Wróć do wizytówek firm

Rankomat

Rankomat

Oceń bank:

rankomat.pl to porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych, która w wygodny i prosty sposób pozwala kierowcom w ciągu kilkunastu minut porównać oferty wielu ubezpieczycieli i dokonać wyboru najtańszej bądź – dzięki algorytmowi RANKingTM – najbardziej korzystnej pod względem relacji cena/zakres polisy.

Dane teleadresowe

rankomat.pl SA
tel.: 22 300-12-37 (biuro)
fax: 22 300-12-82

e-mail: kontakt@rankomat.pl

adres korespondencyjny:
ul. Leszno 14
01-192 Warszawa

 

rankomat.pl to porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych, która w wygodny i prosty sposób pozwala kierowcom w ciągu kilkunastu minut porównać oferty wielu ubezpieczycieli i dokonać wyboru najtańszej bądź – dzięki algorytmowi RANKingTM – najbardziej korzystnej pod względem relacji cena/zakres polisy. Ponadto serwis prezentuje ceny ostateczne i umożliwia zakup online prawie wszystkich ubezpieczeń (płatność przelewem bądź kartą kredytową). To najszybsze i najłatwiejsze narzędzie do znalezienia najlepszej oferty ubezpieczenia samochodu. W serwicie znajdują się również kalkulatory z najlepszymi ofertami banków i parabanków, które są klarownie opisane dla wygody Klientów.

Działanie jest proste: wystarczy wypełnić formularz, po czym otrzymasz oferty ubezpieczeniowe od kilkunastu firm jednocześnie. Każdą z polis można kupić przez telefon lub Internet. Co więcej, możesz zachować wszystkie swoje odpowiedzi po to, aby łatwiej korzystać z kalkulatora OC/AC w kolejnym roku.

rankomat.pl Spółka Akcyjnazarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Numer KRS: 0000313963
NIP: 951-226-26-82, wysokość kapitału zakładowego: 6.363.542,10 PLN (wpłacony w całości)