Wróć do wizytówek firm

BRE Ubezpieczenia

BRE Ubezpieczenia

Oceń bank:

BRE Ubezpieczenia narodził się w czerwcu 2006 roku, kiedy to powstała spółka BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. Następnie utworzono towarzystwo ubezpieczeń BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., które otrzymało licencję na prowadzenie działalności ubezpieczeniowe. Przedmiotem działalności Towarzystwa są ubezpieczenia majątkowe i osobowe.

Dane teleadresowe

BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o.

ul. Ks. I. Skorupki 5
00-963 Warszawa

Tel. +48 22 444 70 01
Fax. +48 22 444 70 02

Email: biuro@breubezpieczenia.pl

BRE Ubezpieczenia narodził się w czerwcu 2006 roku, kiedy to powstała spółka BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. Następnie utworzono towarzystwo ubezpieczeń BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., które otrzymało licencję na prowadzenie działalności ubezpieczeniowe. Przedmiotem działalności Towarzystwa są ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Pod koniec 2008 roku BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. rozszerzyło zakres działalności o prowadzenie działalności reasekuracyjnej. W 2009 r. została dokonana zmiana nazwy Towarzystwa na BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Spółka Akcyjna w skrócie BRE Ubezpieczenia TUiR S.A.

BRE Ubezpieczenia specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych programów bancassurance dla sektora finansowego.Wykorzystując silne strony partnerów, tworzy nowoczesne rozwiązania, umożliwiające Klientom zakup szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych w prosty i przejrzysty sposób, zarówno w modelu tradycyjnym (placówki partnera) jak i za pośrednictwem zdalnych kanałów obsługi (model direct). BRE jest współtwórcą ubezpieczeniowych platform internetowych SUPERMARKETU ubezpieczeń samochodowych w mBanku oraz Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych w MultiBanku, które opierają się na wykorzystaniu sprawdzonego modelu sprzedaży i obsługi przez Internet i telefon. Głównymi atutami ubezpieczeniowych platform internetowych obok możliwości wyboru oraz niskiej ceny dla Klienta, są czytelne i elastyczne produkty zintegrowane na wspólnej platformie.

BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i ReasekuracjiS.A., BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-963, ul. Ks. I. Skorupki 5