Wróć do wizytówek firm

Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat

Oceń bank:

Cyfrowy Polsat to największa w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie platforma satelitarna. Telewizja Polsat jest wiodącym nadawcą komercyjnym w Polsce, znajdującym się wśród 150 największych nadawców oraz 60 najbardziej rentownych stacji na świecie (wg Plimsoll, Global Television Broadcasting Industry Analysis, kwiecień 2012).

Dane teleadresowe

Centralny Punkt Obsługi Klienta:

Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

fax: 22 356 66 77

Cyfrowy Polsat to największa w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie platforma satelitarna. Telewizja Polsat jest wiodącym nadawcą komercyjnym w Polsce, znajdującym się wśród 150 największych nadawców oraz 60 najbardziej rentownych stacji na świecie (wg Plimsoll, Global Television Broadcasting Industry Analysis, kwiecień 2012). Posiada własną fabrykę dekoderów. Od września 2008 roku świadczy usługi telefonii komórkowej jako infrastrukturalny MVNO, zaś od kwietnia 2012 roku w ramach strategicznego partnerstwa oferuje telefonię komórkową firmy Polkomtel (Plus). Oferuje szerokopasmowy dostęp do Internetu w bezprzewodowej technologii HSPA+ oraz w najnowocześniejszej technologii LTE. Jest również właścicielem telewizji internetowej ipla, która jest liderem rynku wideo online w Polsce. Cyfrowy Polsat oferuje kompleksowe usługi multimedialne zaprojektowane z myślą o całej rodzinie: usługi telefonii komórkowej i transmisji danych, dostęp do szerokopasmowego Internetu w technologii 2G/3G oraz LTE, płatną telewizję w technologii satelitarnej, naziemnej oraz internetowej. Oferuje również szereg usług hurtowych na międzyoperatorskim rynku telekomunikacyjnym i rynku telewizyjnym.

Cyfrowy Polsat w liczbach:

  • 3 572  519 abonentów
  • 4 200 000 średniomiesięczna liczba użytkowników aplikacji IPLA
  • ponad 130 kanałów polskojęzycznych, w tym 36 kanałów HD
  • 255 000 użytkowników internetu

Prowadzimy działalność poprzez dwa segmenty: segment usług świadczonych klientom indywidualnym i biznesowym oraz segment nadawania i produkcji telewizyjnej. W segmencie usług świadczonych klientom indywidualnym i biznesowym świadczy usługi telewizji cyfrowej, usługi dostępu do Internetu, usługi telewizji mobilnej, usługi telewizji internetowej, usługi telefonii komórkowej, usługi hurtowe na rynku międzyoperatorskim oraz produkcję dekoderów, natomiast segment nadawania i produkcji telewizyjnej obejmuje głównie produkcję, zakup i emisję audycji informacyjnych i rozrywkowych oraz seriali i filmów fabularnych nadawanych w kanałach telewizyjnych w Polsce.

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony

Cyfrowy Polsat - Familijny HD
Cyfrowy Polsat - Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD
Cyfrowy Polsat - Familijny Max HD
Cyfrowy Polsat - Familijny Max HD + HBO HD + HBO GO
Cyfrowy Polsat - Premium + HBO GO
Cyfrowy Polsat - Internet Nowy Power LTE 55 GB
Cyfrowy Polsat - Internet Nowy Power LTE 20 GB
Cyfrowy Polsat - Domowy Internet LTE 50 GB
Cyfrowy Polsat - Internet Nowy Power LTE 30 GB
Cyfrowy Polsat - Internet Nowy Power LTE 105 GB
Cyfrowy Polsat - Internet Nowy Power LTE 80 GB
Cyfrowy Polsat - Domowy Internet LTE 25 GB
Cyfrowy Polsat - Domowy Internet LTE 75 GB
Cyfrowy Polsat - Domowy Internet LTE 100 GB
Cyfrowy Polsat - Rodzinny HD + HBO HD + HBO GO
Cyfrowy Polsat - Familijny HD + HBO HD + HBO GO
Cyfrowy Polsat - Rodzinny HD + Internet LTE 30 GB
Cyfrowy Polsat - Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Internet LTE 55 GB
Cyfrowy Polsat - Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Internet LTE 30 GB
Cyfrowy Polsat - TV Premium + HBO GO + Internet LTE 30 GB