Wróć na stronę kategorii

iKonto Biznes

Opinia: Bartek 2017-11-04 | 00:45 1 | 0

Miałem konto prywatne w Aliorze i byłem bardzo zadowolony. Jednak koszony przez znajomych założyłem jednak konto firmowe w ING i... Wróciłem w podskokach do aliora. Jestem przyzwyczajony do pewnych standardow, których nauczył mnie ten bank a ING hmmm do pięt nie dosrasta Aliorowi. Jedyny minus to brak obsługi konta firmowego z aplikacji mobilnej chociaż rozwiązanie jest banalne wystarczy zrobić skrót na ekranie smartfona.

Opinia: KrzysiekS 2016-04-21 | 00:57 5 | 1

W końcu zdecydowałem się założyć konto w Aliorze i jak narazie nie żałuje. Wniosek internetowy prostszy od CEIDG-1 i nie musiałem czekać na kuriera, czy iść do oddziału wystarczył przelew z konta osobistego. Jednak co ważniejsze nie muszę za nie płacić. Choć prowadzenie rachunku mogło być po prostu za 0 zł to jedna warunek utrzymania 1000 zł salda nie jest zbyt wymagający. Nie muszę płacić za przelewy do skarbówki, czy do innych banków. To co jest fajniejsze mogę co miesiąc wykonać 5 przelewów ekspresowych bez opłat co się szczególnie przydaje, gdy potrzebuje szybko przesłać zaliczkę kontrahentowi. Za kartę też nie płacę, bo wykonanie 4 płatności kartą to dla mnie nie problem.
Trochę obawiałem się wyrażenia zgody marketingowej, ale jak narazie Alior nie jest tak namolny jak Idea nie dzwonią do mnie co chwilę próbując wcisnąć kredyt.