Telewizja Wybierz najlepszego dostawcę telewizji. Przekonaj się, jakie to proste!

  • [ więcej ]
  • [ więcej ]
  • [ więcej ]
Z nami zaoszczędzisz nawet 30%!

Telewizja, internet i telefon w pigułce

Od jakiegoś czasu na  rynku widać duży wzrost popularności pakietów łączących różne usługi telekomunikacyjne. Dzięki pakietom nie musisz osobno podpisywać trzech różnych umów, decydując się na  telefon komórkowy, stacjonarny, Internet i telewizję,  ponieważ stanowią one jedną ofertę. Jest to na pewno bardzo wygodne, a przy tym tańsze rozwiązanie.

Przy wyborze pakietu zwróć uwagę na: wysokość abonamentu (+opłatę instalacyjną), liczbę dostępnych kanałów, prędkość łącza,  Internet: stacjonarny lub mobilny, limit transferu, abonament i dodatkowe, promocyjne usługi.

Najłatwiej będzie Ci skorzystać z naszej porównywarki totalmoney.pl. Niektórzy dostawcy są elastyczni i pozwalają na personalizację oferty. Licz się jednak liczyć z tym, że im więcej opcji wybierzesz, tym wyższy rachunek będziesz otrzymywać co miesiąc.

Połączone opcje dostawy usług Internetu i telewizji są zdecydowanie korzystniejsze dla klienta niż pojedyncze oferty. Jedyne, co musimy zrobić, to wybrać taką opcję, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Korzystanie z oferty pakietowej  ma oczywiście swoje plusy i minusy. Na uwagę zasługuje przede wszystkim to, że dostaniesz jeden rachunek za wszystkie usługi i zapłacisz mniej. Przy przedłużaniu oferty możesz zapytać o dodatkowe usługi, które operatorzy mogą Ci zaoferować w zamian za pozostanie aktywnym klientem. Wszystkie formalności załatwiasz zawsze w jednym miejscu i nie musisz pamiętać o tym, kiedy kończy Ci się telefon, kiedy telewizja, a kiedy Internet i we wszystkie usługi zaopatruje Cię jeden operator. To duża zaleta, która jednocześnie jest też wadą takiego rozwiązania – wiążąc się z jednym operatorem niejako jesteś od niego uzależniony, najczęściej przez 12 lub 24 miesiące. Nie jest łatwo znaleźć operatora, który ma „wszystko najlepsze”, dlatego musisz zastanowić się, co jest dla Ciebie ważniejsze.

Powyższe porównanie pakietów Telewizja/Internet/Telefon zostało przygotowane w oparciu o dane wprowadzone przez użytkownika. Porównanie cen pakietów Telewizja/Internet/Telefon ma charakter orientacyjny. Przedstawione dane nie mogą stanowić podstaw do reklamacji i mogą się różnić od wyliczeń przedstawionych w konkretnym przypadku przez dostawcę usługi. Jeżeli masz uwagi, zgłoś do TotalMoney.pl: uwagi@totalmoney.pl Chętnie wykorzystamy Twoją opinię przy udoskonalaniu naszej metodologii. Logotypy i znaki towarowe zostały użyte w celach informacyjnych i są własnością odpowiednich instytucji. Wszystkie podane stawki i opłaty zawierają podatek VAT