Wróć na stronę kategorii

Kredyt samochodowy

Opinia: Anna Malek - totalmoney.pl 2018-02-22 | 13:31 0 | 0

Cześć susu,
a jakie produkty Getin Banku jeszcze przypadły ci do gustu?

Opinia: susu 2018-02-21 | 18:24 0 | 0

Ja jestem zadowlony. Trafiłem an fajną promocyjną ofertę. Na plus obsługa klienta i apka mobilna

Opinia: Anna Malek - totalmoney.pl 2018-02-19 | 16:04 0 | 0

Elizo, dziękuję za merytoryczną opinię. Warto dokładnie czytać warunki produktów bankowych, dzięki czemu nie zaskoczą nas żadne opłaty. Codziennie w części o finansach publikujemy teksty, wyjaśniające finansowe zagadnienia prostym językiem, więc zachęcam do lektury.

Opinia: eliza 2018-02-17 | 16:08 0 | 0

Zdania jak zawsze podzielone; dopisuję więc swoje; najwyrażniej trafiłam na dobre czasy GNB; mam zysk z lokaty terminowej i korzystne konto.

Opinia: marek 2018-02-14 | 10:15 0 | 0

Kredyt samochodowy zwłaszcza leasingowy jest bardzo korzystny i raczej łatwodostepny.

Opinia: Anna Malek - totalmoney.pl 2018-02-12 | 08:47 0 | 0

Halszko,
a z jakich produktów GNB jeszcze korzystasz i mogłabyś je polecić innym?

Opinia: halszka 2018-02-11 | 15:39 0 | 0

Rzeczywiście GNB jest bankiem moich oszczędności; niezmiennie, lojalnie, od lat.

Opinia: Lucjan 2016-12-14 | 12:46 9 | 8

hej, zastanawiam się nad kredytem samochodowym i mam taką zagwozdkę. Czy lepiej realizować ten temat za pośrednictwem banku czy dać to w ręce dealera od którego kupuje się taki samochód. Zastanawiam się nad ofertą [url]http://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-nowe-2[/url] czy ktoś z was miał jakieś doświadczenie w takim temacie? Czy możecie coś doradzić? Zależy mi na tym by całość była jak najtańsza oczywiście.

Polecam Getin bank i panią doradzce Magdalene lysiak.

Opinia: bart 2016-10-14 | 20:06 10 | 15

Jak zwykle piszą tylko ci oszukani - czyli zawodowi pieniacze. Idźcie płakać w poduszkę i sprzedajcie internet i bierzcie za gotówkę. Ja mam tam od 4 i pół roku i żyję i się cieszę małą ratą. W PLN. O frankach mi się nawet nikt nie zająknął tylko PLN oferowali. Gdzie nie wejdę poszukać informacji to same baby w opiniach przez to człowiek niczego się nie dowie, a ci co się cieszą siedzą cicho. To piszę: jest ok. sprawdzałem wtedy w santander, getin i pekao s.a. (gotówkowy) getin wyszedł najtaniej to wziąłem. ps. za spłatę mam zapłacić 2% szybszą. takie reguły. jak chcę brać to muszę się zgodzić - a jak nie- to nie biorę.

Nie każdy lubi być dymany tak jak Ty

Opinia: jojo 2016-07-20 | 11:32 14 | 19

Jak zwykle piszą tylko ci oszukani - czyli zawodowi pieniacze. Idźcie płakać w poduszkę i sprzedajcie internet i bierzcie za gotówkę. Ja mam tam od 4 i pół roku i żyję i się cieszę małą ratą. W PLN. O frankach mi się nawet nikt nie zająknął tylko PLN oferowali. Gdzie nie wejdę poszukać informacji to same baby w opiniach przez to człowiek niczego się nie dowie, a ci co się cieszą siedzą cicho. To piszę: jest ok. sprawdzałem wtedy w santander, getin i pekao s.a. (gotówkowy) getin wyszedł najtaniej to wziąłem. ps. za spłatę mam zapłacić 2% szybszą. takie reguły. jak chcę brać to muszę się zgodzić - a jak nie- to nie biorę.

Opinia: Karlo26 2016-06-27 | 08:56 0 | 3

hej, zastanawiam się nad kredytem samochodowym i mam taką zagwozdkę. Czy lepiej realizować ten temat za pośrednictwem banku czy dać to w ręce dealera od którego kupuje się taki samochód. Zastanawiam się nad ofertą [url]http://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-nowe-2[/url] czy ktoś z was miał jakieś doświadczenie w takim temacie? Czy możecie coś doradzić? Zależy mi na tym by całość była jak najtańsza oczywiście.

Opinia: deckboy 2015-09-30 | 18:59 17 | 5

ja też przestrzegam przed tym bankiem. co prawda nie brałam tam kredytu ale za to powierzyłam tam swoje oszczędności. jestem stratna. to jest jedyny bank który w aż tak perfidny sposób oszukuje ludzi. gdybym wcześniej poczytała opinie o tym banku, w życiu bym tam nie powierzyła ani złotówki. mam nadzieje że ludzie którzy czytają tego typu opinie w internecie, wezmą je sobie do serca i ominą ten bank szerokim łukiem...

Jakieś bzdury piszesz! Od 5 lat trzymam tam swoje całe oszczędności! Nigdy nie było problemu z naliczeniem odsetek i zawsze pieniądze po okresie ,,lokatowym przelewam do swojego banku stałego i znowu wracają do GB i tak od min. 5 lat. Co Ty za bzdury wypisujesz???

Opinia: ricardo94 2015-05-05 | 14:27 8 | 0

Otrzymałem od Getin Noble Bank kredyt samochodowy. Od czasu podpisania umowy Rada Polityki Pieniężnej trzykrotnie obniżyła w POLSCE Stopy Procentowe.
Wszystkie Banki w Polsce z automatu obniżyły oprocentowanie ale nie Getin Noble Bank S.A - zastawiają się i tłumaczą się ze kredyt ulegnie zmianie w przypadku zmiany stopy procentowej rynku międzybankowego WIBOR 3M o co najmniej 1,00 pp.- a wysokość stopy procentowej rynku międzybankowego WIBOR 3M ustalana jest jako średnia arytmetyczna stawek WIBOR 3M z ostatnich trzech dni roboczych danego kwartału.
To w końcu kiedy ta obniżka nastąpi???
Wiadomo jedno, jak podpiszesz z tym Bankiem umowę to już nic nie zrobisz tyko płać raty
Może ktoś wytłumaczy, to kiedy w końcu ten Fenomenalny bank- Getin Bank Nobile w Jastrzębiu Zdroju obniży w końcu oprocentowanie kredytu???

Kochani to są praktyki stosowane przez wszystkie banki, sieci komórkowe i inne duże firmy które mają prawników. Ja miałem spór z siecią PLAY wypowiedziałem umowę i po skończeniu wypowiedzenia podpisałem nową tylko korzystniejszą też z Play a oni mi przysyłają fakturę za dwie umowy jak napisałem reklamację i prośbę o udostępnienie rozmowy tel. podczas której miałem rzekomo anulować wypowiedzenie to napisali mi że mogę swoich spraw dochodzić w Sądzie a oni nie udostępniają swoich nagrań i że od tej odpowiedzi nie ma już odwołania. To ja grzecznie napisałem do UOKiK i do Urzędu Regulacji Elektronicznej. Po siedmiu dniach gdy wpłyneło pismo z URE dostaje pismo od samego szefa działu reklamacji PLAY że chcą sprawę załatwić polubownie rozwiązują umowę która była rozwiązana i zwracają mi nadpłaconą kwotę za 5 m-cy. Uważajcie na wszystkie umowy i rozmowy tel. nie podejmujcie żadnych decyzji przez tel. bo później będą chcieli wam wmówić różne rzeczy. Pozdrawiam ricardo.

Opinia: JÓZEK 50 2015-04-28 | 14:52 8 | 0

Otrzymałem od Getin Noble Bank kredyt samochodowy. Od czasu podpisania umowy Rada Polityki Pieniężnej trzykrotnie obniżyła w POLSCE Stopy Procentowe.
Wszystkie Banki w Polsce z automatu obniżyły oprocentowanie ale nie Getin Noble Bank S.A - zastawiają się i tłumaczą się ze kredyt ulegnie zmianie w przypadku zmiany stopy procentowej rynku międzybankowego WIBOR 3M o co najmniej 1,00 pp.- a wysokość stopy procentowej rynku międzybankowego WIBOR 3M ustalana jest jako średnia arytmetyczna stawek WIBOR 3M z ostatnich trzech dni roboczych danego kwartału.
To w końcu kiedy ta obniżka nastąpi???
Wiadomo jedno, jak podpiszesz z tym Bankiem umowę to już nic nie zrobisz tyko płać raty
Może ktoś wytłumaczy, to kiedy w końcu ten Fenomenalny bank- Getin Bank Nobile w Jastrzębiu Zdroju obniży w końcu oprocentowanie kredytu???

Opinia: ggg 2015-04-23 | 11:47 1 | 3

ja mam leasing w Getin banku... to była i jak na razie moja najgorsza decyzja w życiu o skorzystaniu z GetinBanku. Nigdy więcej!!!

Ale wy jesteście jacys ograniczeni. Oddaj sprawe do Uokik i przekaz to do banku. Co idiota jedne zdrugim.

Opinia: Robert Dziagacz 2015-04-08 | 11:58 5 | 0

Potwierdzę . Otrzymałem od Getin Bank kredyt samochodowy. Od czasu podpisania umowy Rada Polityki Pieniężnej trzykrotnie obniżyła w RP stopy procentowe. Wszystkie banki z automatu obniżyły oprocentowanie ale nie Getin bank . Konsultant przekazał mi informacje iż muszę napisać wniosek o zmianę oprocentowania. napisałem i ..... decyzja odmowna :) Nie wiem na jakiej zasadzie ten bank działa ale starannie omija obowiązujące przepisy na swoja korzyść ! Kiedy łączę się z konsultantem otrzymuję informacje iż rozmowa jest nagrywana i bardzo dobrze ! Oznajmiam na forum iż nie odpuszczę i będę walczył o swoje ! W dniu dzisiejszym wysłałem reklamację do GB. Jeśli nie odpowiedzą sprawę kieruję do KNF jak i UOKiK .

Opinia: były klient 2015-03-02 | 17:51 5 | 0

Odradzam ten bank -mają albo taki bałagan i niekompetentnych pracowników albo celowo próbowali wyłudzić dodatkowe koszty przy zamknięciu kredytu samochodowego. Podpisałem umowę na kredyt z 1 rokiem karencji tzn. spłatę kredytu zaczynam po roku a w tym okresie 1 roku karencji mogę spłacić cały kredyt bez ponoszenia dodatkowych kosztów. I tak się stało. Na infolinii zgłosiłem dyspozycję zamknięcia kredytu, potwierdziłem kwotę jaką muszę wpłacić i pieniądze przelałem. Po 2 tygodniach dostaję pismo, że kredyt nie został zamknięty z powodu braku wystarczających środków na koncie, bez informacji jakiej kwoty brakuje i z jakiego powodu (skoro przed spłatą potwierdził mi pracownik banku ile zgodnie z umową mam wpłacić na konto). Kontakt z infolinią i dowiaduję się, że za wcześniejszą spłatę kredytu bank pobiera prowizję - więc podaję pracownikowi paragraf w umowie, która mówi coś innego. Ten czyta moją umowę, w której są zapisy, że za wcześniejszą spłatę kredytu bank pobiera opłatę przewidzianą w tabeli .... itp i bezczelnie pominął ostatnie zdanie tego paragrafu, który jasno mówi, że kredytobiorca w okresie karencji spłacający kredyt nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. I gdybym podczas rozmowy nie miał przed sobą umowy to pewnie przytaknąłbym, poprosiłbym grzecznie o obliczenie jaka jest ta prowizja i wpłaciłbym na konto brakujące według banku środki. Dopiero jak JA doczytałem pracownikowi Getin to ostatnie zdanie, które bezczelnie pominął cytując mi zapisy umowy ten przyjął reklamację. Równocześnie wysłałem pisemnie, z potwierdzeniem odbioru reklamację do banku z wezwaniem do wyjaśnienia na jakiej podstawie Getin nie zamknął mi kredytu jeżeli ja spełniłem wszystkie warunku umowy! Oczywiście wyjaśnień nie otrzymałem, nawet słowa przepraszam za ich błąd (jeżeli był to błąd) tylko informację o zamknięciu kredytu. Nigdy więcej kontaktu z Getin Noble Bankiem - albo mają niesamowity bałagan, albo nie czytają umów, które sami podpisują z klientami albo zwyczajnie chcieli wyłudzić ode mnie dodatkową prowizję!

Opinia: Albert 2015-02-20 | 21:45 3 | 1

Bzdury piszecie i tyle - jak sie splaca raty w terminie tak jak ja - to nikt się nie czepia, ale jak sie kombinuje to wszystkie banki mają wysokie opłaty...

Nie mam kredytu ale mam leasing. Naliczają 100 złotych opłaty za monit już pierwszego dnia spóźnienia. Ostatnio wysłany przelew z mBanku szedł 4 dni! Spłacam drugi kredyt w monitach. 100 złotych za upomnienie sms! Czy to naprawdę uczciwe?!

Opinia: Piotr 2015-02-10 | 01:09 0 | 1

Pleciesz facet bzdury!!! Ludzie już nie są tacy tępi jak kiedyś i nie zamydlaj oczu. Umówiłem się na wizytę. 400 000 zł? Proszę bardzo bez żadnych poręczeń ani zabezpieczeń. Od ilu lat prowadzi Pan działalność gospodarczą? Odp. od 15. Idea: To spokojnie Pan dostanie taki kredyt. Co się okazało? Po przyjściu do banku, łysy (chyba z nerwów) pracownik banku oznajmił mi, że może mi dać 100 000 zł tylko i drżącym głosem zapytał czy mam jakieś zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Zadaję sobie pytanie: kto nie ma pieniędzy? Ja czy Bank? Skoro stać mnie na płacenie 8000 zł rat miesięcznie, i chciałem skonsolidować to do kwoty chociaż 3000 zł/miesiąc a bank mówi, że mnie nie stać na 3000 zł/mc a na 8000 zł/mc to kto nie ma pieniędzy? Nie tylko Wasz ale i inne także NIE MACIE PIENIEDZY DLA KLIENTÓW... tylko dla emerytów po 1000 zł.

Zjeżdżaj naganiaczu. Idea to ten sam Czarnecki co Getin, Noble i inne badziewieZachęcam do szczegółowego poznania istoty działalności Idea Expert na naszej stronie internetowej.Idea Expert jest jedną ze spółek Grupy Kapitałowej Getin Holding S.A.. Jednak Idea Expert jest oddzielnym podmiotem od Getin Bank i współpracuje z blisko 20 innymi instytucjami finansowymi.Pozdrawiam,
Rzecznik Idea Expert

Opinia: Piotr 2015-02-10 | 01:02 3 | 0

ja mam leasing w Getin banku... to była i jak na razie moja najgorsza decyzja w życiu o skorzystaniu z GetinBanku. Nigdy więcej!!!

Opinia: gość 2015-01-21 | 23:52 5 | 0

same minusy

Opinia: klient 2015-01-20 | 17:42 1 | 0

powiem tylko tyle, omijajcie ten bank z daleka jak nie chcecie tracić nerwów i pieniędzy, traktuję klienta bezprzedmiotowo i wyciągną z Was pieniądze nawet z powodu nie zawinionego przez Was jednodniowego opóźnienia w spłacie raty kredytu, traktowanie klienta to żenada

Potwierdzam ja miałem tak samo, Cieszę się że go spłaciłem bo klienta nie szanują

Opinia: a 2015-01-16 | 20:59 0 | 2

samochód wzięty w getin banku w frankach kosztował nas 17000 po 3 latach regularnego spłacania okazało się że mamy jeszcze 3 razy tyle. ten samochód będzie kosztowa nas ze 100 tysięcy , plus dużo nerwów

Opinia: BUENO 2014-12-16 | 12:59 1 | 0

Ja mam kredyt samocodowy w GB we franku i mam dosc . Moja rata z przed 4 lat urosla z 800 zl do 1700 to koszmar. Samochod wart byl 35000 tys w momecie podpisywania umowy ,do tej pory splacilam w ratach ponad 70000 tysa pozostalo jeszcze rok czyli ponad 20000tys nie mam juz sily ani pieniedzy.Po splacie do konca bedzie mnie kosztowal mniej wiecej 90000 .To jakis absurd niech go zabieraja bo juz nie mam na rate.a samochud dzisiaj jest wart 12000tys.bank sie juz nazarl wiec podziele sie jeszcze z komornikiem wszystko mi jedno

A słyszałaś o starym ,mądrym przysłowiu : BIERZ KREDYTY W WALUCIE TAKIEJ W JAKIEJ ZARABIASZ :)

Opinia: figo2b 2014-12-11 | 13:19 1 | 0

Zdecydowanie zgadzam się z Seba 44 też mam tak kredyt samochodowy ale tego nie znałem wcześniej. Muszę kiedyś skorzystać

Opinia: Rzecznik Idea Expert 2014-11-26 | 13:37 0 | 3

Zjeżdżaj naganiaczu. Idea to ten sam Czarnecki co Getin, Noble i inne badziewie

Zachęcam do szczegółowego poznania istoty działalności Idea Expert na naszej stronie internetowej.

Idea Expert jest jedną ze spółek Grupy Kapitałowej Getin Holding S.A.. Jednak Idea Expert jest oddzielnym podmiotem od Getin Bank i współpracuje z blisko 20 innymi instytucjami finansowymi.

Pozdrawiam,
Rzecznik Idea Expert

Opinia: adam 2014-11-25 | 23:14 2 | 0

Najgorszy jaki moze byc leasing to GETIN

Opinia: -basia- 2014-11-17 | 17:22 0 | 0

Ja mam kredyt samocodowy w GB we franku i mam dosc . Moja rata z przed 4 lat urosla z 800 zl do 1700 to koszmar. Samochod wart byl 35000 tys w momecie podpisywania umowy ,do tej pory splacilam w ratach ponad 70000 tysa pozostalo jeszcze rok czyli ponad 20000tys nie mam juz sily ani pieniedzy.Po splacie do konca bedzie mnie kosztowal mniej wiecej 90000 .To jakis absurd niech go zabieraja bo juz nie mam na rate.a samochud dzisiaj jest wart 12000tys.bank sie juz nazarl wiec podziele sie jeszcze z komornikiem wszystko mi jedno

Opinia: vengab 2014-10-28 | 10:24 0 | 0

Naginaj do oddziału Idea Expert. Mają w ofercie też kredyty samochodowe. :)

i jeszcze open finance ta sama grupa kapitałowa=szulerka. jak bylem zapytac o kredyt kazali mi konto bankowe zalozyc bo bez tego ani rusz, przeciez mozna podac warunki dla tych co maja konto i nie maja konta, sam oceniłbym czy warto zakładać. Wziąłem kiedyś sprzęt na raty, jak sie okazalo sklep miał ofertę getina, to przychodziły monity z niedopłatą 8 groszy (!!), pomimo iż rata była płacona dokładnie taka jak na harmonogramie wysłanym przez tych ciemniaków

Opinia: Maniek15 2014-10-16 | 16:06 1 | 0

A czy korzystał ktoś z oferty RCI Banque? http://www.renaultfinansowanie.pl/

Opinia: Roullette 2014-10-01 | 21:45 0 | 0

Mam kredyt hipoteczny, wzięty zresztą pierwotnie w przyjaznym banku. Spłacam go regularnie i wzorowo od 6-ciu lat i coraz bardziej czuję się robiona w .... nie chcę określać w co, ale zamierzam zatrudnić prawnika do rozwikłania moich wątpliwości, bo w samym banku nie można się z nikim dogadać ! Za każdym razem inny konsultant z zerowym pojęciem na temat mojego kredytu i aktualnej sytuacji, zerowe wiadomości na temat stanu zadłużenia, bo za to trzeba płacić, co doliczane jest do salda (!!!) Spłacam (stałe) raty z nadwyżką, więc co jakiś czas powinnam mieć pusty miesiąc - nic z tych rzeczy !!! Mam tego dosyć i odradzam kategorycznie jakikolwiek kontakt z tym (trudno to nazwać) bankiem !!! :(

Opinia: ciemnymoher 2014-09-22 | 16:20 0 | 0

Opinia: mak 2014-09-17 | 00:46 0 | 1

Czytam te komentarze i trochę jestem zdziwiona mam w getinie 3 kredyty i zero problemów żadna rata mi nie rośnie a komentarz iż życzy się komuś bezrobocia to dopiero żałosne

Kłamiesz chłopie wzrasta wibor od razu jest zwiększona rata kredytu, spada wibor bank ma amnezję mózgową i dalej jedzie na tej wyższej racie mają kilka spraw w sondzie poczytaj w internecie.Jakim cudem KNF puszcza to bezkarnie ? to już donosiciele do SB mieli więcej uczciwości

Opinia: mak 2014-09-17 | 00:35 1 | 0

Omijać ten bank szerokim łukiem , a umowę kredytową dać do przeczytania prawnikowi chyba że jest się samobójcą finansowym, lepiej jeździć rowerem ,rykszą , na hulajnodze ,jest to lepsze rozwiązanie niż kredyt w Grupie bo to nie jeden bank

Opinia: mm 2014-09-06 | 11:09 0 | 0

Przestroga dla innych - brać kredyt w walucie jakiej się zarabia....

Niestety ale też się dałem nabrać na ten bank ..........mam u nich kredyt samochodowy we frankach wzięty w 2008 roku i moja rata skoczyła o 50 % a na jakiekolwiek prośby o przewalutowanie lub wydłużenie okresu spłaty aby rata była niższa to traktują ciebie jak złodzieja albo przestępcę i straszą komornikiem ..........najbardziej nieprzyjazny bank na rynku i dlatego wiem jedno byłem pierwszy i ostatni raz ich klientem.

Opinia: Maki 2014-09-06 | 11:08 0 | 0

p.s.
W 2013 gdy RPP obniżyła 3 razy stopę procentową, oni również obniżyli - to również jest zapisane w umowie.

Mam u nich kredyt samochodowy i spłacam go regularnie od 18 mies. póki co bez problemów.
Trzeba dobrze przeczytać umowę i stosować się do jej zapisów, wtedy nie nałożą żadnych kar umownych. Na początku wynegocjowałem 0,5% prowizji (zamiast 2%) nie mam również zastawu bankowego (brak wpisu w dowodzie) tylko przewłaszczenie na zabezpieczenie (zapisane w umowie). Banki są po to aby zarabiać, a my klienci musimy być uważni, aby nie dać się oskubać.

Opinia: Maki 2014-09-06 | 11:05 0 | 1

Mam u nich kredyt samochodowy i spłacam go regularnie od 18 mies. póki co bez problemów.
Trzeba dobrze przeczytać umowę i stosować się do jej zapisów, wtedy nie nałożą żadnych kar umownych. Na początku wynegocjowałem 0,5% prowizji (zamiast 2%) nie mam również zastawu bankowego (brak wpisu w dowodzie) tylko przewłaszczenie na zabezpieczenie (zapisane w umowie). Banki są po to aby zarabiać, a my klienci musimy być uważni, aby nie dać się oskubać.

Opinia: rafika2900 2014-08-31 | 21:41 0 | 1

Obecnie korzystam z tej oferty http://www.rl.com.pl/dla-ciebie/kredyt-samochodowy póki co bez komplikacji. Może jeszcze za wcześnie, żeby sie cieszyć, ale będę dobrej myśli.

Opinia: klijent tegoz banku :( 2014-06-27 | 09:49 0 | 0

mam rowniez kredyt hipoteczny w GB ..uwiescie prosze nic tam załatwic nie mozna
1.zmienic termin płatnosci raty
2..odroczyc spłate kredytu chocby na 1 miesiac
ad.1 pracodawca zmienia termin płatnosci wysyłasz pismo do GB i maja to gdzies podpisałes czytałes i płac ..choc jasno zapisano ze zmienic termin mozna ale zle finansowo dla klijenta oczywiscie
ad.2 zalało ci mieszkanie nawet tu GB nie odroczy czy zawiesi 1 miesiac spłaty kredytu
nie jestem przedstawicielem innego konkurencyjnego banku tylko normalnym uczciwym obywatelem
a co do decyzji czy wezmie ktos kredyt w tym bank GB zostawiam do własnego osadu

Opinia: nanan :) 2014-06-27 | 08:15 0 | 1

wiecie jak nie umiecie czytac umów i dobrze rozmawiac z ludzmi z banku to macie co macie!! Jesłi chodzi o wasze negatywne komentarze to mam wrazenie ze piszą to ludzie ktorzy nie ukonczyli podstawówki. Jestem ciekawa jak pojdziecie do innego banku i ktos was zle potraktuje czy tez nie zaczniecie pisac negatywnych komentarzy na ten bank. Zawsze mozesz wziaść umowe isc do adwokata czy kogos tam niech przeczyta i swierdzi czy jest sie czego bac a jesli tak bedzie zawsze mozesz odstąpić od umowy bodajze 14 dni na to masz od podpisania jej.

Opinia: nabity 2014-06-11 | 11:39 0 | 0

powiem tylko tyle, omijajcie ten parabank z daleka jak nie chcecie tracić nerwów i pieniędzy, traktuję klienta bezprzedmiotowo i wyciągną z Was pieniądze nawet z powodu nie zawinionego przez Was jednodniowego opóźnienia w spłacie raty kredytu, traktowanie klienta to żenada

Opinia: ona 2014-06-03 | 14:12 0 | 0

Masz racje nie bierz kredytu w NOBLE BANKU.
Co do możłiwości zmniejszenia rat przy zmniejszajacych sie stopach procentowych-owszem zgodnie z zapisami w umowie złożyłam taki wniosek juz chyba po czwartej z koleji obniżce stóp.Noble Bank przyznał ze wprawdzsie stopy spadły ale za to wg nich wzrosła inflacja i o żadnej obniżce raty nie ma mowy. W umowie kredytowej zresztą zawartych jest jescze pare innych parametrów których poziom mógłby wpłynąc na wysokosc raty, wiec jak nie ten to inny zostanie użyty do odmowy obniżenia raty.
Poza tym jeśli z ratą spóżnisz się parę dni natychmiast zaczynając wydzwaniać do Ciebie
o każdej porze dnia i nocy, wysyłąją smsy,mimo ze wszytko dzieje się przy parodniowym spóźnieniu jestes traktowanhy jak dłużnik który nabrał kredytów i ucieka przed wierzycielami,dzwonią i każą ci natychmiast dyktować swoje dane bo bez tego jak twierdza nie moga podac nazwy instytucji z ktorej dzwonią.Po roku spłacania kredytu stwierdzili ze brakuje im dowodu rej,auta i za to naliczyli opłatę mimo ze nikt nie prosil wczesniej o ten dowód,Ostatnio nagle stwierrdzili ze na kredycie jest niedopłata na kwote 11 zł rozpoczęli wydzwanianie i smsownie jak wyżej, na pytanie skąd niedopłata -kiedy raty zawsze są płacone w tej samej kwocie stwierdzono ze to chyba gdzieś z lipca poprzedniego roku. Do tego dochodzi o czywiście oprocentowanie na bardzo wysokim poziomie.Na koniec dodam ze całe zycie pracowałam w bankach komercyjnych wiem jak moze to wygladac z drugiej strony ale z takim poziomem arogancji i brakiem szacunku dla elementarnych zasad onie spotkałam sie nigdzie.Jedyną zaletą kredytu samochodowego w Getin Noble Bank, że mozna go dostać rzeczywiscie od ręi i bez formalności.

Opinia: ciech 2014-05-27 | 07:07 0 | 0

Opinia: Paweł 2014-05-23 | 13:00 0 | 0

Niestety ale też się dałem nabrać na ten bank ..........mam u nich kredyt samochodowy we frankach wzięty w 2008 roku i moja rata skoczyła o 50 % a na jakiekolwiek prośby o przewalutowanie lub wydłużenie okresu spłaty aby rata była niższa to traktują ciebie jak złodzieja albo przestępcę i straszą komornikiem ..........najbardziej nieprzyjazny bank na rynku i dlatego wiem jedno byłem pierwszy i ostatni raz ich klientem.

Opinia: ola 2014-05-22 | 16:46 0 | 0

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za ostrzeżenie, chciałam brać kredyt w tym banku, ale po przeczytaniu opinii się wycofuję

Opinia: michal 2014-05-05 | 20:17 0 | 0

Dziękuje za wyrażenie własnych opinii i doświadczeń związanych z tym bankiem. Chciałem wziąć kredyt na samochód w tym banku lecz po przeczytaniu kilku rezygnuje..

Opinia: marcin 2014-04-25 | 11:13 0 | 0

To moj drugi kredyt w Getinie i jakos nie mam problemow. Pierwszy byl splacony wczesniej, - poszlo bez utrudnien. Drugi byla szyba rozwalona i w miare szybko dalo sie to z bankiem zalatwic. Nie widze zadnych problemow z tym bankiem.

Opinia: jasiek 2014-04-14 | 17:08 0 | 0

Już z samej kalkulacji rat brutto ( nie wiem jakie jeszcze koszty przy zawarciu umowy) - wynika 12,63% oprocentowania rzeczywistego. Obawiam się, że dojdzie do tego jeszcze ubezpieczenie, więc ta informacja już sama w sobie jest przekrętem,

Opinia: seawo90 2014-04-12 | 21:19 0 | 0

Zgadzam się z nigdy Getin oraz z nie nie nie Tak nigdy więcej z tym bankiem nie chcę mieć do czynienia. Ludzie błagam przestrzegam Was oraz przestrzegajcie innych. Ja również padłem ich ofiarą. Procesuję się za nierzetelne podawanie danych do BIK. Tak manipulują żebyście w przypadku ucieczki z tego Banku nie mogli uzyskać pozytywnej decyzji kredytowej w innym Banku. Nie wiem jak KNF może dopuścić taki GB Bank i jego działania oraz procedury do tego by funkcjonował i tak traktował ludzi!!!! Gdzie tu moralność i etyka??!!! mam inne tłumaczenie skrótu GB (lecz nie będę tutaj cytować, A Wy się domyślcie!! Jeszcze raz przestrzegam!!! Omijajcie wielkim ogromnym łukiem!

getinout

Opinia: Lars 2014-04-10 | 19:41 0 | 0

Potwierdzam przedmówców na NIE. Na początku jest niby wszystko OK. Pomijając fakt dużej prowizji za kredyt w złotówkach idzie spłacać. ALE za wszystko płacisz, ze wszystkim są problemy. Dokładniej: bank wpisuje się zawsze do dowodu i jest wspolwalscicielm auta. Naprawa z OC czy AC jest wydłużona, czekasz na ich decyzje - za którą płacisz 50zł! Odsetki: w trakcie 2 lat spadł WIBOR znacznie. Dwa razy pisałem pismo o obniżenie raty odsetkowej. Dopiero po drugim jak postraszylem KNF i innymi, raczili obnizyć (róznica na racie 8zł). Pobierają opłaty nawet za: decyzje o możliwości wyjazdu za granicę, o możliwości kierowaniu pojazdu przez inna osobę niż kredytobiorca (100zł). Każą wykupować najdroższą opcję AC. Mimo iż za szybsza spłatę pobierają prowizję w wysokości 2% kapitału, uciekłem od nich. Udało mi się dostać kredyt gotówkowy gdzie ratę będę miał identyczną, na okres taki jaki mi pozostał do spłaty w getinie. GETIN BANK nie pakujcie się w to!!!!

Opinia: ellena 2014-03-23 | 17:35 0 | 0

A jak mają się do tego rankingi kredytów samochodowych, Getin oferuje najlepsze oprocentowanie i zerową prowizję przygotowawczą, dlatego zastanawiam się czy nie wziąć u nich kredytu.

Opinia: Bogus 2014-03-12 | 19:11 0 | 0

próbuje zamknąć kredyt na samochód
geting nobile bank dolicza odsetki z następnej raty oraz jeczsze coś czego nie wiedzą skąd się bierzewiec trzeba pozwać ich do sadu kto miał tak samo?????

Opinia: katerina 2014-03-10 | 13:53 0 | 0

ja też przestrzegam przed tym bankiem. co prawda nie brałam tam kredytu ale za to powierzyłam tam swoje oszczędności. jestem stratna. to jest jedyny bank który w aż tak perfidny sposób oszukuje ludzi. gdybym wcześniej poczytała opinie o tym banku, w życiu bym tam nie powierzyła ani złotówki. mam nadzieje że ludzie którzy czytają tego typu opinie w internecie, wezmą je sobie do serca i ominą ten bank szerokim łukiem...

Opinia: olo 2014-02-28 | 22:34 0 | 0

Totalna ściema :/ obsługa średnio zorientowana po poączeni z allianz kręcą jak tylko mogą. Świadomie oszukuja na infoliniach o kwotach zaleglych zeby sciagac kase :(

Opinia: pomidor 2014-02-12 | 01:02 0 | 0

KURCZE
A ja kiedyś wziąłem kredyt, spłaciłem go szybciej i dostałem zwrot różnicy. Fakt że o prowizji nikt mnie wtedy nie poinformował a że był to mój pierwszy kredyt to nawet nie miałem pojęcia o czymś takim :) Z dowodu rejestracyjnego też szybko się banku pozbyłem ale może to ze względu na sprzedaż auta. Obecnie znowu zmuszony jestem wziąć kredyt na auto i już dostałem ofertę z Getin-u i wygląda całkiem nieźle ale po przeczytaniu wszystkich wpisów poproszę o przesłanie wzoru umowy żeby sobie poczytać do snu:)

Opinia: aha 2014-02-08 | 18:26 0 | 0

Z góry dziękuje za opinie. Mam zamiar kredytować w części zakup auta ale z usług tego banku nie skorzystam. jeszcze raz dzięki i wytrwałości w spłacaniu. Pozdrawiam.

Opinia: waldi 2014-01-17 | 17:29 0 | 0

Mogę przesłać Ci skan dokumentu, w którym GetinBank sam twierdzi, że mam nadwyżkę z powodu nadpłaconego kredytu. Do dzisiaj nie dostałem swoich 1300 złotych. Będziesz w podobnej sytuacji, jeżeli np teraz spłacisz im cały kredyt. Nic nie dostaniesz. Nie rzucałbym się, ale oni sami mnie poinformowali, że zwrócą mi pieniądze. Nie pomogła wizyta w banku. Zawsze spłacałam wszystko szybciej niż należało.

Opinia: daga 2014-01-16 | 13:27 0 | 0

wierutna bzdura!!!
Mam kredyt hipoteczny w tym banku z opcją dopłaty Rodzina na swoim ! Jedyny bank który nie robił mi żadnych dodatkowych problemów! Przede wszystkim jak ktoś spłaca raty w terminie i nie robi problemów to bank się go nie czepia ! Przede wszystkim trzeba mieć dobrego doradcę przed podpisaniem umowy , który ochroni cię przed zbędnymi kosztami które każdy bank wciska klijentom by wyrobić limity roczne ustalone odgórnie. Nie prawda że raty nie są zmieniane przy zmianie stóp proc. za każdym razem dostaję wykaz ze zmianami. Startowałam z ratą 1470 dziś to 1162 zł . zdarzyła się problem z przelewem błąd systemu nie z naszej winy , trzeba było zapłacić 5 zł za przelew , po złożeniu rekl, w formie maailowej oddano pieniądze i przysłano przeprosiny wraz z długopisem firmowym!!!

Opinia: maggie 2014-01-02 | 19:44 0 | 0

Dzięki za przestrogę. Byłam zainteresowana całkiem niezlą ofertą, ale po przeczytaniu Waszych wypowiedzi będę omijać ten bank szerokim łukiem.

Opinia: w 211 2013-12-03 | 20:47 0 | 0

Miałem kredyt samochodowy we frankach. Dwa miesiące po otrzymaniu kredytu została podniesiona rata ponieważ jak to bank uzasadnił ma wyższe koszty uzyskania franków. Spred najwyższy z wszystkich banków przynajmniej o 20 a nawet 30 gr. Ulzyło jak został wprowadzony przepis o spłacie we frankach a nie w złotówkach. Różnica siegała kilkudziesięciu złotych w porównaniu z kursem w Getinie. Druga sprawa to ubezpieczenie autocasco. Sami ubezpieczyli mój samochód pomimo iż miałem wykupione autocasco. Zeby to odkręcić musiałem pojechac do Jastrzębia. Tylko 400 km w jedną strone. Załatwiłem to na miejscu róznica została mi zaliczona do nastepnej raty. Trwało to ok roku więc nadpłata była dość duża ponieważ co miesiąc doliczano do raty kwotę za to ubezpieczenie. Wysyłałem trzy razy meila ze skanem polisy a i tak to nic nie dało. Spłaciłem kredy rok wcześniej bo mnie już krew zalewała na samą myśl o tym banku. No i ciagłe użeranie się z windykacją ponieważ ja nie chciałem płacic wyższej raty bo niby za co jak samochód był ubezpieczony. Zeby była pełna informacja to moja kwota ubezpieczenia w Link4 była mniejsza o ok 400 zł niż to zrobił bank. Podsumowując w tym banku raczej nie brać kredytu. Kredyt szybko przyznają bo wiedzą ze trudno będzie oddać im jednorazowo całą kwotę. Człowiek na kilka lat jest narażony na ten lichwiarski bank. Kredyt na 3500 tys frankow kosztował mnie prawie 90 tys zł. Jeszcze jedno jesli już się ktos zdecyduje na kredyt w tym banku proszę zwrócić uwagę na prowizję. U mnie była to kwota ok 3000 zł. Moja rada. Nie brać kredytu w Getin Banku by potem nie mieć problemów z wysokością raty która jest zmieniana od widzimisię zarządu.

pomyłka to było 15 tys Franków

Opinia: w 211 2013-12-03 | 20:40 0 | 0

Miałem kredyt samochodowy we frankach. Dwa miesiące po otrzymaniu kredytu została podniesiona rata ponieważ jak to bank uzasadnił ma wyższe koszty uzyskania franków. Spred najwyższy z wszystkich banków przynajmniej o 20 a nawet 30 gr. Ulzyło jak został wprowadzony przepis o spłacie we frankach a nie w złotówkach. Różnica siegała kilkudziesięciu złotych w porównaniu z kursem w Getinie. Druga sprawa to ubezpieczenie autocasco. Sami ubezpieczyli mój samochód pomimo iż miałem wykupione autocasco. Zeby to odkręcić musiałem pojechac do Jastrzębia. Tylko 400 km w jedną strone. Załatwiłem to na miejscu róznica została mi zaliczona do nastepnej raty. Trwało to ok roku więc nadpłata była dość duża ponieważ co miesiąc doliczano do raty kwotę za to ubezpieczenie. Wysyłałem trzy razy meila ze skanem polisy a i tak to nic nie dało. Spłaciłem kredy rok wcześniej bo mnie już krew zalewała na samą myśl o tym banku. No i ciagłe użeranie się z windykacją ponieważ ja nie chciałem płacic wyższej raty bo niby za co jak samochód był ubezpieczony. Zeby była pełna informacja to moja kwota ubezpieczenia w Link4 była mniejsza o ok 400 zł niż to zrobił bank. Podsumowując w tym banku raczej nie brać kredytu. Kredyt szybko przyznają bo wiedzą ze trudno będzie oddać im jednorazowo całą kwotę. Człowiek na kilka lat jest narażony na ten lichwiarski bank. Kredyt na 3500 tys frankow kosztował mnie prawie 90 tys zł. Jeszcze jedno jesli już się ktos zdecyduje na kredyt w tym banku proszę zwrócić uwagę na prowizję. U mnie była to kwota ok 3000 zł. Moja rada. Nie brać kredytu w Getin Banku by potem nie mieć problemów z wysokością raty która jest zmieniana od widzimisię zarządu.

Opinia: BB 2013-12-03 | 10:30 0 | 0

Ale akurat jeśli chodzi o lokaty to Getinbank jest bardzo dobry. W tej chwili mają 3.3% na koncie oszczędnościowym z dostępem do swoich pieniędzy bezpłatnie raz w miesiącu. Jeśli chodzi o kredyty w tym banku to nie pomogę bo nie mam doświadczenia.

Opinia: tata 2013-12-03 | 08:38 0 | 0

Czytam i oczom nie wierze tyle oszukanych lub zawiedzionych osob a reakcji ze strony banku zadnej.

Opinia: Adam 2013-11-20 | 18:45 0 | 0

Miałem kredyt na samochód w tym banku, 2 lata regularnej spłaty, zaświadczenie o spłacie przyszło w ciągu 10dni. Jestem zadowolony. Teraz mam leasing też w tym banku, za 5 miesięcy się kończy wtedy zobaczymy.
Na razie jest ok...
Nawet podczas wakacji spóźniłem się z ratą 14 dni i tylko ktoś zadzwonił, nie było chyba kary tylko odsetki kilka zł...

Opinia: syf nie bank 2013-11-11 | 01:22 0 | 0

Miałem wsiąść lewsing w Škodzie na Superb'a, ale niech się palu je ten parabank!!!! Biorę leasing gdzie indziej, a dla nich jeden klient mniej....

Opinia: ice 2013-11-07 | 00:25 0 | 0

A jakim cudem ty to widzisz? Oczy przez internet przesyłasz żeby sobie na kogoś popatrzeć? To, że ktoś pisze pozytyw to nie znaczy, że jest pracownikiem banku.

Czytam te komentarze i trochę jestem zdziwiona mam w getinie 3 kredyty i zero problemów żadna rata mi nie rośnie a komentarz iż życzy się komuś bezrobocia to dopiero żałosne
Czlowieku (!!?) ,nie pisz bredni ,ze masz 3 kredyty...na kilometr widac z ejestes pracownica tej dziadowsko-zlodziejskiej instytucji

Opinia: vito 2013-10-28 | 12:28 0 | 1

Czlowieku (!!?) ,nie pisz bredni ,ze masz 3 kredyty...na kilometr widac z ejestes pracownica tej dziadowsko-zlodziejskiej instytucji

Opinia: mg 2013-10-28 | 09:47 0 | 0

Podpowiem wszystkim - sam pracuje w Getin Banku i co mało mam u nich kredyt samochodowy jak jeszcze tu nie pracowałem. Rozumiem, rozżalenie wszystkich powyżej ale ja nie odczuwam niczego złego. Kredyt jest normalnie obsługiwany, raty nie rosną.
Obsługa jest jak najbardziej normalna - trzeba wiedzieć gdzie zadzwonić i to tyle.
Zaraz pewnie znajdą się ludzie, którzy powiedzą, że chwalę swój bank - ni mi to w głowie - po prostu opisuję jak jest .
Zauważyliście, że na forach są tylko opinie negatywne, a gdzie pozytywy ?
Nie chcecie nie bierzcie tutaj kredytów - przecież nikt Was do tego nie zmusza. Ja swoim znajomym polecałem i wzięli kredytu u mnie - wszyscy są zadowoleni z obsługi - wystarczy normalnego człowieka spotkać. Może nie wszystkim udało się spotkać prawdziwego doradcę do kredytów samochodowych - cóż wszędzie są szuje i w mojej firmie również się pewnie zdarzą... ale nie generalizujmy bo to obraża porządnych i uczciwych, którzy tu pracują.

no widzisz wzieli kredyt u ciebie i ty pilnujesz a ktos z ulicy nie ma takiego goscia i ma problemy bo nie iwe gdzie zadzwonic i to jest zawsze problem w naszym kraju jak sie nie ma znajomego jest zawsze gorzej

Opinia: pracownik banku 2013-10-23 | 13:18 0 | 0

Podpowiem wszystkim - sam pracuje w Getin Banku i co mało mam u nich kredyt samochodowy jak jeszcze tu nie pracowałem. Rozumiem, rozżalenie wszystkich powyżej ale ja nie odczuwam niczego złego. Kredyt jest normalnie obsługiwany, raty nie rosną.
Obsługa jest jak najbardziej normalna - trzeba wiedzieć gdzie zadzwonić i to tyle.
Zaraz pewnie znajdą się ludzie, którzy powiedzą, że chwalę swój bank - ni mi to w głowie - po prostu opisuję jak jest .
Zauważyliście, że na forach są tylko opinie negatywne, a gdzie pozytywy ?
Nie chcecie nie bierzcie tutaj kredytów - przecież nikt Was do tego nie zmusza. Ja swoim znajomym polecałem i wzięli kredytu u mnie - wszyscy są zadowoleni z obsługi - wystarczy normalnego człowieka spotkać. Może nie wszystkim udało się spotkać prawdziwego doradcę do kredytów samochodowych - cóż wszędzie są szuje i w mojej firmie również się pewnie zdarzą... ale nie generalizujmy bo to obraża porządnych i uczciwych, którzy tu pracują.

Opinia: ringthealarm 2013-10-21 | 10:37 0 | 0

polecam przeczytac umowę kredytową i toip tam jest wszystko napisane i nikt nie bedzie zdziwiony opłatami

pozyskac jest łatwo ale jeszcze łatwiej pózniej narzekać nasz polskie społeczeństwo!!!!

polecam Bank i jeszcze bardziej polecam terminową spłatę wtedy nie bedzie problemów

Opinia: były klient 2013-10-15 | 23:32 0 | 0

Fatalna obsługa klienta!!! Właściwie żadna obsługa!!! Odradzam

Opinia: były klient 2013-10-15 | 23:30 0 | 0

Miałem leasing w Getin odradzam serdecznie ten bank. Wysokie opłaty dodatkowe za wszystko co można sobie wyobrazić !!!

Opinia: dudu 2013-10-07 | 20:31 0 | 0

Kredyt i bank jak każdy inny- natomiast obsluga posprzedażowa do poprawy- kontakt slaby, za to jak się ma u nich konto to szybciutko i sprawnie kredyt się sam spłaca i wtedy OK.

Opinia: bubel 2013-10-07 | 20:28 0 | 0

Bzdury piszecie i tyle - jak sie splaca raty w terminie tak jak ja - to nikt się nie czepia, ale jak sie kombinuje to wszystkie banki mają wysokie opłaty...

Opinia: AGRAFEK 2013-09-10 | 10:41 0 | 0

POZYTYWNE KOMENTARZE NA TYM FORUM PISZĄ CHYBA TYLKO PRACOWNICY TEGO BANKU. WIĘKSZOŚĆ MA RACJĘ RÓBCIE SZEROKI ŁUK OD TEGO BANKU!!!!

Opinia: jan 2013-09-04 | 18:44 0 | 0

a ja chciałem iść do nich po kredyt, ale po przeczytaniu tych opinii jestem bardzo szczęśliwy, że nie dam się zrobić w durnia i idę do innego banku,.ktorego poszukam. chodzi mi o 50000złpolskich. dziękuje za uprzedzenie o takich szachrajskim banku.....dziękuję,,,,

Opinia: romeo 2013-09-04 | 13:01 0 | 0

Ja mam kredyt samochodowy ze stałymi ratami , jak narazie jest ok. spłacam półtora roku i nic nie zmieniło sie.

Opinia: Romek 2013-09-04 | 11:39 0 | 0

Ja również po przeczytaniu komentarzy nabieram dystansu do tego banku. dziekuje za opinie. Wiem, ze na pewno nie wezme u nich kredytu.

Opinia: n 2013-09-03 | 23:33 0 | 0

Opinia: ziko 2013-09-03 | 00:13 0 | 0

2 miesiace temu spłaciłem u nich kredyt, potrzebuje zaswiadczenie o 'wczesniejszej splacie kredytu' za co juz miesiac temu pobrali oplate 30zł a do dzisiaj takiego zaswiadczenia nie dostalem, konsultant mowil ze przyjdzie poczta, trzy tygodnie temu złożyłem reklamacje - do dzisiaj ani widu ani słychu - z żadnym innym bankiem nie miałem takiego problemu!

Opinia: wizz 2013-08-31 | 11:36 0 | 0

właśnie szukałem kredytu na samochód za 90000. Dziękuje piszącym za przestrogę. W Getinie nie wezmę.

Opinia: paprykarz 2013-08-30 | 11:45 0 | 0

Getin Bank to oszuści i nie kompetentni pracownicy-rozmawiają z klientami ja z potencjalnym złodziejem lub oszustem.Odsetki i wezwania do zapłaty(po 5 dniach spóźnienia) naliczają od wszystkiego co się da.NIE POLECAM !!! OMIJACIE TEN BANK SZEROKIM ŁUKIEM !!!!
Obsługa na infolinii- żenująca(zero kultury!).
Nie bierzcie żadnych kredytów-Bank TRAGEDIA !!!

Opinia: ANITA 2013-08-26 | 19:43 0 | 0

CHCIAŁAM ULOKOWAĆ TROCHĘ KASY W TYM BANKU, ALE ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE TAK TRAKTUJĄ KLIENTÓW I NACIĄGAJĄ JAK SIĘ DA, NIE ZAŁOŻĘ TAM ANI JEDNEJ LOKATY!!!!!

Opinia: R 2013-08-23 | 22:30 0 | 0

dzieki welie za szesowa! naprawde uratowaliscie mi dupe, bo się zastanawiałem! nie ma mowy żebym z nimi podpisał cokolwiek i moich znajomych też poinformuje! dzięki jeszcze raz! takie rzeczy trzeba opisywać żeby oszuści nie naciągali kolejnych klientów!

Opinia: Wojtek 2013-08-20 | 20:42 0 | 0

A już miałem wziąć u nich kredyt - wypisuję się z tego pomysłu!..

Opinia: Mario 2013-08-15 | 11:58 0 | 0

Dzięki za przestrogę i dobrze ją zapamiętam.

ja też zapamiętam

Opinia: darek 2013-08-12 | 15:51 0 | 0

Dzięki za przestrogę i dobrze ją zapamiętam.

Opinia: Krzysztof 2013-07-31 | 10:03 0 | 0

Zgadzam się to bandyci, Już dawno powinna zainteresować się nimi prokuratura i NIK. To co wyprawia Pan Czarnecki i w Getinie i instytucjach córkach to jawne łamanie prawa. A może by tak wspólny pozew aby już, przynajmniej nie krzywdzili innych ludzi. Krzysztof

Opinia: kuba 2013-07-15 | 22:16 0 | 0

Zgadzam się z moimi przedmówcami , Getin Bank , oszukuje zapewniając że raty sa niskie, po wzięciu kredytu w drugim roku podnoszą wysokość raty , za pół roku ponownie - sam tego doświadczyłem .

Opinia: waldi 2013-06-22 | 17:09 0 | 0

Getin Bank to złodzieje i oszuści. Spłaciłem w całości kredyt samochodowy przed czasem. Dostałem pismo, że z tego powodu mam nadpłatę w wysokości 1300 złotych. Najpierw nie mogłem się doprosić dokumentów umożliwiających mi zdjęcie cesji z auta. Otrzymałem je dopiero po wysłaniu dwóch maili ze skanem dokumentów i po dwóch listach poleconych. Nie mogę jednak do dzisiaj otrzymać zwrotu tych 1300 złotych. Jedyne co słyszę, od konsultantów, że bank oddzwoni do mnie i takie tam inne bajki. Dowiedziałem się też, że kredyt jest już zamknięty i oni zawsze wysyłają pieniądze na konto w przypadku nadpłaty. BZDURA. Dostali potwierdzony dokument z mojego banku, że jestem właścicielem (takie było życzenie GetinBanku) i polecenie przesłania na te konto nadwyżki. NIC NIE DOSTAŁEM. Najpierw musiałem walczyć, aby łaskawie zdjąć cesję z auta, a nadwyżki nie mogę doczekać się do dzisiaj. Głupi GetinBank okradł mnie na 1300 złotych, a straci 100000 zysku z nowego kredytu na auto, które teraz kupię, ale poprzez inny bank. Życzę szybkiego bankructwa i bezrobocia dla pracowników tego złodziejskiego banku.

Opinia: baart 2013-05-02 | 01:57 0 | 0

Potwierdzam to co napisał nienienie i dodam że umiem czytać ale nie interesuję się tym co się dzieje na rynkach finansowych więc nie wiem kiedy stopa procentowa idzie w dół. A jak już się dowiedziałem to pisemnie trzeba było zgłosić do banku a na koniec odpowiedz z banku w skrócie taka że bym się i tak cieszył bo mam najtańszy kredyt na rynku a oni już takiego nawet tak oprocentowanego w ofercie nie mają, natomiast jak tylko stopa do góry to jeb rata też. Taki to Twój potrafię czytać bank który przestrzega zapisów w umowie. A i jeszcze jedno opłaty za wszystko. Wyżej wymienione zaświadczenie to koszt 50 zł i czeka się ponad miesiąc a samochodu nie można naprawić (Naprawiałem z AC samochód stał w warsztacie 37 dni zanim ubezpieczyciel dostał decyzję z banku czy może wypłacić pieniądze.). Nie wspomnę o opłatach nawetAza spóźnienie jedno dniowe. STANOWCZO ODRADZAM.

Opinia: Przestrzegam przez GetinB 2013-04-02 | 15:19 0 | 0

Zgadzam się z nigdy Getin oraz z nienienie Tak nigdy więcej z tym bandyckim bankiem nie chcę mieć do czynienia. Ludzie błagam przestrzegam Was oraz przestrzegajcie innych. Ja również padłem ich ofiarą. Procesuję się za nierzetelne podawanie danych do BIK. Tak manipulują żebyście w przypadku ucieczki z tego Banku nie mogli uzyskać pozytywnej decyzji kredytowej w innym Banku. Nie wiem jak KNF może dopuścić taki GB Bank i jego działania oraz procedury do tego by funkcjonował i tak traktował ludzi!!!! Gdzie tu moralność i etyka??!!! mam inne tłumaczenie skrótu GB (lecz nie będę tutaj cytować, A Wy się domyślcie!! Jeszcze raz przestrzegam!!! Omijajcie wielkim ogromnym łukiem!

Opinia: nigdy GETIN 2013-03-20 | 13:41 0 | 0

To jest oczywiste ze Getin i cala grupa NOBLE ma tylko jednorazowych klientow i z gory nastawiona jest nie na pomoc a na dymanie klienta. Kto mial choc raz do czynienia z nimi to juz nigdy tam nie wroci. pod szyldem banku dzialaja jak provident. Ludzie nie dajcie sie!!!! ja mialem tam kredyt hipoteczny! problem ten sam co w przypadku powyzej. raty rowne w zlotowkach. w ciagu niecalego roku rata wzrosla prawie o 350 zl. Przenioslem kreyt do innego banku i nie ma ma mowy zeby rata sie zmienila! by sie walilo, palilo rata bedzie rowna - ni wieksza ni mniejsza!

Do potrafie czytac - jestes pracowinikiem banku i sam tworzyles/las takie umowy i zapiski? nie twierdze ze nie masz do tego prawa. Inna kwestia jest twoja morlanosc przy z gory okreslonym zachowaniu (mowie o celowym dymaniu klienta) tworzac wlasnie takie zapiski w umowach!

Opinia: potrafię czytać 2013-03-19 | 10:43 0 | 0

W umowie jest napisane wyraźnie:

W sytuacji podjęcia decyzji przez organy Banku o zmianie oprocentowania oraz przy spełnieniu kryteriów określonych w ust, l:
a) w przypadku jego zmniejszenia dokonywana jest przez Bank na pisemny Wniosek Kredytobiorcy.

Wystarczy umieć czytać ze zrozumiem...

Opinia: nienienie 2013-03-17 | 00:02 0 | 0

trzymajcie się jak najdalej od tego banku. Kredyt i owszem dadzą bez specjalnych problemów ale dlaczego tak jest przekonacie się później. Każą płacić za wszystko, a w razie stłuczki to mają takie procedury że się miesiąc czeka aż łaskawie wydadzą (odpłatną) zgodę na wypłatę odszkodowania. No i jak stopy procentowe w górę to raty rosną niemal natychmiast , a jak w dół? ha ha no przecież nie obniżą nie? Ostatnio spadły znacznie i nic, cicho sza.. Prędzej zdechnę z głodu niż znowu wezmę u nich kredyt..