Wróć do wizytówek firm

Autokapitał

Autokapitał

Oceń bank:

Autokapital.pl jest innowacyjną pożyczką pozabankową, oferowaną we współpracy z funduszem PSF LEASE FIZ AN zarządzanym przez Saturn TFI S.A. Osoby zarządzające firmą i produktem posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w bankowości, firmach leasingowych i ubezpieczeniowych. Działamy na terenie całego kraju, a szeroki dostęp do naszego produktu zapewnia rozległa sieć współpracowników, która obejmuje ponad 300 osób, w tym: 200 rzeczoznawców wyceniających pojazdy 80 przedstawicieli, którzy na terenie całego kraju dokonują wszelkich formalności związanych z udzieleniem pożyczki i ustanowieniem wymaganych zabezpieczeń.

Dane teleadresowe

PSF Loans Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 200,
02-486 Warszawa

Infolinia: +48 22 777 49 90

Autokapital.pl jest innowacyjną pożyczką pozabankową, oferowaną we współpracy z funduszem PSF LEASE FIZ AN zarządzanym przez Saturn TFI S.A. Osoby zarządzające firmą i produktem posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w bankowości, firmach leasingowych i ubezpieczeniowych.

Działamy na terenie całego kraju, a szeroki dostęp do naszego produktu zapewnia rozległa sieć współpracowników, która obejmuje ponad 300 osób, w tym:

  • 200 rzeczoznawców wyceniających pojazdy
  • 80 przedstawicieli, którzy na terenie całego kraju dokonują wszelkich formalności związanych z udzieleniem pożyczki i ustanowieniem wymaganych zabezpieczeń.