Wróć do wizytówek firm

Idea Money S.A.

Idea Money S.A.

Oceń bank:

Idea Money  istnieje od 2012 roku. Specjalizuje się w faktoringu, monitoringu i windykacji. Pomaga klientom zarządzać swoimi wierzytelnościami - dajac bezpieczeństwo, pozwala uniknąć kłopotów, jakie niosą za sobą zatory płatnicze. Swoją ofertę Idea Money kieruje do wszystkich branż biznesu w Polsce – firm produkcyjnych, handlowych, usługowych.

Idea Money  istnieje od 2012 roku. Specjalizuje się w faktoringu, monitoringu i windykacji. Pomaga klientom zarządzać swoimi wierzytelnościami - dajac bezpieczeństwo, pozwala uniknąć kłopotów, jakie niosą za sobą zatory płatnicze.

Swoją ofertę Idea Money kieruje do wszystkich branż biznesu w Polsce – firm produkcyjnych, handlowych, usługowych. Służy naszą wiedzą i doświadczeniem wszędzie tam, gdzie prowadzona jest sprzedaż z odroczonymi terminami płatności. Idea Money jest firmą innowacyjną, ich programy, narzędzia i produkty stwarzone są tak, by jak najlepiej realizować potrzeby przedsiębiorców.

Między 2012  a 2013 bank odnotował aż dwunastokrotny wzrost liczby Klientów, a liczba wraz z rozwojem faktoringu w Polsce wciąż rośnie.

Idea Money S.A. - Idea Money Faktoring