Wróć na stronę kategorii

Vivus.pl - Szybka pożyczka

Opinia: Miś 2016-11-30 | 07:13 1 | 0

Jak dla mnie najlepsza firma pożyczkowa, przelew błyskawicznie, kwota zawsze taka jaką człowiek chce tj. nic nie ucinają. Poza tym najniższy koszt pożyczki, co mnie zachęca do brania.

Dla mnie najlepsza firma na równi z ViaSMS - obie profesjonalne, nie ucinają kwot, bez zbędnych formalności, skanów, udowadniania dochodu, a pieniądze momentalnie na koncie. Polecam bez wahania.

Opinia: mateo 2016-11-14 | 17:37 2 | 0

W viasms to samo, ale potem masz 50% zniżki na pożyczkę a to ich wyróżnia od pozostałych pożyczkodawców

Opinia: siwy 2016-10-17 | 15:33 2 | 0

To tak samo jak w viasms, wpłacasz jeden grosz i masz pozyczkę. Kupel ktory mi polecil te firme dostal 50zl bonusu za polecenie

Opinia: kkajj 2016-09-30 | 19:39 0 | 0

ja się przymierzałam, ale ostatecznie wzięłam w viasms , bo później jako stała klientką mgę dostać w każdą środę 50% zniżki na pozyczkę

Opinia: zzx 2016-09-09 | 16:35 2 | 0

Jak dla mnie najlepsza firma pożyczkowa, przelew błyskawicznie, kwota zawsze taka jaką człowiek chce tj. nic nie ucinają. Poza tym najniższy koszt pożyczki, co mnie zachęca do brania.

Opinia: annaes 2016-08-12 | 14:50 0 | 0

ja się przymierzałam, ale ostatecznie wzięłam w viasms , bo później jako stała klientką mogę dostać w każdą środę 50% zniżki na pożyczkę, a jak brałam 1000 zł to za zero procent prowizji,,,

Opinia: annaes 2016-08-12 | 14:49 0 | 0

ja się przymierzałam, ale ostatecznie wzięłam w viasms , bo później jako stała klientką mgę dostać w każdą środę 50% zniżki na pozyczkę

Opinia: anna 2016-08-12 | 14:49 2 | 1

Opinia: anna 2016-08-12 | 14:48 2 | 0

Opinia: grymałka 2016-06-08 | 19:29 3 | 0

jeśli chodzi o vivusa to dużym plusem jest to, że tam szybko możesz otrzymać kredyt, poza tym formalności są ograniczne do minimum więc też spokojnie można sie załapać.

Opinia: filemonica 2016-06-06 | 15:05 1 | 0

ja brałąm niedawno pożyczkę w vivusie, 1, 5 zł bez zadnych kosztów, była to moja pierwsza więc miałam taka promocję.

Opinia: grymałka 2016-06-03 | 19:20 1 | 0

jak bierzesz pierwszy raz w vivusie pożyczkę to się opłaca bo masz do 1,5 tys za darmo, czyli nie ponosisz żadnych kosztów, jak ktoś potrzebuje takiej właśnie kwoty to warto roważyć.

Opinia: renia87 2016-06-03 | 15:37 1 | 0

Trelka, nie mów chwilówka to się źle kojarzy a Vivus jest naprawdę rewalacyjny i bardzo że tak powiem prokliencki. Co do kosztów to jeśli bierzesz przez internet to musisz tylko wpłacić 1 grosz, który automatycznie jest Ci przelewany na konto.

Opinia: renia87 2016-06-03 | 15:36 0 | 0

ja się przymierzam do chwilówki w vivusie, ale zastanawiam się czy trzeba spore koszty ponieść zanim się dostanie pożyczkę? wiecie jak to wygląda?

Trelka, nie mów chwilówka to się źle kojarzy a Vivus jest naprawdę rewalacyjny i bardzo że tak powiem prokliencki. Co do kosztów to jeśli bierzesz przez internet to musisz tylko wpłacić 1 grosz, który automatycznie jest Ci przelewany na konto. A całą resztę kosztów masz na stronie opisane, chyba że bierzesz pierwszą to masz ją za darmo.

Opinia: renia87 2016-06-03 | 15:36 0 | 0

ja się przymierzam do chwilówki w vivusie, ale zastanawiam się czy trzeba spore koszty ponieść zanim się dostanie pożyczkę? wiecie jak to wygląda?

Trelka, nie mów chwilówka to się źle kojarzy a Vivus jest naprawdę rewalacyjny i bardzo że tak powiem prokliencki. Co do kosztów to jeśli bierzesz przez internet to musisz tylko wpłacić 1 grosz, który automatycznie jest Ci przelewany na konto. A całą resztę kosztów masz na stronie opisane, chyba że bierzesz pierwszą to masz ją za darmo.

Opinia: trelka 2016-06-01 | 12:47 0 | 0

Opinia: ochha 2016-05-28 | 21:46 1 | 0

A ja z polecenia wzięłam w Vivusie i zadowolona jestem, na decyzje rzeczywiście krótko czekałam .

Opinia: trelka 2016-05-15 | 20:41 0 | 0

ja brałam w vivusie pierwszy raz pożyczkę, potrzebowałam 1,5 zł, pożyczkę dostałam za darmo bo dla pierwszych klientów mają takie warunki, więc skorzystałam, kredyt spłaciłam bez problemu w terminie więc opłacało mi się skorzystać.

Opinia: Karoll 2016-04-29 | 11:35 1 | 0

Polecam firmę, jeżeli oczywiście zapoznamy się ze wszystkimi informacjami bardzo dokładnie. Dotyczy to przede wszystkim wszystkich małych kruczków oraz dodatkowych opłat. Warto sprawdzić opinie na temat firmy również na stronie https://pozyczki-online.info gdzie jest wiele opinii i przydatnych informacji.

Opinia: Amelia 2016-03-14 | 21:56 0 | 0

Ja brałam niezbyt dużą pożyczkę, myślę, że lepiej nie brać się za wysokie kwoty w firmach pożyczkowych (nawet najlepszych). Dla mnie jest okej, szczególnie, że opłaty nie są zbyt duże.

Opinia: pakerek 2016-03-02 | 18:18 0 | 0

siema, co sądzicie o vivusie? Bee chyba brac tam hajs ale ostatnio ziomek podesłał mi ten link http://lifetips.pl/forum/vivus
przeczytałem i już nie ogarniam tego tematu, za duzo sprzeczności? Wiecie coś na ten temat? Czy informacje tam napisane są prawdziwe? Nie chcę żadnej wtopy zrobić!

Opinia: bozena 2015-07-29 | 11:57 0 | 0

Ja brałam jeszcze w zeszłym roku w Lendon pożyczkę, nie korzystałam z żadnej innej firmy. W sumie zadowolona byłam z tego, że właśnie nie musiałam czekać nie wiadomo ile na decyzję. W sumie to w tym samym dniu miałam pieniążki na koncie. Na nich nie mogę narzekać, może warto tam spróbować.

Opinia: fort 2015-06-28 | 21:08 1 | 0

szybko bez problemów i kolejne pożyczki tylko 10% odsetek nie tak jak u innych

Opinia: kryspin 2015-06-10 | 15:56 0 | 0

strasznie skrajne opinie i cieżko stwierdzić, czy warto, czy nie :(

Opinia: Gruby 2015-05-24 | 21:14 1 | 1

Żona wzięła pożyczkę od Vivus.Czas załatwiania 10 min razem z rozmową z konsultantem potwierdzającym dane osobowe.Po rozmowie natychmiast przyszedł sms potwierdzający przyznanie pożyczki mimo,że żona ma komornika.Za chwilę pieniądze były na koncie.Polecam.

Opinia: Seba 2015-05-24 | 20:07 1 | 1

ile trzeba czekać na pieniadze

Ja z żoną czekaliśmy 10 min. w Niedzielę (Zielone Swiątki}

Opinia: Seba 2015-05-24 | 20:00 1 | 0

a ile wynosi oplata przy rejestracjii?

0,01zł

Opinia: Ania 2015-05-10 | 20:50 1 | 1

Bzdury jak może ktoś spłacić 1600pln jak nie pracuje co rodzina spłaca a on sobie bierze dalej i przepija

Opinia: karol 2015-05-06 | 09:28 0 | 0

Bardzo spodobały mi się takie meble:http://www.homegardenart.pl/pl/c/Kawiarnia/159 i zastanawiam się, czy warto brać na to pożyczkę? a jeśli się zdecyduje, to skąd najlepiej?

Opinia: ola30 2015-05-05 | 19:11 2 | 2

Ludzie o czym wy piszecie lichwiarze i złodzieje pozdrawiam naiwnych którzy wspomagają lichwiarzy ;)

Opinia: magd90 2015-04-30 | 07:22 0 | 1

czesc jestem ktora ma 25 lat niejestem zadluzona nigdzie zawsze na czas splacane raty choc wiele ich nie bylo. Wypisalam wniosek i na odpowiedz czekalam 2 dni po dwoch dniach zabkokowano mi konto dostepu a gdy zadzwonilam na infolinie to powiedziano mi ze udzielaja pozyczek 30,40% ludzi wnioskujacym o pozyczke.... Kompletny brak szAcunku wobecklienta podczas rozmowy przez telefon. Jeski mialabym polecic to polecan ekspres kasa lub viasms.

Opinia: ela 2015-04-16 | 17:30 0 | 0

lipa i tyle, nie dostałem kasy na czas

Opinia: Odium 2015-03-09 | 01:14 0 | 0

Pożyczka w Vivus nie jest do końca darmowa... Prowizja jaką pobiera parabank to 14,00%. Okazuje się że każda instytucja nawet na idealnych warunkach chce zarobić ukrywając koszty bądź nie.

Pierwsza jest darmowa. Dopiero druga ma 14% prowizji

Opinia: adam 2015-03-08 | 18:08 0 | 0

wpadacie w kocioł pożyczkowy decydując się na taką formę. Nie wiem jak Vivus ale inne tego typu firemki koszą strasznie.. Lepiej pożyczcie od kogoś niż u tych lichwiarzy

Opinia: Seba 2015-03-06 | 23:45 0 | 0

żadnych pieniędzy i żadnej odpowiedzi mimo,że wysłałam grosz...ilu jeszcze się nabrało?

Kurczę, na pewno okradli Ciebie innych ludzi na ten grosz.

Opinia: Krytyk 2015-02-13 | 20:02 0 | 0

ja uwazam,ze pracownicy obsługujacy infolinnie sa bardzo nieuprzejmi.Jesi sie spalca przed czasem,wsystko gra choc tez zdarzaj sie opoznenia, np z wbk kasa nie dochodzi na czas.Lae nie daj Bog, gdy ktos spozni sie pare dni, bo mu szef kasy na czas nnie wypalci, to dopeiro sie zaczyna.żadaja całej kwoty poomimo wysalnej kasy z aprzedlzuzenie.

Opinia: pospis55 2015-02-10 | 10:52 0 | 0

Wielka ściema! Nie dadzą mi pożyczki chociaż wysłałem 1 gr. Tak samo z tę wygrana ze niby codziennie ktoś wygrywa.to tylko aby zachęcić ludzi.

Opinia: adaś 2015-02-05 | 18:48 0 | 0

ja złożyłem wniosek na stronie szybkigrosz i właśnie czekam na decyzje potrzebuję 5 tyś bank nie chce mi udzielić

Opinia: Sywila 2015-02-05 | 12:00 0 | 0

Rada dla tych, co wpłacili grosz, a nie dostali pożyczki (nawet przy odmowie z powodu BIK) - macie prawo żądać zwrotu!!!! Niby grosz to nie majątek, ale ile tysięcy osób już tak zrobiło. Ziarnko do ziarnka. Jeśli to oszuści, to taki proceder ich wykończy i odechce się śliskich biznesów. Opłata za przelew zwrotny 1 grosza to min. 1 zł. :-)))

Opinia: EWI 2015-01-27 | 11:28 1 | 0

ludzie piszą, że wysłali 1 grosz opłaty rejestracyjnej i nic... przepadło a co za tym idzie, że vivus to ściema...
moje doświadczenia z vivus są jak najbardziej pozytywne! też miałam problem z 1 groszem ale zadzwoniłam do nich i wszystko mi wyjaśnili... po prostu przelew który zrobiłam był z konta bankowego męża, dlatego nie przyznali mi pożyczki bo opłata rejestracyjna musi być z konta osoby składającej wniosek!!! ot, cała filozofia!!!
teraz pożyczam i ja i mąż, spłacamy zawsze kilka dni przed terminem i z każdym razem transakcja trwa 10 góra 15 minut!!!
POLECAM!!!

Opinia: agat13 2015-01-17 | 23:56 1 | 0

spróbowałam raz i podniosło mnie na nogi. Trwało max10 min.

Opinia: mirek 2015-01-16 | 15:08 0 | 0

bank odmówił mi kredytu mimo ze regularnie spłacałem poprzednie zobowiązania to za jedno spóźnienie umieścili mnie w bik o kredycie mogłem pomarzyć na szczęście trafiłem na ofertę firmy szybkigrosz.pl i oni mi pomogli dostałem pożyczkę od osoby prywatnej

Opinia: helena 2015-01-13 | 10:39 1 | 0

solidna firma ja korzystam z ich uslug od ponad roku i jestem zadowolona jesli klient jest uczciwy ,ma szanse skorzystac z ich pomocy w kazdej chwili

Opinia: Marta21 2015-01-07 | 02:01 0 | 0

na kredostrefa.pl nie ma żadnych opłat weryfikacyjnych itp. proste zasady i długi okres kredytowania jak na pozyczke przez internet (12 mieseicy)

Dostałam w poniedziałek pozyczkę!!! dzięki za info!! :D

Opinia: Darek 2015-01-05 | 13:21 0 | 0

na kredostrefa.pl nie ma żadnych opłat weryfikacyjnych itp. proste zasady i długi okres kredytowania jak na pozyczke przez internet (12 mieseicy)

Opinia: xx 2014-12-29 | 13:29 0 | 0

szybko i konkretnie polecam VIVUS to nie ściema dostałem pożyczkę w 15 min- http://s2s.novem.pl/rel/{affiliate_id},{offer_url_id},{transaction_id},{offer_id},{aff_sub}/https://www.vivus.pl/affiliate/novem?novemdata={parameters}

Opinia: xx 2014-12-29 | 13:26 0 | 0

szybko i konkretnie polecam VIVUS to nie ściema dostałem pożyczkę w 15 min- http://s2s.novem.pl/rel/{affiliate_id},{offer_url_id},{transaction_id},{offer_id},{aff_sub}/https://www.vivus.pl/affiliate/novem?novemdata={parameters}

Opinia: anka 2014-12-27 | 06:04 0 | 0

Ja tam nie pracuje. Mam dochody inne co zarobie na czarno..wypelnilam wszystko przelalam grosz i po 10min otrzymałam pieniądze na konto.chciałam wziąć 200zl przysłali mi na konto 1400.od razu oddałam im 1200.Teraz splacilam resztę pożyczki i jest Oki.powiem jeszcze ze po oddaniu im tego 1200zl przysłali mi smsa ze mogę dobrać sobie te 1200 kiedy tylko będę chciała :-))jak dla mnie vivus jest bardzo Oki.

Opinia: NIEZNAJOMA 2014-12-15 | 15:23 0 | 0

To ja was zaskocze,z początku też byłam zadowolona pierwsza pożyczka łatwo i wszystko wporządku ale była możliwość wzięcia drugi raz, wzięłam i co życie mi się popsuło jestem na zakręcie, zadzwoniłam konsultant miał wysłać mi harmonogram splat ratalnych w kulki poleciał nic nie dotarło do mnie a ja na dzień dzisiejszy jestem w kropce bo niestać mnie oddać trzymiesięcznej wypłaty jednorazowo i utrzymać siebie i dziecko, zamiast podobno polubownie załatwić sprawe tak jak się ogłaszają to wolą komorników nasyłać, LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ CO ROBICIE JA WIEM ŻE NIGDY WIĘCEJ W ŻYCIU NIE POZWOLE SOBIE NA TAKIE SZYBKIE POŻYCZKI. TO JEST ŚCIEMA I POGRĄŻANIE LUDZI W DŁUGACH

Opinia: bartek i ola 2014-12-05 | 18:30 0 | 0

witam.brałem kilka razy pożyczkę u nich.spłacałem bez problemu.Teraz mam przejściowe kłopoty i napisałem do nich.Niestety,nic nie dociera do nich.Ja swoje oni swoje.Na moje pisemne prośby o rozłożenie na raty totalna zlewka.Wpisali mnie nawet do KRD i BIG.Zanim się dowiedziałem o tym to starałem się o kredyt w banku by móc ich spłacić no ale okazali się mądrzejsi i przez to że wpisali mnie po 1,5 miesiąca w bazy nic nie dostanę a tak już by mnie mieli z głowy.Odradzam tą firemkę. Pierwsza pożyczka za darmo ale przy następnych dowalają jak tylko mogą.Nie pakujcie się ludzie w kłopoty.Lepiej jakiś czas pocierpieć bez kasy ale z nimi jak najdalej.Firma pożal się bożę.

Opinia: Juda1 2014-11-22 | 15:09 1 | 0

Bardzo irytują mnie komentarze typuoszuści- ponieważ skorzystałam z pomocy Vivus.pl- pieniądze otrzymałam - 1.200 zł./pierwsza pożyczka/ - w dosłownie 10 minut. Jeżeli ktoś być może nie umie posługiwać się systemem do płatności przelewem lub z jakiejś innej przyczyny jego środki nie dotarły do odbiorcy to nie należy winić firmę ale niestety własne umiejętności lub brak wiarygodności kredytowej.

Opinia: Mieczyslaw Razik 2014-11-18 | 21:11 0 | 0

Vivus to oszuści. Żenujący na ludzkiej głupocie pisze to w imieniu osoby która zdała mi relacje z metod tej lichwiarskiej pseudo firmy niestety splaca juz wielokrotność pożyczonej kwoty i robi za krowe dojdą

Opinia: irek 2014-11-12 | 12:45 0 | 0

polecam tę firmę, to była moja 1 pożyczka, przesłałem 1 grosz i w kilkanaście minut otrzymałem 1400 zł z 10 dniowym terminem. oddałem dzień wcześniej te pieniądze i odrazu jak je zaksięgowali tego samego dnia dostałem informację na maila i na telefon komórkowy ze pożyczka została w pełni spłacona. Trzeba tylko uważać żeby terminu spłaty nie przekroczyć bo wtedy są duże opłaty w stosunku do kwoty pożyczki. Ogólnie fajna sprawa jak trzeba kasy i się wie że da się rade ją terminowo spłacić.

W rankingu chwilówek znalazłem info że pożyczka vivus może być maks. do 30 dni. To będzie jakaś różnica gdy wezmę na miesiąc a nie 10 dni? A jak zwrócę kasę ostatniego dnia spłaty a nie zdąży się zaksięgować na czas? Jak to wtedy liczą?

Opinia: hucek 2014-11-12 | 12:36 0 | 0

nie wiem czy warto dowierzac rankingom chwilowek, ale przeczytalem ostatnio na jednym serwisie że vivus zajmuje pierwsze miejsce na liscie chwilowek - pozyczasz 1400 zł i zwracasz 1400 zł, serio tak jest? przeciez nie ma darmowych pozyczek i kredytow? Na czym w tym przypadku zarabia firma? Sa jakieś ukryte koszty? poradzcie, bo wzialbym kase przed swietami...

Opinia: Pedrus 2014-10-23 | 13:29 0 | 0

Witam jak w tytule zdecydowanie odradzam branie pożyczki z VIVUS ,wiem że tonący brzytwy się chwyta ale to co ostatnio mi się przydarzyło to woła o pomstę do nieba na tych LICHWIARZY .Fakt pierwsza pożyczka kusząca bo za darmo ale spóznij się chociaż dzień z spłatą to nie ma zmiłuj a najlepsze to jest to że po całkowitej spłacie wysłali mi sms zę za 2 tygodnie mam wpłacić pożyczkę (którą już defacto spłaciłem)oczywiscie sprawa się wyjaśniła że jakaś łamaga w visusie zawaliła ale kto zróci mi za zszargane nerwy i trzy telefony które wykonałem do tych nawalonych lichwiarzy

Opinia: Werka 2014-10-23 | 12:40 0 | 0

Piotrzebowalam pilnie peniedzy, wplacilam grosz a pieniedzy jak nie bylo to nie bylo!

Opinia: Marlon 2014-10-20 | 13:40 0 | 0

opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za przedłużenie pożyczki pobiera niską a szansa na przyznanie pożyczki jest wyższa niz w wonga i vanquis.
w viivus.pl pożyczka dostępna też jeżeli masz wpis w bik. vivus.pl analizuje czy wpis przekreśla twoje szanse czy to zwykly poślizg w spłacie raty pożyczki. u innych lichwiarzy jak zobaczyli mój wpis w bik od razu odrzucali wniosek o pożyczkę w vivus.pl mimo wpisu dali mi pożyczkę.

pożyczka w vivus.pl jeżeli spłacasz jest ok, przedłużenie to już koszt pln 350. z drugiej strony brałem u nich dwie pożyczki i spłaciłem bez dodatkowych opłat okołopożyczkowych. trochę obawiam się kolejnej bo znajomy wziął dwie pożyczki vivus.pl i trzeciej nie dostał bo nie dał im zarobić na dodatkowych opłątach (spłacił pożyczkę na czas bez obsówek). czy slyszeliście o podobnej sytuacji?

Opinia: Alby 2014-10-20 | 13:37 0 | 0

opinie o vivus.pl całkiem niezłe w porównaniu do wonga i Vanquis. Pożyczkobiorcy widzę, ze doceniają, ze w vivus prowizja za przedłużenie pożyczki pobiera niską a szansa na przyznanie pożyczki jest wyższa niz w wonga i vanquis.

w viivus.pl pożyczka dostępna też jeżeli masz wpis w bik. vivus.pl analizuje czy wpis przekreśla twoje szanse czy to zwykly poślizg w spłacie raty pożyczki. u innych lichwiarzy jak zobaczyli mój wpis w bik od razu odrzucali wniosek o pożyczkę w vivus.pl mimo wpisu dali mi pożyczkę.

Opinia: Manu 2014-10-20 | 13:34 0 | 0

Opinia: Coldashajs 2014-10-14 | 10:52 0 | 0

Dokładnie, nie bierz chwilówki jak cie na nią nie stać:)

Opinia: Halinka 2014-09-18 | 09:47 0 | 0

Vivus jest wiarygodną firmą,pierwsza pożyczka bez opłat bierzesz 1200 oddajesz tyle samo.
Druga sprawa pożyczaj odpowiedzialnie.Jeśli nie wiesz czy jesteś w stanie spłacić po 30 dniach pożyczki to nie bierz.Moja znajoma uzależniła się od brania chwilówek w Vivus jak to zaczęło? Wzięła 1200 zł spłaciła w terminie więc mogła skorzystać z wzięcia kolejnej pożyczki wzięła 1700,dwa razy ją przedłużąjąc,bo nie mogła tej sumy spłacić,w końcu spłaciła po trzech miesiącach,ale co z tego jak ręka drżała i dalej klikała w większe sumy. Teraz mając 3000 zł nie może jej spłacić,na przedłużenia wydaje majątek,to są ogromne kwoty.Dlaczego takie firmy nie dociekają,czy dany klient pracuje bądź nie.Tak się składa
,że znajoma nie ma pracy a na przedłużanie pożycza od znajomych i jak się okazało zaciąga nowe chwilówki by móc wpłacać kolejne przedłużenia,tak się zamotała że teraz jest w pułapce bez wyjścia. Ma obecnie 6 chwilówek są to kwoty przeważnie do 500 zł,no ale nazbierało się do spłaty wszystkich chwilówek. Dlatego uważam,że chwilówki są dla odpowiedzialnych ludzi,którzy wiedzą,że są w stanie spłacić te chwilówki. Firmy kuszą,aby brać a ludzie biorą bez zastanowienia na fanaberie,na widzimisię.,potem lament,że nie ma z czego oddać. Ja raz czy dwa z oferty Vivusa skorzystałam,spłacałam na czas chwilówki,ale kontakt z tą firmą jest beznadziejny. Polecam In credit,czy Net Credit.
Pozdrawiam

Opinia: ana 2014-09-15 | 12:19 0 | 0

Jeden grosz to nie majątek, a emamona ma certyfikaty i to Wiarygodnej Finansowo Firmy, który jest objęty honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki to takiej na pewno można zaufać.

Opinia: Anka 2014-08-26 | 16:17 0 | 0

W vivusie szybko i bez żadnych sztuczek, brałam tam kilka razy jest ok.
Polecam również serwis-pozyczek.pl jeżeli potrzebujecie większej gotówki lub oddłużenie to na pewno tam coś znajdziecie. Korzystałam z ich ofert kilka razy za każdym razem wszystko było w porządku. Moja znajoma załatwiła u nich pożyczkę mimo że ma na dochodzie komornika.

Opinia: Damian 2014-08-25 | 11:58 0 | 0

Tak prawda najlepsz pozyczka w kraju. Nie polecam wonga amatorski serwis!

Opinia: mania 2014-08-21 | 22:03 0 | 0

Ja żadnej sumy nie wpłacałam i mój wniosek został rozpatrzony pozytywnie mimo że mam pożyczkę w innej instytucji pozabankowej. Fakt że na pieniądze na kącie czekałam nie 15 min tylko 6 godzin ale to podobno wina mojego banku. Jeśli ktoś oddaje pieniądze w terminie wszystko jest ok bo jeśli chodzi o przedłużenie terminu spłaty to koszty są faktycznie spore. W moim przypadku to 190 zł za kolejne 30 dni od kwoty 1000 zł. Ale jeśli nie ma się innego wyjścia to nawet tą kwotę da się przełknąć.

Opinia: rita 2014-08-01 | 13:11 0 | 0

U mnie pierwsza pożyczka też była niewielka, ale mogłam pożyczyć 1000 zł na sam początek, kłopotów po wpłaceniu 1 grosza dla emamona.pl nie miałam, pieniążki szybko wpłynęły na moje konto.

Opinia: gosc 2014-07-28 | 17:11 0 | 0

mam pytanie czy oni sprawdzaja czy ktos jest zadluzony??? czy komus kto ma dlugi udalo sie wziaz w vivus pozyczke?

Opinia: daro 2014-07-23 | 15:44 0 | 0

Daro526.produktyfinansowe.pl

wielkie oszustwo nie wysyłać 1 grosz to oszuści

Opinia: enea 2014-07-21 | 10:24 0 | 0

Namnożyło się teraz tych firm, ale to chyba dobrze, że jest konkurencja to mamy w czym wybierać. Ja niedawno pożyczałam 1000zł w niewielkiej firmie, bo miałam konto w tym samym banku co ememona.pl i udało mi się dostać kasę w ciągu niespełna 15 minut. Dla mnie ważnym tez było to, ze jak nie dam rady spłacić w terminie to będę mogła sobie przedłużyć . W wakacje zawsze idzie więcej pieniędzy niż zwykle.

Opinia: Arthur 2014-07-20 | 17:34 0 | 0

Bartoszu najpierw poczytaj o firmie a potem się wypowiadaj. Jak Ty to ująłeś wpisy zastraszanych pracowników? Przez kogo Klientów, pracodawców? Żałosne.
Jak sama nazwa wskazuje RRSO - jest to Rzeczywista Roczna stopa oprocentowania, czyli całkowity koszt kredytu ponoszony przez konsumenta. Na pewno każdy zauważył, że przy 1 pożyczce RRSO wynosi 0% ponieważ Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z pożyczką - spłaca się tylko pożyczona kwotę. Kolejna pożyczka jest już oprocentowana, i RRSO przy kwocie np 1000,00 PLN na 30 dni wynosi 392,4% - czyli zgodnie z tabelą opłat i prowizji zawartej na stronie vivus.pl -> zakładka warunki umowy -> § 7 p. 2 POŻYCZKA 1000,00 PLN, PROWIZJA 140,00 PLN, CAŁKOWITY KOSZT DO SPŁATY 1140,00 PLN (czyli RRSO w tym przypadku to 140,00 PLN). Pożyczka w Vivus.pl. jest jest na 30 dni, a RRSO informuje o kosztach związanych z kredytem, pożyczką w stosunku rocznym, co tak naprawdę z pożyczka na 30 dni niewiele ma wspólnego. Jest tylko i wyłącznie funkcja wykładnicza.Banki, instytucje pożyczkowe i sklepy ze sprzedażą ratalną liczą wskaźnik RRSO dla niemal każdego kredytu, bo nakazują im to przepisy o kredycie konsumenckim.Proszę sprawdzić:
Przy pożyczce 1000,00 PLN na 30 dni RRSO wynosi 392,4% czyli 140,00 PLN
Przy pożyczce 1000,00 PLN na 1 dzień RRSO wynosi 999999999.99 % czyli 53,00 PLN
Tak jak wyjaśniłam jest to tylko funkcja wykładnicza, która z pożyczka na 30 dni nie ma nic wspólnego.

Ale bełkot. Kto cię uczył matematyki? Jaka funkcja wykładnicza? Po prostu lichwiarski procent. A to, że pożyczka na miesiąc to tak się nie rzuca w oczy. Przy RRSO na poziomie 30% np. w banku takie odsetki zapłaciłbyś po roku a nie po miesiącu.

Opinia: Sara 2014-06-30 | 14:19 0 | 0

czekałam na przelew 4 godziny, a nie 15 minut...

Opinia: Canones 2014-06-30 | 12:09 0 | 0

w 15minut? - to straszna ściema ja już 1,5 godziny czekam na przelew i nic...

Opinia: Marlenka 2014-06-27 | 09:40 0 | 0

Przed wzięciem pożyczki należy zapoznać z inf. o niej - https://www.mini-credit.pl/pozyczka-bez-bik Wiadomo, najlepiej wziąć, a później narzekać :) takie pożyczki są wysoko oprocentowane i trzeba się z tym liczyć.

Opinia: Krzysztof 2014-06-25 | 16:59 0 | 0

Nie polecam. Owszem 1 pożyczkę dostałem szybko i chyba jeszcze 2 następne. Spłacałem nawet przed czasem aby móc zawsze skorzystać z ich oferty w razie potrzeby. Kolejny raz już nie dostałem, ponieważ byłem sprawdzana w BIK, a miały to być pożyczki bez BIK-u. Pracuję, nie mam zajętego konta, spłacałem regularnie z prowizją a mimo wszystko nie mogę otrzymać nawet 500,00 zł.

Opinia: nie polecam! 2014-06-17 | 20:56 0 | 0

nie polecam, nie dają żadnych pożyczek, tylko chcą wasze dane po czym kasują konto.

Opinia: xyz 2014-06-17 | 18:32 0 | 0

Nie polecam!!!! same kłopoty przez nich

Opinia: Amira 2014-06-14 | 19:06 0 | 0

POTRZEBOWALEM PILNIE 500ZL ZNALAZLEM W INTERNECIE REKLAME VISUS POSTANOWILEM Z NIEJ SKORZYSTAC WPLACILEM 1GROSZ ZE SWOJEGO KONTA I PO KROTKIM CZASIE DOSTALEM PIENIADZE,DOKUMENTY PRZYSZLY POCZTA PODPISALEM I ODESLALEM PO MIESIACU ZWROCILEM 500zl BEZ ZADNYCH ODSETEK.MOGE POWIEDZIEC Z CZYSTYM SUMIENIEM ZE TO FIRMA UCZCIWA CO RZADKO SIE ZDARZA W NASZYCH CZASACH.POLECAM
Skoro wszystko w porządku to czemu się DRZESZ zamiast pisać normalnie ?

A jaki mają z tego zysk?

Opinia: Pioter 2014-06-03 | 15:07 0 | 0

Ja czekam już 30 minut i jak na razie cisza,coś mi się zdaje że ten Vivus to zwykły pic na wodę.

Opinia: Wojtek 2014-05-15 | 12:12 0 | 0

Jestem mocno ciekaw czy ci glośno wołąjący OCH i ACH na temat vivusa wiedzą żę na nich żerują ? Oprocentowanie RSO - 392% !!! Trzeba być idiotą skończonym żeby brać jakiekolwiek pieniądze na taki procent. Głupich nie sieją - oni się rodzą i dają łupić na lichwę.
A te komentarze och i ach - to z daleka śmierdzą wpisami zastraszonych pracowników lub samych głównych naciągaczy tej instytucji.

Wiesz co to RSO? :) Raczej nie.

Opinia: Anna 2014-04-29 | 08:56 0 | 0

A na moje dane ktos wzial kredyt w VIVUS szkoda tylko ze nie ja a moje dane tylko Sprawa na policji okaze sie co dalej UWAGA NA SWOJE DANE

Opinia: Marcin 2014-04-07 | 17:46 0 | 0

polecam tę firmę, to była moja 1 pożyczka, przesłałem 1 grosz i w kilkanaście minut otrzymałem 1400 zł z 10 dniowym terminem. oddałem dzień wcześniej te pieniądze i odrazu jak je zaksięgowali tego samego dnia dostałem informację na maila i na telefon komórkowy ze pożyczka została w pełni spłacona. Trzeba tylko uważać żeby terminu spłaty nie przekroczyć bo wtedy są duże opłaty w stosunku do kwoty pożyczki. Ogólnie fajna sprawa jak trzeba kasy i się wie że da się rade ją terminowo spłacić.

Opinia: Radosław 2014-04-02 | 00:52 0 | 0

żadnych pieniędzy i żadnej odpowiedzi mimo,że wysłałam grosz...ilu jeszcze się nabrało?

Prawdopodobnie wysłała Pani na błędny nr konta. Nie ma takiej możliwości aby wysłać pieniądze i nie otrzymać odpowiedzi. Proszę w tej sprawie kontaktować się z działem obsługi kontakt@vivus.pl
Pozdrawiam

Opinia: CCC 2014-03-11 | 18:05 0 | 0

chyb Cie poepało. net credit to zwykłe gooowno. Z resztą już same opinie o tym świadczą. Po za tym odrzucają wnioski bo mają jakiś kaprys. Nie polecam tego

ja tam moge z czytsym sumeiniem polecic firme net credit, szybko daja odpowiedx i pieniadze na konto!

Opinia: kinga kielce 2014-03-03 | 19:36 0 | 0

Pierwsza pożyczka 400 żł - oddałem 400zł bez żadnych dodatkowych kosztów :-)

to się zgadzam że pierwsza za darmo ale pieniądze nie trafiają w 15 min na konto

Opinia: maxx 2014-02-25 | 21:58 0 | 0

Miałem to samo

Opinia: 7124 2014-02-20 | 09:49 0 | 0

wielkie oszustwo nie wysyłać 1 grosz to oszuści

Opinia: malglewa 2014-02-14 | 20:57 0 | 0

Ja polecam również.nawet kiedy nie zajarzyłam że wysłać ten słynny. 1gr trzeba z konta którego się jest właścicielem to szybko dali znać co źle zrobiłam i dalej poszło szybko i przyjemnie.naprawdę polecam ale tylko dla tych którzy wiedzą że jak się pożycza to trzeba oddać i to na czas.

Opinia: kati 2014-02-11 | 14:57 0 | 0

Również polecam.ja też jestem bardzo zadowolona z tej firmy bardzo solidna i szybko pieniądze na koncie.chociaż tutaj nie oszukuja dla mnie jedna z najlepszych pożyczek.dobrze ze jest taka firma ze tutaj nie potrzebne sa dochody.bo ludzie pracuja na czarno i w innych firmach nie dostanie sie pozyczki a tutaj akurat tak.bardzo mi sie to podoba.

Opinia: Zeta 2014-01-30 | 15:08 0 | 0

do 1200 zł - pierwsza pożyczka za darmo. czytać umowę przed podpisaniem. jak przy każdej pożyczce. można sprawdzić darmowe pożyczki

Opinia: Ola 2014-01-30 | 12:00 0 | 0

Osobiście jestem bardzo zadowolona,udzielona pożyczka szybko jak i pieniądze następnego dnia już na koncie.

Opinia: lid 2014-01-29 | 16:26 0 | 0

polecam również http://lid20085.produktyfinansowe.pl/e/lead/973/ do 2500 od ręki

Opinia: Becia 2014-01-23 | 18:48 0 | 0

Polecam bez żadnego problemu dostałam pozyczke

Opinia: TRUSKAWA 2014-01-16 | 10:51 0 | 0

Polecam, ze wszystkich chwilówek mają najniższe oprocentowanie, sprawna i szybka obsługa

Opinia: tomek kielce 2014-01-13 | 19:25 0 | 0

Pierwsza pożyczka 400 żł - oddałem 400zł bez żadnych dodatkowych kosztów :-)

Opinia: Aś. 2014-01-11 | 18:08 0 | 0

Bartoszu najpierw poczytaj o firmie a potem się wypowiadaj. Jak Ty to ująłeś wpisy zastraszanych pracowników? Przez kogo Klientów, pracodawców? Żałosne.
Jak sama nazwa wskazuje RRSO - jest to Rzeczywista Roczna stopa oprocentowania, czyli całkowity koszt kredytu ponoszony przez konsumenta. Na pewno każdy zauważył, że przy 1 pożyczce RRSO wynosi 0% ponieważ Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z pożyczką - spłaca się tylko pożyczona kwotę. Kolejna pożyczka jest już oprocentowana, i RRSO przy kwocie np 1000,00 PLN na 30 dni wynosi 392,4% - czyli zgodnie z tabelą opłat i prowizji zawartej na stronie vivus.pl -> zakładka warunki umowy -> § 7 p. 2 POŻYCZKA 1000,00 PLN, PROWIZJA 140,00 PLN, CAŁKOWITY KOSZT DO SPŁATY 1140,00 PLN (czyli RRSO w tym przypadku to 140,00 PLN). Pożyczka w Vivus.pl. jest jest na 30 dni, a RRSO informuje o kosztach związanych z kredytem, pożyczką w stosunku rocznym, co tak naprawdę z pożyczka na 30 dni niewiele ma wspólnego. Jest tylko i wyłącznie funkcja wykładnicza.Banki, instytucje pożyczkowe i sklepy ze sprzedażą ratalną liczą wskaźnik RRSO dla niemal każdego kredytu, bo nakazują im to przepisy o kredycie konsumenckim.

Proszę sprawdzić:
Przy pożyczce 1000,00 PLN na 30 dni RRSO wynosi 392,4% czyli 140,00 PLN
Przy pożyczce 1000,00 PLN na 1 dzień RRSO wynosi 999999999.99 % czyli 53,00 PLN
Tak jak wyjaśniłam jest to tylko funkcja wykładnicza, która z pożyczka na 30 dni nie ma nic wspólnego.

Opinia: Aneta 2014-01-10 | 17:06 0 | 0

Dla mnie super. Pieniądze w 15 minut i najniższe oprocentowanie. Poleczm

Opinia: xxx 2014-01-06 | 19:15 0 | 0

Witam! Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada splata pozyczki w razie smierci?

Opinia: Bartosz 2014-01-02 | 10:19 0 | 0

Jestem mocno ciekaw czy ci glośno wołąjący OCH i ACH na temat vivusa wiedzą żę na nich żerują ? Oprocentowanie RSO - 392% !!! Trzeba być idiotą skończonym żeby brać jakiekolwiek pieniądze na taki procent. Głupich nie sieją - oni się rodzą i dają łupić na lichwę.
A te komentarze och i ach - to z daleka śmierdzą wpisami zastraszonych pracowników lub samych głównych naciągaczy tej instytucji.
Czlowieku to nie Caritas oni pozyczaja i na tym zarabiaja a zasada jest taka wszedzie im mniej dokumentow potrzeba tym oprocentowanie jest wyzsze ale uwierz Vivus w porownaniu do wongi jest naprawde tani i ja wole pozyczyc 300 zl oddac 330 i nie chodzic i sie prosic po rodzinie i znajomycj ktorzy sami nie maja o pieniadze.

Opinia: Bartosz 2014-01-02 | 10:12 0 | 0

Po sprawdzeniu kosztow u praktycznie wszystkich to Vivus jest najtanszy skorzystalem i jestem mega zadowolony przy pierwszym razie nie dostaniecie pieniedzy w 15 minut bo oni sprawdzaja historie wBiou itp wiec czekalem ok 5 godzin na potwierdzenie i udzielenie mi pozyczki potem jak dobieralem pieniadze to praktycznie po 5 minutach juz byly na koncie i tak pierwsza pozyczka jest darmowa wziolem 1200 i tyle oddalem naprawde polecam bo na jakies drobne wydatki jest jak znalazl nie musze chodzic po znajomych i sie prosic o 300 zl tu biore i wiem zezaraz mam na koncie

Opinia: Aga 2014-01-01 | 17:18 0 | 0

wysłałam już 2 gr na konto vivus ( bo za pierwszym razem nie wpisałam w tytule formułki że zgadzam się na warunki pożyczki itp) a oni i tak mi nie udzielili pożyczki. Widocznie trzeba mieć szczęście w losowaniu, kto ją otrzyma......

Opinia: Grzegorz 2013-12-21 | 09:46 0 | 0

Opinia: ala 2013-11-28 | 16:15 0 | 0

ile trzeba czekać na pieniadze

Opinia: baljan 2013-11-24 | 19:44 0 | 0

Jak do chwili obecnej nie znalazłem firmy o podobnym profilu,która na naszym krajowym rynku jest tak wiarygodna,uczciwa i przychylna dla potencjalnych klientów.Warto korzystać z JEJ usług - gorąco P O L E C A M.

Opinia: Olaa099 2013-11-22 | 09:56 0 | 0

Również polecam Vivus'a. Można bezpłatnie dowiedzieć się szczegółów: http://jolaem.ebrokerpartner.pl/short/12fsp

pierwsza pożyczka do 1 200 zł za darmo
szybka pożyczka w 15 minut
minimum formalności - wystarczą dane z dowodu osobistego

Opinia: linka 2013-11-19 | 09:54 0 | 0

W ostatnich dniach sporo wywalilam kasy na badania syna. Bo na NFZ w tym kraju to mozna tylko czekac na smierc!! I cienko sie zrobilo w portfelu :)) Wczoraj zobaczylam w TV te ich reklame i dzisiaj pomyslalam, ze co mi szkodzi. Zlozylam wniosek na 1200,- i oprocz jakiejs paranoi z wpisywaniem nr ich rachunku po skopiowaniu cala reszta poszla blyskawicznie :)) Nie chce slodzic ale dla mnie sa ok. Zaznaczyc musze ze moja historia kredytowa jest bez zarzutu wiec ryzyko z ich strony niewielkie :)))
Pozdrawiam wszystkich.
W sumie oczywiscie POLECAM.

Opinia: Bronek 2013-11-09 | 14:01 0 | 0

vivus to najtansza firma obsługująca szybkie kredyty.Polecam. Sama korzystam czesto i nigdy sie nie zawiodlam

najtańsza? nie powiedziałbym... Marża jest niesamowicie wielka...

Opinia: marcin303 2013-11-09 | 08:41 0 | 0

korzystam ze sprawdzonej przeze mnie już trzy razy strony Via sms od reki dostaję pożyczkę 500zł i nie ma problemu z nadmiarem formalności i oczekiwaniem na pozytywne rozpatrzenie wniosku

Opinia: czarny 2013-11-07 | 16:40 0 | 0

Co wy ludzie bierzecie ten vivus to totalna sciema ile jeszcze kasy musze wyslac ze by pozyczyli marne 300 zl zlodzieje i tyle

Opinia: Johny 2013-11-07 | 14:26 0 | 0

Ja równiez polecam. Kilka miesięcy temu potrzebowałem na gwałt 500 pln.
Byłem bez pracy
Po złożeniu wniosku i przelaniu 1 grosza, stosunkowo szybko dostałem odpowiedź, pozytywną. Skusiła mnie pierwsza darmowa pożyczka. Pieniądze oddałem w dzień konca terminu spłaty, kilka godizn po przelewie doszedł sms, że całośc została spłacona, dodatkowo zaproponowali następna pożyczke (szkoda że i ta nie darmowa :D )

Jednakże jest jeden minus - potrzebowałem 500 pln, ale ile razy nie próbowałem na suwaku dać te 500 pln i kliknąć rejestracja, zawsze mi suwak zjeżdzał na 300 pln, nie dało się więcej, dla sprawdzenia dałem tez inne kwoty (700, 1200) i efekt ten sam - max 300 pln.

Jest to minus, choć osobiście nie narzekam, udało mi sie pozałatwiac wszystkie sprawy z 300 pln, więc i oddawania miałem mniej :)

Opinia: GpdAs 2013-10-18 | 13:54 0 | 0

POTRZEBOWALEM PILNIE 500ZL ZNALAZLEM W INTERNECIE REKLAME VISUS POSTANOWILEM Z NIEJ SKORZYSTAC WPLACILEM 1GROSZ ZE SWOJEGO KONTA I PO KROTKIM CZASIE DOSTALEM PIENIADZE,DOKUMENTY PRZYSZLY POCZTA PODPISALEM I ODESLALEM PO MIESIACU ZWROCILEM 500zl BEZ ZADNYCH ODSETEK.MOGE POWIEDZIEC Z CZYSTYM SUMIENIEM ZE TO FIRMA UCZCIWA CO RZADKO SIE ZDARZA W NASZYCH CZASACH.POLECAM

Skoro wszystko w porządku to czemu się DRZESZ zamiast pisać normalnie ?

Opinia: piotr 2013-10-15 | 11:22 0 | 0

polecam

Opinia: edzia 2013-10-14 | 14:14 0 | 0

Polecam złożyłam wniosek i zaraz miałam pieniążki na koncie:)

Opinia: ,M B 2013-09-11 | 17:39 0 | 0

SWIETNA FIRMA I BEZPROBLEMOWA!!!!

Opinia: aga 2013-08-29 | 19:51 0 | 0

ja jestem zadowolona. złożyłam wniosek,przelałam grosza i bez problemu dostałam smsa o udzielonej pożyczce,z racji tego ze mam konto w innym banku pieniądze miałam pierwszym przelewem nastepnego dnia. Pozyczka godna polecenia dla ludzi spłacających do 30 dni,wtedy faktycznie pożyczasz tyle i oddajesz tyle samo:)

Opinia: duch 2013-08-29 | 13:00 0 | 0

jedna wielka ściema tak właśnie grosz do grosza i będzie.... Nie ma żadnej odpowiedzi nawet

Opinia: Ewka 2013-08-27 | 09:09 0 | 0

ja również nie polecam! zarejestrowałam się, zrobiłam wszystko według wskazówek, niestety długo czekałam na odpowiedź, jak już otrzymałam to robili jakieś problemy! otrzymałam za to szybko w INCREDIT! pieniądze na koncie pojawiły się tak po około 10 minutach!

Opinia: jack 2013-08-18 | 18:41 0 | 0

NIE POLECAM.
Wysłałem do Vivus wniosek, zrobiłem przelew na kwote 1 PLN, ale ponieważ przelew był zrobiony ze wspólnego konta jakie mam z żoną odmowa.
Drugi raz wniosek zlożyła moja żona, wysłany tym razem jeden grosz i powodem odmowy była polityka pożyczkowa. Ciekawe ile osób zapłaciło i nie dostało nic.
Nie wiem jak dla kogo, ale dla mnie naciągacze i dlatego NIE POLECAM.

Opinia: NINKA 2013-07-15 | 20:50 0 | 0

polecam ta firme zaraz po wplacenie na ich konto 1 grosza dostalam pieniadze na swoje konto SUPERR

Opinia: MIEKINA 2013-07-04 | 08:58 0 | 0

Opinia: syl365 2013-07-03 | 12:05 0 | 0

sciema ja tez 1 grosz wysłałam i nawet sie nie pofatygowali zeby odpowiedz wysłac sciema i tyle

Opinia: mira 2013-06-22 | 20:45 0 | 0

jak długo się czeka na tą gotówkę na koncie? chyba dłużej niż 15 min?

Opinia: sylwia 2013-06-18 | 12:10 0 | 0

Opinia: portos 2013-06-17 | 17:05 0 | 0

Mnie pożyczki nie udzielili. Dodam, że nie jestem wpisany na czarne listy i nie mam kłopotów ze zdolnością kredytowa, a już na pewno nie na 1200 zł pożyczki. Więc - jak dla mnie - to ściema. Jeżeli potrzebujesz szybko i na krótko, polecam.... znajomych i rodzinę.

Opinia: ataman 2013-05-27 | 08:22 0 | 0

Polecam, zero negatywnych uwag.

Opinia: tomek 2013-05-26 | 20:23 0 | 0

a ile wynosi oplata przy rejestracjii?

Opinia: Ania 2013-05-24 | 10:20 0 | 0

vivus to najtansza firma obsługująca szybkie kredyty.Polecam. Sama korzystam czesto i nigdy sie nie zawiodlam

Opinia: ula 2013-03-15 | 10:14 0 | 0

skorzystałam z tej oferty i muszę powiedzieć że faktycznie w ciągu 15 minut miałam na koncie pieniądze polecam

Opinia: ja2 2013-02-27 | 09:34 0 | 0

ja tam moge z czytsym sumeiniem polecic firme net credit, szybko daja odpowiedx i pieniadze na konto!

Opinia: ja 2013-02-09 | 19:03 0 | 0

Wystarczy poczytać wrunki umowy o % oprocentowania smieszne

Opinia: Józef 2013-02-06 | 11:23 0 | 0

Vivus to bardzo wiarygodna firma. Wszystko co piszą to wykonują.Jestem osobą starszą i to pojąłem wszystko bez problemu.Wiadomo że trzeba oddać na czas. Pieniądze na moje konto wpłynęły błyskawicznie. Polecam Vivus bo jest wzorową firmą.Dziękuję bardzo i życzę dużo klientów.

Opinia: Teresa 2013-01-27 | 09:02 0 | 0

Jestem zadowolona ,ponieważ pożyczyli bez problemu. Pieniądze otrzymałam bardzo szybko. POLECAM i BARDZO DZIĘKUJĘ.

Opinia: ada 2013-01-25 | 10:19 0 | 0

super firma. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia: monia 2013-01-24 | 12:05 0 | 0

ja pozyczam małe kwoty do 200zł ponieważ jestem bez pracy,ale zawsze spłacam w terminie i zawsze dostaję gotowke za moment..jestem zadowolona. jesli ktoś bierze pozyczke, której nie przemyślał i nie umie jej spłacic to juz jego problem

Opinia: drogadowlasnegom 2013-01-11 | 14:24 0 | 0

Serwis Vivus.pl pewnie jeszcze bardziej.
Po przedłużeniu pożyczki kosztuje już ona nawet 9600% RRSO.

Opinia: BOŻENA 2013-01-07 | 19:57 0 | 0

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I POLECAM POZDRAWIAM !!!!!!