Wróć do wizytówek firm

Ergo Hestia

Ergo Hestia

Oceń bank:

Ergo Hestia to spółka oferująca ubezpieczenia. Istnieje od 1991 r. Jako pierwsza w Polsce powołała specjalistyczną spółkę inżynierską, która skupia się na zagadnieniach szacowania i minimalizacji ryzyka ubezpieczeniowego - Hestia Loss Control. Współpracuje ona z klientami korporacyjnymi Grupy Ergo Hestia.

Dane teleadresowe

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA

ul. Hestii 1, 81-731 Sopot
tel. (58) 555 60 00

fax (58) 555 60 01

Ergo Hestia to spółka oferująca ubezpieczenia. Istnieje od 1991 r. Jako pierwsza w Polsce powołała specjalistyczną spółkę inżynierską, która skupia się na zagadnieniach szacowania i minimalizacji ryzyka ubezpieczeniowego - Hestia Loss Control. Współpracuje ona z klientami korporacyjnymi Grupy Ergo Hestia. Przygotowuje dla nich zintegrowane programy zarządzania ryzykiem, które w naturalny sposób uzupełniają tradycyjną asekurację. 

Kompleksowa oferta ubezpieczeniowa obejmuje wszystkie obszary ryzyka: samochód, dom/mieszkanie, podróże, człowieka, zdrowie i życie, biznes.pakiety ubezpieczeniowe pozwalające ubezpieczyć Klientowi to co dla niego najcenniejsze po niższej cenie. Ergo Hestia jest także dostawcą zaawansowanych produktów emerytalnych, pozwalających czerpać radość z życia na emeryturze, unikatowe ubezpieczenia dedykowane kobietom, dbające o ich życie i zdrowie.

Ergo Hestia w liczbach:

  • ponad 3700 doradców ubezpieczeniowych
  • 600 punktów obsługi klienta
  • ponad 60 punktów sprzedaży

STU Ergo Hestia SA STU Życie Ergo Hestia SA z siedzibą w Sopocie 81-731, ul. Hestii 1