Wróć na stronę kategorii

Kredyt hipoteczny (oferta standardowa)

Opinia: Dudu 2013-04-21 | 18:40 1 | 2

ODRADZAM WSZYSTKIM. Prosze tylko nie DB. mam tam kredyt i co miesiac jestem bardzo jak moge tak latwo dac sie wyrolowac. Jezelli sie dezyduje sie na DB prosze nie przez zadny doradca finansowy. Czytaj dokladny umowy, wszystkie malymi drukami. jezeli cos nie jest pisane i jest obiecane, poprosic aby bylo wpisane do umowy. uwazaj na warunki wyliczenia raty kredytowa (to jest dobiero magia, na pewno nie w myszli o twoim dobro).I oczywiscie jestesz zdarcy na ciebie. Kredyt w BD to twoi finansowy zbrodnia. Bedziesz plac i placz. ODRADZAM. One world is enough for the wise.
Nie musze powtorzyc co juz pisali pierwsza i druga osoba.

Opinia: krowa dojna 2013-04-09 | 13:51 2 | 0

Masakra!!!! Mam tam kredyt hipoteczny. Trudno cokolwiek tam załatwić. Nie można się dodzwonić. Na infolinii informują że nie można dzwonić do oddziałów bo mają numery wewnętrzne. Procedury takie że nikt nic nie wie.Zdecydowanie nie polecam. Załatwiam właśnie przeniesienie kredytu do innego banku. Wydreptałem do oddziału już ścieżkę i tak nic nie załatwiłem, kierownik oddziału nic nie wie. Rzeczoznawca majątkowy się z nich śmieje bo pewnie każą ściany kłuć żeby sprawdzić ile jest tynku i czy nie chcę ich oszukać.... Klient jest traktowany jak śmieć. Wniosłem o zmianę wysokości ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Na infolinii mówili że wystarczy 2 tygodnie przed terminem nowej wpłaty dostarczyć nowy operat szacunkowy. Dostarczyłem 4ry tygodnie wcześniej żeby mieć pewność. Mija już 1,5 miesiąca i nic. Każą tylko jakieś nowe dokumenty dostarczać od rzeczoznawcy którego sami wskazali. Banda ignorantów. Zdecydowanie nie polecam tego banku - chyba że ktoś lubi jak go wszyscy zlewają...

Opinia: idoradcax 2013-03-22 | 11:04 0 | 0

ODRADZAM KREDYT W db CIĄGŁE PROBLEMY ANALITYCY ROBIĄ SOBIE ŻARTY A TY PŁAĆ ZA ANEKSY DO PRZEDŁUŻENIA UMÓW TRAGICZNY BANK NIGDY WIĘCEJ, JA JUŻ MAM NAUCZKĘ DO KOŃCA ŻYCIA PRZESTRZEGAM INNYCH PRZECIĄGAJĄ TERMINY W DANIU TRANSZY, WCIĄŻ MAŁO ZROBIONE DLA NICH, ANEKSY ZA KTÓRE MUSISZ PŁACIĆ BO ANALITYCY MAJĄ NA WSZYSTKO CZAS A TEGO CI NIE DADZĄ ZA DUŻO, SZKODA SŁÓW NIE BRAĆ KREDYTÓW U NICH, ODRADZAM SPRAWDŹ INNE OPINIE I SIE ZASTANÓW

nie rozumiem twojego żalu, bank jak bank, przecież mogłeś wziąć kredyt w każdym innym banku, a mimo to wybór padł na db, dlaczego? Może dlatego ze dostałeś dobre warunki kredytowe? Jeżeli się mylę to mnie popraw!? Znam osoby twojego pokroju jakiego banku byś nie wybrał to i tak było by źle, nieważne co by się tobie przytrafiło to i tak będziesz nie zadowolony. dlatego zastanów się następnym razem jak będziesz chciał coś napisać. Jako doradca finansowy mam 18 banków w ofercie i z czystym sumieniem moge polecić ten bank każdemu. Jezeli zalezy wam na niskim koszcie kredytu to warto zainteresować sie tym bankiem. Pozdrawiam

Opinia: niestety związany 2013-02-24 | 00:56 1 | 1

ODRADZAM KREDYT W db CIĄGŁE PROBLEMY
ANALITYCY ROBIĄ SOBIE ŻARTY A TY PŁAĆ ZA ANEKSY DO PRZEDŁUŻENIA UMÓW
TRAGICZNY BANK
NIGDY WIĘCEJ, JA JUŻ MAM NAUCZKĘ DO KOŃCA ŻYCIA
PRZESTRZEGAM INNYCH
PRZECIĄGAJĄ TERMINY W DANIU TRANSZY, WCIĄŻ MAŁO ZROBIONE DLA NICH, ANEKSY ZA KTÓRE MUSISZ PŁACIĆ BO ANALITYCY MAJĄ NA WSZYSTKO CZAS A TEGO CI NIE DADZĄ ZA DUŻO,
SZKODA SŁÓW
NIE BRAĆ KREDYTÓW U NICH, ODRADZAM
SPRAWDŹ INNE OPINIE I SIE ZASTANÓW

Opinia: AnnaZ 2012-07-27 | 12:55 1 | 0

czy można też otrzymać ten kredyt w anglii? szukam jakiś informacji...

Opinia: gabi 2009-07-15 | 18:32 0 | 0

kredyt załatwiłam bardzo szybko i ma niskie oprocentowanie i raty polecam

Opinia: Greg 2012-03-26 | 21:20 0 | 0

By otrzymać taki kredyt trzeba mieć dochód 12 tys netto. :(

Opinia: justa 2011-02-07 | 16:44 0 | 0

Kredyt w Euro otrzymałam w 3 tygodnie (łącznie z wypłatą) jestem bardzo zadowolona z obsługi no i przede wszystkim z niskiej raty:)

Opinia: Marlon 2009-07-03 | 15:34 0 | 0

W koncu uruchomili mi kredyt w euro, trwało to ponad miesiąc ale w końcu cieszę się, bo to bardzo dobra oferta na ta chwile.

Opinia: Roman 2009-03-27 | 16:08 0 | 0

Oferta w chf tylko dla osób powyżej 10 tys pln! A do tego masę warunków do spełnienia. Dlatego lepiej składacod razu wniosek w euro lub pln

Opinia: Rafi 2008-12-03 | 09:33 0 | 0

próg dochodów netto koszmarnie duży jak na mnie. Wg mnie ten próg powinien być uzależniony od kwoty kredytu.

Opinia: Rafi 2008-12-03 | 09:32 0 | 0

no i nie ma prowizji za uruchomienie kredytu.

Opinia: Mala 2008-12-03 | 09:30 0 | 0

Dobre oprocentowanie, ale strasznie wysokie opłaty dodatkowe (jak np. opłata za wcześniejszą spłatę)

Opinia: Markus 2008-11-28 | 16:09 0 | 0

o dobre ten kredyt jest na 35 lat, ciekawe czy dostanę jeszcze