

tak, co do kredytu się zgadam, chociaż ja preferuję kartę kredytową

to w sumie przecież zależy od limitu na karcie nie? ale jak masz kartę to w sygmie łatwiej dostajesz inne produkty w tym kredyt gotówkowy

ja też preferuję kartę kredytową do zakupów, i też jak wy mam kartę kredytową sygmy, nie lubię ciągłych tych formalności, wolę zaplanować racjonalnie wydatki z karty, a do używania karty sygmy zachęca mnie ;) program lojalnościowy i możliwość wybrania nagrody (dobrej jakości) za samo używanie karty

masz całkowita rację, dzięki bonusom do karty kredytowej sygma skutecznie zachęca, żeby właśnie płacić ich kartą nie żadną inną, zresztą która karta ma jakiekolwiek bonusy? poza sygmy?

Opinia: Miriam 2016-03-18 | 17:13 4 | 93

akurat sygma ma sporo dobrych produktów finansowych, do nich należy też i kredyt gotówkowy, można tez liczyć na pezproblemową obsługe ;)

to w sumie przecież zależy od limitu na karcie nie? ale jak masz kartę to w sygmie łatwiej dostajesz inne produkty w tym kredyt gotówkowy

ja też preferuję kartę kredytową do zakupów, i też jak wy mam kartę kredytową sygmy, nie lubię ciągłych tych formalności, wolę zaplanować racjonalnie wydatki z karty, a do używania karty sygmy zachęca mnie ;) program lojalnościowy i możliwość wybrania nagrody (dobrej jakości) za samo używanie karty

Opinia: Kleo 2016-02-19 | 16:56 3 | 1

to w sumie kwestia gustu albo potrzeb, ja mam kartę kredytową sygma banku, ale od czasu do czasu biorę kredyt u nich

Opinia: goralka 2015-11-19 | 16:38 5 | 1

Opinia: Zuza 2015-10-06 | 16:13 5 | 1

Opinia: tymon 2015-09-17 | 16:09 4 | 1

Opinia: Majka 2015-08-28 | 11:30 1 | 0

Wstępna decyzja była pozytywna, potem prośby o dosyłanie coraz to nowych dokumentów, informacje, że jest pozytywna decyzja, na koniec informacja odmowna bez podania przyczyny. Cały cyrk trwał dwa tygodnie. Żenada !!!

o czym ty w ogóle piszesz? bo chyba nie o sygmie, ja zawsze wszystko bardzo szybko tam załatwiałam

nie sądzę, zeby on pisał o sygmie, pewnie mu się fora poplątały, czesto tak bywa;)

czasem niestety ludziom się coś miesza, aj trafiłam na wpis który mówił, ze gość w sygmie nigdy już nie kupi telewizora, ze maja sklep internetowy do de.... :D

Opinia: Likaon 2015-08-26 | 13:02 1 | 0

fakt, jak tak popatrzysz na te wszystkie hejterskie wpisy, super jednak, ze nieliczne, to wygląda na to jakby jedna osoba je pisała, lol

dla mnie tego, ze sygma jest jednym z najlepszych w dziedzinie kart kredytowych i kredytów ratalnych, żadne wpisy hejterskie tego nie zmienią, sygma ma w tej chwili zbyt mocną pozycję opartą na solidności

widziałeś jakieś hejterskie wpisy o sygmie? ja jak szukam opini o czymś a o sygmie szukałem to natrafiłem tylko na pozytywne, żadnych negatywnych wpisów

ja nie widziałem, to znaczy widziałem, ale jak ktoś podyskutował z takim gościem, to się okazywało, że: nie wie o czym pisze, i nie było to o sygmie, albo nie przeczytał umowy i ma wąty, albo nie spłaca w terminie zobowiązań i ma waty, proste :D

Opinia: Mały 2015-08-19 | 17:21 2 | 1

fakt, jak tak popatrzysz na te wszystkie hejterskie wpisy, super jednak, ze nieliczne, to wygląda na to jakby jedna osoba je pisała, lol

dla mnie tego, ze sygma jest jednym z najlepszych w dziedzinie kart kredytowych i kredytów ratalnych, żadne wpisy hejterskie tego nie zmienią, sygma ma w tej chwili zbyt mocną pozycję opartą na solidności

widziałeś jakieś hejterskie wpisy o sygmie? ja jak szukam opini o czymś a o sygmie szukałem to natrafiłem tylko na pozytywne, żadnych negatywnych wpisów

Opinia: Mała 2015-08-04 | 18:00 2 | 0

Opinia: hunka 2015-07-30 | 14:38 1 | 0

Opinia: Fokus 2015-07-16 | 14:27 1 | 0

spotkałem jakiś wpis na chyba sferze finansów, pod wątkiem o sygmie, ze gość już więcej nie kupi u nich telewizora ani nic ;), okazało się, że pomylił mu się sklep z kredytodawcą

dobre, bardzo dobre, odkiedy sygma sprzedaje telewizory :)

no, niestety, czasem ludzie po prostu nie wiedzą co piszą ;) zdarza się, a uczciwe instytucje na przykład finansowe cierpią na tym, przykre

Opinia: Klonic 2015-07-11 | 13:48 0 | 0

spotkałem jakiś wpis na chyba sferze finansów, pod wątkiem o sygmie, ze gość już więcej nie kupi u nich telewizora ani nic ;), okazało się, że pomylił mu się sklep z kredytodawcą

dobre, bardzo dobre, odkiedy sygma sprzedaje telewizory :)

Opinia: Makato 2015-07-07 | 11:43 1 | 0

Opinia: Kunis 2015-07-06 | 12:20 1 | 0

Wstępna decyzja była pozytywna, potem prośby o dosyłanie coraz to nowych dokumentów, informacje, że jest pozytywna decyzja, na koniec informacja odmowna bez podania przyczyny. Cały cyrk trwał dwa tygodnie. Żenada !!!

o czym ty w ogóle piszesz? bo chyba nie o sygmie, ja zawsze wszystko bardzo szybko tam załatwiałam

nie sądzę, zeby on pisał o sygmie, pewnie mu się fora poplątały, czesto tak bywa;)

Opinia: Aniela 2015-06-23 | 13:41 1 | 0

Opinia: mark 2015-06-09 | 12:38 0 | 1

Opinia: paul 2015-05-22 | 13:59 0 | 1

Z tego co wiem to Paribas ma dużo zadowolonych klientów,nie widzę potrzeby na zmianę i rezygnację z BGŻ.

Opinia: Wernest 2015-05-12 | 11:33 0 | 0

Kredyt spłacam w pko bp, jestem już na połowie. 10 tysięcy uratowało mi skórę.

Opinia: ergon 2015-05-01 | 00:06 1 | 0

I się BGŻ sprzedał a z Rabo nie było tak zle. Trzeba rezygnować z ich usługo bo Paribas to porażka i dlatego za pewne teraz te zmiany wszystkie niekorzystne naciągające na pieniądze. Oj szkoda bo BGŻ nie był złym kontem. Wracam teraz z zagranicy i zamykam konto bo mi wszystko za byle co ściągną. Przestrzegam wszystkich.

Opinia: Eliza 2015-04-14 | 17:46 0 | 0

prawda, nie ma żadnych korzyści z szemranych pożyczek, tylko same straty

Opinia: lena 2015-04-02 | 21:37 0 | 0

dziwne że ludzie dają się nabierać na te szemrane pożyczki, prawda?

Opinia: Eliza 2015-02-12 | 15:13 0 | 0

ja tam nie mam zaufania do jakichś różnych takich szemranych firm, od lat korzystam z usług sygmy jeśli chodzi o kredyty, i mogę śmiało polecić

Opinia: jola 2015-02-06 | 16:44 0 | 0

ja wzięłam pożyczkę w szybkigrosz.pl bardzo dobre warunki polecam

Opinia: jam 2015-01-28 | 09:58 0 | 0

pracuje w niemczech mam umowe o prace na czas nieokreslony zarobki okolo 1800 euro wpływaja na niemieckie konto.czy moge sie starac o kredyt gotowkowy jakies 40000

Opinia: maria.l 2015-01-13 | 08:52 0 | 0

a ja dostałam decyzję odmowną ponieważ miałam już inny kredyt w innym banku ale skorzystałam z oferty szybkigrosz.pl wypełniłam formularz i otrzymałam pozytywną decyzję

Opinia: lena 2014-11-24 | 00:57 0 | 0

Ja jestem zadowolona. kredyt na kwotę 20 tyś na 4 lata, rata 523 zł. Oddam im 25tyś. oprocentowanie roczne 6,9%, ale warunki: wpływ na konto min. 3 tyś, i płatności kartą min 200 zł i założenie konta u nich.

chyba mamy ten sam kredy :) rowniez jestem zadowolona

Opinia: adgdan 2014-10-31 | 22:53 0 | 0

Ja porzyczyłem 15000 2 lata temu w BNP PAribas i kredyt z ubezpieczeniem kosztował mnie 2800 zł. Zaden bank nie był wtedy w stanie nawet zbliżyć się do tej kwoty. Dodatkowo Assinstance i ubezpieczenie kredytu które ostatnio udało mi się sprawdzić z uwagi na utratę pracy małżonki. Jest trochę schodów by spełnić wymogi ubezpieczenia ale faktycznie wypłacają odszkodowanie. Polecam każdemu !!!

Czemu kłamiesz, napisz jeszcze,że na dziecko dostałeś. Ja czekam od nich na odpowiedz (następną) i z prawnikiem składamy papiery do UOKIK-u i SOKIK-u, o uznanie praktyk za zakazane, a do sądu, o nie respektowanie KC.

Opinia: justa 2014-09-24 | 12:50 0 | 0

j!

Piszą że akceptują zagraniczne dochody a dziś dzwoniłem i Pani powiedziała że zagranicznych dochodów nie akceptują.

Ja dostalam bez problemu na umowe z uk 50 tys! oprocentowanie 9,9 i to w wieku 23 lat gdzie to jest moj pierwszy kredyt w zyciu. Szczerze polecam

Opinia: ja 2014-06-26 | 16:31 0 | 0

Skorzystałem niecałe 2 lata temu teraz mam wyższą ratę o 20 zł, oraz 50 zł kary za windykacyjne spowodowaną tym że nie wiedziałem o podwyższonej racie i wplacałem mniej, dodatkowo aby skorzystać z oprocentowania 9,9 trzeba prowadzić konto u nich za 15 zł miesięcznie.

naciagaja! ja tez się przejechałam , musisz miec konto do kredytu za 15 zł a jak nie to pamietac o transakcjach bezgotówkowych 3 miesiecznie bo inaczej podwyzsza oprocentowanie i naliczą 15 zł za rachunek -porażka, nie polecam!

Opinia: Jarosław 2014-06-16 | 12:43 0 | 0

Piszą że akceptują zagraniczne dochody a dziś dzwoniłem i Pani powiedziała że zagranicznych dochodów nie akceptują.

Opinia: potencjalny kredytobiorca 2014-06-09 | 22:11 0 | 0

Miła Pani przez telefon okresliłe wstepnie zdolnośc kredytową na kwote duuużo wyższą niż potrzebowałem. Przemiła Pani w oddziale Banku w Bielsku udzieliła mi rzetelnych informacji- jakież było moje zdziwienie gdy po 10 minutach wniosek o kredyt został odrzucony bez podania przyczyny !!! nazajutrz Pani z Banku poinformowała mnie że niestety , zle nie dostane kredytu!? chciałbym zaznaczyć, że nie zalegam i nigdy nie zalegałem z żadnymi ratami kredtytami itp. , ba , nigdy nie brałem kredytu! jak widac na moim i mi podobnych przykładach , ludzie mający tzw. czyste konto są niewiarygodni , nierzetelni itp. Albo , oferta Banku , to niestety pic na wode i np tylko osoby związane z tym bankiem moga sie starac o usługi przezeń oferowane.... Jednym sowem ŻENADA. w jakiej rzeczywistości żyjemy i w jakim kraju....
Nie ma czegoś takiego, jak Odmowa bez przyczyny. Jeśli nie ma powodów to odmówienia kredytu to BNP go udziela. Widocznie coś było nie tak, ale przecież klient na forum się nie przyzna...
Właśnie dwie osoby z czystym bik i krd ,zarobkami powyżej 3000 netto zostały odrzucone bez podania przyczyny....a formalności i papieruszki ciągnęły się 2 tygodnie...

Dołączam się do tych niezadowolonych z Paribas. Właśnie złożyłam wniosek, zaakceptowałam go i od razu pojawiła mi się informacja, że wniosek został odrzucony, proszę spróbować za trzy miesiące. Mam dochody z umowy na czas nieokreślony, korzystałam kilka lat wcześniej z ofert kredytowych tego banku, mam to samo źródło dochodu /zatrudnienia/ nie mam zaległości w bik, ale niestety na początkowym etapie niespodziewany ZONK, dlaczego? nikt nie podał przyczyny, porażka....

Opinia: Ana 2014-05-19 | 08:28 0 | 0

Ja jestem zadowolona. kredyt na kwotę 20 tyś na 4 lata, rata 523 zł. Oddam im 25tyś. oprocentowanie roczne 6,9%, ale warunki: wpływ na konto min. 3 tyś, i płatności kartą min 200 zł i założenie konta u nich.

Opinia: anan 2014-05-19 | 08:25 0 | 0

Kredyt załatwiany ponad tydzień. Faktycznie koszt najniższy.
Do kredytu założone konto, które miało kosztować 0zl a w rzeczywistości bank domaga się miesięcznie dodatkowo 15zł z tytułu kosztów prowadzenia rachunku!
Podpisując umowę zostałeś poinformowany, że konto będzie za 15zł. Zgodziłeś się na to, żeby dostac o wiele tańszy kredyt niż gdzie indziej, więc nie miej teraz żalu i nie kłam.

Żeby konto było bezpłatne, musisz mieć minimum 1000 zł wpływu na nie.

Opinia: polka 2014-05-09 | 13:08 0 | 0

od kilku dni puszczane są do mnie sygnały na telefon z nr 799600001 (raz sprawdziłam z innego telefonu- oczywiście PARIBAS) i uważa jakiś frajer że oddzwonię.

Opinia: raul1420 2014-05-08 | 21:49 0 | 0

Witam złozyłem wniosek o kredyt 14 tys w igotowc dostałem wstepna akceptacje byłem w oddziale podpisałem umowe ana;ityk dzwonil do mojego szefa w sprawie werfikacji dzis a narazie mija dzien i jest cisza z banku co to znaczy?

Opinia: kuku 2014-05-08 | 13:53 0 | 0

Miła Pani przez telefon okresliłe wstepnie zdolnośc kredytową na kwote duuużo wyższą niż potrzebowałem. Przemiła Pani w oddziale Banku w Bielsku udzieliła mi rzetelnych informacji- jakież było moje zdziwienie gdy po 10 minutach wniosek o kredyt został odrzucony bez podania przyczyny !!! nazajutrz Pani z Banku poinformowała mnie że niestety , zle nie dostane kredytu!? chciałbym zaznaczyć, że nie zalegam i nigdy nie zalegałem z żadnymi ratami kredtytami itp. , ba , nigdy nie brałem kredytu! jak widac na moim i mi podobnych przykładach , ludzie mający tzw. czyste konto są niewiarygodni , nierzetelni itp. Albo , oferta Banku , to niestety pic na wode i np tylko osoby związane z tym bankiem moga sie starac o usługi przezeń oferowane.... Jednym sowem ŻENADA. w jakiej rzeczywistości żyjemy i w jakim kraju....
Nie ma czegoś takiego, jak Odmowa bez przyczyny. Jeśli nie ma powodów to odmówienia kredytu to BNP go udziela. Widocznie coś było nie tak, ale przecież klient na forum się nie przyzna...

Właśnie dwie osoby z czystym bik i krd ,zarobkami powyżej 3000 netto zostały odrzucone bez podania przyczyny....a formalności i papieruszki ciągnęły się 2 tygodnie...

Opinia: jo 2014-04-18 | 21:41 0 | 0

Bank Pocztowy - na potrzeby lokaty otworzyłam konto, po upływie roku, czyli terminu na jaki byla założona lokata wycofalam pieniądze i chciałam zamknąć konto. Pani z ww banku powiedziała, ze nie trzeba konta zamykać bo jest bezpłatne. Po ponad dwóch latach dostałam pismo upominające jakiś niezapłacone pieniądze z prowizją i upomnieniem za prowadzenie owego konta!!! Kwota niemała. Po próbie odwołania się i złożenia reklamacji, powiedziano mi, że od wrzesnia 2013 weszła opłata 5zł za miesiąc za prowadzenie konta a podobno do każdego klienta wysłano list z informacją, że taka opłata wchodzi. O dziwo ani do mnie ani do współwłaściciela tego konta ( miałam je wraz z ojcem) żadna informacja nie dotarła, co najśmieszniejsze nie dostałam upomnienia po miesiącu czy dwóch ale dopiero po 8 miesiącach gdzie już nazbierała się niemała suma + koszty upomnienia, żenujące!

Opinia: złodziej podatków 2014-03-24 | 19:43 0 | 0

Szanowna Agnieszko. Ten bank to jest kpina. Od lat jadę na kredytach , lekko licząc spłaciłem do tej pory okrągły milion. Aktualnie spłacam ponad 6 tysięcy miesięcznie. Nie mam opóźnień. Tydzień temu potrzebowałem 20 tys. Wniosek do BNP, odrzucony bez podania przyczyny. Ten sam wniosek w innym banku przeszedł bez problemu i nastepnego dnia dostałem kasę do ręki. Czyli coś jednak jest na rzeczy w tych negatywnych opiniach.

Opinia: Agnieszka 2014-03-23 | 22:03 0 | 0

NIE ISTNIEJE możliwość przesunięcia daty spłacania rat np o 10 dni (mój nowy pracodawca płaci 10tego a nie pierwszego) ponieważ ich system informatyczny na to nie pozwala , proszę na to uważać . Nawet PRACOWNICY placówek o tym nie wiedzą dzielnie składając wnioski a potem reklamacje które i tak pan w windykacji wyrzuca do kosza.

Bzdura - raty dostępne są w terminach 3,7 i 12 dzień każdego miesiąca, ale klient musi spełnic pewne warunki, aby rata została przesunięta, np nie może byc zaległości w splatach rat...a pewnie tu taka sytuacja miała miejsce, skoro osoba pisze o pracowniku windykacji. Kolejna nierzetelna opinia.

Opinia: Agnieszka 2014-03-23 | 21:58 0 | 0

Opinia: Agnieszka 2014-03-23 | 21:56 0 | 0

Do kredytu założone konto, które miało kosztować 0zl a w rzeczywistości bank domaga się miesięcznie dodatkowo 15zł z tytułu kosztów prowadzenia rachunku!

Podpisując umowę zostałeś poinformowany, że konto będzie za 15zł. Zgodziłeś się na to, żeby dostac o wiele tańszy kredyt niż gdzie indziej, więc nie miej teraz żalu i nie kłam.

Opinia: Agnieszka 2014-03-23 | 21:54 0 | 0

Formalności z uzyskaniem kredytu, przebiegają dość sprawnie. Obsługa niezwykle przemiła I NA TYM WZAJEMNE RALACJE UNIESIENIA i RADOŚCI SIĘ KOŃCZĄ. Jeśli spóźnisz się z wpłatą raty kredytu, Wyszkolona obsługa klienta, zadzwoni do ciebie, pomimo, że ustalisz termin wpłaty raty za kilka dni, owszem zostanie to jednocześnie zapisane jako informacja w komputerze. Wyszkolona obsługa ma za zadanie BOMBARDOWAĆ ciebie po 12 razy na dzień telefonami. Jeśli wyłączysz telefon, wyszkolona obsługa ma za zadanie, nagrywać się na sekrtetarce. To, że podałeś date wpłaty dla wyszkolonej obsługi NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA. PATOLOGIA TŁUMU

Podpisałeś z bankiem umowę spłaty raty na jeden konkretny dzień, złożyłeś pod tym swój podpis - nie ma więc znaczenia, że obiecujesz wpłacic za kilka dni - to TY nie dotrzymujesz warunków umowy, nie bank.

Opinia: xoxo 2014-03-11 | 18:14 0 | 0

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO BANKU, osoba z mojej rodziny wzięła kredyt, dodatkowo kartę kredytową. Z przyczyn od niej niezależnych straciła pracę i stały dochód. Mimo pism z prośbą o zmniejszenie raty, Bank OD RAZU SKIEROWAŁ SPRAWĘ NA DROGĘ SĄDOWĄ - ten Bank oznacza same kłopoty. Mało tego w pozwie zażyczyli sobie zawyżonej kwoty !!!! Malutki poślizg i problemy gotowe. Osobiście mam kredyt w innym banku i nigdy nie zmienię. A to jest bagno!

Opinia: Stanisław 2014-03-07 | 11:00 0 | 0

dziadostwo nie bank. Przy dochodach miesięcznych 5000zł netto dla wspaniałego parabras nie mam żadnej zdolności kredytowej, gdyż posiadma kartę kredytowa zlimitem 1000zł ;) przecież to idioci :)

Opinia: IGA 2014-03-07 | 00:47 0 | 0

POZA TYM DODAM, ŻE CZYTAJĄC TE WSZYSTKIE OPOWIEŚCI O SUPER KREDYCIE TO MI SIĘ NIEDOBRZE ROBI. PRAWIE WSZYSTKIE WPISY TO ROBOTA AGENCJI PR-owskiej

Opinia: IGA 2014-03-07 | 00:43 0 | 0

generalnie ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO BANKU, osoba z mojej rodziny wzięła kredyt, dodatkowo kartę kredytową. Z przyczyn od niej niezależnych straciła pracę i stały dochód. Mimo pism z prośbą o zmniejszenie raty, Bank OD RAZU SKIEROWAŁ SPRAWĘ NA DROGĘ SĄDOWĄ - ten Bank oznacza same kłopoty. Mało tego w pozwie zażyczyli sobie zawyżonej kwoty !!!! Malutki poślizg i problemy gotowe. Osobiście mam kredyt w innym banku i nigdy nie zmienię. A to jest bagno!

Opinia: Prawda 2014-01-15 | 00:39 0 | 0

Jestem bardzo zadowolona z tego kredytu. Raty są bardzo zbliżone do tych wyliczonych przez symulator u mnie wyszło 2 zł różnicy miesięcznie

Bzdura - kłamiesz , albo jesteś pracownikiem banku.

Opinia: Specjalista od Excela. 2014-01-14 | 20:31 0 | 0

To zestawienie wydaje się być oszukane! To co napisali jako kwota raty to była by prawdziwa jak RRSO wynosiło by 8.9%. Policzcie sami. Z tego wynika, że coś z tym wyliczeniem jest nie tak. Ja bym im nie zaufał.

Opinia: Klijent 2014-01-07 | 19:59 0 | 0

Jak czytam super kredycik, rewelcja...', idealny bank to zastanawiam się kto to pisze? Albo ludzie z bardzo wysokimi dochodami, albo pracownicy banku - innej możliwości nie widzę. Jak można szaleć z radości mając kredyt do spłacenia (z odsetkami, ubezpieczenie)? Przecież nie dostał nikt tego kredytu za friko. Ludzie przestańcie się wygłupiać. Można pochwalić bank za rewelacyjną obsługę, ale nie skaczcie do góry tylko dlatego, że macie dług do spłacenia!!!

I tak trzeba spłacać ten kredyt i tak, tylko zależy gdzie i za ile? Więc jeżeli jest możliwość spłacania mniejszych rat w tym samym okresie czasu to należy wybrać ten wariant, czyż nie? A jeżeli taki wariant okaże się bardziej opłacalny to chyba należy się z tego cieszyć, czyż nie?;)

Opinia: rozbawiony 2013-12-08 | 07:23 0 | 0

Totalna BZDURA, dwa banki zdolność wyliczyły mi na 64 tys i 67 tys, a ten bank wyliczył mi na 500 zł.

Opinia: badziewie 2013-12-05 | 09:08 0 | 0

super tylko dlaczego wpisuja sie tu sami pracownicy tego banku robiac kaszane ludziom z mozgu. jest to nieuczciwe i przekazane UOK

Opinia: Kamil 2013-11-24 | 20:38 0 | 0

Wziąłem u nich kredyt. Super opcja i najtańszy kredyt na rynku. Nie dajcie się zwieźć reklamami z gwarancją najniższej raty gdyż niższej niż w BNP Paribas nie znajdziecie :)

Opinia: m.m. 2013-11-15 | 00:12 0 | 0

Z jednej strony to prawda, że możesz mieć żal o takie potraktowanie Ciebie, ale niestety bankowa rzeczywistość wygląda tak, że jeśli nie masz żadnej historii kredytowej to nie dostaniesz dużego kredytu ot tak sobie. Niektóre banki po prostu nie ryzykują.

Opinia: Jolka 2013-11-09 | 18:01 0 | 0

Jak czytam super kredycik, rewelcja...', idealny bank to zastanawiam się kto to pisze? Albo ludzie z bardzo wysokimi dochodami, albo pracownicy banku - innej możliwości nie widzę. Jak można szaleć z radości mając kredyt do spłacenia (z odsetkami, ubezpieczenie)? Przecież nie dostał nikt tego kredytu za friko. Ludzie przestańcie się wygłupiać. Można pochwalić bank za rewelacyjną obsługę, ale nie skaczcie do góry tylko dlatego, że macie dług do spłacenia!!!

Opinia: Sprawiedliwy 2013-11-09 | 11:42 0 | 0

Super bank. Polecam.

To pisze pracownik Banku. Śmieszne i żałosne, pracownicy banku wypisują opinie o banku.

Opinia: ZADOWOLONY 2013-10-13 | 18:09 0 | 0

I JAK ZWYKLE MUSZE POCHWLIC TEN BANK.. 42000ZL NA OKRES 84 M-CE RATA 741 ZL (Z PROWIZJA I UBEZPIECZENIEM)
TO DRUGI KREDYT JAKI BRALEM W TYM BANKU.... TRZEBA PRZYZNAC BEZKONKURENYJNI NA RYNKU, DLA POROWNANIA W MBANKU GDZIE ROWNIEZ POSIADAM KONTO TAKA SAMA KWOTA WYNOSI 1027 ZL. WIDAC ROZNICE??? JESLI WIDAC RÓŻNICE TO NIE PRZEPLACAJ!!! HEHEH

Opinia: klient 2013-09-26 | 10:39 0 | 0

konto L jest za 0 zł, ale trzeba kartą w miesięcy 3 x operacje zrobić, to wtedy sie tych 15 zł nie płaci

Opinia: jam nikczemny 2013-09-19 | 19:22 0 | 0

13 procent rocznie i 4 prowizji ,dlaczego we Francji w ich banku jest 5-6 procent i 1.5 prowizji????
a dlaczego w Mozambiku jest 99% i 55% prowizji? jesuuu!

Mozambik jest w EU ?

Opinia: Sympatyk9 2013-09-19 | 10:34 0 | 0

Szanowni Państwo czytając Waszą opinię dot. obsługi przez Paribas Bank należy pogratulować szczęścia. Ja takiego szczęścia nie miałem po załażeniu lokaty na obiecany wysoki procent 50/50 na termin 6 mies., a więc po 7 miesiącach zamiast obiecanego zysku mój wkład został uszczuplony o wysoką kwotę. Ponadto aby uzyskać uszczuplony mój wkład przez 1,5 miesiące byłem karmiony obietnicami.

Opinia: And 2013-08-24 | 21:21 0 | 0

Dzięki BNP dostałem 25 tys bez problemu. Wszystko działa bardzo sprawnie i szybko. POLECAM Wszystkim. Najtaniej :)

Opinia: klient 2013-08-22 | 11:50 0 | 0

to co jest na stronach porównowarek kredytów gotówkowych a w banku PNB PARIBAS to ta różnica dziś 22 08 13 11,19 a w banku jest 13 procent i po co ten ranking chyba że co godzine zmienia się ranking socjotechiki jak w carfuge.

Opinia: ser 2013-08-07 | 23:34 0 | 0

13 procent rocznie i 4 prowizji ,dlaczego we Francji w ich banku jest 5-6 procent i 1.5 prowizji????

a dlaczego w Mozambiku jest 99% i 55% prowizji? jesuuu!

Opinia: Radek 2013-08-03 | 19:03 0 | 0

Ja porzyczyłem 15000 2 lata temu w BNP PAribas i kredyt z ubezpieczeniem kosztował mnie 2800 zł. Zaden bank nie był wtedy w stanie nawet zbliżyć się do tej kwoty. Dodatkowo Assinstance i ubezpieczenie kredytu które ostatnio udało mi się sprawdzić z uwagi na utratę pracy małżonki. Jest troche schodów by spełnic wymogi ubezpieczenia ale faktycznie wypłacają odszkodowanie. Polecam każdemu !!!

Opinia: Jac 2013-07-28 | 11:29 0 | 0

8,9 % to tylko z kontem ale ogólnie jestem zadowolony z oprocentowania, rrso , wysokości rat szybkości obsługi , uprzejmości . Polecam ten bank !

Opinia: lato 2013-07-22 | 16:06 0 | 0

wszedzie trzeba troche poczekac zanim zapadnie decyzja o przyznaniu kredytu, troche cierpliwosci :)

Opinia: Alina 2013-07-20 | 16:22 0 | 0

Poczytaj sobie czym jest scoring kredytowy :)
Akurat to, że nigdy nic nie brałeś na raty, nie brałeś kredytu jest na Twoją niekorzyść przy rozpatrywaniu wniosku o kredyt.

Ja miałam podobna sytuacje w Alior Bank. Pani wyliczyła mi mi zdolność kredytową na 19 000zł. Miała oddzwonic na drugi dzień. Mam długą, idealna historie kredyrową. Posplacane wszystko. Bank ,który ma dopisek wyższa kultura bankowości . Minie jutro tydzień i nikt nawet nie raczył zadzwonić z jakakolwiek informacją /. To jest ta wyższa kultura bankowości . Chodzi o Kielce, oddział
w Galerii Echo.

Opinia: kangur 2013-07-10 | 13:18 0 | 0

A ja w ubieglym roku dostalem bez problemu ponad 50 tys na 7 lat. moze dostales tylko 20 tys. bo krotki (3 letni) okres kredytowania?

Jako,że ja sporo szukałem najtańszego kredytu gotówkowego to jestem na 100% przekonany,że na dzień dzisiejszy,a jest 13.06.2013r. najtańszy jest Paribas.Dziś otrzymałem 20000zł na 36 miesięcy z ratą 673 zł.Jest to kredyt z ubezpieczeniem.Nie można bez ubezpieczenia.Na minus jest to,że nie przyznają dużych kwot.Ja pomimo zarobków w wysokości powyżej 4500zł netto miesięcznie mogłem otrzymać max te 20000,a chciałem zdecydowanie więcej.Polecam zatem dla tych,którzy mają wysokie dochody.

Opinia: anka 2013-06-26 | 19:27 0 | 0

Wszystko fajnie, tylko żeby dostać te 20000 z l na niski procent potrzebny jest współmałżonek. Natomiast w innych bankach dostaje i to znacznie większe kwoty bez problemu i współmałżonka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia: zakredowany :-) 2013-06-13 | 19:21 0 | 0

Jako,że ja sporo szukałem najtańszego kredytu gotówkowego to jestem na 100% przekonany,że na dzień dzisiejszy,a jest 13.06.2013r. najtańszy jest Paribas.Dziś otrzymałem 20000zł na 36 miesięcy z ratą 673 zł.Jest to kredyt z ubezpieczeniem.Nie można bez ubezpieczenia.Na minus jest to,że nie przyznają dużych kwot.Ja pomimo zarobków w wysokości powyżej 4500zł netto miesięcznie mogłem otrzymać max te 20000,a chciałem zdecydowanie więcej.Polecam zatem dla tych,którzy mają wysokie dochody.

Opinia: Mario 2013-06-10 | 13:58 0 | 0

Poczytaj sobie czym jest scoring kredytowy :)
Akurat to, że nigdy nic nie brałeś na raty, nie brałeś kredytu jest na Twoją niekorzyść przy rozpatrywaniu wniosku o kredyt.

Opinia: nowy420 2013-05-17 | 12:36 0 | 0

spłatę raty można przenieśc na inny dzień m-ca po spłaceniu 4-ech rat kredytu i złożeniu wniosku + opłata 40pln

Opinia: ~ Agata 2013-04-29 | 21:09 0 | 0

A jak jest z kredytami na samochód ?

Proszę o szybką odpowiedź.

Opinia: daytrader 2013-04-28 | 11:41 0 | 0

podobają mi się komentarze typu super bank ciekawe co może być w nim super ...poprostu albo mniej albo bardziej naciągają ludzi i tyle ...najlepiej nie brać kredytów i niech z głodu pozdychają nie mając prowizji i kokosów z odsetek
popieram popieram
Co za durna wypowiedź , wiadomo że lepiej nie brać ale jak jest już taka konieczność to trzeba wziąć i to najkorzystniejszy a że prowizje biorą no cóż to nie Polski Czerwony Krzyż muszą zarabiać, lepiej czasami już coś wyremontować czy kupić niż ciułać kasę przez kilka lat zanim się uzbiera odpowiednią kwotę.

Grzesiek to się nazywa CARRY TRADE bierzemy na niska stopę w jednym kraju i pozyczamy w innych na wyzszą wrzuć w googla to Ci wyjdzie

Opinia: niezadowolona 2013-04-26 | 11:28 0 | 0

chciałam kredyt na spłatę innych zobowiązań, a konsultantka stwierdziła, ze najpierw musi zrobić wniosek o kredyt gotówkowy na 17 000 i dopiero potem się okaże czy mogę konsolidować. Oczywiście nie mam teraz zdolności kredytowej na jeszcze dodatkowe 17 tysięcy, przecież nie po to szukam konsolidacji. I nic z tego nie wyszło. Dziwne metody.

Opinia: frank 2013-04-23 | 07:36 0 | 0

Opinia: katrina 2013-04-18 | 22:36 0 | 0

To fakt, kredyt jest najtańszy na rynku. Sama polecam go w 100%.
Tylko, że nie każdy w tym banku dostanie kredyt. Zarobki muszą być średnio około 2000pln, historia bik idealna.
Co do komentarzy typu banki naciągają - Nikt nikogo nie naciąga. Bank to też przedsiębiorstwo, i jak każde musi zarabiać, mniej lub więcej... a jaką ofertę wybierzesz to tyle zapłacisz. pozdrawiam

Opinia: Grzesiek 2013-04-17 | 20:39 0 | 0

[cytat]

podobają mi się komentarze typu super bank ciekawe co może być w nim super ...poprostu albo mniej albo bardziej naciągają ludzi i tyle ...najlepiej nie brać kredytów i niech z głodu pozdychają nie mając prowizji i kokosów z odsetek
popieram popieram[/cytat]

Co za durna wypowiedź , wiadomo że lepiej nie brać ale jak jest już taka konieczność to trzeba wziąć i to najkorzystniejszy a że prowizje biorą no cóż to nie Polski Czerwony Krzyż muszą zarabiać, lepiej czasami już coś wyremontować czy kupić niż ciułać kasę przez kilka lat zanim się uzbiera odpowiednią kwotę.

Opinia: realista 2013-04-08 | 09:28 0 | 0

popieram popieram

Opinia: realista 2013-04-08 | 09:23 0 | 0

opinie wyssane z palca Jakby bylo tak dobrze to po kiego tak sie reklamujecie.Tez napisalbym same superlatywy za odpowiednia kase

Opinia: lkmUdODpfXZeO 2013-02-03 | 04:57 0 | 0

Nick, I am so glad you were able to experience this awoesme event, not only experience but be a character. I'm proud of you! But I think you learned the next step in your social media journey, not to limit it to just educators. I am learning that opening my educator life to others is slowly diminishing that echo chamber you hear so much about. Since last January I started following and allowing followers from my home town, a place I truly love. By last summer I had become friends with so many people from so many walks of life. Birmingham has a large social media presence that I was unaware of. They have lunch bunch and bar camps and more. The amazing part is that now they have a glimpse into the world of education and they give me a glimpse of the world outside of it. I've learned how they use social media to learn just like we do! I love learning about my community and taking part in it. I also love how there is usually one person who is not in education that comments on my education based tweets and YES blog post. It is nice to get the where do you teach because I want my kids to have you as a teacher as well as What is wrong with Superman and charters, it is nice to hear from a teacher not a politician. I like to think I am opening their mind to what education is really like (not textbooks and worksheets). Also like they know what a PLN is and when I went to ISTE many knew about that as well. The people you met while at #140conf, follow them, include as part of your PLN because you will learn from them and they will in return learn from you!a

Opinia: strunka 2013-01-28 | 17:52 0 | 0

wziąłem kredyt rok temu, i jak patrzę nadal BNP ma jedną z najlepszych ofert. Żadnych ukrytych niespodzianek.

Opinia: Magda 2013-01-18 | 00:08 0 | 0

Otrzymałam od PNB oferte kredytu hipotecznego mieszkanie marża 1.75 ,prowizja 1% + Polisa na Życie 2,2% od kwoty kredytu.Warto?Proszę o radę Warto?

Opinia: Radek 2012-12-22 | 18:25 0 | 0

Skorzystałem niecałe 2 lata temu teraz mam wyższą ratę o 20 zł, oraz 50 zł kary za windykacyjne spowodowaną tym że nie wiedziałem o podwyższonej racie i wplacałem mniej, dodatkowo aby skorzystać z oprocentowania 9,9 trzeba prowadzić konto u nich za 15 zł miesięcznie.

Opinia: gość 2012-12-16 | 02:01 0 | 0

Śmieszne są te służbowo wpisywane chwalby pod adresem banku.
W tym banku mało kto ma zdolność kredytową, bo on chce pożyczać pieniądze tyko ludziom którzy je mają.
Generalnie taki sam zdzierca jak pozostałe banki w Polsce.
Wraca hasło .. wasze ulice, ale nasze kamienice a w nich nasze banki.

Opinia: anda 2012-11-29 | 19:46 0 | 0

zdecydowanie raty są tutaj zaniżone

Opinia: M 2012-10-31 | 11:00 0 | 0

Czytam te niektóre opinie, i zastanawiam się czy ja może na innym świecie żyję? Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby jakiś bank zaoferował mi takie raty, jakie są tutaj przedstawiane. Jak przyjdzie się do banku, to okazuje się, że raty są dużo, dużo wyższe.

popieram mam dokładnie takie same odczucia!

Opinia: Paweł 2012-10-31 | 10:59 0 | 0

Opinia: MG 2012-10-31 | 10:56 0 | 0

widać że pracownicy banku mają przykaz w wolnych chwilach wpisywania pochlebnych komentarzy :-) super super!!! rewelacja a jak przyjdzie co do czego to kredyt wychodzi kosmicznie drogi i całą wieczność spłaca się odsetki nim przejdzie się do spłaty kapitału

Opinia: roman 2012-10-11 | 08:49 0 | 0

brak profesjonalizmu - w razie decyzji odmownej nie oddzwonią.

Opinia: Bogdan 2012-09-14 | 12:49 0 | 0

bez problemów , super obsługa , szybka decyzja, polecam

Opinia: AnnaZ 2012-07-27 | 14:01 0 | 0

szukam oferty banku, gdzie jest jakaś szybka pożyczka uk w ofercie, zależy mi na gotówce.. nie wiem czy polskie banki mają oferty również dla zagranicy.

Opinia: Piotr 2012-04-02 | 11:06 0 | 0

Kredyty są dla ludzi z głową, ten kto u mnie je brac i wie gdzie brac jest zadowolony. Nie powązne jest brak kontroli nad własnymi finansami jak reprezetuje to 85 % polaków. Podstawa kredytu musi byc konkretny cel- inwestycja. Kredyty gotówkowe brane ponizej 10 tys są rzeczą nie powazną. Bo za wiele z tym nie zrobimy a sie obciązymy. 30-40 tys tak na 4-5 lat owszem. Np. remont ale całego mieszkania a nie za 3 tys remont pokoju. Kompleksowo realizuj inwestycje!!Kto szuka znajdzie dobry kredyt. W BNP mam 40 tys raty są niskie i są to realnie oprocentowania!!! Ja zanim wziołem przeanalizowałem blisko 40 ofert na rynku!!!

Opinia: Phil 2012-03-28 | 14:52 0 | 0

Jestem po tygodniowym spacerze po bankach i obecnie Paribas to najlepszy bank jeżeli chodzi o ofertę kredytu gotówkowego. Wyliczenie na tej stronie prawie identyczne z przedstawionym w siedzibie banku. Na drugim miejscu wylądował u mnie Polbank, a na trzecim Kredyt Bank. Obydwa nieznacznie miały gorsze oferty (niecałe 20 zł na miesięcznej racie). Najdrożej mówili mi w PKO, BZ WBK i Get In Bank'u. We wszystkich przypadkach wyliczona rata miesięczna była wyższa o prawie 100 zł (w PKO nawet o 110). Jeżeli szukacie teraz kredytu gotówkowego mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem. Aha: dopytywałem o 11tys. na 48 miesięcy.

Opinia: ps 2012-03-02 | 08:27 0 | 0

OK

Opinia: Aneta 2011-12-10 | 19:26 0 | 0

Jestem bardzo zadowolona z tego kredytu. Raty są bardzo zbliżone do tych wyliczonych przez symulator u mnie wyszło 2 zł różnicy miesięcznie

Opinia: marjan 2011-11-10 | 20:15 0 | 0

Czytam te niektóre opinie, i zastanawiam się czy ja może na innym świecie żyję? Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby jakiś bank zaoferował mi takie raty, jakie są tutaj przedstawiane. Jak przyjdzie się do banku, to okazuje się, że raty są dużo, dużo wyższe.

Opinia: jaaa 2011-11-03 | 11:31 0 | 0

Mam 2 kredyty w tym banku , teraz załozyłam tez konto L jak na razie wszystko jest ok , nie fajnie tylko to ze płatność rat mam do 3 każdego m-ca i nie da się przenieść na po 10-tym , ale to zaden problem po prostu jak mam pierwsza ratę płatną 3 grudnia zapłace ją 10-tego listopada . Jesli chodzi o komentarze osób ze nie dostały kredytów a nigdy nie miały kredytów , niektóre banki nie daja kredytów w takiej sytauacji bo nie ma historii spłat i nie wiedza czy taka osoba bedzie płacic w terminie czy nie wola nie ryzykowac :)

Opinia: Struna 2011-10-27 | 22:34 0 | 0

Produkt godny polecenia, minimum formalności, wszystkie szczegóły opisu pożyczki zgodne z rzeczywistością W dwa dni załatwiłem pożyczkę 9000 tyś. Polecam punkt w Bytomiu:)

Opinia: mlody 2011-10-26 | 09:57 0 | 0

wybrałem go dzieki tej porównywarce i szczerze polecam. Szybko łatwo i bez problemowo. Rata to połowa pensji netto, jak sie ma umowe na stałe to praktycznie formalność. Dwa dni - dwie wizyty i w drugim dniu kasa już na koncie.

Opinia: Kasia 2011-10-20 | 08:01 0 | 0

Ja dostałam decyzję w pół godziny:)Profesjonalna obsługa i bardzo dobre warunki.Zapraszam do Bielska!

Opinia: korek 2011-10-16 | 21:18 0 | 0

Ja brałem kredyt rok temu,3200zł,2 godziny czekałem na telefon z banku z informacją że kredyt został mi przyznany i mogę już przyjść po odbiór pieniędzy.
Miła i profesjonalna obsługa w ŚWIDNICY,100%zadowolenia.

Opinia: zuza 2011-09-24 | 09:21 0 | 0

Super bank bardzo polecam profesjonalna obsługa i nie ma tu żadnej ściemy

Opinia: wera 2011-09-20 | 08:19 0 | 0

super bank,wspaniała obsługa,rewelacyjne waruki,polecam bardzo

Opinia: ziomus 2011-08-23 | 23:51 0 | 0

polecam, szybko tanio bez sciemy!

Opinia: waldek 2011-08-08 | 10:32 0 | 0

Obecna promocja bardzo tania. polecam

Opinia: piotr.pułtusk 2011-07-15 | 22:51 0 | 0

NIE ISTNIEJE możliwość przesunięcia daty spłacania rat np o 10 dni (mój nowy pracodawca płaci 10tego a nie pierwszego) ponieważ ich system informatyczny na to nie pozwala , proszę na to uważać . Nawet PRACOWNICY placówek o tym nie wiedzą dzielnie składając wnioski a potem reklamacje które i tak pan w windykacji wyrzuca do kosza.

Opinia: Marek 2011-04-28 | 15:19 0 | 0

w rankingu kredytów samochodowych bnp paribas fortis też w czołówce. robi się bank w którym warto mieć konto bo dzięki temu kredyty można u nich dostać na dobrych warunkach

Opinia: Albert 2011-04-28 | 15:17 0 | 0

od czasu połączenia z BNP produkty dawnego fortisu stają się coraz lepsze. Ogładam własnie wasze rankingi kredytów hipotecznych, gotówkowych, lokat i kont i ich produkty są w pierwszej trójce.

Opinia: Anka 2011-03-25 | 12:40 0 | 0

czapki z głów przed BNP Parbias Fortis. Mają naprawdę niezłe produkty, a to powoduje że konkurencja musi odpowiedzieć. W marcu w kredytach gotówkowych warto też się przyjrzeć promocjom bez prowizji (0%) w eurobank, bph i o ile dobrze pamiętam w Lukas BANK,

Opinia: Maro 2011-03-25 | 12:39 0 | 0

widzę że ten kredyt BNP Paribas to numer 1 w rankingu za luty, ciekawe czy utrzyma 1 miejsce.

Opinia: Pan Haczyk 2011-03-25 | 12:32 0 | 0

no tak to jeden z niewielu banków gdzie nie ma oczywistych haków. jak widzę opinie o innych bankach gdzie reklamuja 6,6% w kredycie gotówkowym a ludzie kończą z kredytem o RRSO 30% to tutaj francuzo belgów trzeba pochwalić.

Opinia: Poszukiwacz dobrych opinii 2011-03-25 | 12:29 0 | 0

poczytałem sporo na forach internetowych i widzę że ludzie szczerze polecają bnp parbias głownie za produkty bez haczyków.

Opinia: BnP Paribas_mega fan 2011-03-25 | 12:28 0 | 0

od czasu połączenia fortis banku z bnp paribas zmiany tylko na lepsze. mają super konto 5,8% z gwarancją niezmienności oprocentowania, tani kredyt samochodowy 9,9% i dobrą pożyczkę gotówkową.

Opinia: Robert 2011-03-08 | 08:31 0 | 0

Super bank. Polecam.

Opinia: polski robotnik 2011-03-04 | 18:10 0 | 0

oferta w internecie a jakze ok ale ja dojśc do banku to okazuje sie ze kredyty gotówkowe tylko od 5000 i od razu razem z małzonka bez wzgledu ile się zarabia-co najmniej dziwne

Opinia: Wojtek 2011-02-20 | 08:22 0 | 0

Formalności z uzyskaniem kredytu, przebiegają dość sprawnie. Obsługa niezwykle przemiła I NA TYM WZAJEMNE RALACJE UNIESIENIA i RADOŚCI SIĘ KOŃCZĄ. Jeśli spóźnisz się z wpłatą raty kredytu, Wyszkolona obsługa klienta, zadzwoni do ciebie, pomimo, że ustalisz termin wpłaty raty za kilka dni, owszem zostanie to jednocześnie zapisane jako informacja w komputerze. Wyszkolona obsługa ma za zadanie BOMBARDOWAĆ ciebie po 12 razy na dzień telefonami. Jeśli wyłączysz telefon, wyszkolona obsługa ma za zadanie, nagrywać się na sekrtetarce. To, że podałeś date wpłaty dla wyszkolonej obsługi NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA. PATOLOGIA TŁUMU

Opinia: robo 2011-01-11 | 11:46 0 | 0

Witam ja jestem zadowolony, dostałęm kredyt bez problemu na 15000 mimo że mam bardzo niskie zarobki i w innych bankach dawali mi max 6000. W tym banku najważniejsze jest to żeby mieć jakąkolwiek wcześniejszą historię kredytową.(Ja np. miałem radio za 500zł na 3 raty i nie było problemów).

Opinia: G.G. 2010-12-07 | 15:49 0 | 0

Opinia: beti 2010-12-03 | 10:04 0 | 0

Pomimo , że inny bank proponował nam wyższe raty miesięczne i kredyt w wysokości 60.000 ( bez problemu) ten bank odmówił kredytu bez podania przyczyny.

Opinia: zet 2010-12-02 | 13:51 0 | 0

Pomimo niskich zarobków bez problemów dostałem 20000, formalnosci trwały bardzo krótko, obsługa w porządku , jedynie rata jest sporo wyższa od tej z kalkulatora. Pewnie powodem jest wyższe oprocentowanie i marża za brak dochodu ponad 2000. Ale i tak rata jest o 100!!! zł niższa niż wyliczenia w MultiBanku!!!!!!

Opinia: Rafał 2010-12-02 | 12:31 0 | 0

Opinia: Pawel 2010-11-04 | 22:41 0 | 0

Bardzo mila obsługa i profesjonalna. Kredyt gotowkowy załatwiony w ciagu 45 minut!!! Rewelacja, no i oczywiscie z niskim oprocentowaniem - tylko BRAC!!

Opinia: bedi 2010-11-02 | 12:00 0 | 0

Szybka decyzja, doskonałe oprocentowanie, 100% zadowolenia

Opinia: Enig 2010-11-02 | 00:37 0 | 0

Kredyt gotowkowy przyznany w ciagu 2 godzin,gotowka wyplacona nastepnego dnia.Rewelacja !!!

Opinia: Crash 2010-11-01 | 09:48 0 | 0

Super obsługa w banku, fakt ze czekałem na decyzje 2 dni ale było warto spłaciłem inny kredyt zaoszczędziłem mnóstwo kasy no i płacę niższą rate. Polecam

Opinia: Adik 2010-09-15 | 17:19 0 | 0

Rewelacja. Spłaciłem kredytem inne kredyty.
Zaoszczędziłem kilka tysięcy.

Opinia: enroco77 2011-09-09 | 12:28 0 | 0

właśnie wziąłem kredyt ,wszystko o.k. prócz wyliczenia w totalmaney czyli rata 360 a nie 318 pln/nieaktualne dane ?

Opinia: endi 2009-07-26 | 20:57 0 | 0

super kredycik mam i nie zaluje..... nic tylko brac ale tylko w BPH

Opinia: Bruno 2009-01-20 | 15:10 0 | 0

Super produkt, nie trzeba mieć konta w banku, brak wykupienia ubezpieczenie kredytu też nie stanowi problemu. Jest to naprawdę kredyt godny polecenia.