Wróć na stronę kategorii

Tani kredyt z kontem

Opinia: lichwa 2017-12-28 | 22:26 2 | 0

przy zamykaniu konta i zastrzegania karty , pracownica banku namówiła mnie aby nie zamykać i nie zastrzegać karty bo konto jest bezpłatne jak i karta . Po roku okazało się że zostały naliczone opłaty , czyli zostałem oszukany . Reklamacja którą złożyłem została załatwiona odmownie jako bezzasadna . Jeśli są podobne osoby oszukane przez ten bank to proszę o kontakt może razem ukrócimy ten proceder

Opinia: piotr 2017-09-18 | 21:44 1 | 2

ale tylko oni mają stałą ratę bo u innych oprocentowania są zmienne i kupujesz kota w worku, ja wolę mieć pewność że mi nic nie wzrośnie po miesiącu, a ubezpieczenie czasem dobrze mieć mogłyby być tańsze

wykupienie ubezpieczenia nie powinno być warunkiem przyznania kredytu (większość osób posiada dodatkowe ubezpieczenia w ramach innych opcji np.pracownicze, a bank nie dopuszcza cesji z innego ubezpieczenia i każe sobie wykupić tą opcję uzależniając to od udzielenia kredytu choć jest to dobrowolne

Opinia: cwaniaczek 2016-07-17 | 12:42 17 | 22

W dniu dzisiejszym, gdy piszę ten post, eurobank reklamuje „tani kredyt z kontem” na 10 tys. z całkowitą kwotą do spłaty 11901 zł. Gdy udacie się do oddziału banku otrzymacie nie kredyt lecz pożyczkę. Za pożyczkę trzeba zapłacić znacznie więcej. Dlatego zanim podpiszecie umowę przeczytajcie ją uważnie i poproście o harmonogram spłat. Po pomnożeniu ilości rat i raty ogółem będziecie wiedzieli ile eurobank zarabia na stałych klientach.

Opinia: jnd 2016-05-29 | 00:02 10 | 7

ale tylko oni mają stałą ratę bo u innych oprocentowania są zmienne i kupujesz kota w worku, ja wolę mieć pewność że mi nic nie wzrośnie po miesiącu, a ubezpieczenie czasem dobrze mieć mogłyby być tańsze

Opinia: M 2016-05-27 | 15:41 4 | 4

Doliczcie 1500 ROCZNIE do kwoty 15 tys. lub kwoty jaka was interesuje.. he he...

Opinia: nie daj sie oszukać 2016-03-21 | 15:55 15 | 6

chciałem 25000, to musiałbym oddać 46000 po 5 latach-to jest lichwa

Opinia: wkurzona 2015-07-31 | 20:51 10 | 2

RATA 606 zł, za 22000 zł / 60 mcy
Bylem wczoraj w Eurobanku. Rata za 22000zl/60mcy wynosi 606-680zl. To najgorsza oferta jaką dostałem i za 606zl byliby na końcu listy!
To są BZDURY na waszej liście.

mnie przerobili na większą ratę 800zł w zaokrągleniu

Opinia: Marlon 2015-05-20 | 16:20 5 | 1

bzduy wychodzą. 50 tys. zł na 60 m0cy rata 1.085 zł, a w total money 973!! a jestem stałym klientem i miałem już dwa kredyty po ok. 30 tys. zł. W tym momencie najgorsza oferta. BNP Paribas daje mi ratę 1.070 zł i to już z ubezpieczeniem !!

bzdury dwie

Opinia: ela 2015-06-07 | 18:40 9 | 3

Nie polecam ,,bank do bani

Opinia: zak 2015-03-11 | 19:55 1 | 1

bzduy wychodzą. 50 tys. zł na 60 m0cy rata 1.085 zł, a w total money 973!! a jestem stałym klientem i miałem już dwa kredyty po ok. 30 tys. zł. W tym momencie najgorsza oferta. BNP Paribas daje mi ratę 1.070 zł i to już z ubezpieczeniem !!

Opinia: marek 2015-03-06 | 08:41 1 | 1

RATA 606 zł, za 22000 zł / 60 mcy
Bylem wczoraj w Eurobanku. Rata za 22000zl/60mcy wynosi 606-680zl. To najgorsza oferta jaką dostałem i za 606zl byliby na końcu listy!
To są BZDURY na waszej liście.

Opinia: młody 2015-02-16 | 12:25 2 | 1

dzwoniłem tam, piszecie bzdury. rata wychodzi sporo wyższa

Opinia: Rozczarowana M 2015-01-24 | 11:06 2 | 2

Od 2 lat mam u Euro... kredyt 30tys. Wszystko terminowo splacam, zadnych innych dodatkowych kredtów tylko karta kredytowa z ktorą też nie mam problemów.Zarobki mam ok,nigdy z w życiu z żadną spłatą nie miałam problemów. Chcialam dobrać raptem 2 tyś bo potrzebowałam gotówkę na już....odmówilili mi bo nagle okazuje sie że nie mam zdolności. Śmiech na sali. Poszłam do innego banku, dostałam kasę na spłatę calego kredytu w Eurobanku i dodatkową gotówkę (na marginesie moja zdolność okazała się o wiele większa) Jak chcą cię przyciągnąc to dają Ci wszystko,ale jak już jesteś ich klientem to...Nie polecam

Opinia: Mar 2015-01-03 | 18:13 4 | 2

Koszty kredytów w Eurobanku są bardzo wysokie. Zarówno pracownicy jak i dyrekcja placówki jest uprzejma, pomocna, wesoła, ale jedynie w momencie zawierania umowy kredytowej. Później wszystko to znika.

Opinia: sylwia 2014-12-03 | 18:52 1 | 1

co mam teraz zrobiz zeby pozyczka była na kecie

Opinia: pol 2014-12-01 | 18:22 3 | 1

raz i nigdy wiecej

Opinia: Piablo 2014-10-02 | 07:58 1 | 0

Aktywny rachunek posiadam od 2006 r.,regularne wpływy tyt. wynagrodzenia, historię bez zarzutu, zarobki na przyzwoitym (jak na ten kraj) poziomie i tylko jedno zobowiązanie kredytowe (również w Eurobanku) na niewielką kwotę, regulowane regularnie i bez opóźnień. A mimo to decyzja banku (wydana w dwie godziny od złożenia wniosku) negatywna - wychodzi na to, że również nie spełniam wymagań :D Moja decyzja ? Oczywiście zmieniam operatora i nawet p. Adamczyk nie nakłoni mnie na bierz co chesz ;)
Ja mam konto w mBanku. Mimo niewielkiego głównego dochodu ,ale inne wpływy stałe. (Inne banki nie biorą ich pod uwagę ) otrzymuję duże jak na moje możliwości kredyty na dobrych warunkach bez ubezpieczenia. Obecnie spłacam kredyt 19200 na trzy lata i 6000 na 18 miesiecy Oczywiscie ten mniejszy spłacę wcześniej . Długo budowałam moją historię kredytową w BIK i w samym banku. Dopiero teraz to zaowocowało. Zobowiązania reguluję w pierwszej kolejności. Czasami warto byc dłużej w jednym banku. Załuję tylko ,że karty kredytowe mają na warunkach nie do zaakceptowania.Zbyt wygórowane wymagania. Niby takie obroty na karcie Polbanku mialam ,ale nie lubię byc pod presja,nie zrobisz na taką kwote w roku zabulisz za kartę określoną kwotę . Obecnie szukam karty kredytowej bez wygórowanych wymagan, bo raifeisen zmienia oplaty na takie , których nie zaakceptuję . Biorę pod uwagę Bank Pocztowy i Meritum.

mam konto w Mbanku- jezeli chodzi o dochody to ja sam 6k + kazdego miesiaca nie wliczajac zony mam bardzo dobra historie w BIK i na koncie mBank, a jak chcialem sie starac o kredyt to niestety bank ten olal sporawe i jak mieli do mnie oddzwonic dwukrotnie to telefonu sie nie doczekalem- nie polecilbym tego banku nikowu. Poszedlem do Pariba i bez problemu mozna powiedziec od reki dostalem kredyt na bardzo dobrych warunkach

Opinia: Buganik 2014-10-01 | 17:08 0 | 0

Elegancko

Opinia: zeti 2014-04-29 | 16:15 0 | 0

nieciekawie 1200 przeszlo za 50 tys na 60 miesiecy idzie za 1085 pln ale 2 zyrantow ze smiesnzym 550 dochodu mam jednego z dochodem 3 tys i malo hi hi kasa z lokaty zabrana i w nogi

Opinia: remek 2014-04-27 | 15:17 0 | 0

RRSO zawiera wszystkie koszty okołoumowne - w tym prowizja, opłata przygotowawcza, KOSZT UBEZPIECZENIA!!!

Opinia: swinx 2014-03-28 | 10:22 0 | 0

dostałem 5,7% z przelewem wynagrodzenia. RRSO 13,7% bo ubezpiecznei jest oboziązkowe niestety. generalnie niby zwracają jak się spłaci wcześniej więc oferta uważam przednia.

W tym RRSO 13,7% masz tylko oplate przygotowawczą i prowizje, podejrzewam jak dodasz do tego koszty ubezpieczenia, ktore sa sprytnie doliczane do kapitału to bedzie to ponad 26%

Opinia: Kuberro 2014-03-27 | 21:01 0 | 0

dostałem 5,7% z przelewem wynagrodzenia. RRSO 13,7% bo ubezpiecznei jest oboziązkowe niestety. generalnie niby zwracają jak się spłaci wcześniej więc oferta uważam przednia.

Opinia: Alina 2014-03-27 | 18:08 0 | 0

Aktywny rachunek posiadam od 2006 r.,regularne wpływy tyt. wynagrodzenia, historię bez zarzutu, zarobki na przyzwoitym (jak na ten kraj) poziomie i tylko jedno zobowiązanie kredytowe (również w Eurobanku) na niewielką kwotę, regulowane regularnie i bez opóźnień. A mimo to decyzja banku (wydana w dwie godziny od złożenia wniosku) negatywna - wychodzi na to, że również nie spełniam wymagań :D Moja decyzja ? Oczywiście zmieniam operatora i nawet p. Adamczyk nie nakłoni mnie na bierz co chesz ;)

Ja mam konto w mBanku. Mimo niewielkiego głównego dochodu ,ale inne wpływy stałe. (Inne banki nie biorą ich pod uwagę ) otrzymuję duże jak na moje możliwości kredyty na dobrych warunkach bez ubezpieczenia. Obecnie spłacam kredyt 19200 na trzy lata i 6000 na 18 miesiecy Oczywiscie ten mniejszy spłacę wcześniej . Długo budowałam moją historię kredytową w BIK i w samym banku. Dopiero teraz to zaowocowało. Zobowiązania reguluję w pierwszej kolejności. Czasami warto byc dłużej w jednym banku. Załuję tylko ,że karty kredytowe mają na warunkach nie do zaakceptowania.Zbyt wygórowane wymagania. Niby takie obroty na karcie Polbanku mialam ,ale nie lubię byc pod presja,nie zrobisz na taką kwote w roku zabulisz za kartę określoną kwotę . Obecnie szukam karty kredytowej bez wygórowanych wymagan, bo raifeisen zmienia oplaty na takie , których nie zaakceptuję . Biorę pod uwagę Bank Pocztowy i Meritum.

Opinia: swinx 2014-03-25 | 08:55 0 | 0

ubezpieczenie horrendalnie zawyża koszty, a zrezygnowac praktycznie z niego nie możesz

Opinia: hebatnik 2014-03-24 | 00:55 0 | 0

bank do niczego obiecanki cacanki a głupiemu radość trzeba się odizolować
nie ma co liczyć bo oszukują

Opinia: piekna 2013-12-07 | 15:04 0 | 0

miałam u nich kredyt i sobie pomyslałam zejak wyjezdzam na wakacje to zapłace sobie 2 raty zeby w sierpniu miec spokuj a okazało sie ze raty sie od kaca odpisuje jak jest nad wpłata i przesto mnie podali do bika smieszny bank i unikc

Opinia: Oszukany 2013-07-31 | 09:52 0 | 0

Obiecują gruszki na wierzbie tylko żeby ściągnąć klienta a potem całkowicie go ignorują.
W centrali we Wrocławiu siedzą jacyś ludzie którzy generalnie mają klienta w d....
Jestem dobrym klientem banku (obroty roczne na koncie to ok. 100 000 zł).
Zaproponowali mi kredyt a jak złożyłem papiery to jakaś panienka z centrali olała sprawę
zadzwoniła raz do pracodawcy który nie zdążył odebrać bo raptem były 3-4 sygnały
i na tym się skończyły ich wysiłki. Dostałem odmowę a jak napisałem reklamację to
nawet nie raczyli odpowiedzieć. ZDECYDOWANIE PRZEREKLAMOWANY BANK !

Opinia: janbud15 2013-07-29 | 20:58 0 | 0

beznadzieja tylko w reklamach jest tak pięknie nieee polecam oszuści a spóznij sie z ratą to wydzwaniają na drugi dzień i windykacją straszą oraz dzwonią od razu do firmy w której pracujesz nigdy wiecej eurobanku

Opinia: pkp80 2013-05-26 | 15:15 0 | 0

eurobank to taki twór który niszczy klijentów proponując, wręcz wciskając im bardzo drogie produkty,odmówiono mi pożyczki hipotecznej zabezpieczonej nieruchomością (wartej 420 tyś) twierdząc, że nie mam zdolności kredytowej rata około 950 zł, ale stać mnie na kredyt gotówkowy z ratą 1820 zł. ZMIENIAM BANK

Opinia: figa 2013-05-21 | 19:08 0 | 0

Opinia: trucki 2013-04-18 | 12:47 0 | 0

mam konto ale kredytu nie mogę wziac bo podobno nie spełniam wymagań