Wróć do wizytówek firm

Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. sp. k.

Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. sp. k.

Oceń bank:

Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX  powstała w lutym 2008 roku jako kancelaria odszkodowawcza. Codex jest  pełnomocnikiem osób poszkodowanych w wypadkach przed instytucjami zobowiązanymi do naprawienia szkody (Towarzystwa Ubezpieczeniowe, zakłady pracy, etc). Kancelaria odszkodowawcza CODEX z Rzeszowa posiada blisko 10-letnie doświadczenie w skutecznym dochodzeniu roszczeń powypadkowych i zadośćuczynień.

Dane teleadresowe

Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX sp. z o.o. sp. k.
ul. Podwisłocze 21
35-309 Rzeszów

tel/fax.: 17 852 20 00
E-mail: biuro@codex.org.pl

Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX  powstała w lutym 2008 roku jako kancelaria odszkodowawcza. Codex jest  pełnomocnikiem osób poszkodowanych w wypadkach przed instytucjami zobowiązanymi do naprawienia szkody (Towarzystwa Ubezpieczeniowe, zakłady pracy, etc).

Kancelaria odszkodowawcza CODEX z Rzeszowa posiada blisko 10-letnie doświadczenie w skutecznym dochodzeniu roszczeń powypadkowych i zadośćuczynień. Naszym największym atutem jest doświadczony zespół pracowników: doradców, radców prawnych, rzeczoznawców i lekarzy. W naszych szeregach znajdą Państwo wyszkolonych negocjatorów, którzy w krótkim czasie rozwiązują sprawy naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam rzetelnie oceniać rozmiar szkody i o jakie odszkodowanie możemy zawalczyć dla klienta. Prężny rozwój firmy pozwolił na roszerzenie poprzez oddziały terenowe naszej działalności na teren całej Polski. Jesteśmy kancelarią odszkodowawczą bardzo elastyczną, dlatego świadczymy nasze usługi za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Dzięki temu osobiste wstawiennictwo klienta nie jest konieczne.