Wróć do wizytówek firm

Allianz

Allianz

Oceń bank:

Allianz Polska jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi ponad 2 milionom klientów indywidualnym i korporacyjnym Swoją mocną pozycję jednego z liderów rynku firma zawdzięcza m.in. innowacyjnemu podejściu do biznesu, konsekwencji w budowaniu proklienckiego nastawienia oraz utrzymaniu wysokiego zaangażowania pracowników i agentów w rozwój firmy.

Dane teleadresowe

Allianz Polska S.A.

ul. Rodziny Hiszpańskich 1

02-685 Warszawa

tel. 801 10 20 30 lub +48 22 567 67 00

e-mail info@allianz.pl.

Allianz Polska jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi ponad 2 milionom klientów indywidualnym i korporacyjnym Swoją mocną pozycję jednego z liderów rynku firma zawdzięcza m.in. innowacyjnemu podejściu do biznesu, konsekwencji w budowaniu proklienckiego nastawienia oraz utrzymaniu wysokiego zaangażowania pracowników i agentów w rozwój firmy.Dzięki strategii zrównoważonego wszechstronnego rozwoju oraz wykorzystaniu synergii Grupa może się dziś pochwalić rozbudowaną, wielokanałową i aktywną siecią dystrybucji. Wśród partnerów Allianz Polska oprócz wyłącznej sieci sprzedaży, liczącej 5000 agentów w oddziałach i agencjach, jest m.in. 400 brokerów ubezpieczeniowych, 800 dealerów samochodowych, banki i inne instytucje finansowe oraz biura podróży. Do Grupy Allianz zaliczają się także współpracujące z Allianz Polska: Allianz Direct New Europe Sp. z o.o. oferująca ubezpieczenia przez Internet i telefon, Mondial Assistance oferujący ubezpieczenia assistance oraz Euler Hermes zajmujący się ubezpieczeniami kredytów kupieckich.

Allianz Polska w liczbach:

  • blisko180 produktów
  • 5000 agentów w oddziałach i agencjach
  • ponad 2000000 klientów

Szeroka oferta Grupy Allianz w Polsce obejmuje m.in. ubezpieczenia majątkowe, na życie i zdrowotne dla klientów indywidualnych i firm, fundusz emerytalny, fundusze inwestycyjne i pracownicze programy emerytalne. Wiele z nich zawiera innowacyjne i prekursorskie rozwiązania. Ich elastyczność i przystosowanie do łączenia w pakiety daje możliwość wszechstronnego zaspokojenia potrzeb klientów.

Allianz Polska z siedzibą w Warszawie 02-685, ul. Rodziny Hiszpańskich 1