x

Kalkulator kredytu samochodowego

Oblicz wynik łatwo i szybko

msc
%
%
msc
%
%
msc
%
%
msc
%
%

Kalkulator RRSO kredytu samochodowego

Oblicz Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania kredytu gotówkowego dla podanych przez Ciebie parametrów. RRSO uwzględnia nie tylko odsetki, ale też prowizje i inne opłaty związane z kredytem. Pozwala na łatwiejsze porównanie kredytów gotówkowych, hipotecznych, czy samochodowych. Znając wysokość RRSO będziesz dokładnie wiedział, ile ostatecznie będzie kosztował Twój kredyt.

Kalkulator rat kredytu samochodowego

Kalkulator rat kredytu samochodowego pozwoli Ci obliczyć wysokość rat kredytu dla  rat równych jak i malejących. Pokaże wysokość prowizji, całkowitego kosztu kredytu oraz całkowitej kwoty do spłaty. Przy pomocy naszego kalkulatora rat sprawdzisz także, ile wyniesie Twoja pierwsza i ostatnia rata kredytowa.

W przypadku rat równych spłacana co miesiąc rata jest taka sama – z biegiem czasu zwiększa się udział kapitału, a obniża się część odsetkowa. Z kolei w ratach malejących, w każdym miesiącu spłacamy tyle samo kapitału, a do tego zmniejszające się z upływem czasu odsetki. Oznacza to, że comiesięczna wpłata do banku będzie największa w pierwszych miesiącach kredytowania, ale wraz z upływem czasu będzie systematycznie się zmniejszać.

Wybierając raty malejące musisz mieć na uwadze to, że zaczynasz spłacać kredyt od kwot wyższych.

Kalkulator zdolności kredytowej – kredyt samochodowy

Użyj kalkulatora zdolności kredytowej kredytu samochodowego, by oszacować swoją zdolność kredytową. Dzięki tej informacji dowiesz się, na jaki kredyt samochodowy możesz liczyć w bankach czy instytucjach finansowych. Kalkulator obliczy Twoją maksymalną możliwą ratę kredytu samochodowego oraz całkowitą kwotę kredytu samochodowego.

Pamiętaj, że banki i instytucje finansowe przy szacowaniu zdolności kredytowej klienta indywidualnego mogą brać pod uwagę również dodatkowe parametry, takie jak:  scoring kredytowy (własna ocena punktowa klienta przez bank, w której wysokie znaczenie ma np. wykonywany przez klienta zawód, wykształcenie czy stan cywilny), ocenę punktową Biura Informacji Kredytowej (BIK), wiek kredytobiorcy czy miesięczne dochody.