Wszystkie kalkulatory

Kalkulator konsolidacyjny - kredyt gotówkowy

Kredyt 1:

PLN

PLN
mies.
%

Kredyt 3:

Parametry kalkulatora konsolidacyjnego:

%
1% 30%
mies.
1 mies. 120 mies.
Twoje obecne kredyty
Miesięcznie płacisz Do spłaty pozostało Ci
450,00 PLN 25 000,00 PLN

Miesięcznie płacisz

450,00 PLN

Do spłaty pozostało Ci

25 000,00 PLN


Wyniki - konsolidacja kredytów
Kwota kredytu skonsolidowanego Oprocentowanie kredytu skonsolidowanego Ilość miesięcy do końca spłaty kredytu konsolidacyjnego Wysokość raty po konsolidacji Twoja miesięczna rata zmniejszy / zwiększy się o
25 000,00 PLN 5,30% 120 268,84 181,16 PLN

Kwota kredytu skonsolidowanego

25 000,00 PLN

Oprocentowanie kredytu skonsolidowanego

5,30%

Ilość miesięcy do końca spłaty kredytu konsolidacyjnego

120

Wysokość raty po konsolidacji

268,84

Twoja miesięczna rata zmniejszy / zwiększy się o

181,16 PLN

KALKULATOR KONSOLIDACYJNY kredytów gotówkowych 


Użyj kalkulatora kredytu konsolidacyjnego, by obliczyć ratę kredytu konsolidacyjnego oraz miesięczne oszczędności, wynikające z konsolidacji zadłużenia kredytem gotówkowym. Kalkulator pokaże podsumowanie Twoich obecnych kredytów – miesięczną spłatę i sumę, która pozostała do spłacenia, a także kwotę, okres kredytowania i oprocentowanie kredytu skonsolidowanego, wysokość raty po konsolidacji oraz oszczędności, wynikające z konsolidacji.

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest na spłatę naszych pozostałych zadłużeń, które zostaną połączone w jedną, comiesięczną ratę. Dzięki temu unikniemy ryzyka spóźnienia lub pominięcia spłaty, którejkolwiek z naszych rat kredytowych. Podstawowe zalety kredytu konsolidacyjnego to oszczędność czasu i mniejsza liczba transakcji do wykonania. Płacimy jedną ratę zamiast kilku, a to powoduje że poniesiemy niższe koszty prowizji za transfery bankowe. Wybierając kredyt konsolidacyjny powinniśmy sprawdzić, czy łączny koszt takiego kredytu, będzie niższy niż suma kosztów dotychczasowych zobowiązań kredytowych.

Chcąc skorzystać z kalkulatora konsolidacyjnego,  należy uzupełnić wymagane pola, opisujące wszystkie zaciągnięte przez nas kredyty, które chcemy skonsolidować. Po uzupełnieniu przez Ciebie pól:  rodzaj kredytu, kwota do spłaty oraz miesięczna rata lub czas do końca spłaty i oprocentowanie dla każdego z kredytów gotówkowych, kalkulator dokona obliczeń i przedstawi wyniki.

 

Za pomocą kalkulatora konsolidacyjnego kredytów gotówkowych wyliczysz:
 

 Kwotę kredytu skonsolidowanego

 

 Oprocentowanie kredytu skonsolidowanego

 

 Pozostały okres spłaty kredytu konsolidacyjnego

 

 Wysokość raty po konsolidacji

 

 Miesięczna oszczędność, wynikająca z konsolidacji

 


 

Artykuły o kredycie gotówkowym konsolidacyjnym

Ranking kredytów konsolidacyjnych

Nie radzisz sobie ze spłatą kilku zobowiązań jednocześnie? Mam dla ciebie świetne rozwiązanie, a mianowicie kredyt konsolidacyjny. Taki produkt pozwoli przekształcić wszystkie twoje raty w jedną, niższą poprzez wydłużenie okresu spłaty. W którym banku otrzymasz go na najlepszych warunkach? Sprawdziłam!

Wielka obniżka rat w Banku Millennium

Rozpoczęła się promocja, w ramach której klienci, którzy chcą spłacić swoje zobowiązania kredytowe z innych banków Pożyczką Konsolidacyjną Banku Millennium, otrzymają specjalne oprocentowanie w wysokości 5,99% oraz nie zapłacą prowizji za przyznanie pożyczki. Nowi klienci banku, którzy nie mają zobowiązań kredytowych, mogą skorzystać z „Promocji na powitanie”, w ramach której prowizja za przyznanie Pożyczki Gotówkowej z Gwarancją Najniższego Oprocentowania wynosi 0 zł.