ikona

BRAK OFERTY DLA WYBRANYCH PARAMETRÓW
Zmień kryteria aby wyświetlić inne oferty

Decydując się na kredyt hipoteczny musisz wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników, takich jak oprocentowanie kredytu mieszkaniowego, prowizja za jego uruchomienie, okres kredytowania czy też to, co najłatwiej możesz z bankiem negocjować, czyli marżę kredytu. Wybór banku, który udzieli Ci kredytu, ułatwi nasza porównywarka kredytów hipotecznych, gdzie w łatwy sposób określisz podstawowe parametry kredytu, takie jak kwota i okres kredytowania. Porównywarka Total Money w przejrzysty sposób prezentuje oferty aż 27 najbardziej znanych banków w Polsce. Oprocentowanie, RRSO, prowizja, wysokość raty kredytu mieszkaniowego czy wreszcie całkowita kwota do spłaty to dane, które Ci przedstawimy w wygodny i łatwy do porównania sposób. Skorzystaj już dziś z naszego narzędzia i wybierz najtańszy kredyt hipoteczny!

Powyższe porównanie kredytów hipotecznych zostało przygotowane w oparciu o dane wprowadzone przez użytkownika. Porównanie kredytów ma charakter orientacyjny. Przedstawione parametry kredytu hipotecznego nie mogą stanowić podstaw do reklamacji i mogą się różnić od wyliczeń przedstawionych w konkretnym przypadku przez bank/kredytodawcę.

Stopa oprocentowania kredytu, całkowita kwota kredytu, rzeczywista roczna stopa oprocentowania oraz rata wyliczone dla reprezentatywnego przykładu, zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku, znajdują się w "szczegółowym opisie" konkretnego produktu, o ile bank/kredytodawca udostępnił takie dane.

W celu ujednolicenia porównania kredytów i tym samym prezentowania porównywalnych wyników, oprocentowanie dla wszystkich banków zostało skalkulowane dla stopy procentowej WIBOR3M - 1.7300, EURIBOR3M - -0.3290, LIBOR CHF 3M - -0,7272, LIBOR USD 3M - 1,0232.

Jeżeli masz uwagi, zgłoś do TotalMoney.pl: uwagi@totalmoney.pl

Artykuły o kredytach hipotecznych

Array ( [cel_kredytu] => zakup_mieszkania_domu [waluta] => pln [wartosc_nieruchomosci] => 300000 [wartosc_kredytu] => 280000 [typ_rat] => rowne [okres_kredytowania] => 20 [rynek] => wtorny [banki] => Array ( [0] => 0 ) [kredyty_bez_prowizji] => 0 [oferty_promocyjne] => 0 [produkty_komercyjne] => 0 )