Wróć na stronę kategorii

energoLokata 3M PLUS

Opinia: synek 2015-07-02 | 14:39 13 | 5

Jak nie zgodzisz się na zgody marketingowe itp to dostajesz 0,50% mniej. Na estatnim etapie rozmów taka niespodzianka, oczywiście zrezygnowałem. Handlowanie moimi danymi z innymi podmiotami to jakaś kpina.

Opinia: many 2015-05-06 | 11:40 4 | 2

Mam wrażenie, że NeoBank to jakaś żulernia.
Jestem świeżo po rozmowach z doradcą na temat przelewu, gdzie system wyświetla i generuje kod potwierdzający. Gdybym podczas piątej nie warknął i użył mocniejszych słów typu ch.., to pewnie nigdy by ta pani nie zdradziła, że komunikaty te na moim koncie to lipa.
Dlatego jeszcze raz podpowiadam, grzeczne rozmowy nie przyniosły rezultatu.

Opinia: Tomek32LBN 2015-05-03 | 12:32 1 | 3

Od 3 miesięcy mam założone rachunki w Neobanku (zarówno ROR jak i oszczędnościowy) Dla mnie wszystko jest ok. Na rachunku oszczędnościowym jest aktualnie 1,6% czyli niedużo. Lokata powitalna 3,3% ...ktoś pisze , że potem jej nie ma ... to niech zgłosi reklamację, albo czas najwzyszy zainwestowac w okulary/soczewki> U mnie jakoś cały czas była i załozyłem ja około 85 dnia od otwarcia rachunku,czyli bez problemu przed wszędzie podanym terminie możliwości otwarcia lokaty. Co do innych lokat, oferta na 3 miesiące - lokata Zysk 2,7% oraz inna lokata na #M- na 2,4%. Przy tak niskich stopach jest to całkiem przyzwoity wynik. Od czasów założenia mbanku miałem rachunki w bankach typowo komercyjnych, Po okresie promocji ,najczęsciej 3 miesiące oprocentowanie w komercji spada do porównywalnych , a nawet gorszych wyników, niż w Neobanku. Podsumowując Bank Spółdzielczy ( nie skok) to podstawa , filar poskiej gospodarki, zwłaszcza małych rodzimych firm oraz typowo rolników. Dzisiejsze banki spółdzilecze działają nieprzerwanie od dziesiątek na nawet setek lat - przykład Bank Spółdzileczy w Brodnicy, aktywny od ponad 150 lat. Podczas gdy komercja co kilka lat zmienia właściela, pada jak mucha...przepraszam podatnicy ratują banki zbyt wielkie, żeby upaść... Ja wspieram kapitał polski bo tylko dzięki temu Polacy będa mieli więcej bogactwa i pracy a nie będa na garnuszku banków niemieckich, portugalskich, hiszpańskich czy francuskich. Kto myśli powinien wybrac bank komercyjny typowo polski: PKO BP, Bank Pocztowy, BOŚ SA oraz przede wszytskim Banki Spółdzilecze ! Pozdrawiam.

Opinia: Radek 2015-04-04 | 09:54 1 | 1

Nie wiem drogi trolu opłacany przez neoBank za ile komentujesz negatywne posty umieszczone 2 lata temu ale jedno jest pewne: bank jest rzeczywiście bardzo niesolidny przykład energolokata 3,5 % jes w rzeczywistości wabikiem do przelania pieniędzy na rachunek neobanku pózniej okazuje sie, ze taki produkt nie istnieje można założyć sobie lokatę na 2,9% ten bank to coś jak SKOKI ostrzegam

Bardzo niesolidny bank! Nikomu nie polecam! Miałem pieniądze na koncie i przez tydzień nie mogłem z mich korzystać ponieważ mieli awarię systemu i nie działało nic. Wasz też może to spotkać.
Jak można takie kłamstwa wypisywać !!!!!!! Jak chce się zaszkodzić bankowi to trzeba podać fakty a w to to nikt nie uwierzy.
Jestem bardzo zaskoczony - dla mnie czołówka bankowa,nie mam żadnych zastrzeżeń - awaria,cóż zdarzają się wszędzie - nawet w Pentagonie...

Opinia: ab 2015-02-05 | 15:39 0 | 1

Bardzo niesolidny bank! Nikomu nie polecam! Miałem pieniądze na koncie i przez tydzień nie mogłem z mich korzystać ponieważ mieli awarię systemu i nie działało nic. Wasz też może to spotkać.
Jak można takie kłamstwa wypisywać !!!!!!! Jak chce się zaszkodzić bankowi to trzeba podać fakty a w to to nikt nie uwierzy.

Jestem bardzo zaskoczony - dla mnie czołówka bankowa,nie mam żadnych zastrzeżeń - awaria,cóż zdarzają się wszędzie - nawet w Pentagonie...

Opinia: andy 2015-01-27 | 15:02 1 | 0

Przepraszam, niechcący przekleiłam powyższy tekst. Z tabeli opłat wynika, że przelew zwrotny na konto, z którego dokonano przelewu w celu inicjacji lokaty kosztuje 40 groszy. Jest to zwykły Elixir. Kwota 30 pln za to samo dotyczy Sorbnetu, czyli przelewu w trybie rzeczywistym. Potwierdziłam na infolinii. Obecnie to jedna z najciekawszych propozycji krótkoterminowa. Plusem jest brak konieczności zakładania konta osobistego. Rachunek techniczny jest darmowy i można go sobie trzymać na święty nigdy
Ale za to za zamkniecie rachunku technicznego liczą sobie juz 5 zł

To go nie zamykaj...

Opinia: Marek 2015-01-06 | 16:34 1 | 0

Proponuję czytać taryfę opłat i prowizji zanim się przekaże im pieniądze. Najważniejsze w biznesie jest to o czym się nie mówi głośno

Opinia: rafal j olsztyn 2014-12-16 | 09:23 0 | 0

to nie wspieraj pan panie pies...masz wolny rynek...mozesz gdzie indziej..ja zakladam 3-cia lokate dzis dla tesciowej a sam zaczalem przygode z neobank w listopadzie 2014...moze poprawili serwis...moze zaczeli kochac klientow...nie mam zadnych problemow..z kontaktem tymbardziej..o jakosci obslugi juz nie mowiac..wielki pozytyw..oby tak dalej

Opinia: panPies 2014-11-08 | 02:38 1 | 0

Dzieki za opinie. Nie bede wspierac czyscicieli.

Opinia: Bronek 2014-10-18 | 14:29 2 | 0

Reiffeisen Bank. - miałem kont i lokatę. Bank ten jest nieuczciwy. Podnosi opłaty za konto bez powiadomienia. Także źle nalicza oprocentowanie lokat.

Opinia: qwerty 2014-09-20 | 17:26 0 | 0

Przepraszam, niechcący przekleiłam powyższy tekst. Z tabeli opłat wynika, że przelew zwrotny na konto, z którego dokonano przelewu w celu inicjacji lokaty kosztuje 40 groszy. Jest to zwykły Elixir. Kwota 30 pln za to samo dotyczy Sorbnetu, czyli przelewu w trybie rzeczywistym. Potwierdziłam na infolinii. Obecnie to jedna z najciekawszych propozycji krótkoterminowa. Plusem jest brak konieczności zakładania konta osobistego. Rachunek techniczny jest darmowy i można go sobie trzymać na święty nigdy

Ale za to za zamkniecie rachunku technicznego liczą sobie juz 5 zł

Opinia: Math 2014-09-19 | 11:15 0 | 0

przelewasz kasę na konto podane przez bank

To konto to właśnie rachunek techniczny. Tylko neobank nazywa rzeczy po imieniu.
Rachunek ten jest darmowy. Nie płacisz za jego nieużywanie. Czytanie regulaminów i sprecyzowanie pytań dla doradcy/konsultanto z infolinii i sprawa staje się jasna :) trzeba się trochę wysilić

Opinia: TomKsi 2014-09-18 | 21:27 0 | 0

Witam:) Na stronie neoBanku przy energoLokata 3M plus jest informacja, że do uruchomienia procedury założenia lokaty potrzebne jest konto techniczne. Trochę się tego obawiam. Bo nie wiadomo, czy spodobają mi się oferty nowych lokat. Wybiorę pieniądze i co dalej? Konto techniczne zostanie i będzie czekać na kolejną ewentualną wpłatę? Będzie czekać bezpłatnie? Czy za parę miesięcy rypną sumę należności do zapłaty. W innych bankach nie zakłada się konta technicznego. Masz kasę, wypełniasz wniosek, przelewasz kasę na konto podane przez bank i czekasz na potwierdzenie założenia lokaty. Proste, bez żadnych komplikacji.
konto techniczne ma tez getin bank .tz. ze nie musisz miec konta osobistgo kończy sie lokata i pieniadze automatycznie sa przelane na konto techniczne na zwyklym oprecentowaniu . To jest po to ze nie musisz chodzic z gotowka

Konto techniczne jest dla kasy, oczywiście banku. Im dłużej u nich poleżą twoje pieniądze tym lepszy biznes dla banku, a nuż zapomnisz o ichniejszym rachunku technicznym. Zasada jest prosta, rachunek techniczny - tak, ale dla osób noszących pieniądze w reklamówkach, dla pozostałych przelew zwrotny na konto, z którego wpłynęły pieniądze lub wskazane przez klienta. Reszta to oszustwo banku dla zysku. Po co podnoszą oprocentowanie lokaty ? Stopy procentowe - tak, ale część z tych procentów pokrywana jest przez leżakujące pieniądze na rachunkach technicznych oprocentowanych 0,01% lub wcale. Bank nimi nadal obraca i ma do tego prawo. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ludzie myślą i ile takich rachunków technicznych jest nie likwidowanych w terminie zapadalności lokaty. Można się zdziwić !

Opinia: poszkodowany 2014-09-02 | 10:06 0 | 0

I co z tego każdy oszukuje jak może.
Masz Pan jak w Banku: tyle że po co te mżonki, że bank to nie AmberGold: Ja miałem podobne przeboje z z reiffeisenBank
Dzięki za ostrzeżenie

Witam wszystkich.Ja także miałem przeboje z Reiffeisen Bank.Po zakonczonej lokacie,nie chcieli mi zwrócić kwoty przez try miechy.Interweniowała KNF.

Opinia: Kentucky 2014-08-31 | 16:08 0 | 0

Masz Pan jak w Banku: tyle że po co te mżonki, że bank to nie AmberGold: Ja miałem podobne przeboje z z reiffeisenBank
Dzięki za ostrzeżenie

Opinia: lokat_orka 2014-08-06 | 16:18 0 | 0

Opinia: lokat_orka 2014-08-06 | 16:13 0 | 0

konto techniczne ma tez getin bank .tz. ze nie musisz miec konta osobistgo kończy sie lokata i pieniadze automatycznie sa przelane na konto techniczne na zwyklym oprecentowaniu . To jest po to ze nie musisz chodzic z gotowka To konto nie jest tylko po to, by nie chodzić do banku z gotówką, ale też pretekst, by trochę dodatkowego grosza od klienta wydobyć. Kosztuje mianowicie zarówno przelew powrotny lokaty z tego konta do Ciebie, kosztuje też zamknięcie tego konta. przy dużych kwotach lokaty ma to mniejsze znaczenie, ale przy mniejszych zżera odsetki.

Opinia: gis gra 2014-08-04 | 09:48 0 | 0

[/cytat] konto techniczne ma tez getin bank .tz. ze nie musisz miec konta osobistgo kończy sie lokata i pieniadze automatycznie sa przelane na konto techniczne na zwyklym oprecentowaniu . To jest po to ze nie musisz chodzic z gotowka
To konto nie jest tylko po to, by nie chodzić do banku z gotówką, ale też pretekst, by trochę dodatkowego grosza od klienta wydobyć. Kosztuje mianowicie zarówno przelew powrotny lokaty z tego konta do Ciebie, kosztuje też zamknięcie tego konta. przy dużych kwotach lokaty ma to mniejsze znaczenie, ale przy mniejszych zżera odsetki.

Opinia: ela 2014-06-29 | 14:30 0 | 0

Witam:) Na stronie neoBanku przy energoLokata 3M plus jest informacja, że do uruchomienia procedury założenia lokaty potrzebne jest konto techniczne. Trochę się tego obawiam. Bo nie wiadomo, czy spodobają mi się oferty nowych lokat. Wybiorę pieniądze i co dalej? Konto techniczne zostanie i będzie czekać na kolejną ewentualną wpłatę? Będzie czekać bezpłatnie? Czy za parę miesięcy rypną sumę należności do zapłaty. W innych bankach nie zakłada się konta technicznego. Masz kasę, wypełniasz wniosek, przelewasz kasę na konto podane przez bank i czekasz na potwierdzenie założenia lokaty. Proste, bez żadnych komplikacji.

konto techniczne ma tez getin bank .tz. ze nie musisz miec konta osobistgo kończy sie lokata i pieniadze automatycznie sa przelane na konto techniczne na zwyklym oprecentowaniu . To jest po to ze nie musisz chodzic z gotowka

Opinia: Henryk 2014-06-12 | 13:05 0 | 0

Nie jest wspomniane konieczność założenia konta jako jeden z warunków

Opinia: renia 2014-06-04 | 00:19 0 | 0

Nie zgadzam się z opiniami dotyczącymi nieuprzejmości osób zatrudnionych w tym banku. Założyłam lokatę, korzystałam parokrotnie z pomocy konsultantów Banku, Panie były bardzo uprzejme i pomocne. Korespondencja mailowa bez problemów, mnóstwo dokumentów ale trudno, trzeba się wczytywać jak wszędzie. Rachunek techniczny wymagany jest w większości banków dla osób, które chcą tylko zakładać lokaty.

Opinia: regulamin 2014-05-27 | 13:39 0 | 0

Ten ranking nie jest aktualizowany zbyt często, więc jest mało użyteczny.

Opinia: zee 2014-05-14 | 13:11 0 | 0

po przeczytaniu opini tez rezygnuje z lokaty tam a daja 3.9% gdzie indziej srednio 3.4% hmm

Opinia: marek 2014-04-15 | 23:11 0 | 0

zawsze jak zakłądam lokate to sprawdzam opinie o niej - jak sa złę to uciekam gdzie indziej - to uczy banki dbac o klientów;P zachecam wszystkich by w ankiecie banku na pytanie jak sie dowiedziałes o ofercie mówic ze Z PRZYCHYLNYCH OPINI W INTERENECIE:P

Opinia: esemek 2014-02-16 | 13:35 0 | 0

Takie oprocentowanie lokaty tylko dla nowych klientów!

Opinia: Tadeusz Głowacki 2013-12-14 | 23:34 0 | 0

Błąd.
W tabeli do: NeoBank - energoLokata 3M PLUS podano, że nie trzeba zakładać konta. Do ww lokaty należy założyć konto lub rachunek techniczny.

Opinia: marek 2013-12-11 | 13:12 0 | 0

To znaczy, że co noc zakładasz po jednej lokacie w tych dwóch bankach? Przecież oni informują, że można założyć tylko 1 lokatę, wprawdzie nie ma tu mowy, w jakiej częstotliwości.Czy każda z tych lokat jest na inną osobę w rodzinie?

Otworzyłem tam darmowe RORy i co wieczór blokuję max ilość środków na jaka pozwalają.

Opinia: Łukasz 2013-12-09 | 18:07 0 | 0

Ja tam jestem zadowolony. Interfejs jest prosty, dostęp bardzo ułatwiony. Kasa siedzi na koncie w Neobanku, z niego w prosty sposób zakłada się lokaty, po skapitalizowaniu tej promocyjnej lokaty kasa zazwyczaj przerzucana jest na inną, zwykłą lokatę. Nie rozumiem oszczerstw pod adresem tego banku. Trzymam dalej konto, bo często ten właśnie bank wypada w rankingach najlepiej lub prawie najlepiej, a konto nic nie kosztuje.

Opinia: Nie polecam 2013-11-19 | 22:21 0 | 0

NIe polecam - zły bank, od kilku dni nie mogę wypłacić moich pieniędzy - może ja jestem ciamajda, może nie doczytałem drobnego druku, ale bank nie pomaga. Procedury są skomplikowane i nakierowane przetrzymywanie nieoprocentowanych pieniędzy klientów. Unikajce ich.

Opinia: NIe polecam 2013-11-19 | 22:18 0 | 0

Nie polecam - zły bank, od kilku dni nie mogę wypłacić moich pieniędzy - może ja jestem ciamajda, może nie doczytałem drobnego druku, ale bank nie pomaga. Procedury są skomplikowane i nakierowane przetrzymywanie nieoprocentowanych pieniędzy klientów. Unikajce ich.

Opinia: Maria 2013-11-19 | 20:19 0 | 0

To znaczy, że co noc zakładasz po jednej lokacie w tych dwóch bankach? Przecież oni informują, że można założyć tylko 1 lokatę, wprawdzie nie ma tu mowy, w jakiej częstotliwości.Czy każda z tych lokat jest na inną osobę w rodzinie?

Opinia: ema 2013-10-16 | 10:09 0 | 0

polecam e-lokatę w sk bank.wczoraj minął termin /6m-cy/ i już mam kasę na koncie.

Opinia: klient niedoszły 2013-10-03 | 21:41 0 | 0

Miałem zamiar skorzystać z usług neoBanku. Po przeczytaniu opinii, rezygnuję.

Opinia: marek 2013-09-30 | 23:22 0 | 0

Więc gdzie ulokowac kase aby zarobic a nie stracic. Mam troche kasy i nie wiem jak to dobrze zainwestować.

Sprawa nie jest prosta. Na pewno odrzuciłbym propozycje 95% doradców bankowych. Czasami słucham ich propozycji, ale tylko po to żeby wyłapać ewentualne pojawiające się okazje. Osobiście skaczę po bankach jak to opisałem poniżej i powyżej. Otwieram tylko darmowe RORy, odrzucam debety i karty. Aktualnie mam kartę tylko w Getinie, bo jest za darmo i nie trzeba deklarować stałych wpłat i nie trzeba wykonać iluś tam minimalnych transakcji w miesiącu. Częścią środków obracam na giełdzie, a resztę środków mam powkładaną do różnych banków na różne okresy. Cześć mam w SKOK Wołomin - mają stosunkowo wysoki %. Teraz jest już mniej atrakcyjny, ale kiedyś było całkiem sporo. Oczywiście SKOKI mają swoją opinię i część osób zaraz wyrazi swoją opinię tutaj. Ja zaryzykowałem :)

Opinia: marek 2013-09-30 | 23:12 0 | 0

Co jakiś czas przenoszę środki pomiędzy bankami na tzw Lokaty na start. Są one krótkoterminowe, ale na wyższym procencie. Czytając jednak powyższe opinie i mając na uwadze sposób inwestowania środków tego banku, który stoi za »czyścicielami « kamienic w Poznaniu odpuszczę go sobie.
Wydaje mi się to niemożliwe - próbowałem tak w dwóch bankach. Oba miały mnie w bazie jako klienta i odrzucały wniosek. Czyli są to faktycznie lokaty dla zupełnie nowych klientów, którzy dotąd nie mieli żadnych produktów w danym banku.

No niestety w bazie już zostajemy. Ja zmieniłem osoby i w pierwszej kolejności poszło na żonę, a później kolejno na dzieci. Niemniej zostałem później w Idea i Getinie i bawię się w lokaty nocne na 4% /aktualnie/ każdego dnia. Tam można blokować codziennie odpowiedni Idea = 20.000,- i Getin = 10.000,-

Opinia: poczatkujaca 2013-09-29 | 14:58 0 | 0

Więc gdzie ulokowac kase aby zarobic a nie stracic. Mam troche kasy i nie wiem jak to dobrze zainwestować.

Opinia: mati 2013-09-29 | 11:06 0 | 0

Co jakiś czas przenoszę środki pomiędzy bankami na tzw Lokaty na start. Są one krótkoterminowe, ale na wyższym procencie. Czytając jednak powyższe opinie i mając na uwadze sposób inwestowania środków tego banku, który stoi za »czyścicielami « kamienic w Poznaniu odpuszczę go sobie.

Wydaje mi się to niemożliwe - próbowałem tak w dwóch bankach. Oba miały mnie w bazie jako klienta i odrzucały wniosek. Czyli są to faktycznie lokaty dla zupełnie nowych klientów, którzy dotąd nie mieli żadnych produktów w danym banku.

Opinia: Marek 2013-09-28 | 10:42 0 | 0

Opinia: Piotr M. 2013-09-24 | 21:05 0 | 0

Również nie polecam tego banku.

Opinia: Leo 2013-09-22 | 07:17 0 | 0

Tez szukam ale po przeczytaniu opini rezygnuję

Opinia: mariusz 2013-09-08 | 11:09 0 | 0

Ja też rezygnuje a chciałem założyć,spadam gdzie indziej

Opinia: stary 2013-08-26 | 12:24 0 | 0

dzięki za opinie o tym banku - po analizie ZREZYGNOWAŁEM z zakładania lokaty!

Opinia: zawiedzione nadzieje 2013-07-18 | 20:38 0 | 0

bardzo niesolidny I nieodpowiedzialny bank.
Nie polecam korzystania z uslug tego banku

Opinia: oszukana 2013-07-08 | 01:38 0 | 0

zlodzieje, wziac potrafia a oddac to juz problem

Opinia: życzliwy 2013-06-19 | 06:44 0 | 0

Nie będę lokować pieniędzy w banku, który zarabia na przejmowanych lokalach, zmuszając lokatorów za pośrednictwem brutalnie działających czyścicieli' , do opuszczenia legalnie zajmowanych mieszkań. Dość mafii !!!

Opinia: m 2013-06-15 | 22:28 0 | 0

Kolego, w innych bankach, ten rachunek, na który przelewasz,to jest przeważnie też rachunek techniczny - tak to się w bankach nazywa, jak nie zakładasz konta, tylko kasę przelewasz.

Opinia: Piotr 2013-05-29 | 10:22 0 | 0

Dobrze że poczytałem opinie bo miałem skorzystać z usług tego banku . Dzięki za info ZREZYGNUJĘ . Poszukam u innych zlodziei .

Opinia: Pani 50 + 2013-05-24 | 16:48 0 | 0

W każdym bamku spada nadal oprocentowanie ,trzeba zaglądać na strony banków,gdzie mają aktualnie korzystne lokaty.Osobiście korzystam także z usług neo banku i nie narzekam -obsługa miła,panie zawsze chętnie odpowiadają na pytania związane z aktualnymi propozycjami lokat

Opinia: nowy klienet 2013-05-17 | 19:48 0 | 0

Oprocentowanie lokat spada z dnia na dzień. Po weekendzie o 0,5 pkt i dalej w dół. Nie polecam.

Opinia: Mirek 2013-05-02 | 12:40 0 | 0

Dziękuję wszystkim za informacje o tym szemranym banku! Lepiej mniej zarobić, ale za to w miłej i przyjaznej atmosferze.Spadam gdzie indziej....

Opinia: Roman 2013-04-29 | 17:40 0 | 0

Bardzo niemiła obsługa! Opryskliwa! Bez kompetencji! Brak możliwości porozmawiania z przełożonym pań z obsługi. Twierdzą, że nie mają przełożonego. Próba połączenia się poprzez sekretariat z osobą nadzorującą pracę pań z obsługi kończy się odkładaniem słuchawki! Kiedy nadszedł dzień zwrotu pieniędzy z depozytu panie obudziły się, że brakuje im mojego podpisu z przed 3 miesięcy i nie mogą mi zwrócić moich pieniędzy! Dopiero próba interwencji u Prezesa banku obudziła panie z letargu i opryskliwość zmieniły na przychylną obojętność. Omijać z daleka!!!

Opinia: nick 2013-04-12 | 00:02 0 | 0

Ciekawa historia: aby zmienić (zapomniane) hasło zadzwoniłem na infolinię ... tam dowiaduję się że nie obsługują kont technicznych i mam się udać do oddziału.... aby zmienić hasło idę do oddziału wypełnić wniosek... tam zostaję wylegitymowany i dostaję kartkę wniosku, dowiaduję się, że mam go wysłać pocztą :)))do centrali. Tak załatwiają wygenerowanie nowego hasła ...chyba musze poczekać na pocztową zwrotkę z hasłem :)

Opinia: nick 2013-03-13 | 22:53 0 | 0

Lokata tylko dla nowych klientów

Opinia: chuck norris 2013-03-11 | 08:09 0 | 0

akurat pisze prawdę ! - kontakt z nimi bardzo utrudniony wręcz niemożliwy ,przetrzymują kasę pare dni po lokacie !,żądają opłat za SMSy czego nie ma w regulam,inie - NIE POLECAM raz skorzystałem zakładając rach. techniczny i tydzień kasę odzyskiwałem
a w google maps sobie sprawdź jak ich siedziba wygląda ! i są zamieszani w sprawę czyszcicieli kamienic DO PIACHU Z NIMI

Opinia: b......... 2013-02-22 | 19:22 0 | 0

Opinia: domorosły_b@nkowiec 2013-02-22 | 13:19 0 | 0

Opinia: Alan 2012-12-17 | 14:04 0 | 0

A to, że to moje pieniądze i ja decyduje co z nimi robić a nie bank. Do tego człowiek może mieć inne problemy np. z płatnościami.

Opinia: edek 2012-12-17 | 14:01 0 | 0

Opinia: Awik 2012-12-17 | 14:00 0 | 0

Faktycznie

Opinia: Ala 2012-12-17 | 13:59 0 | 0