Wróć na stronę kategorii

Aasa Polska - Asa Kredyt

Opinia: Wiktor 2017-09-04 | 10:57 1 | 2

Bardzo dobra pożyczka. Trudno znaleźć inną firmę oferującą lepsze warunki niż oni

Opinia: Wicha 2017-07-27 | 13:55 1 | 2

korzystałem z ich usług dwa razy i za każdym razem wszystko było ok, żadnych problemów. kasa szybko londowała na koncie, przy drobnych opóźnieniach zawsze szli na rękę

Opinia: Damian 2017-03-16 | 19:07 0 | 0

Super pożyczka!

Opinia: klient 2017-01-19 | 20:15 0 | 0

polecam, bardzo dobra firma. można tez spokojnie zadzwonić na ich telefon i dogadać się jak jest problem ze spłatą rat

Opinia: Joana 2017-01-02 | 18:36 0 | 0

Bardzo dobra firma pożyczkowa. Warto polecać dalej

Opinia: Klaudia 2016-10-25 | 00:29 0 | 0

Jak skontaktować się z aasa bo nie wiem a brałam u nich pożyczkę niestety straciłam pracę i nie zapłaciłam rat i wypowiedzieli umowe. Chcę dług spłacić ale nie wiem jak się skontaktować w celu ustalenia warunków spłat .

Opinia: Irek 2016-10-03 | 11:07 0 | 0

Ja także korzystam z asy i nie miałem nigdy problemów. Zawsze kilka dni przed słatą raty sms, który przypomina o terminie i to mi się podoba. Polecam.

Opinia: Terxu 2015-05-19 | 21:13 0 | 0

Ja również nie polecam mam problemy finansowo zdrowotne ale co ich tam zero jakiejkolwiek ugody dogadania się i wypowiedzieli umowę szczerze nie polecam

Opinia: klientka 2015-05-15 | 11:18 0 | 0

Nie polecam , kilka dni spoznilam się z wplata przez pobyt w szpitalu a dostalam pismo ze rozwiązali umowę i ze mam 2 tyg na spłatę calosci

Opinia: Aga 2015-04-14 | 10:46 0 | 0

Wzięłam pożyczkę gdyż warunki mi odpowiadały.Dostałam wstępny harmonogram spłaty i na kilka dni przed terminem wpłaciłam pierwszą kwotę.Prawidłowy harmonogram dostałam po dacie wymaganej wpłaty. Nie myśląc o róznicy kwot(6zł) nie działałam nic w tym temacie.Powinno być choć telefoniczne przypomnienie!A tu już monit że zalegam 6zł i już jest ponad 36 zł!masakra jakaś. Nieprofesjonalne zagranie to było. Teraz mam chwilowy problem z zapłatą kolejnej raty(opóźnienie wypłaty w pracy)i już się boję co będzie i ile monitów dostanę.:(

Opinia: Krystyna 2015-02-23 | 08:50 0 | 0

Trafiłam na ich strone szukając oszczędności. Zaciekawiło mnie kilka artykułów, a kiedy niedługo potem szukaliśmy z mężem pożyczki lub kredytu przypomniałam sobie o Aasa. Kalkulator ich pożyczki jest dostępony na stronie. Wszystkie koszta od razu wyliczone i podane otwarcie, bez żadnych gwiazdek. Każda kwota opisana i wyjaśniona. Dla mnie było to wystarczające, żeby im zaufać.

Opinia: Tutka 2015-02-08 | 20:38 0 | 0

Aasa uratowało mi mój wyjazd urlopowy. Uwielbiam w okresie ferii wyjeżdzać na deskę, szukałam czegoś na już i przede wszystkim pewnego. Poleciła mi Aasa przyjaciółka która brała u nich pożyczkę. Wszystko załatwiłam przez internet, na drugi dzień była umowa i środki na rachunku. A co dla mnie najważniejsze, świadczą najtańsze usługi jeśli chodzi o pożyczki długoterminowe.

Opinia: lalanka 2015-01-11 | 17:54 0 | 0

Brałam pożyczkę w AASA na święta i nie mam zastrzeżeń. Wstępną decyzję miałam jeszcze tego samego dnia, a następnego dnia był już u mnie kurier z umową. Pieniądze na konto również wpłynęły szybko. Więc wszystko poszło sprawnie. Pierwszą ratę spłaciłam kilka dni temu, bez ponagleń, telefonów, więc i tutaj problemów nie przewiduję.

Opinia: Rzecznik Aasa 2014-12-22 | 21:43 1 | 0

Pani Malto,

Jestem przekonany, że tę sprawę możemy wyjaśnić. Bardzo proszę o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta (e-mail: obslugaklienta@asakredyt.pl,
tel. 22 4 600 300), z powołaniem na Rzecznika lub podanie numeru, a bezzwłocznie się z Panią skontaktujemy.

Pozostaję do dyspozycji,
Rzecznik marki Aasa

Opinia: Maria55 2014-12-17 | 15:48 0 | 0

Witam,korzystałam z usług tej firmy i jestem zadowolona.

Opinia: malta 2014-12-16 | 14:41 0 | 0

I niestety potwierdzam. Pożyczka widmo której nie otrzymałam a wezwanie do zapłaty jest i straszenie też. Najpierw mówi się o małej kwocie pożyczki jednego dnia ale już telefonicznie następnego dnia Pani z obsługi twierdzi że to suma...nie powiem suma duża1. Uwaga więc.

Opinia: Mirek 2014-11-26 | 00:37 0 | 0

Brałem kredyt w Aasa i nie mam do nich zastrzeżeń. Umowa nie zawierała kruczków, nie ukryli przede mną żadnych kosztów, wiedziałem ile płacę i za co od samego początku. W razie jakichkolwiek pytań zawsze byli do mojej dyspozycji, więc na obsługę też nie mogłem narzekać. Korzystne jest rozłożenie na tak wiele rat, bo o wiele łatwiej spłacać. Jestem zadowolony i polecam.

Opinia: Rzecznik Aasa 2014-10-31 | 22:11 0 | 0

Pani Anno,
Przykro mi czytać taką opinię, ton Pani wypowiedzi jednak pozwala mi sądzić, iż pisała ją Pani we wzburzeniu co nie bez znaczenia jest dla ogólnego wydźwięku komentarza. Niestety nie znam sprawy, aby móc odnieść się do niej w sposób wiążący, zachęcam jednakowoż do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, celem omówienia i wyjaśnienia problemu, o którym Pani wspomniała. Po swojej stronie pozostaję do dyspozycji w przypadku pytań bądź wątpliwości - chętnie pomogę w ich rozwianiu.

Pozdrawiam,
Rzecznik marki Aasa

Opinia: Zbigniew 2014-10-27 | 23:11 0 | 0

Raz tylko miałem przyjemność wziąć u nich kredyt, ale wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Niedługo po zatwierdzeniu mojej pożyczki mialem już całość pieniędzy na koncie i mogłem pozałatwiać naglące mnie sprawy. Wszystko bylo zgodne z umową, a o wszelkich kosztach wiedziałam od momentu przeprowadzania kalkulacji. Jeśli jeszcze raz stanę przed koniecznoscią wzięcia pożyczki również zdecyduje się na nich.

Opinia: ANNA 2014-03-04 | 18:26 0 | 0

niestety ale to prawda ASA kredyt to kanciarze, osoby które prowadzą i pracuja w tej firmie to ludzie z łapanki, którzy nie maja pojecia o prowadzeniu tak poważnej działanosci pozyczkowej, za drobne przewinienie karzą po 100 kroć np. mnie mimo iż spłaciłam pozyczke za ich zgodą po lekkim terminie zrobiono mi zajęcie wynagrodzenia, zajeto mi zwrot podatku z urzędu skarbowego i najfajniejsze jest to , ze w dupie maja fakt iż ja nie jestem im nic winna. Nie chciało się paniusi rozliczyc wpłaty to wypchnęła to do komornika….
Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!