Kalkulator kredytu konsolidacyjnego

Oblicz wynik łatwo i szybko

msc
%
%
msc
%
%
msc
%
%
msc
%
%

Kalkulator konsolidacyjny kredytów hipotecznych

Użyj kalkulatora kredytu konsolidacyjnego i oblicz ratę oraz miesięczne oszczędności, wynikające z konsolidacji zadłużenia kredytem hipotecznym. Kalkulator pokaże podsumowanie Twoich obecnych kredytów – miesięczną spłatę i sumę, która pozostała do spłacenia, a także kwotę, okres kredytowania, oprocentowanie kredytu skonsolidowanego, wysokość raty po konsolidacji oraz oszczędności, wynikające z konsolidacji.

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest na spłatę zadłużeń, które zostaną połączone w jedną, comiesięczną ratę. Dzięki temu unikniesz ryzyka opóźnienia lub pominięcia spłaty którejkolwiek z rat kredytowych. Podstawowe zalety kredytu konsolidacyjnego to oszczędność czasu i mniejsza liczba transakcji do wykonania. Płacisz jedną ratę zamiast kilku, a to powoduje, że poniesiesz niższe koszty prowizji za transfery bankowe. Wybierając kredyt konsolidacyjny powinieneś sprawdzić, czy łączny koszt takiego kredytu będzie niższy, niż suma kosztów dotychczasowych zobowiązań kredytowych.

Kalkulator konsolidacyjny kredytów gotówkowych

Użyj kalkulatora kredytu konsolidacyjnego i  oblicz ratę kredytu konsolidacyjnego oraz miesięczne oszczędności, wynikające z konsolidacji zadłużenia kredytem gotówkowym. Kalkulator pokaże podsumowanie Twoich obecnych kredytów – miesięczną spłatę i sumę, która pozostała do spłacenia, a także kwotę, okres kredytowania i oprocentowanie kredytu skonsolidowanego, wysokość raty po konsolidacji oraz oszczędności, wynikające z konsolidacji.

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest na spłatę kilku zadłużeń, które zostaną połączone w jedną, miesięczną ratę. Dzięki temu unikniesz ryzyka opóźnienia lub pominięcia spłaty którejkolwiek z rat kredytowych. Podstawowe zalety kredytu konsolidacyjnego to oszczędność czasu i mniejsza liczba transakcji do wykonania. Płacisz jedną ratę zamiast kilku, a to powoduje że poniesiesz niższe koszty prowizji za transfery bankowe. Wybierając kredyt konsolidacyjny sprawdź, czy łączny koszt takiego kredytu będzie niższy, niż suma kosztów dotychczasowych zobowiązań kredytowych.