Wróć do wizytówek firm

Concordia Ubezpieczenia

Concordia Ubezpieczenia

Oceń bank:

Concordia Ubezpieczenia obecna jest na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie zaufało jej wielu Klientów i Partnerów, a firma rozwinęła swoją sieć sprzedaży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpieczenia uzyskała cenioną pozycję w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej, biznesu, a także osób prywatnych.

Dane teleadresowe

Concordia Ubezpieczenia S.A.

ul. Św. Michała 43
61-119 Poznań
tel. (+48) 61 85 84 800
fax (+48) 61 85 84 801
e-mail: office@concordiaubezpieczenia.pl

Concordia Ubezpieczenia obecna jest na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie zaufało jej wielu Klientów i Partnerów, a firma rozwinęła swoją sieć sprzedaży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpieczenia uzyskała cenioną pozycję w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej, biznesu, a także osób prywatnych. Concordię Ubezpieczenia tworzą: Concordia Polska TUW specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz WTUŻiR Concordia Capital SA, które w swojej ofercie posiada ubezpieczenia na życie. Zatrudniając kilkuset wysokiej klasy specjalistów oraz współpracując z ponad 2000 Pośredników, Concordia gwarantuje najwyższy standard obsługi i jakość oferowanych ubezpieczeń. Realnie dba o bezpieczeństwo tysięcy Rolników, Klientów indywidualnych, Przedsiębiorców i Kredytobiorców. Od początku działalności strategiczne znaczenie ma dla Concordii jakość obsługi oraz solidna likwidacja szkód. Doceniają to i zauważają Klienci, a także niezależni eksperci. Czego dowodem jest mała ilość reklamacji zgłaszanych do Rzecznika Ubezpieczonych oraz liczne nagrody i certyfikaty. 

Concordia Ubezpieczenia w liczbach:

  • współpraca z 450 bankami
  • 12 oddziałów
  • 40 przedstawicielstw
  • 2000 pośredników w Polsce

Na rynku Concordia Ubezpieczenia wyróżnia się solidną likwidacją szkód i produktami ubezpieczeniowymi dostosowanymi do potrzeb Klientów. Coraz częściej sięga po nowe rozwiązania technologiczne, takie jak System Obsługi Sprzedaży Rubinet, który pozwala Pośrednikom na szybką i sprawną obsługę Klientów. Konkuruje jakością tworząc przyjazne i unikalne na tle rynku oferty dla Klientów indywidualnych, Przedsiębiorców i Rolników - mieszkańców miast, średnich i małych miejscowości. Concordia specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych i na życie.

Concordia Ubezpieczenia S.A. z siedzibą w Poznaniu 61-119, ul. Św. Michała 43, Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy, KRS nr 0000020536, NIP: 778-13-84-334, Kapitał zakładowy: 27.000.000,00 zł w pełni opłacony