Inteligo

Inteligo

Informacje o Inteligo

Dane kontaktowe:

Inteligo
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna

Pl. Bankowy 2
00-095 Warszawa

Kontakt dla posiadaczy konta Inteligo:

800 121 121
+48 81 535 67 89 połączenie z telefonów komórkowych i z zagranicy
fax +48 81 535 61 00

Kontakt dla osób chcących założyć konto Inteligo:

801 121 121 połączenie płatne jak za jeden impuls w połączeniu lokalnym
+48 81 535 60 00 połączenie z telefonów komórkowych i z zagranicy

Inteligo Financial Services S.A. jest podmiotem świadczącym usługi związane z obsługą produktów pozafinansowych oferowanych w koncie Inteligo oraz iPKO. Konto Inteligo przeznaczone jest dla wszystkich klientów, którzy chcą mieć stały dostęp do konta przez Internet i telefon komórkowy. Z myślą o nich Inteligo stworzyło prostą i wygodną obsługę oferty bankowej i dodatkowych usług online. Bezpieczeństwo jest dla Inteligo najwyższym priorytetem. Konto prowadzone jest przez PKO Bank Polski, który obsługując łącznie ponad 6 mln rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, należy do największych banków detalicznych w Polsce. W portfelach klientów PKO Banku Polskiego znajduje się ponad 7 mln kart bankowych. Bank jest również największym wydawcą kart ze znakiem akceptacji Visa w Polsce. Obsługę Klientów prowadzi ponad 1200 oddziałów i przeszło 1800 agencji.

Konto indywidualne, wspólne, firmowe oraz rachunek oszczędnościowy można założyć online, na stronie internetowej inteligo.pl. Przez Internet można również zamówić karty kredytowe i płatnicze, wziąć kredyt odnawialny a także w 100% zarządzać swoim kontem. 
Inteligo Financial Services S.A. oferuje także doładowania kart pre-paid, dystrybucję funduszy inwestycyjnych, sprzedaż ubezpieczeń oraz raportów BIK umożliwiających szybkie sprawdzenie swojej historii kredytowej. Jest także agentem obsługującym zewnętrzny portal sprzedaży ubezpieczeń dla PZU S.A. (www.pzuonline.pl), prowadzi pośrednictwo w zakresie rejestracji i utrzymywania domen krajowych najwyższego poziomu, jako partner NASK - Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej, jednostki badawczo-rozwojowej z siedzibą w Warszawie.