System partnerski

Aktualne porównanie

Profi Credit

O Firmie

Profi Credit
We wrześniu 2004 roku PROFIREAL Polska posiadał 6 biur regionalnych i rozpoczynał budowę sieci handlowej poprzez rekrutację dyrektorów regionalnych i doradców finansowych. Rok 2005 był przede wszystkim rokiem ekspansji Profireal Polska na nowe regiony Polski.Na koniec 2005 r.

Dodaj opinie o produktach Profi Credit na Forum TotalMoney.pl

Profi Credit • Pożyczka gotówkowa

Ostatnia opinia: 23-11-2014 21:06:43, 71 odpowiedzi

" kasa byla na koncie na drugi dzien po podpisaniu umowy drogo bo drogo ale bez zbednych pytan i problemow kwota 4000 na konto wplynelo 3970 czyli nie taka tragedia" a co powiesz na to: pożyczka 2000 zł. ubezpieczenie pozyczki składka jednorazowa 3400 zł. oczywiście na kredyt!


Opinia dodana przez: [ja]

Wzięłam u nich pożyczkę odnawialną,chociaż nie wiedziałam na czym to polega.Spłacam regularnie,ale nie ma końca.Co roku wpływały pieniądze na konto a ja nie wiedziałam o tym.W tym miesiącu dowiedziałam się,że tego roku na wiosnę wpłynęły znowu pieniądze.Czy ktoś może wie jakie będą konsekwencje,jeżeli teraz zwrócę tą pożyczkę/1200zł./.Proszę o poradę.Dziękuję.


Opinia dodana przez: [erika]

Ja też się wpakowałam.


Opinia dodana przez: [erika]

To jest banda oszustów ktora zeruje na biednych ludziach bo kto tam idzie ten kto nie ma dochodów a u nich nie trzeba nic tylko dowod osobisty, to jest gwóźdź do trumny. Zlodzieje nic wiecej bierzecie 3000tys pozyczki splacacie ponad 8000tys na dwa lata. Ludzie omijajcie tych zlodzei bo dopiero sie zaczna wasze problemy jak weźmiecie u nich pożyczkę. Czytajcie umowę bo taki kit wciskają aby tylko klient podpisal spoznicie sie dwa miesiece i sadem straszą. Dziwie sie ze tacy zlodzieje istnieja ze nikt sie za nich nie wezmie banda zlodzei w bialy dzien omijajcie ta firmę z daleka.


Opinia dodana przez: [koks]

można zaznaczyć że nie chce się odnawiania pożyczki ?


Opinia dodana przez: [ruda]

jak się weźmie 2000 tys o ile trzeba oddać ?


Opinia dodana przez: [ruda]

" jeżeli wezmę w profi credit 4000 to ile mniej więcej będę musiała oddać?" 13000tys złodziejstwo


Opinia dodana przez: [lili]

" a ja wzięłam tam pożyczkę ponad rok temu , masakrycznie droga ale co najlepsze wczoraj na koncie pojawiło mi się 1600 zł od profi credit , muszę oddawać jak nie brałam pożyczki i nie mam na to umowy ?" Ja miałam to samo.Spłacałam jedną pożyczkę,po jakimś czasie wpłynęły od nich pieniądze na konto a ja nie podpisałam żadnej umowy a to była odnowiona pożyczka bez mojej zgody.Jak dzwoniłam po czasie na ich infolinie powiedzieli że miałam miesiąc czasu na zwrócenie tych pieniędzy a jeśli nie to spłacam jako drugą pożyczkę.A niby skąd człowiek ma wiedziec co to za pieniądze i że w tym czasie trzeba zwrócic bo żadnego poleconego nie odebrałam od nich.


Opinia dodana przez: [Monika]

Wszyscy kłamią zacznijcie się obchodzić prawdą Jasne samo narosło hehe jak się bierze pożyczki i się nie oddaj to znajdują się kolosalne sumy na wekslu :) ...Jak w każdym banku .. najwięcej mają do powiedzenia ci co nie spłacają to wtedy jaka tak firma profit Credit nie uczciwy :)


Opinia dodana przez: [Doradca ]

jeżeli wezmę w profi credit 4000 to ile mniej więcej będę musiała oddać?


Opinia dodana przez: [linka279]

We wrześniu 2004 roku PROFIREAL Polska posiadał 6 biur regionalnych i rozpoczynał budowę sieci handlowej poprzez rekrutację dyrektorów regionalnych i doradców finansowych. Rok 2005 był przede wszystkim rokiem ekspansji Profireal Polska na nowe regiony Polski.

Na koniec 2005 r. spółka posiadała swoje biura regionalne w 10 regionach Polski. Wraz z rozwojem zasięgu terytorialnego spółki ponad czterokrokrotnie wzrosła liczba współpracujacych z firmą zewnętrznych Doradców Finansowych. Realizując plany strategiczne sukcesywnie rozbudowywano strukturę handlową rozszeżając zasięg działania sieci handlowej.

Obecnie struktura organizacyjna firmy PROFI CREDIT opiera się na działaniu 12 samodzielnych regionów posiadających swoje centra w postaci biur regionalnych,, do których należą: Katowice, Wrocław, Łódź, Warszawa, Bielsko-Biała, Opole, Toruń, Olsztyn, Białystok, Kielce, Kalisz. Strukturę regionalną wspomaga centrala firmy z siedzibą w Bielsku-Białej.

PROFI CREDIT sprzedaje swój produkt - pożyczki gotówkowe - przez sieć zewnętrznych pracowników posiadających działalność gospodarczą, i związanych z firmą umową o współpracy.

Można z dumą powiedzieć, że jesteśmy obecni na terenie całej Polski a dynamiczny rozwój sieci handlowej i ciągłe poszerzanie zasięgu działalności spółki jest gwarantem realizacji naszych celów strategicznych.

Dane teleadresowe

PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

Połączenie z telefonu stacjonarnego 0 801 700 999
Połączenie z telefonu komórkowego 033 499 60 00

Nr faxu: 33 499 60 06

e-mail: info@proficredit.pl lub biuro@proficredit.pl

Oceń firmę Profi Credit

2,8 / 5
37 głosów
12345

Opinie o produktach - Profi Credit

Poznaj firmę