Wróć na stronę kategorii

Mini Ratka (konsolidacja)

Opinia: popytaj 2016-02-02 | 10:38 0 | 0

Witam. Przedstawię Wam moja sytuację
mam konto w PKO bp za zero złoty(ogólnie opłaca sie niż porzednia opcja którą miałem w tym banku)
wziałem w miedzy czasie dodatkowy kredyt na sumę 2900
w alior(t-mobile) mam 3000
oraz w tym samym alior karte kredytową 4500
oprócz tego mam dwie karty w raiffeisen ,jedna i druga z limitem do 9000(łacznie 18000)
i problem pojawił sie taki ze rat uzbierało sie tyle ze mam problem ze spłatą,Raiffeisen zaproponowali mi konsolidacje(wypełniłem dokumenty,podpisałem) po dwóch dniach odmowa
wydawało mi sie ze moge spróbowac w innych bankach,tez odmowa wszedzie(gdzie dzwoniłem lub byłem osobiście)
pomyslałem sobie ze nie da sie inaczej spłacić tych kredytów i umówiłem sie z OF,ale nagle coś mnie tknęło żeby zadzwonić o konsolidacje do mojego banku gdzie mam konto,no i bez nadziei że da sie cos z tym zrobic umówiłem sie dziś na wizyte,a Pani mówi ze jest szansa(mimo tego że prawdopodobnie jestem w BIK,tak mysle bo nie sprawdzałem)
problem polega na tym ze pojawiło sie u mnie saldo na minusie(jakies 13 zł) musze to uregulowac dzis(co tez zaraz zrobie) i jest szansa ze PKO bp bedzie miało ciekawsza oferte,czyli moge wyjsc na plus z tymi kredytami,ogólnie na dzień dzisiejszy mam szanse na spłate kredytow,a raty bede miał w wysokości 550 zł co miesiac,a nie jak do tej pory 900 zl
wróciła mi wiara w banki,ale nie wiem czy nie zapesze czasem. pozdrawiam i zachecam innych do rozmów z bankami

Nie pytałeś w BIK?? To Banki pytają o Ciebie w BIKu i to za każdym razem kiedy idziesz po kredyt. idź do 5 banków w miesiącu to masz tak zepsuty scooring że nigdzie Ci nie dadzą nawet karty do kąta (żarcik)

Opinia: dłużnik 2014-09-05 | 15:54 0 | 0

a więc co do mojego wcześniejszego wpisu:
otóż udało sie skonsolidować kredyty pomimo że inne banki robiły problemy ...morał taki : należy rozmawiac z bankiem żeby rozwiązać problem,wiec nie narzekajcie tylko zacznijcie rozmawiać
pozdrawiam

Opinia: dłuznik 2014-09-04 | 14:40 0 | 0

Witam. Przedstawię Wam moja sytuację
mam konto w PKO bp za zero złoty(ogólnie opłaca sie niż porzednia opcja którą miałem w tym banku)
wziałem w miedzy czasie dodatkowy kredyt na sumę 2900
w alior(t-mobile) mam 3000
oraz w tym samym alior karte kredytową 4500
oprócz tego mam dwie karty w raiffeisen ,jedna i druga z limitem do 9000(łacznie 18000)
i problem pojawił sie taki ze rat uzbierało sie tyle ze mam problem ze spłatą,Raiffeisen zaproponowali mi konsolidacje(wypełniłem dokumenty,podpisałem) po dwóch dniach odmowa
wydawało mi sie ze moge spróbowac w innych bankach,tez odmowa wszedzie(gdzie dzwoniłem lub byłem osobiście)
pomyslałem sobie ze nie da sie inaczej spłacić tych kredytów i umówiłem sie z OF,ale nagle coś mnie tknęło żeby zadzwonić o konsolidacje do mojego banku gdzie mam konto,no i bez nadziei że da sie cos z tym zrobic umówiłem sie dziś na wizyte,a Pani mówi ze jest szansa(mimo tego że prawdopodobnie jestem w BIK,tak mysle bo nie sprawdzałem)
problem polega na tym ze pojawiło sie u mnie saldo na minusie(jakies 13 zł) musze to uregulowac dzis(co tez zaraz zrobie) i jest szansa ze PKO bp bedzie miało ciekawsza oferte,czyli moge wyjsc na plus z tymi kredytami,ogólnie na dzień dzisiejszy mam szanse na spłate kredytow,a raty bede miał w wysokości 550 zł co miesiac,a nie jak do tej pory 900 zl
wróciła mi wiara w banki,ale nie wiem czy nie zapesze czasem. pozdrawiam i zachecam innych do rozmów z bankami

Opinia: pok 2014-08-16 | 17:59 0 | 1

Jestem klientką tego banku przeszło 50 lat.Zaczęło się od książeczek oszczędnościowych, poprzez lokaty i w momencie utworzenia kont osobistych od samego początku po dzień dzisiejszy. mam kredyt odnawialny ale na nic więcej nie mogę liczyć. kredyt gotówkowy też musiałam wziąć w innym banku, chciałam go przenieść do pko, ale się nie udało.Przywileje tylko dla nowych klientów. Przykład:dla osób kończących 60 lat bezpłatne konto, ale dla mnie nie bo jestem ,,stary klient.

Opinia: ewa 2014-07-24 | 00:59 0 | 1

Jestem klientka banku PKO BP od kilkunastu lat. Wplywa tam moja pensja. Mam tam kredyt odnawialny a nigdy nie odmawiali mi dodatkowego kredytu. Oczywiscie zawsze to sprawdzaja kilka dni, ale nie robia przy tym duzego problemu. Jedynie za wszystko pobierane sa oplaty. Mysle o zmianie banku.

Opinia: Pracująca 2014-05-20 | 15:19 0 | 0

Też nie polecam tego Banku, pracownicy tylko siedzą i są ogromnie zmęczone jak się chcesz o coś zapytać.

Opinia: natusia 2014-01-03 | 19:38 0 | 0

kiedys korcilo mnie aby przeniesc sie do pko bp bo nieco w tych reklamach kusili, ale ciesze sie ze to bylo chwilowe. od poczatku mam konto w banku BGZ i jestem zadowolona, w zasadzie nigdy mi nie odmowili ani kredytu, ani debetu czy karty kredytowej a duzo nie zarabiam ok 1700 zl netto, ostatnio dostalam kredyt na prawie 20 tys zl, polecam szczerze ten bank

Opinia: Ana 2013-10-29 | 18:29 0 | 0

Ja od paru dobrych lat nie mam konta w tym banku. Byłam stałą klientką, saldo zawsze na plus, potrzebowałam kredytu w wysokości 1200 zł, bo stwierdziłam, że wolę sobie zakup rozłożyć na raty. Pani ledwo na mnie spojrzała. Odmówili praktycznie z miejsca, wcześniej żądając nie wiadomo jakich papierków. A reklam wszędzie pełno było o kredytach. Na szczęście nic mi nie przeszkadzało w likwidacji konta. ;)

Opinia: znamich 2013-06-20 | 21:43 0 | 0

[cytat] Mam kredyt u nich tylko 4tys.i kartę kredytową na 700 zł .Jestem klientką banku a oni nie chcą mi skonsolidować.Co to za bank jak tylko spłacę rezygnuję z ich usług,mają największe ubezpieczenie i drogo mnie kosztuje prowadzenie konta.Nadmienię jeszcze,że inne banki nie pobierają za nic opłat a pko bp za wszystko.Nie polecam,ale wybór należy do państwa.[/cytat]
A to nie wiedziałaś, że ten bank to kołchoz?

Opinia: ela 2012-10-25 | 23:19 0 | 0

to prawda ,odmawiają bez podania przyczyn , co za analityków mają ? czy dla pko nie zależy na klienci.

Opinia: M 2012-10-21 | 19:59 0 | 0

Chciałem skonsolidować kredyty. Wszystko było ok , doniosłem dokumenty , miła pani zaręczała że nie będzie problemów a tu nagle okazało się że nie mogą mi skonsolidować kredytów bo jest ich za dużo. ŻENADA

Opinia: remek 2012-10-19 | 16:27 0 | 0

Pracownicy niekompetentni.Domagają się dokumentów niedostępnych pożyczkobiorcy,trzeba dzwonić i dopytywać się jak sprawy się przedstawiają.Ciągła odpowiedż: analityk ma dużo pracy i potrzebuje nowych dokumentów. A po miesiącu odmowa.Szkoda czasu na taki bank.

Opinia: majha 2012-07-31 | 22:17 0 | 0

Ja też odradzam.Żałuję że mam tam kredyt i przymierzam się do zmiany banku!!!Nie będę już więcej płacić na Majewskiego!!!

Opinia: Ania 2012-07-24 | 19:47 0 | 0

Mam kredyt u nich tylko 4tys.i kartę kredytową na 700 zł .Jestem klientką banku a oni nie chcą mi skonsolidować.Co to za bank jak tylko spłacę rezygnuję z ich usług,mają największe ubezpieczenie i drogo mnie kosztuje prowadzenie konta.Nadmienię jeszcze,że inne banki nie pobierają za nic opłat a pko bp za wszystko.Nie polecam,ale wybór należy do państwa.

Opinia: Iwa 2012-07-24 | 19:36 0 | 0

Nie jest łatwo dokonać konsolidzcji.Nie polecam tego banku!