300 zł premii za kartę kredytową Citibanku. Co z nimi zrobisz?

Zależy ci na darmowej karcie kredytowej? Dodatkowo chcesz zyskać 300 zł za jej wyrobienie? Skorzystaj z promocji Citibanku. Jakiej? Masz aż kilka do wyboru. Przeanalizowałam trzy oferty specjalne, w których możesz zgarnąć atrakcyjną premię. Sprawdź, która jest dla ciebie.

Kredyt refinansowy - co to jest i kiedy warto z niego skorzystać

Kredyty hipoteczne to w większości przypadków zobowiązania na kilkanaście, jeśli nie na kilkadziesiąt lat. W tym okresie rynek finansowy zmienia się diametralnie, a wraz z nim oferty kredytów hipotecznych. Zdarza się, że wkrótce po zaciągnięciu zobowiązania, odkrywasz zdecydowanie lepsze oferty. Co wtedy robić? Warto rozważyć kredyt refinansowy.

Zdolność kredytowa, czyli na jakie mieszkanie cię stać?

Jak nie popełnić błędów przy wyborze mieszkania i znaleźć wymarzone cztery kąty? W najnowszym poradniku „Idealne mieszkanie w 7 krokach” podzielę się z tobą wskazówkami, które znacznie ułatwią zakup mieszkania. Na początek, warto się zastanowić, czy twoje marzenia idą w parze z możliwościami.

Sprawdź swoją historię kredytową w BIK

Niejeden z nas zastanawia się nad kredytem, którym mógłby sfinansować nowy telewizor, samochód, czy mieszkanie. Jednak wówczas od razu do głowy przychodzi pytanie – czy bank udzieli mi kredytu? Jest kilka sposobów, by sprawdzić to samemu. Co możesz zrobić? Sprawdź swoją historię kredytową w BIK!

Na co wydasz 150 zł, które ci damy?

Dokładnie 18 274 osoby wzięły udział we wszystkich trzynastu edycjach Money Manii! Nie odpuszczaj świetnej okazji i zgarnij bon na zakupy na Allegro. Otrzymasz 150 zł tylko za to, że założysz konto w Alior Banku i spełnisz dwa proste warunki. Jakie? Czytaj dalej! Wyjaśniam wszystko krok po kroku.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole. Poznaj szczegóły!

Słyszałeś o nowej kampanii Credit Agricole we współpracy z jednym z najpopularniejszych polskich artystów – Dawidem Podsiadło? Świetnie! Odświeżenie wizerunku banku to dopiero pierwszy krok. Kolejnym jest wprowadzenie do oferty Konta dla Ciebie. Sprawdź szczegóły nowego rachunku osobistego.

Jakie mogą być skutki zakazu handlu w niedzielę?

Pierwsze niehandlowe niedziele za nami. Z początkiem marca weszła w życie ustawa ograniczająca handel. Mocno zaniepokoiła ona zarówno pracowników sektora handlowego, jak i klientów sklepów. Z jakimi skutkami może wiązać się kontrowersyjna decyzja rządu? Kto może na niej zyskać, a kto stracić?

Co zrobić, gdy bank zablokuje ci środki na koncie?

W obliczu pewnych sytuacji bank, w którym posiadasz rachunek, a na nim środki – ma obowiązek je zablokować. Co zrobić, kiedy znajdziesz się w takiej sytuacji? Na co bank może sobie pozwolić, a kiedy łamane jest prawo? Wyjaśniam.

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać kredyt gotówkowy?

Nie ma prostszego sposobu na szybkie podreperowanie domowego budżetu, niż kredyt gotówkowy. Obecnie banki są bardziej przychylne klientom i nie wymagają tylu formalności, co jeszcze kilka lat temu. Co więc trzeba zrobić, by uzyskać kredyt?

Odbierz 200 zł na zakupy w Rossmannie w nowej promocji BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas nie zwalnia tempa w promowaniu swojego Konta Optymalnego! Ruszyła kolejna kampania, w której do zgarnięcia jest 200 zł na zakupy w drogeriach Rossmann. Spełnij proste warunki do 15 kwietnia 2018 roku i odbierz nagrodę. Sprawdź, jakie to proste!

TOP5 – najdroższe samochody świata

Najdroższe auta świata to nie tylko olbrzymie sumy, ale także niesamowite osiągi. Każdy z ujętych w zestawieniu supersamochodów, może ze spokojem obdarzyć swoją mocą co najmniej kilka „osobówek”, którymi na co dzień jeżdżą zwykli zjadacze chleba. Chcesz wiedzieć, jak wygląda świat 1000 KM i przyspieszenia do setki w niecałe 3 sekundy? Czytaj dalej!

Wielkanoc 2018. Gdzie zrobimy zakupy w święta?

Ogólny wzrost cen żywności w ostatnim roku spowodował, że tegoroczny koszyk wielkanocny będzie nieco droższy niż te z ubiegłych lat. I choć ceny wybranych produktów, takich jak śledzie, czy jajka zmalały, to i tak trzeba liczyć się z wydatkami większymi nawet o 10 proc.

Co to jest leasing konsumencki i czy warto tak kupić samochód?

Leasing to popularna forma finansowania zakupu pojazdów i maszyn przez firmy, która z wielu powodów może być tańsza i wygodniejsza niż kredyt bankowy. Nie trzeba jednak prowadzić działalności gospodarczej, żeby móc skorzystać z tej formy finansowania. W ofercie polskich firm leasingowych pojawił się leasing konsumencki dla klientów indywidualnych. Jak to działa i czy warto w ten sposób kupić auto?

Jak otrzymać dotacje unijne dla firmy?

Do 2020 roku Polska otrzyma z funduszy UE 20 mld euro wsparcia na rozwój firm. O dofinansowanie ze środków unijnych mogą się starać niemal wszystkie przedsiębiorstwa z sektora MŚP. Pieniądze są dostępne w ramach programów krajowych i regionalnych. Wyjaśniam, kto i na jakich zasadach może ubiegać się o pieniądze.

Ile zapłacimy za przelewy zagraniczne?

Specyfika przelewów walutowych sprawia, że w większości przypadków są to bardzo kosztowne operacje. Opłaty związane ze zleceniem przelewu zagranicznego mogą przyprawić o zawrót głowy, szczególnie jeśli pomnożymy graniczną wartość opłaty maksymalnej przez np. pięć przelewów w skali miesiąca… Co i w jaki sposób determinuje takie, a nie inne koszty?

Trenuj za darmo z Kontem Optymalnym

Sport jest nieodłączną częścią twojego życia? Treningi to twoja codzienność? Spiesz się! Do końca marca 2018 roku masz szansę skorzystać z ciekawej promocji Banku BGŻ BNP Paribas. Jeśli założysz Konto Optymalne, możesz trenować za darmo przez 12 miesięcy! Dodatkowo do zgarnięcia jest 300 zł za płatności mobilne. Zainteresowany? Przedstawiam warunki promocji.

Zleć porządki w swoim mieszkaniu firmie sprzątającej. To wcale nie jest takie drogie!

Wydaje ci się, że zatrudnianie pomocy do sprzątania to przywilej tylko dla bogatych? Nic bardziej mylnego. Godzina sprzątania to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych, czyli pewnie znacznie mniej niż myślałeś! Sprawdziłam, ile dokładnie kosztuje wynajęcie firmy sprzątającej i czy to się opłaca.

Przegląd auta krok po kroku

Przegląd techniczny samochodu używanego wykonuje się raz w roku, a w przypadku nowych pojazdów, badanie przeprowadza się nie później niż po 3 latach od dnia pierwszej rejestracji. Wyjątkiem są auta z instalacją LPG, które bez względu na swój wiek, muszą przechodzić przeglądy co rok.