Wróć na stronę kategorii

Lokata Bezkarna

Opinia: wydra 2015-09-15 | 11:02 5 | 16

Lokata bardzo dobra. Wszystko (konto oszczędnościowe + lokata) zakładać trzeba przez Internet, ale u mnie nie było z tym żadnych problemów (a robiłam to po raz pierwszy). Prawdziwe zero opłat, wykonywałam kilka przelewów w miesiącu i nic mi nie pobierali. Lokata bez problemów się zakończyła, wszystko się zgadza.

Opinia: Ruda150 2015-08-07 | 12:56 6 | 1

Oprocentowanie Lokaty Bezkarnej BGŻOptima wynosi 3,2%, co gwarantuje jej wysoką pozycję wśród innych lokatach. Trzeba mieć na uwadze fakt, że ma ona charakter krótkoterminowy (3 miesiące), a zerwanie umowy przed czasem jej zakończenia nie wiążę się z żadnym konsekwencjami ani karami. Oznacza to, że użytkownik otrzymuje całość wypracowanych odsetek. Poza tym założenie lokaty jest wygodne - nie trzeba wychodzić z domu i wystarczy mieć dostęp do Internetu. Lokata Bezkarna jest przeznaczona dla nowych klientów banku i może być dobrym startem dla osób, które chcą powiększyć swojej finanse.

Opinia: a to dobre 2015-05-28 | 16:27 1 | 2

Od roku jestem klientem BGŻOptima, uważam że jest to jeden z niewielu uczciwych, ciekawe jak będzie po fuzji BNPParibas......

Uhhhhaaaaaaaaa

Opinia: zadowolona 2015-04-22 | 21:48 2 | 1

Od roku jestem klientem BGŻOptima, uważam że jest to jeden z niewielu uczciwych, ciekawe jak będzie po fuzji BNPParibas......

Opinia: Edward 2015-04-20 | 15:38 2 | 1

BGŻ Optima oferuje ciekawe konto, bo w przeciwieństwie do innych oszczędnościowych są chyba darmowe przelewy bez ograniczeń, a nie tak jak wszędzie 1 darmowy w miesiącu. Do tego promocyjne oprocentowanie nie jest na chwilę, a dawane jest dla nowych środków i promocje są chyba odnawiane co chwilę.
Do tego lokata bezkarna to moim zdaniem całkiem dobry dodatek. Wydaje mi się to konto świetne np. do obsługi lokat zakładanych w różnych bankach ale bez rachunku ROR

Tak przelew kosztuje 10,00zł

Opinia: Edward 2015-04-20 | 15:35 2 | 1

Ale to już było 5 lat temu.Teraz tak samo dają jak wszyscy.Nie dajcie sie nabrać na ich fundusze inwestycyjne bo stracicie prawie wszystko

Opinia: Newman 2015-03-27 | 13:30 2 | 0

Mam wrażenie, że wszystkie komentarze są jednej osoby. Czyżby mało wytrawna reklama banku?

Też tak pomyślałem czytając jednogłośny chór: jedynym minusem jest to, że nie mogę tej lokaty otworzyć drugi raz...
Zobaczymy czy się sprawdzą, właśnie otworzyłem konto.

Opinia: Sylwia_ 2015-03-17 | 14:08 2 | 1

BGŻ Optima oferuje ciekawe konto, bo w przeciwieństwie do innych oszczędnościowych są chyba darmowe przelewy bez ograniczeń, a nie tak jak wszędzie 1 darmowy w miesiącu. Do tego promocyjne oprocentowanie nie jest na chwilę, a dawane jest dla nowych środków i promocje są chyba odnawiane co chwilę.
Do tego lokata bezkarna to moim zdaniem całkiem dobry dodatek. Wydaje mi się to konto świetne np. do obsługi lokat zakładanych w różnych bankach ale bez rachunku ROR

Opinia: zadowolony 2015-01-31 | 22:46 0 | 0

token digipass jest wbrew pozorom bardzo prosty w użytkowaniu i daje jeszcze lepsze zabezpieczenie niż sms, w dobie smartfonów z dostepem do internetu teoretycznie ktoś się może włamać, do digipassa nikt się zdalnie nie włamie. pozdrawiam wszystkie optymianki i optymian :-)

Opinia: zbig 2015-01-26 | 12:26 0 | 0

Próbowałem założyć lokatę internetową. W jednej z rubryk wymagane jest podanie daty ważności dowodu osobistego. Ja nie mam mam w dowodzie daty ważności lecz wpis : czas nieoznaczony. Wniosek nie akceptuje tego wpisu i nie pozwala na dalsze wypełnianie w/w wniosku. To jakaś paranoja . Mam konto oszczędnościowe w BGŻ optima.

Witam,wpisz waćpan jakąkolwiek datę np.20.07.2019 i już działa.

Opinia: cyrvus 2015-01-03 | 10:48 0 | 0

Próbowałem założyć lokatę internetową. W jednej z rubryk wymagane jest podanie daty ważności dowodu osobistego. Ja nie mam mam w dowodzie daty ważności lecz wpis : czas nieoznaczony. Wniosek nie akceptuje tego wpisu i nie pozwala na dalsze wypełnianie w/w wniosku. To jakaś paranoja . Mam konto oszczędnościowe w BGŻ optima.

Opinia: kamil 2015-01-02 | 13:04 2 | 0

a jak jest z likwidacją całkowita konta są jakieś opłaty

Opinia: klient wielu banków 2014-11-26 | 08:45 1 | 0

nowosci nie idryles wystrczy w bgz optima przelew miedzy kontami do innego banku i spwrotem do bgz optima i juz jestes od nowa nowym klinetem w sensie oprcentownai srodkow :) bo sa to nowe srodki i tak caly czas po skonczxnieu promocji!

Nie odróżniasz dla nowych klientów od dla nowych środków Te preferencyjne warunki są tylko dla nowych klientów.

Opinia: 123 2014-08-11 | 13:42 1 | 0

nowosci nie idryles wystrczy w bgz optima przelew miedzy kontami do innego banku i spwrotem do bgz optima i juz jestes od nowa nowym klinetem w sensie oprcentownai srodkow :) bo sa to nowe srodki i tak caly czas po skonczxnieu promocji!

Opinia: stary 2014-08-10 | 20:37 3 | 0

Generalna zasada wszystkich banków - olać starych klientów i ich pieniądze liczą się tylko nowe głowy. Bo od ilości nowo złowionych białe kołnierzyki dostają premię. Więc i ja zlewam banki migruję między nimi non stop, te same pieniądze przelewam co kilka miesięcy na różne konta otwieram zamykam etc. i to bez wychodzenia z domu przez internet.

Opinia: TT 2014-08-02 | 11:00 1 | 0

BGŻ Optima schodzi całkiem na psy! Totalnie nie dbają o interesy starych klientów.Próbują przyciągnąć nowych wyższym oprocentowaniem ale starych mają głęboko . Rozważam rezygnację z ich usług , a jestem z nimi od samego początku

Zgadzam się z Tobą,Starym klientom podnoszą poprzeczkę co do kwoty z wyższym oprocentowaniem a powinni dbać i o nas

Opinia: G 2014-07-26 | 19:12 2 | 0

Witam,
miałem załozona lokate bezkarną i właśnie sie skończyła. Wszystko w porządku, odsetki wyplacona, naprawdę polecam

Opinia: marta 2014-07-25 | 08:53 1 | 0

Mam wrażenie, że wszystkie komentarze są jednej osoby. Czyżby mało wytrawna reklama banku?

Opinia: Miś 2014-06-27 | 09:48 2 | 0

Nie ma hiper wodotrysków ale Bank godny polecenia. Wszystko profesjonalne. Szkoda, że z promocji nie można skorzystać 2-gi raz :(

Opinia: halszka1961 2014-06-10 | 14:09 2 | 0

Lokatę założyłam,odsetki otrzymałam,polecam,warto.
Szkoda,że to oferta tylko dla nowych klientów

Opinia: Marcin 2014-06-09 | 10:09 0 | 0

Ta lokata daje nawet 41 procent w skali roku bo ma kapitalizacje miesieczna. Szczegoly analzy: www.50zlzakonto.pl/lokata/konto-indywidualne-bgz-optima-80-zlotych-lokata-4/?total

Opinia: Patryk 2014-06-04 | 20:26 1 | 0

Naprawde godna polecenia. Zalożylem i nie zaluje !

Opinia: Grzegorz 2014-05-28 | 08:11 1 | 0

BGŻ Optima schodzi całkiem na psy! Totalnie nie dbają o interesy starych klientów.Próbują przyciągnąć nowych wyższym oprocentowaniem ale starych mają głęboko . Rozważam rezygnację z ich usług , a jestem z nimi od samego początku

Opinia: jedrek 2014-04-20 | 08:39 0 | 0

Z czystym sumieniem polecam tą lokatę. Nie ma żadnych haczyków. Wszytko jest tak jak napisane. Szkoda , ze nie mogę założyć drugi raz, zrobiłbym to pod innym nazwiskiem ale to dość ryzykowne posunięcie. Wesołych Świąt.

Opinia: Marian 2014-02-14 | 12:43 0 | 0

ja miałem lokaty - po ich zakończeniu opóźniają wypłatę - przetrzymali kasę przez kilka dni - nie polecam MMN

Opinia: Optima User 2013-06-06 | 19:16 0 | 0

A jak sobie dajesz radę z tym ichnim wynalazkiem do logowania i zatwierdzania transakcji? Ja tego nie ogarniałem i skorzystałem z opcji SMS
Logowanie i potwierdzanie transakcji, każda z tych operacji zajmuje mi ok. pół minuty.
Token jest chiński i faktycznie trochę udziwniony, nie rozumiem dlaczego algorytm użycia tokena przy logowaniu jest inny niż algorytm jego użycia przy potwierdzaniu operacji (po jaką cholerę dla potwierdzenia najpierw wprowadzać kod z ekranu do tokena, a później na odwrót (dlaczego nie użyć tylko wprowadzenia kodu z tokena - tak miało BGŻ)

Opinia: halina 2013-05-13 | 20:22 0 | 0

jakie są wymogi dotyczące klienta odnośnie konta ROR, przy lokacie,czy są pobierane jakieś opłaty?

Opinia: bielawiec 2013-05-13 | 20:20 0 | 0

brak numeru telefonu kontaktowego do banku

Opinia: Asia51 2013-04-21 | 20:50 0 | 0

Dzięki za odpowiedzi z dnia 06.03.13 ,upewniłam się, ze to bank pewny i zostanę w nim -mam nadzieje na dłużej.

Opinia: Ziootek 2013-03-06 | 12:11 0 | 0

Mam konto w BGZ Optima i zatwierdzam wszystko przez SMS,jak dotąd wszystko ok.Moje pytanie-czy zwrot gotówki po zakończonej lokacie przebiegał bez problemów?Dzięki za ew.odpowiedż.

Też mam i konto w BGŻOptima i lokaty u nich. Wszystko działa jak dobrze naoliwiony mechanizm - i zakładanie lokat i zwrot lokat z naliczonymi odsetkami na konto

Opinia: kinga 2013-03-06 | 11:22 0 | 0

Mam konto w BGZ Optima i zatwierdzam wszystko przez SMS,jak dotąd wszystko ok.Moje pytanie-czy zwrot gotówki po zakończonej lokacie przebiegał bez problemów?Dzięki za ew.odpowiedż.

Oczywiście, wszystkie moje lokaty wracały zgodnie z dyspozycją i bez żadnych problemów.

Opinia: asia51 2013-03-03 | 08:37 0 | 0

Opinia: Ziootek 2013-02-27 | 09:22 0 | 0

Co to za nowe utrudnienie życia przeciętnym ludziom? Unikajmy wszyscy jak zarazy tych digipasów, tokenów, czy jak je zwać. BGŻ się zapatrzył na Rumunię?

Nie taki digipass straszny, jak go malują. Używam go od dłuższego czasu i jest całkiem prosty w obsłudze. Zresztą teraz BGŻOptima daje wybór - digipass albo hasła SMS. Ja żałuję tylko jednego, że lokata bezkarna jest tylko dla nowych klientów

Opinia: Tomek 2013-02-26 | 19:33 0 | 0

Co to za nowe utrudnienie życia przeciętnym ludziom? Unikajmy wszyscy jak zarazy tych digipasów, tokenów, czy jak je zwać. BGŻ się zapatrzył na Rumunię?

Opinia: max 2013-01-29 | 08:15 0 | 0

Tylko do 04.02.2013.I wlasnie niespodziewanie ,z dnia na dzien obnizyli oprocentowanie lokat z 5 proc.na 4,4 .Wiec konto oszczednosciowe tez w lutym,na bank obnizą

własnie szkoda ciekawe czy obnizą ostatnio sie wstrzymali

Opinia: luka 2013-01-25 | 17:58 0 | 0

Tylko do 04.02.2013.I wlasnie niespodziewanie ,z dnia na dzien obnizyli oprocentowanie lokat z 5 proc.na 4,4 .Wiec konto oszczednosciowe tez w lutym,na bank obnizą

Opinia: włodek 2013-01-23 | 16:16 0 | 0

Jeśli musisz, możesz zerwać ją kiedy chcesz, bez utraty odsetek. podoba mi się :)

Opinia: kamil 2013-01-23 | 16:13 0 | 0

Ciekawa jest ta bezkarna oferta. Kusi zwłaszcza ta możliwość przedterminowego zerwania lokaty. Pytanie do już korzystających z oferty BGŻOptima - konto oszczędnościowe też jest koniecznie?

Tak. Konto jest w BGŻOptima podstawowym produktem

Opinia: tom 2013-01-23 | 16:09 0 | 0

Pomysłowe rozwiązanie. Brawo. Tak trzymać!

pomysłowe ? czyli jakie ? :)

Opinia: Rudi 2013-01-23 | 16:08 0 | 0

U mnie lokata się sprawdziła, dlatego mogę polecić ;)

Opinia: Kola 2013-01-23 | 13:11 0 | 0

Pomysłowe rozwiązanie. Brawo. Tak trzymać!

Opinia: Eulalia 2013-01-23 | 12:13 0 | 0

Ciekawa jest ta bezkarna oferta. Kusi zwłaszcza ta możliwość przedterminowego zerwania lokaty. Pytanie do już korzystających z oferty BGŻOptima - konto oszczędnościowe też jest koniecznie?

Tak. Konto oszczędnościowe jest podstawowym produktem. A Lokata Bezkarna jest warta założenia. Sama mam.

Opinia: Mr_Snowman 2013-01-23 | 11:29 0 | 0

Opinia: Józek 2013-01-23 | 10:43 0 | 0

Mam u nich konto oszczędnościowe i kilka lokat. Szkoda tylko, że Lokata Bezkarna jest tylko dla nowych klientów. Ale i tak konto oszczędnościowe BGŻOptima rządzi!
A jak sobie dajesz radę z tym ichnim wynalazkiem do logowania i zatwierdzania transakcji? Ja tego nie ogarniałem i skorzystałem z opcji SMS

Nie jest tak źle. Można się przyzwyczaić. Ja w każdym razie problemów nie mam

Opinia: Trender 2013-01-23 | 10:31 0 | 0

Mam u nich konto oszczędnościowe i kilka lokat. Szkoda tylko, że Lokata Bezkarna jest tylko dla nowych klientów. Ale i tak konto oszczędnościowe BGŻOptima rządzi!

Opinia: Józek 2013-01-23 | 10:07 0 | 0