Reklama

Reklama na Totalmoney

Jesteś zainteresowany reklamą na totalmoney? Zapraszamy! Od wielu lat specjalizujemy się w finansach i biznesie. Codziennie dostarczamy unikalne, atrakcyjne dla użytkowników treści, nieustanne dbając o najwyższy poziom merytoryczny naszych publikacji. Zespół totalmoney posiada wieloletnie doświadczenie, zna się na najnowsze trendach i produktach finansowych. Nasi analitycy potrafią wyjaśnić każdą zawiłość nawet najbardziej skomplikowanych ofert bankowych. Nie boimy się trudnych tematów i staramy się prezentować je tak, aby każdy mógł dowiedzieć się czegoś nowego.

Bardzo dbamy o to, aby nasi użytkownicy nie czuli się przytłoczeni ilością komunikatów reklamowych, dlatego nie emitujemy bannerów, które mogą przeszkadzać w nawigowaniu po serwisie, a nasze reklamy są wyraźnie oznaczone.

Każdy promowany produkt jest bardzo wyraźnie oznaczony. Kolejność kolejnych wyświetlanych organicznie produktów ustala precyzyjny algorytm. Możesz mieć pewność, że oferty, które Ci wskazujemy są rzeczywiście dobre, sprawdzone, a instytucje, które je sprzedają, są godne zaufania.

Produkt promowany

  • Twoja oferta wyświetla się na pierwszym miejscu listingu ofert, niezależnie od parametrów.
  • Oferta przekierowuje bezpośrednio do wskazanego przez Ciebie miejsca.
  • Oferta zostanie wyświetlona każdemu Użytkownikowi, który trafia na stronę poszczególnego produktu.

Dla kogo pierwsze miejsce?

Wśród ofert promowanych mogą znaleźć się instytucje zaufane, które mają dobre opinie u klientów i użytkowników serwisu.

Jak dobieramy oferty

Oceniając oferty i ustalając ich ostateczne miejsce na listingu bierzemy pod uwagę wiele kryteriów wpływających na ostateczny koszt produktu. Zależy nam jednak na tym, aby oferty, które prezentujemy były jak najkorzystniejsze, ale jednocześnie aby użytkownik miał jak największe szanse na otrzymanie produktu, o jaki wnioskuje. Uważamy, że naszym największym osiągnięciem jest wypracowanie realnego konsensusu między ceną, jakością, a prawdopodobieństwem otrzymania danego produktu. Nasze listingi są współtworzone przez użytkowników, nie przez banki i instytucje, które płacą za zajmowane miejsce.

Rankingi

Rankingi prezentowane w naszym serwisie są rzetelną analizą dostępnych w danym okresie produktów bankowych z danej kategorii. Parametry, dla których przygotowujemy dany ranking często sugerują nam nasi użytkownicy. Zwycięzca/zwycięzcy rankingów to instytucje, które spełniają założenia przyjęte na początku pracy nad konkretnym tekstem.

Kontakt

Wojciech Kamiński

Senior Key Account Manager

 w.kaminski@firma.money.pl

tel.: 781 988 884

Agata Florczak

Key Account Manager

 a.florczak@firma.money.pl

tel.: 519 336 494

Justyna Gładysz

Key Account Manager

 j.gladysz@firma.money.pl

tel.: 519 749 169Nasze marki

direct.money.pl TMefekt.pl money2money.com.pl finansowysupermarket.pl