Wszystkie kalkulatory

Kalkulator konsolidacyjny - kredyt hipoteczny

Kredyt 1:

PLN

PLN

mies.
%

Kredyt 3:

Parametry kalkulatora konsolidacyjnego:

%
1% 30%
mies.
1 mies. 120 mies.
Twoje obecne kredyty
Miesięcznie płacisz Do spłaty pozostało Ci
450,00 PLN 25 000,00 PLN

Miesięcznie płacisz

450,00 PLN

Do spłaty pozostało Ci

25 000,00 PLN


Wyniki - konsolidacja kredytów
Kwota kredytu skonsolidowanego Oprocentowanie kredytu skonsolidowanego Ilość miesięcy do końca spłaty kredytu konsolidacyjnego Wysokość raty po konsolidacji Twoja miesięczna rata zmniejszy / zwiększy się o
25 000,00 PLN 5,30% 120 268,84 181,16 PLN

Kwota kredytu skonsolidowanego

25 000,00 PLN

Oprocentowanie kredytu skonsolidowanego

5,30%

Ilość miesięcy do końca spłaty kredytu konsolidacyjnego

120

Wysokość raty po konsolidacji

268,84

Twoja miesięczna rata zmniejszy / zwiększy się o

181,16 PLN

O KALKULATORZE Konsolidacyjnym KREDYTÓW Hipotecznych


Użyj kalkulatora kredytu konsolidacyjnego i oblicz ratę kredytu konsolidacyjnego oraz miesięczne oszczędności, wynikające z konsolidacji zadłużenia kredytem hipotecznym. Kalkulator pokaże podsumowanie Twoich obecnych kredytów – miesięczną spłatę i sumę, która pozostała do spłacenia, a także kwotę, okres kredytowania, oprocentowanie kredytu skonsolidowanegowysokość raty po konsolidacji oraz oszczędności, wynikające z konsolidacji.

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest na spłatę naszych pozostałych zadłużeń, które zostaną połączone w jedną, comiesięczną ratę. Dzięki temu unikniemy ryzyka spóźnienia lub pominięcia spłaty, którejkolwiek z naszych rat kredytowych. Podstawowe zalety kredytu konsolidacyjnego to oszczędność czasu i mniejsza liczba transakcji do wykonania. Płacimy jedną ratę zamiast kilku, a to powoduje, że poniesiemy niższe koszty prowizji za transfery bankowe. Wybierając kredyt konsolidacyjny powinniśmy sprawdzić, czy łączny koszt takiego kredytu, będzie niższy niż suma kosztów dotychczasowych zobowiązań kredytowych.

Chcąc skorzystać z kalkulatora konsolidacyjnego, należy uzupełnić wymagane pola, opisujące wszystkie zaciągnięte przez nas kredyty, które chcemy skonsolidować. Po uzupełnieniu przez Ciebie pól:  rodzaj kredytu, kwota do spłaty oraz miesięczna rata lub czas do końca spłaty oprocentowanie dla każdego z kredytów hipotecznych, kalkulator dokona obliczeń i przedstawi wyniki.


Za pomocą kalkulatora konsolidacyjnego kredytów hipotecznych wyliczysz:
 

 Kwotę kredytu skonsolidowanego

 

 Oprocentowanie kredytu skonsolidowanego

 

 Pozostały okres spłaty kredytu konsolidacyjnego

 

 Wysokość raty po konsolidacji

 

 Miesięczną oszczędność, wynikająca z konsolidacji

 

Artykuły o kredycie hipotecznym konsolidacyjnym

Czy wiek może być przeszkodą w zaciągnięciu kredytu?

„Jest pan za stary na kredyt” albo „Jest pan za młody na pożyczkę” - w bankach nie usłyszymy raczej tak stanowczych odpowiedzi, ale faktem jest, że przy udzielaniu kredytów hipotecznych i pożyczek gotówkowych instytucje finansowe biorą pod uwagę wiek klienta. Czy może on być przeszkodą w zdobyciu pieniędzy?

Refinansowanie czy konsolidacja - co wybrać?

Kredyty refinansowy i konsolidacyjny to produkty bankowe, opierające się na zbieżnych założeniach. Często więc oba te terminy bywają stosowane zamiennie - niesłusznie! Są to bowiem dwa funkcjonujące niezależnie rozwiązania. Czym się różnią, a także co w tej materii proponują banki?