Kalkulatory Finansowe

Kalkulatory kredytowe,  które obliczą ratę, odsetki, oprocentowanie, RRSO

Polecany kalkulator kredytowy

PLN
10 000 PLN 1 000 000 PLN
lat
1 rok 50 lat

Jak korzystać z kalkulatorów

Wypełnij pola kalkulatora kredytowego, żeby otrzymać wyliczenie raty równej i raty malejącej, a także całkowitego kosztu kredytu. Jeżeli nie jesteś pewien, co wpisać lub jeżeli któreś z pojeć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w Poradach.

Kalkulatory oszczędnościowe

Kalkulatory lokat, które obliczą odsetki, podatek, zysk z lokaty.

Polecany kalkulator lokaty

PLN
10 000 PLN 1 000 000 PLN
%
1% 100%

Jak korzystać z kalkulatorów

Wypełnij pola kalkulatora lokaty (kwota lokaty, oprocentowanie, okres lokaty, kapitalizacja), żeby otrzymać wyliczenie odsetek, podatku i zysku z lokaty. Jeżeli nie jesteś pewien, co wpisać lub jeżeli któreś z pojeć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w Poradach.

Kalkulator lokat - oblicz zyski z lokaty


Skorzystaj z kalkulatora "Odsetki z lokat", by wyliczyć odsetki, podatek od zysków kapitałowych oraz rzeczywisty zysk z lokaty (po odjęciu podatku). Za pomocą kalkulatora lokat możesz sprawdzić, ile zarobisz na lokatach z kapitalizacją: dzienną, miesięczną, roczną i na koniec okresu. Jeżeli nie jesteś pewien, co wpisać lub jeżeli któreś z pojęć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w Poradach.


Za pomocą kalkulatora "Odsetki z lokat", obliczysz:

Podatek
Wysokość odsetek z lokaty przed i po podatku
Zysk z lokat

Porównanie zysków z dwóch lokat


Użyj kalkulatora „Porównanie zysków z lokaty” jeśli nie jesteś pewien, na którą lokatę  się zdecydować. Kalkulator uwzględniając okres lokaty i sposób kapitalizacji odsetek, obliczy, na której z dwóch lokat zarobisz najwięcej. W sytuacji, gdy nie jesteś pewien, co wpisać lub któreś z pojęć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w Poradach.

 

Za pomocą kalkulatora „Porównanie zysków z lokaty” porównasz:

Wysokość odsetek z lokaty przed i po podatku
Całkowity zysk z lokaty
Wysokość podatku od zysków kapitałowych

Porównanie lokat o różnej kapitalizacji


Porównaj dwie lokaty i sprawdź, na której zarobisz najwięcej! Skorzystaj z kalkulatora „Porównanie lokat o różnej kapitalizacji”, by wyliczyć wysokość odsetek, podatku i zysków dla dwóch lokat z różnym okresem kapitalizacji: dziennym, miesięcznym, rocznym lub na koniec okresu. Jeżeli nie jesteś pewien, co wpisać lub jeżeli któreś z pojęć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym Poradach.


Za pomocą kalkulatora „Porównanie lokat o różnej kapitalizacji” porównasz:

Wysokość odsetek z lokaty przed i po podatku
Kapitalizację na zakończenie lokaty
Wysokość podatku od zysków kapitałowych