Idea Expert

Idea Expert

Informacje o Idea Expert

Dane kontaktowe:

Idea Expert S.A.

ul. Domaniewska 39
02-672 Warszawa

Idea Expert jest jedną z czołowych firm pośrednictwa i doradztwa finansowego w Polsce. Należy do jednej z największych grup kapitałowych – Getin Holding. Od ponad 10 lat (wcześniej jako Powszechny Dom Kredytowy SA) kompleksowo dba o finanse polskich gospodarstw domowych i przedsiębiorstw. Jako jeden z niewielu pośredników dysponuje szerokim wachlarzem rozwiązań kredytowych, co sprawia, że jego oferta jest atrakcyjna dla różnych grup Klientów.

Pośredniczy w sprzedaży produktów przeznaczonych dla klientów indywidualnych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Współpracuje z blisko 20 liczącymi się na rynku instytucjami finansowymi. Stale rozbudowujemy naszą ofertę produktową, aby wyprzedzać rynkowe trendy i skutecznie odpowiadać na potrzeby Klientów. Od wielu lat stosuje nowoczesne strategie w zakresie sprzedaży produktów. Największą wartością jest aktywna współpraca z klientami, dzięki której można dokładnie poznać ich oczekiwania i zaproponować im optymalne rozwiązania finansowe. Firma dysponuje ponad 50 placówkami własnymi oraz rozległą siecią punktów partnerskich.

Doradcy ułatwiają wybór rozwiązania spełniającego wszystkie oczekiwania Klienta oraz pomagają w kompletowaniu dokumentów i wypełnianiu potrzebnych wniosków. Idea Expert jest członkiem Związku Firm Doradztwa Finansowego.

Idea Expert S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 39, KRS: 0000292108, NIP: 7010090534, REGON: 141138798

Idea Expert - opinie