Wróć na stronę kategorii

Kredyt mieszkaniowy

Opinia: leopold 2017-07-27 | 07:20 0 | 0

Witam
Również potwierdzam POTWIERDZAM mały opis poniżej MOJEJ sytuacji - przez dwa lata wciąż miałem utrudniane wypłaty transz, bezsensownie wypisanych, bardzo ogólnie w harmonogramie. Przez 3 miesiące próbowano ze mnie zrobić idiotę że mam założyć u siebie w domu gaz i przyłącze gazowe co śmieśniejsze tylko zewnętrzne - za kwotę 38000zł - okazało się po 6 miesiącach że jakiś BARAN skopiował wcześniejszy plan od innego klienta i nie usunął - U MNIE TO MIAŁA BYĆ REKUPERACJA . To tylko jeden z przypadków moich przy kredycie hipotecznym z tym bankiem - CZESKI FILM NADAL TRWA

współczuje przejść

Opinia: ula 2017-07-24 | 14:41 0 | 0

Witam
Również potwierdzam POTWIERDZAM mały opis poniżej MOJEJ sytuacji - przez dwa lata wciąż miałem utrudniane wypłaty transz, bezsensownie wypisanych, bardzo ogólnie w harmonogramie. Przez 3 miesiące próbowano ze mnie zrobić idiotę że mam założyć u siebie w domu gaz i przyłącze gazowe co śmieśniejsze tylko zewnętrzne - za kwotę 38000zł - okazało się po 6 miesiącach że jakiś BARAN skopiował wcześniejszy plan od innego klienta i nie usunął - U MNIE TO MIAŁA BYĆ REKUPERACJA . To tylko jeden z przypadków moich przy kredycie hipotecznym z tym bankiem - CZESKI FILM NADAL TRWA

pech to pech.

Opinia: Iluviel 2014-08-19 | 20:41 1 | 3

Bardzo polecam bank przy skomplikowanych sytuacjach na granicy zdolności. Pozytywna opinia mimo wcześniejszych odmów innych banków. Możliwość finansowania czegokolwiek przy okazji, byle LTV był OK. Możliwość zmiany zapisów umowy tuż przed podpisaniem - byle kwoty się zgadzały. Skorzystałem z oferty pakietowej i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z bankiem (aktualnie klient od 3 lat) - mam aktywne konta/kredyty w innych, w milenium zawsze najłatwiej załatwić cokolwiek. BYLE się zgadzała kasa, papiery nie mają znaczenia.

Opinia: Adam 2014-05-31 | 21:53 4 | 0

Witam

Opinia: Niezadowolony 2012-11-13 | 09:12 4 | 0

W pełni potwierdzam powyższą opinię. Bank w niczym nie chce pomóc. Nawet w odroczeniu spłaty kapitału kredytu.

Opinia: klient Millennium 2012-08-29 | 20:51 3 | 2

Stanowczo odradzam, wszystko pięknie wygląda do momentu podpisania umowy, później zupełny brak elastyczności Banku, żadnej możliwości renegocjacji warunków umowy, wszystkie wnioski rozpatrywane przez Centralę negatywnie, brak renegocjacji prowizji od wcześniejszej spłaty kredytu.