Wróć do wizytówek firm

BIZ Bank

BIZ Bank

Oceń bank:

BIZ Bank jest częścią FM Bank PBP SA, banku działającego od wielu lat w Polsce. Właścicielem większościowym FM Banku PBP jest fundusz private equity AnaCap. AnaCap zarządza funduszami o wartości 2,9 mld EUR, pochodzącymi od renomowanych, globalnych inwestorów. Strategia AnaCap opiera się na wysoce wyspecjalizowanym i analitycznym podejściu w wyszukiwaniu innowacyjnych przedsiębiorstw w atrakcyjnych niszach rynkowych.

Dane teleadresowe

FM Bank PBP SA
ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa

tel. 801 500 600
tel. 22 438 40 40

e-mail: info@bizbank.pl

NIP: 526-10-21-021
Kod SWIFT: PBPBPLPWFMB

BIZ Bank jest częścią FM Bank PBP SA, banku działającego od wielu lat w Polsce. Właścicielem większościowym FM Banku PBP jest fundusz private equity AnaCap. AnaCap zarządza funduszami o wartości 2,9 mld EUR, pochodzącymi od renomowanych, globalnych inwestorów. Strategia AnaCap opiera się na wysoce wyspecjalizowanym i analitycznym podejściu w wyszukiwaniu innowacyjnych przedsiębiorstw w atrakcyjnych niszach rynkowych. Rolą AnaCap jest zapewnienie silnego, zmotywowanego zespołu kierowniczego, zaplecza kapitałowego, ukierunkowania strategicznego oraz doświadczenia operacyjnego, pozwalających budować efektywne i skalowalne przedsiębiorstwo. FM Bank PBP S.A. to pierwsza inwestycja AnaCap na polskim rynku. 

BIZ Bank koncentruje się na wspieraniu polskiej przedsiębiorczości - oferta banku skierowana jest przede wszystkim do mikroprzedsiębiorców. W ciągu 15 lat BIZ Bank udzielił pożyczek na kwotę ponad 2 miliardów złotych, pomagając rozwijać biznes blisko 60 tysiącom klientów.

BIZ Bank oferuje produkty wielu grupom klientów, w tym dużym korporacjom. Jest jednym z najmniejszych banków na rynku, charakteryzuje się wyspecjalizowaną ofertą dla mikrofirm, osób prowadzących własną działalność gospodarczą i profesjonalistów prowadzących praktykę lekarską, kancelarię prawną, aptekę bądź biuro projektowe. Model biznesowy BIZ Banku opiera się na pełnej obsłudze mikroprzedsiębiorstw i ich właścicieli, dając im wybór zarówno profilu produktu jak i sposobu kontaktu z bankiem.

Przedsiębiorcy mogą w BIZ Banku m.in.:

  • założyć konto firmowe (z oprocentowaniem do 4% w skali roku, bez opłat za prowadzenie, z darmowymi przelewami internetowymi, bezpłatnymi wypłatami z bankomatów w kraju i za granicą)

        Jeśli jesteś zainteresowany kontem firmowym w BIZ Banku - Kliknij tutaj!

  • wziąć kredyt ekspresowy (do 60 000 zł, uruchamiany nawet w 24 godziny)

        Jeśli jesteś zainteresowany kredytem firmowym w BIZ Banku - Kliknij tutaj!

BIZ Bank umożliwia samodzielne korzystanie z produktów banku, oferując wzięcie kredytu, założenie lokaty czy otwarcie rachunku przez urządzenia mobilne. Oprócz kont i kredytów dla firm BIZ Bank posiada w swojej ofercie także: konto osobiste, konto oszczędnościowe, konto walutowe, kartę debetową, lokaty i karty kredytowe.

Przydatne opinie o produktach BIZ Banku:

Opinia użytkownika G o lokacie terminowej:
"Witam, miałem lokatę spinającą, która właśnie się skończyła. \pieniądze wrociły o czasie wraz z odsetkami. \nie było żadnych probnlemów. \wobec tego jedyne co moge powiedzieć to polecam"

Opinia użytkownika Albert o lokacie terminowej i kredytach dla firm:
"w biz banku mam lokaty bo w rankingach lokat miesiąc w miesiąc oferując oprocentowanie lokaty między 1-5 na rynku. co do kredytu to większość opinii o BIZ bank rzeczywiście dotyczy opłat i prowizji około kredytowych, przy czym tu sie sami nie oszukujmy prowizje wszystkie wypunktowane są w umowie kredytowej a ktoś kto pisze opinie że został oszukany przez BIZ bank bo zatajono prowizję np. o wcześniejszej spłacie, ściemnia i próbuje robić dobrą minę do złej gry."

Opinia użytkownika Many o kredytach dla firm:
"dziwne są te opinie o BIZ Bank. Ludzie piszą, że nie ma informacji np. o 5% prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu w BIZ BANK. Poza tym sprawdziłem rankingi kredytów firmowych i prowizja za wcześniejszą spłatę wynosi między 3-5%. BIZ bank to bank jak każdy tylko specjalizuje się w finansowaniu działalności gospodarczych i małych firm. Przed podpisaniem umowy trzeba poznać taryfę opłat i prowizji bo bez tego jeszcze nie jedna prowizja nas zaskoczy."

porównaj konta dla firm BIZ Bank