Wróć na stronę kategorii

eLokata24

Opinia: z 2014-05-12 | 09:18 0 | 0

No niestety..konkurencja okazała się lepsza, a szkoda bo do tej pory prym Skbank wiódł..Moze jak stracą troszkę klientów to coś pomyśląś.

Opinia: wierny 2014-05-03 | 08:38 0 | 0

Niestety bank stanął w miejscu .Konkurencja wyprzedziła ich .Czy to pazerność czy zapowiedż zapaści ?

Opinia: fp19 2014-04-09 | 18:02 2 | 0

jest dobrze.Już 2 lata lokuję w tym banku i bez zastrzeżeń.Zwrot lokaty z odsetkami na czas.polecam

Opinia: mono 2014-03-20 | 22:05 2 | 0

Polecam lokaty w tym banku - korzystam z lokat w nim już drugi rok i bez żadnych problemów i namolnych ofert telefonicznych jak w żenującym getinie. Pomimo że elokaty mają zmienne oprocentowanie to przy ich zmianie w innych bankach SK Bank zawsze obniża je z opóźnieniem i pozostawia na poziomie i tak wyższym od innych banków. Jakoś dziwnie rzadko ich oferta pojawia się w porównywarkach = sponsorzy chyba nie pozwalają :)

Opinia: Ciułacz 2014-03-20 | 20:27 1 | 0

Nie zawiodłem się na tym banku, tak jak filii PKO BP - INTELIGO. W SK Banku dzień końca lokaty, jest dniem w którym otrzymacie przelewem swoje pieniądze i uczciwie policzone odsetki. Brawo !

Opinia: janek 2014-03-12 | 12:54 2 | 0

solidny bank. bezkontaktów telefonicznych - zawierzylem i otrzymałem po 6 m-cach zwrot kapitału wraz z obliczonymi odsetkami SUPER !

Opinia: Kinga 2014-03-11 | 14:55 1 | 0

Korzystam z usług SK banku i jak dotąd bez żadnych zastrzeżeń ,wszystko odbywa się
bardzo sprawnie i przejrzyście nawet kontakt telefoniczny jest szybki .
Polecam.

Opinia: Urszula 2014-03-11 | 01:32 2 | 0

NIE WIERZCIE TEMU BANKOWI.

Ja wierzę. Trzymałam pieniądze na lokacie 6M i otrzymałam zwrot w kwocie, jaką sobie obliczyłam. Jest OK.

Opinia: klient 2014-03-04 | 10:25 2 | 0

a to dlaczego????

Opinia: Marcin 2014-02-24 | 13:44 0 | 2

Opinia: mark 2014-02-14 | 06:51 0 | 0

Ja jestem zadowolony z obsługi i oprocentowania mogę tylko polecić mam tam wszystkie pieniądze. Szukam drugiego takiego banku żeby nie mieć wszystkiego w jednym miejscu

Opinia: mała 2014-02-13 | 17:16 0 | 0

Tak. Pracownika mają za nic. Przepracowałam tam 5 lat i odeszłam do konkurencji. Brak jakichkolwiek premii i słabe pieniądze.

Opinia: brodacz 2014-02-12 | 14:10 0 | 0

Lokaty atrakcyjne, ale to wszystko kosztem pracowników. Wiecie ile można zarobić w tym banku na obsłudze?
Śmieszne pieniądze ok.1300- 1800zł

Opinia: MABA 2014-01-27 | 05:59 0 | 0

A MOZE BY TAK LOKATE DLA ZALOBNIKOW ?

Opinia: Arek 2014-01-16 | 19:55 0 | 0

Miałem lokatę na okres 6 m-cy nieodnawialną. Wszystko było jak należy

Opinia: Racjonalizator 2013-12-30 | 13:22 0 | 0

Odnośnie zasad lokowanie - proponuję lokatę dla świeżych rozwodników,po dostarczeniu zdjęcia byłej żony lub męża i weryfikacji przez bank delikwent może się starać o preferencyjne oprocentowanie ( w zależności od wyglądu i oceny byłego małżonka):).Pozdrawiam.

Opinia: Irek 2013-12-29 | 09:18 0 | 0

A co myślicie o lokacie tutaj: http://skok.wolomin.pl/ ? Oprocentowanie 5,8 - 6,0%, także korzystniejsze niż w przypadku większości dostępnych obecnie lokat... Ma ktoś z Was? Korzystaliście? Możecie powiedzieć coś więcej? Bo oferta jest naprawdę kusząca, sama zastanawiam się, czy nie skorzystać...

SKOK to nie BANK, nie jest na liście BFG więc ryzykujesz utrata środków...

Opinia: Irek 2013-12-29 | 09:17 0 | 0

Jeśli ktoś operuje dłuuugimi okresami lokat, to wiadomo, trzeba brać procent stały ( w dobrym okresie) jeśli rynek idzie w duł tak jak obecnie od jakiego ś czasu w kraju. Wtedy bowiem może się okazać, że często zmieniający % SK bank okaże się złym wyborem. Ale... przy krótkich rzutach tj do 6 miesięcy sk bank jest bezkonkurencyjny, bo nawet jeśli by zmienił oprocentowanie 20 razy to i tak nie dobije do dna jakie oferują nam inne banki. :)

Aj do złego postu mi się komentarz dodał....

Opinia: Irek 2013-12-29 | 09:15 0 | 0

Jeśli ktoś operuje dłuuugimi okresami lokat, to wiadomo, trzeba brać procent stały ( w dobrym okresie) jeśli rynek idzie w duł tak jak obecnie od jakiego ś czasu w kraju. Wtedy bowiem może się okazać, że często zmieniający % SK bank okaże się złym wyborem. Ale... przy krótkich rzutach tj do 6 miesięcy sk bank jest bezkonkurencyjny, bo nawet jeśli by zmienił oprocentowanie 20 razy to i tak nie dobije do dna jakie oferują nam inne banki. :)

Opinia: Centuś 2013-12-13 | 20:37 0 | 0

Jestem w szoku! W naszych polskich warunkach, bank księgujący wpływy na lokatę w dniu przekazu, oraz zwracający depozyt w godzinach porannych, w dniu deklarowanym jako koniec lokaty, to coś co wydaje się być jak nie nasze.
Odsetki są liczone sumiennie (nigdy mniej niż osobiście policzysz).
Pomimo zmiennego oprocentowania i tak odsetki z mojej lokaty przekroczyły oferty ze stałym oprocentowaniem w dniu założenia lokaty (zanotowałem ranking lokat w dniu założenia lokaty w SK Bank).

Opinia: Z 2013-12-12 | 17:25 0 | 0

... i kolejny zwrot lokaty z nalżnymi odseteczkami..nawet ciut wiecej:) Więc spokojnie zakladam 3 raz lokatkę SKbanku.

Opinia: bull 2013-11-25 | 14:59 0 | 0

jest to idiotyczna lokata, zauważyłem że większośći bankom nie zależy na pozyskaniu pienięzy z lokat , chcieliby tylko żyć z kredytów.

a niby z czego mają udzielać tych kredytów???

Opinia: EWIK 2013-11-16 | 08:43 0 | 0

SZKODA, ŻE ZA ROZMOWĘ Z INFOLINIĄ BANKU TRZEBA PŁACIĆ DODATKOWO. ROZMAWIAŁAM Z KONSULTANTKĄ I MIMO, ZE MAM MASĘ DARMOWYCH ROZMÓW, TO ZA TO POLĄCZENIE ZAPŁACIŁAM POZA ABONAMENTEM 10ZŁ.

Opinia: gorgonzolka 2013-11-14 | 14:31 0 | 0

A co myślicie o lokacie tutaj: http://skok.wolomin.pl/ ? Oprocentowanie 5,8 - 6,0%, także korzystniejsze niż w przypadku większości dostępnych obecnie lokat... Ma ktoś z Was? Korzystaliście? Możecie powiedzieć coś więcej? Bo oferta jest naprawdę kusząca, sama zastanawiam się, czy nie skorzystać...

Opinia: pani od polskiego 2013-10-14 | 11:25 0 | 0

Rynek idzie w duł ale pujdzie w gure, i jusz !!!!!

Opinia: Gnatek 2013-10-01 | 11:34 0 | 0

jest to idiotyczna lokata, zauważyłem że większośći bankom nie zależy na pozyskaniu pienięzy z lokat , chcieliby tylko żyć z kredytów.

Opinia: Zniesmaczony 2013-09-28 | 10:50 0 | 0

Co za dziadostwo. Chcę im powierzyć moje oszczędności a oni mnie informują, że limit dzienny to tylko 100 wniosków....... i oczywiście został już wyczerpany. Bez łachy - nie chcą, to nie. Pójdę gdzie indziej. Oczywiście już nigdy nie pochylę się nad jakąkolwiek możliwością współpracy z TYM bankiem!!!!!!!

Opinia: Ziutek 2013-09-15 | 00:26 0 | 0

Codziennie mijam ich oddział w drodze do pracy. Dzisiaj po raz pierwszy zajrzałem na ich stronę internetową i miło się rozczarowałem. Całkiem konkretna oferta

Miło się rozczarował ha ha :-)

Opinia: Szklana 2013-09-05 | 20:17 0 | 0

Opinia: Staszek oszczędny 2013-07-13 | 22:43 0 | 0

Wszystkie złowróżbne wpisy, miały by sens gdyby SK Bank nie miał w nazwie słowa Bank, i nazywał by się na przykład bezpieczna kasa Towarzystwo Finansowe i.t.p.. Jeżeli jest ryzyko co do tego banku, to również jest co do innych. Póki co Banki podlegają pod gwarancje wypłat do 100 tys, € czyli 435 tys. zł. Jeżeli ktoś się obawia, to niech trzyma pieniądze w banku ziemskim - ogródkowym w słoiku. Ja osobiście preferuję nawet skromny przyrost procentowy gotówki leżącej w Normalnym Banku.

Opinia: Mirek 2013-06-22 | 23:00 0 | 0

lokata w tym banku to lokata z dreszczykiem od momentu jej założenia tj. od lutego tego roku oprocentowanie już trzykrotnie spadło ,a gdzie tam do końca myślę że jeszcze ze dwa razy obniżą i z początkowego 6.66 % na koniec wyląduję z szalonym 4% a być może 3,5 , dlatego nie polecam , w tym czasie mogłem założyć lokatę na dłuższy okres i ze stałym ponad 5 % oprocentowaniem ..... mój błąd nigdy więcej .

Opinia: Ela 2013-06-16 | 17:04 0 | 0

Ja jestem zadowolony w połowie maja skończyły mi się lokaty 3 miesięczne, pieniądze punktualnie z odsetkami wrócono mi na konto. Mimo zmiennej stopy wypłacili jak żaden inny bank. Założyłem następne teraz na 6miesiecy. Bez naciągania na konto i innych sztuczek.

Bardzo dobry i rzetelny bank.Dobre oprocentowanie chociaż zmienne to i tak wysokie

Opinia: marko 2013-06-03 | 08:03 0 | 0

Ja jestem zadowolony w połowie maja skończyły mi się lokaty 3 miesięczne, pieniądze punktualnie z odsetkami wrócono mi na konto. Mimo zmiennej stopy wypłacili jak żaden inny bank. Założyłem następne teraz na 6miesiecy. Bez naciągania na konto i innych sztuczek.

Opinia: Z 2013-06-02 | 08:25 0 | 0

Założyłem lokatę trzymiesięczną o zmiennej stopie procentowej w lutym.6,5% potem po miesiącu spadek na 6,15%..Realnie wyszło 6,05% brutto w stosunku rocznym :) trochę dziwna matematyka ale klient zadowolony,bo gdzie tyle dostanę. Punktualnie w maju pieniązki wrócily z odsetkami na konto. W porządeczku SkBank!

Opinia: gosia 2013-05-07 | 22:38 0 | 0

I właśnie tak zrobiłem - mijam ten Zmienny Bank....
Żle zrobiłeś.Zawróć,bo to jest dobry bank.Poczytaj ich regulaminy..
taaaak przeciętny klient normalnie czyta wszystkie regulaminy, bo ma na to czas i może przeanalizaować je wszystkie dokładnie, - człowieku ska ty się wziąłeś?Jak obserwuję te wpisy to niedobrze mi się robi od piewców tego pseudo banku za pieniadze przechodziłem dotą a teraz wiem ze to dobry bank ludzie banki nie sa dobre tylko sa po to by zarabiać

niektórzy zamiast poświęcać czas na czytanie wpisów innych na forach, poświęcają czas na czytanie regulaminów - nic się nie ma za darmo, nawet podczas powielania ciężko zarobionych pieniędzy trzeba się wysilić, żeby bezpiecznie i z zyskiem zainwestować.

Opinia: madmat 2013-05-05 | 06:40 0 | 0

Ha, ha , ha - założyć lokaty nie można bo limit wyczerpany!!! Co to za bank który limituje przyjęcie pieniędzy od klientów ??? Dam sobie siana z korzystania z usług takiego banku. Innym te

Mają bardzo dobre oprocentowanie i chęci wszystkich byzałożyć tam lokaty, a sami nie są w stanie przerobić takiej gotówki, którą by mieli gdyby nie było limitu. Co zmiennego oprocentowania, to przerobiłem je na własnej skórze, kiedy RPP znacznie obniżyła stopy procentowe. Wtedy moje lokaty również były obniżone o ten poziom, co i tak w daje dużo wyższe oprocentowanie niż u konkurencji SK Banku

Opinia: majekk 2013-04-30 | 14:35 0 | 0

Ha, ha , ha - założyć lokaty nie można bo limit wyczerpany!!! Co to za bank który limituje przyjęcie pieniędzy od klientów ??? Dam sobie siana z korzystania z usług takiego banku. Innym te

Opinia: bankier 2013-04-21 | 16:41 0 | 0

Szanowni Państwo. Myślę, że w chwili obecnej zmienne oprocetowanie przemawia na korzyść lokat. Jest duże prawdopodobieństwo, że rada Polityki Pieniężnej nie obniży już stóp procentowych - dzisiaj stopa jest tak niska, że nikt z członków Rady nie odważy się jej jeszcze bardziej obniżyć - to byłby tzw. samobój dla finansów RP. Dzisjaj inflacja jest niska nawet bardzo i według mnie może już tylko rosnąć (oczywiście nie będzie to jakiś gwałtowny skok). Przy zmiennym oprocentowaniu i wzroście inwlacji nasze oszczędności będą zyskać. Reasumując jeśli ktoś dzisiaj otworzy lokatę na dłuzszy okres (powyżej roku) to na pewno na tym nie straci w przeciwieństwie do tych co mają lokatę na stałej stopie procentowej. Pozdrawiam.

Opinia: andrekol68 2013-04-17 | 12:16 0 | 0

Tego banku nie znam,dlatego się na jego temat nie wypowiadam.Śmieszą mnie tylko opinie,że banki są tylko po to aby zarabiać-to jest chyba normalne...Jeśli bank zarabia my na tym też zarabiamy,jeśli traci to pada i mamy problem...Jeśli ktoś ma problem z tym że banki żyją z obrotu naszymi pieniędzmi to niech je trzyma w skarpecie-pewnie więcej zarobi:)

Opinia: gosc 2013-04-05 | 13:47 0 | 0

a jakim cudem głąb jakiś wyliczył zysk jeśli oprocentowanie jest zmienne

oprocentowanie leci w dol i jaki mamy na to wplyw? zadnego, a kasa uziemiona :)

Opinia: oczarowany waszą głupotą 2013-03-29 | 19:03 0 | 0

a jakim cudem głąb jakiś wyliczył zysk jeśli oprocentowanie jest zmienne

Opinia: klientka 2013-03-29 | 14:03 0 | 0

Też niestety musze przyznać, że obsługe mają fatalną. Choć skłaniam się do opini, ze taka jest polityka sk banku, a nie, że złe są chęci samych pracowników (sama niestety miałam okazję pracować w obsłudze klienta i często mimo dobrych chęci trzeba było robić, co kazał przełożony....). Założenie konta, lokaty a w razie problemów uzyskanie jakichś informacji jest dużym problemem.... Jeżeli nie zmienią swojego nastawienia to po skończeniu się obecnej lokaty im podziękuję, a mogłam stopniowo tam przenosić swoje produkty z innych banków. Nie zamierzam tracić czasu na ciągłe chodzenie do placówki lub wiszenie na telefonie, bo oni mimo zapewnieniń o inf. o niczym nie informują. A to chyba w ich interesie, żebym miała u nich konto i inne produkty, bo przeciez na tym zarabiają.

Opinia: klient 2013-03-27 | 14:32 0 | 0

Spróbujcie załatwić coś w tym banku- KATASTROFA. Zero elastyczności. W ich mniemaniu, to klienci mają dostosować się do warunków (nie rynkowych) proponowanych przez bank , a nie na odwrót.
NIKOMU NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TYM BANKIEM- A PRZEDE WSZYSTKIM ZAKŁADANIA LOKAT.
Prowadzę z bankiem od ponad 3 tygodni korespondencję w sprawie zwrotu lokaty- z której nic nie wynika, sprawa nadal jest niezałatwiona. W innych firmach, może zarobię o parę punktów mniej na lokacie, ale jestem pewna, że potraktują mnie z należytym szacunkiem i mogę w pełni zarządzać swoimi finansami.

Opinia: ipokasie 2013-03-02 | 09:31 0 | 0

https://www.skbank.pl/elokata24
No cóż - pieniądze z lokat 3-miesięcznych chyba już wyparowały...

Opinia: nietop 2013-02-28 | 07:06 0 | 0

z dniem 27.02.2013 r. ulega zmianie oprocentowanie eLokaty24 otwartej w dniu 2013-02-04 o numerze Umowy ODI/50778/2013.
Środki zaksięgowane na rachunku w/w eLokaty24 w skali roku:
• do dnia 26.02.2013 r. były oprocentowane 6.66%,
• od dnia 27.02.2013 r. będą oprocentowane według stawki 6.40% .
Działanie SK banku podyktowane jest decyzjami Rady Polityki Pieniężnej podjętymi w dniach 9.01.2013 i 6.02.2013 w sprawie zmiany wysokości stóp procentowych oraz na mocy § 6 ust. 5 Regulaminu otwierania i prowadzenia terminowej lokaty oszczędnościowej eLokata24 drogą elektroniczną.

Opinia: klientka 2013-02-27 | 20:37 0 | 0

Obniżyli stopy dla nowych klientów ale do tych którzy do 14.01.2013 założyli lokaty zachowali poprzednie oprocentowania 6.7% na 3- m i 6,9 % na 6 -m - więc nie zawsze zmienne oprocentowanie musi być przez bank wykorzystane przeciwko klientom

nieprawda zalozylam lokate w grudniu 2012 i wlasnie dostalam maila o obnizce oprocentowania-bez sensu

Opinia: Zbigniew 2013-02-27 | 20:08 0 | 0

Właśnie skończyła mi się lokata na 3 miesiące. Zwrot pieniędzy natychmiastowy tego samego dnia bez żadnych problemów. Oprocentowanie lokat bardzo wysokie. Nie ma lepszej oferty. Polecam

Opinia: Ziootek 2013-02-27 | 09:28 0 | 0

SKOK ma własny fundusz gwarancyjny. Jednak gdy dokładnie wyliczyć to te 8% tak naprawdę dają około 6%.

SKOK ma własny fundusz gwarancyjny. I co z tego? Amber Gold też ponoć miał. Jakoś takim tworom nie ufam. Lokaty w SK banku gwarantuje BFG i to jest konkretna wiadomość

Opinia: Tomek 2013-02-26 | 20:31 0 | 0

SKOK ma własny fundusz gwarancyjny. Jednak gdy dokładnie wyliczyć to te 8% tak naprawdę dają około 6%.

Opinia: Mark 2013-02-25 | 09:53 0 | 0

plus nie trzeba zakładać konta bankowego, co mi się szczególnie podoba ;)

fajnie, że można założyć lokatę przez internet, nie ruszając się z domu

Opinia: Paweł 2013-02-25 | 09:51 0 | 0

fajnie, że można założyć lokatę przez internet, nie ruszając się z domu

Opinia: emeryt 2013-02-17 | 18:54 0 | 0

W oszczędzaniu najważniejsze to ile więcej wybierzesz od tego co wpłaciłeś !!!

Opinia: tytus 2013-02-15 | 00:57 0 | 0

Podajcie mi choc jeden adres tego banku ,mieszkam na Pradze Poludnie

to masz dopiero wymagania, to twór wirualny
tj. lokujesz kasę i jest już od tej pory tylko wirtualna

Opinia: tytus 2013-02-15 | 00:55 0 | 0

taaaak przeciętny klient normalnie czyta wszystkie regulaminy, bo ma na to czas i może przeanalizaować je wszystkie dokładnie, - człowieku ska ty się wziąłeś?

Jak obserwuję te wpisy to niedobrze mi się robi od piewców tego pseudo banku za pieniadze przechodziłem dotą a teraz wiem ze to dobry bank ludzie banki nie sa dobre tylko sa po to by zarabiać

Opinia: zipo 2013-02-06 | 18:30 0 | 0

[/cytat] Tylko Skok nie ma żadnych gwarancji. Taka różnica.
Aleś ty głupia...

Opinia: Maciej 2013-02-06 | 11:51 0 | 0

Tylko Skok nie ma żadnych gwarancji. Taka różnica.

Ma gwarancje

Opinia: kk 2013-02-05 | 13:13 0 | 0

na pradze południe to chyba najbliżej do placówki na al. Stanów Zjednoczonych

Opinia: ela 2013-02-02 | 15:05 0 | 0

Obniżyli stopy dla nowych klientów ale do tych którzy do 14.01.2013 założyli lokaty zachowali poprzednie oprocentowania 6.7% na 3- m i 6,9 % na 6 -m - więc nie zawsze zmienne oprocentowanie musi być przez bank wykorzystane przeciwko klientom

Opinia: porzeczka 2013-01-30 | 09:13 0 | 0

Tylko Skok nie ma żadnych gwarancji. Taka różnica.

Opinia: Zofia 2013-01-27 | 01:34 0 | 0

Opinia: Dobrze oszczędzający 2013-01-26 | 11:31 0 | 0

Co to za śmieszne oprocentowanie .W SKOK Wołomin mam 8% na trzy miesiące oprocentowanie stałe, to jest dopiero oprocentowanie.Znany aktor filmowy Siudym ją reklamuje i można ją zakładać od 11 stycznia tego roku.

Opinia: ciułacz 2013-01-25 | 09:22 0 | 0

Naprawdę bardzo dobry bank!Lokaty chyba najlepiej oprocentowane,konto z dostępem do neta bezpłatne,a nawet minimalnie oprocentowane,konto sys.oszczędzania 7%+ 1%,Karta jak się używa bezpłatna,a jak nie to tylko 1,99 zł,w banku panie są przemiłe i na infolinii również.Przez infolinię dzięki grzeczności pani załatwiłem taką sprawę której w innych bankach(a jestem klientem kilku) nie było by szans załatwić.Czegóż chcieć więcej? Szczerze ten bank polecam.

Opinia: wlod 2013-01-24 | 11:15 0 | 0

To jest lokata ze zmienną stopą procentową ! Niestety tak, więc biorąc pod uwagę planowane kolejne obniżki stóp procentowych przez RPP w najbliższym czasie,. to oprocentowanie tej lokaty w ciągu np pół roku może się znacząco zmniejszyć w stosunku do obecnej wartości.
Jeżeli RPP obniży stopy procentowe, to wszystkie banki obniża oprocentowanie lokat, nie tylko SK :)
To prawda. Niektóre banki zrobiły to szybciej i nawet kilkakrotnie, a SK bank dopiero raz i nie przegiął z wysokością obniżki

i niech na tym jednym razie się skończy :)

Opinia: E2rd 2013-01-23 | 12:08 0 | 0

To jest lokata ze zmienną stopą procentową ! Niestety tak, więc biorąc pod uwagę planowane kolejne obniżki stóp procentowych przez RPP w najbliższym czasie,. to oprocentowanie tej lokaty w ciągu np pół roku może się znacząco zmniejszyć w stosunku do obecnej wartości.
Jeżeli RPP obniży stopy procentowe, to wszystkie banki obniża oprocentowanie lokat, nie tylko SK :)

To prawda. Niektóre banki zrobiły to szybciej i nawet kilkakrotnie, a SK bank dopiero raz i nie przegiął z wysokością obniżki

Opinia: Makary 2013-01-23 | 11:40 0 | 0

A czy wy czytaliście regulaminy lokat innych banków? Ja tak! Wszystkie tak mają!
Regulaminów co prawda nie czytałem, ale oprocentowanie tej lokaty obserwowałem. Co prawda nieco spadło parę dni temu, ale inne banki w ostatnim czasie więcej obniżek miały. Tak więc, już się zdecydowałem na SK bank

Spadają stopy NBP, to i banki obniżają oprocentowanie. Nic nowego. Cieszyć powinno to, że SK bank zareagował z pewnym opóźnieniem. Jakby nie patrzył, oferta jest warta zastanowienia

Opinia: Yoozek 2013-01-23 | 10:41 0 | 0

A czy wy czytaliście regulaminy lokat innych banków? Ja tak! Wszystkie tak mają!

Regulaminów co prawda nie czytałem, ale oprocentowanie tej lokaty obserwowałem. Co prawda nieco spadło parę dni temu, ale inne banki w ostatnim czasie więcej obniżek miały. Tak więc, już się zdecydowałem na SK bank

Opinia: Ewelina 2013-01-23 | 10:03 0 | 0

6,45% na 3 miesiące to całkiem niezła oferta jest. Fakt, że oprocentowanie jest zmienne, ale jest korzystniejsze niż w przypadku lokat o oprocentowaniu stałym. A do tego konta nie trzeba zakładać!

Opinia: Artur 2013-01-10 | 23:48 0 | 0

Barani łbie Amber Gold to para bank a SK to normalny bank który jest ubezpieczony w BFG.
Lokata na medal 7% - stałe oprocentowanie - kwestia założenia ROR (założenie i obsługa 0 zł) - korzystam - wydaje mi się że najsensowniejsza lokata do poniedziałku 14 stycznia - dowiedziałem się że potem będą kolejne promocje nie 7% a 6,7% - też warte uwagi.

Opinia: Marta 2013-01-09 | 18:19 0 | 0

Opinia: kazik 2013-01-09 | 13:03 0 | 0

Ktoś dla banku nieudolnie realizuje marketing szeptany... widać tutaj jak na dłoni, że jest to pomponowane. Kupa straszna i tyle... mało już niezależnych opinii...

Wiesz coś na ten temat, prawda? W końcu jakoś musisz zarabiać w Getinie

Opinia: Klient tego banku 2013-01-08 | 12:45 0 | 0

Opinia: maciej 2013-01-05 | 16:57 0 | 0

Ktoś dla banku nieudolnie realizuje marketing szeptany... widać tutaj jak na dłoni, że jest to pomponowane. Kupa straszna i tyle... mało już niezależnych opinii...

Opinia: Siwy 2013-01-05 | 13:42 0 | 0

To bedzie taki Amber Gold bylo i nima

Opinia: wojtek 2012-12-30 | 15:29 0 | 0

Widać tutaj rękę tzw marketingu szeptanego. Pewnie pracownicy piszą tutaj te opinie

Opinia: kajman1978 2012-12-29 | 17:19 0 | 0

wlasnie,wszystko niby pieknie,ale...uwazam,ze oprocentowanie jest jak najbardziej ok
jedyny duuuzy hak,to zmienna stopa procentowa. Pierwszy czynnik ma zapewnic bankowinaplyw klientow a co za tym idzie funduszy,jednak,gdy juz lokate zalozysz-zgadzajacsie oczywiscie tym samym na warunki-mozliwosci odchylen przy zmianie oprocentowaniasa zbyt duze i tutaj mozna niezle 'poplynac'.pozdrawiam

Opinia: przewidujący 2012-12-29 | 15:57 0 | 0

Opinia: oszczędny 2012-12-29 | 15:53 0 | 0

mają lokaty na 3 miesiące 7% bez haczyków

Tak? Ale przy zmiennym oprocentowaniu, co oznacza, że np. po nowym roku zmniejszą oprocentowanie do np. 5,20%.
Najlepszy haczyk wśród wszystkich lokat...

Opinia: lizabeta 2012-12-27 | 09:04 0 | 0

Opinia: janik 2012-12-17 | 21:55 0 | 0

To jest lokata ze zmienną stopą procentową !
ale mają też ze stałym oprocentowaniem 7% na 3 miesiące niestety tylko do 14 stycznia

ale trzeba mieć ROR

Opinia: mima 2012-12-17 | 21:53 0 | 0

Warto założyć ten ROR bo nic nie kosztuje i ma się zawsze dostęp do oferty.
Jak zadzwonisz do oddziału to przyjadą np tak jak do mnie do pracy :)

Ja zastanawiam się nad przeniesieniem do nich ROR mają Euronet bez prowizji i konto za darmo

Opinia: kolo 2012-12-17 | 21:40 0 | 0

ale mają też ze stałym oprocentowaniem 7% na 3 miesiące niestety tylko do 14 stycznia

Opinia: lokator 2012-12-12 | 14:32 0 | 0

Niestety tak, więc biorąc pod uwagę planowane kolejne obniżki stóp procentowych przez RPP w najbliższym czasie,. to oprocentowanie tej lokaty w ciągu np pół roku może się znacząco zmniejszyć w stosunku do obecnej wartości.

Opinia: Marcin 2012-12-09 | 23:13 0 | 0

Opinia: jjcons 2012-11-21 | 14:10 0 | 0

§ 6.
1. Środki pieniężne zgromadzone na eLokacie24 są oprocentowane według stopy procentowej – stałej lub zmiennej – określonej w komunikacie SK banku i podawane w stosunku rocznym.
------------------------------
KOMUNIKAT
Warunki prowadzenia eLokat24
Okres umowny | 3 miesiące | 6 miesięcy
...
Stopa procentowa | zmienna | zmienna
Oprocentowanie (w stosunku rocznym) | 6,70% | 6,90%
Zatem bank może bezkarnie obniżyć oprocentowanie twojej lokaty w trakcie jej trwania do dowolnej wartości (np. do 0%). § 6, punkt 5. Regulaminu daje im taką możliwość. Powodzenia :-)

Taka jest specyfika oprocentowania zmiennego, nie wiem czym się tak strasznie przejmujesz w cytowanym przez Ciebie fragmentarycznie paragrafie są cztery warunki kiedy mogą obniżyć oprocentowanie więc chyba takiej wolnej amerykanki nie ma, można sprawdzić choćby przez infolinię historię zmian oprocentowania w tym banku i zobaczyć czy tak strasznie często zmieniają i czy spada do 0:))). Nie widziałem jeszcze banku z oprocentowaniem lokaty 0% musiałby to chyba być bank desperat zwijający się z rynku. Aby uciąć dalszą dyskusję na temat wyższości świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia jeśli nie masz zaufania bo wcześniej nie korzystałeś i nie chcesz ryzykować to tego nie rób.

Opinia: ~Realista 2012-11-19 | 19:11 0 | 0

§ 6.
1. Środki pieniężne zgromadzone na eLokacie24 są oprocentowane według stopy procentowej – stałej lub zmiennej – określonej w komunikacie SK banku i podawane w stosunku rocznym.
KOMUNIKAT
Warunki prowadzenia eLokat24
Okres umowny | 3 miesiące | 6 miesięcy
...
Stopa procentowa | zmienna | zmienna
Oprocentowanie (w stosunku rocznym) | 6,70% | 6,90%
Zatem bank może bezkarnie obniżyć oprocentowanie twojej lokaty w trakcie jej trwania do dowolnej wartości (np. do 0%). § 6, punkt 5. Regulaminu daje im taką możliwość. Powodzenia :-)

Opinia: Marianna 2012-11-15 | 11:30 0 | 0

Na pół roku wcale oferta nie jest gorsza (no bo co to jest te 0,1% mniej). Chyba wiem, gdzie przeniosę pieniądze

Opinia: Euzebiusz 2012-11-15 | 11:28 0 | 0

Codziennie mijam ich oddział w drodze do pracy. Dzisiaj po raz pierwszy zajrzałem na ich stronę internetową i miło się rozczarowałem. Całkiem konkretna oferta

Opinia: tkmaxx 2012-11-14 | 15:08 0 | 0

Byłem na ich stronie, ładne wyróżnienia ostatnio zdobywają ;)

Opinia: Krzysiek 2012-11-14 | 14:16 0 | 0

Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa? Słyszałem właśnie, że mają dobrą lokatę

ciekawa alternatywa dla komercyjnych banków

Opinia: Natan 2012-11-14 | 14:15 0 | 0

Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa? Słyszałem właśnie, że mają dobrą lokatę

Opinia: jan 2012-11-12 | 22:08 0 | 0

Opinia: Iza 2012-11-02 | 10:52 0 | 0

NAJLEPSZY BANK Z SUPER OFERTĄ, SZYBKO SPRAWNIE BEZPIECZNIE

Opinia: Marek 2012-11-02 | 09:24 0 | 0

korzystam, polecam