Wróć do wizytówek firm

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

Oceń bank:

Santander Consumer Bank jest jednym z liderów rynku consumer finance w Polsce. Obecny kształt instytucji jest wynikiem połączenia w 2011 roku z AIG Bank Polska, który od 1998 zdobywał silną pozycję na rynku pożyczek gotówkowych i kredytów ratalnych, a od 2006 systematycznie powiększał liczbę wydanych kart kredytowych.

Dane teleadresowe

Santander Consumer Bank S.A.
ul. Strzegomska 42c
53-611 Wrocław

Infolinia:
195 00 (dla Klientów zainteresowanych ofertą kredytową Banku)
801 601 801 (dla Klientów zainteresowanych założeniem lokaty)

info@santanderconsumer.pl

Santander Consumer Bank jest jednym z liderów rynku consumer finance w Polsce. Obecny kształt instytucji jest wynikiem połączenia w 2011 roku z AIG Bank Polska, który od 1998 zdobywał silną pozycję na rynku pożyczek gotówkowych i kredytów ratalnych, a od 2006 systematycznie powiększał liczbę wydanych kart kredytowych. Santander Consumer Bank od 6 lat niezmiennie jest liderem na rynku kredytowania nowych pojazdów. Bank oferuje lokaty terminowe o atrakcyjnym oprocentowaniu - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W ofercie znajduje się również szeroka gama produktów ubezpieczeniowych. Unikatową wartością na ryku są kredyty gospodarcze przygotowane przez Santander Consumer Bank specjalnie dla dealerów i komisów samochodowych.

Klienci Santander Consumer Banku obsługiwani są zarówno w 240 placówkach na terenie całego kraju, jak i przez telefon, Internet oraz korespondencyjnie. Wybrane produkty banku dostępne są również u naszych partnerów – m.in. punktach sprzedaży ratalnej w 19 tysiącach sklepów, w salonach oraz komisach samochodowych.

Santander Consumer Bank realizuje w Polsce strategię swojego głównego inwestora – Santander Consumer Finance, należącego do hiszpańskiej Grupy Santander. Przynależność do tak silnej i doświadczonej na rynkach lokalnych instytucji stwarza Bankowi doskonałe warunki rozwoju. W połączeniu z kwalifikacjami pracowników, know-how i pozostałymi zasobami daje możliwość kreowania innowacyjnych produktów, idealnie odzwierciedlających potrzeby polskiego rynku.

Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Strzegomska 42c, zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000040562, o kapitale zakładowym wpłaconym w całości w wysokości 520.000.000,00 zł, REGON: 012736938, NIP: 527-20-46-102.

Lokata online Nowe Środki – załóż lokatę bez wychodzenia z domu!

► 2,25%¹ na 15 miesięcy,
► Już od 1.000 zł
► Oferta dostępna dla nowych środków

Załóż lokatę ¹ >>

Santander Consumer Bank - Mistrzowski kredyt gotówkowy (dla Klienta Znanego)
Santander Consumer Bank - Mistrzowski kredyt gotówkowy (dla Klienta Znanego)
Santander Consumer Bank - Mistrzowski kredyt gotówkowy (dla Klienta Nieznanego)
Santander Consumer Bank - Mistrzowski kredyt gotówkowy (dla Klienta Nieznanego)
Santander Consumer Bank - Kredyt gotówkowy
Santander Consumer Bank - Kredyt gotówkowy
Santander Consumer Bank - Visa TurboKARTA
Santander Consumer Bank - Visa TurboKARTA
Santander Consumer Bank - Lokata terminowa Zysk+
Santander Consumer Bank - Lokata Direct+
Santander Consumer Bank - Lokata Zysk+ Progresja
Santander Consumer Bank - Direct+ Wzrost
Santander Consumer Bank - Zysk+ Wzrost
Santander Consumer Bank - Lokata Online
Santander Consumer Bank - Lokata Online Nowe Środki
porównaj kredyty gotówkowe Santander Consumer Bank
porównaj lokaty Santander Consumer Bank