System partnerski

Aktualne porównanie

Profi Credit

O Firmie

Profi Credit
We wrześniu 2004 roku PROFIREAL Polska posiadał 6 biur regionalnych i rozpoczynał budowę sieci handlowej poprzez rekrutację dyrektorów regionalnych i doradców finansowych. Rok 2005 był przede wszystkim rokiem ekspansji Profireal Polska na nowe regiony Polski.Na koniec 2005 r. spółka posiadała swoje biura... Czytaj więcej

Porównaj produkty

Dodaj opinie o produktach Profi Credit na Forum TotalMoney.pl

Profi Credit • Pożyczka gotówkowa

Ostatnia opinia: 18-04-2014 04:04:00, 42 odpowiedzi

nie mówcie ze tez bezrobotnym dają ?? »

" ostrzegam ja mialem 4000 a musze oddac 16.000 zlodzieje!!!" Nikt tu nikogo nie okrada ! Na pierwszej stronie umowy wszystkie koszty są podane, nikt nic nie ukrywa. A widocznie nie spłacałeś rat i została wypowiedziana umowa + koszty sądowe. »

ostrzegam ja mialem 4000 a musze oddac 16.000 zlodzieje!!! »

jak długo czeka się na pieniądze pozałatwieniu wszystkich formalnośći »

" Największa złodziejska firma pożyczkowa nie bierzcie u nich pieniędzy ja wzięłam 4000 i muszę im oddać 16,000 mało tego jak dobrze przeczytacie umowę to doczytacie w niej że ona w ogóle nie jest ubezpieczona w razie waszej śmierci wasza rodzina będzie musiała spłacić całość pożyczki od razu. W momencie gdy nie zapłacicie 3 rat to od razu oddają sprawę do windykacji albo do sadu i nie wygracie bo sprawa odbywa się zaocznie co narazi was na jeszcze większe koszty. Większych sku...........wieli nie ma na rynku jak oni nawet Provident tak nie zdziera z ludzi jak oni szmaciarze." A może to ty jestes największą oszustką , widac nie umiesz czytac skoro podpisujesz umowe to chyba jestes ślepa że nie widzisz ile masz oddac , jednak szybka kasa cie skusiła ale pewnie z zamiarem że jej nie oddasz , dobrze robią ze odzyskują długi bo gdyby tak mieli wszystkim naciagaczom darować to by z torbami poszli. WEŹ SIE ZA SPŁATE A NIE Z ZA OBRAŻANIE FIRMY NIKT CI NIE WCISKAŁ NA SIŁE POŻYCZKI »

We wrześniu 2004 roku PROFIREAL Polska posiadał 6 biur regionalnych i rozpoczynał budowę sieci handlowej poprzez rekrutację dyrektorów regionalnych i doradców finansowych. Rok 2005 był przede wszystkim rokiem ekspansji Profireal Polska na nowe regiony Polski.

Na koniec 2005 r. spółka posiadała swoje biura regionalne w 10 regionach Polski. Wraz z rozwojem zasięgu terytorialnego spółki ponad czterokrokrotnie wzrosła liczba współpracujacych z firmą zewnętrznych Doradców Finansowych. Realizując plany strategiczne sukcesywnie rozbudowywano strukturę handlową rozszeżając zasięg działania sieci handlowej.

Obecnie struktura organizacyjna firmy PROFI CREDIT opiera się na działaniu 12 samodzielnych regionów posiadających swoje centra w postaci biur regionalnych,, do których należą: Katowice, Wrocław, Łódź, Warszawa, Bielsko-Biała, Opole, Toruń, Olsztyn, Białystok, Kielce, Kalisz. Strukturę regionalną wspomaga centrala firmy z siedzibą w Bielsku-Białej.

PROFI CREDIT sprzedaje swój produkt - pożyczki gotówkowe - przez sieć zewnętrznych pracowników posiadających działalność gospodarczą, i związanych z firmą umową o współpracy.

Można z dumą powiedzieć, że jesteśmy obecni na terenie całej Polski a dynamiczny rozwój sieci handlowej i ciągłe poszerzanie zasięgu działalności spółki jest gwarantem realizacji naszych celów strategicznych.

Dane teleadresowe

PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

Połączenie z telefonu stacjonarnego 0 801 700 999
Połączenie z telefonu komórkowego 033 499 60 00

Nr faxu: 33 499 60 06

e-mail: info@proficredit.pl lub biuro@proficredit.pl

Oceń firmę Profi Credit

2,9 / 5
33 głosy
12345

Opinie o produktach - Profi Credit

Profi Credit • Pożyczka gotówkowa

nie mówcie ze tez bezrobotnym dają ?? »

Wszystkie opinie

Poznaj firmę