System partnerski

Aktualne porównanie

Profi Credit

O Firmie

Profi Credit
We wrześniu 2004 roku PROFIREAL Polska posiadał 6 biur regionalnych i rozpoczynał budowę sieci handlowej poprzez rekrutację dyrektorów regionalnych i doradców finansowych. Rok 2005 był przede wszystkim rokiem ekspansji Profireal Polska na nowe regiony Polski.Na koniec 2005 r.

Dodaj opinie o produktach Profi Credit na Forum TotalMoney.pl

Profi Credit • Pożyczka gotówkowa

Ostatnia opinia: 26-10-2014 11:11:24, 64 odpowiedzi

" a ja wzięłam tam pożyczkę ponad rok temu , masakrycznie droga ale co najlepsze wczoraj na koncie pojawiło mi się 1600 zł od profi credit , muszę oddawać jak nie brałam pożyczki i nie mam na to umowy ?" Ja miałam to samo.Spłacałam jedną pożyczkę,po jakimś czasie wpłynęły od nich pieniądze na konto a ja nie podpisałam żadnej umowy a to była odnowiona pożyczka bez mojej zgody.Jak dzwoniłam po czasie na ich infolinie powiedzieli że miałam miesiąc czasu na zwrócenie tych pieniędzy a jeśli nie to spłacam jako drugą pożyczkę.A niby skąd człowiek ma wiedziec co to za pieniądze i że w tym czasie trzeba zwrócic bo żadnego poleconego nie odebrałam od nich.


Opinia dodana przez: [Monika]

Wszyscy kłamią zacznijcie się obchodzić prawdą Jasne samo narosło hehe jak się bierze pożyczki i się nie oddaj to znajdują się kolosalne sumy na wekslu :) ...Jak w każdym banku .. najwięcej mają do powiedzenia ci co nie spłacają to wtedy jaka tak firma profit Credit nie uczciwy :)


Opinia dodana przez: [Doradca ]

jeżeli wezmę w profi credit 4000 to ile mniej więcej będę musiała oddać?


Opinia dodana przez: [linka279]

" ja jestem nie zadowolony z powodu kredytu ,ponieważ wnioskowalem o 15000 wniosek przeszedł na 7000 a DOSTALEM NA KONTO 2000 .To jest jakichś przekręt." Antek to nie jest oszustwo,po prostu firma wypłaca pożyczki transzami. Wpłacili tobie 2000 zł,jeśli tą kwotę spłacisz w ratach,w całości wtedy przeleją tobie następne 2000 zł z pożyczki itd. Jest w umowie napisane ,czy wypłatę pożyczki chce się w całości na konto,czy wypłatę pożyczki w transzach[ratach].Firma takie sztuczki stosuje, tak potrafi omotać klienta,aż mu w pięty pójdzie. Natomiast chciałeś wziąć 15000 zł,nie miałeś zdolności na tę kwotę,więc przystało na 7000 zł,tylko,że pożyczając tę kwotę musisz zwrócić ok.22000 zł.maksymalny okres spłaty to do nawet 48 m-cy.Jeśli nie spłaci się raty w terminie,działa wtedy zewnętrzna windykacja terenowa z firmy Profi Credit,by ściągnąć należność,nie straszą tylko upominają,aby wywiązywać się z umowy.Ale kiedy olewamy spłatę totalnie to niestety cudów nie oczekuj się,raczej poważnych konsekwencji z niespłacaniem rat pożyczki. Ja 2 miesiące pracowałam w tej firmie w 2010 roku,wtedy były inne warunki otrzymania pożyczki,więcej było formalności do załatwienia.Firma wystawiała każdemu klientowi IN Blanco stanowiące zabezpieczenie pożyczki przed jej nie spłaceniem. A jak jest teraz nie wiem,ale przyznawania pożyczek w Profi są identyczne,czytajmy dokładnie umowy od deski do deski. Trzymajcie się tych zasad,więc nie będzie problemów,nieścisłości. O każdy szczegół pytać pracowników dokładnie,jeśli mamy jakieś inne wątpliwości. Ale biorąc pożyczkę w Profi Credit narażamy się na kłopoty i na olbrzymie opłaty,o których wam się nie śni. Antek jest jeszcze szansa odmowy pożyczki w ciągu 14-tu dni możesz odstąpić od pożyczki. Twoja sprawa,ale żebyś nie doznał szoku ile musisz oddać wraz z odsetkami. Decyzję ty sam podejmujesz. A ci co piszą negatywy o tej firmie mają poważne problemy ze spłatami rat pożyczki,sami sobie winni,firma nie jest tu winna,lecz konsument,który unika spłat pożyczki,po przez szok i lament dostaje się właśnie pracownikom i firmie Profi Crdit,nie bardzo jest w porządku obrażać kogoś w chamski sposób, trochę kultury ludzie kochani,po co te pomyje wylewać. Wyżyjcie się na czymś innym,a nie na ludziach kurna. Najlepiej zamilczeć niż pisać brednie.


Opinia dodana przez: [Halinka]

odradzam stanowczo.naciągacze jakich mało.mówię do pani że chcę 1500 a ona wpisuje 3000.mówię że chcę na 12 miesięcy a ona pisze 36.ogłupiają ludzi że tak będzie lepiej.zawsze jest 14 dni na odstąpienie od umowy z czego skorzystałam po przeanalizowaniu jej dopiero w domu bo pani doradczyni strasznie zależało na czasie.głupa rżną kiedy spytałam o potwierdzenie pisemne że rezygnuję usłyszałam że nie potrzeba nic podpisywać..JASNE A ZA PARĘ MIESIĘCY PRZYJDZIE KOMORNIK Z WEKSLEM.NIECH SPADAJĄ!!!


Opinia dodana przez: [Jaga]

" " Ja z profi credit na razie mam miłe wspomnienia, wziąłem i mam ratę ponad 300zł, wszystko jest ok jak na razie, chociaż koszty np porównując jakieś firmy społecznosciowe to wole pozyczkolandia. ;)" a na pozyczkolandia można wnioskować o pożyczkę gdy ma się wpis do KRD.?" tak można


Opinia dodana przez: [antek]

ja jestem nie zadowolony z powodu kredytu ,ponieważ wnioskowalem o 15000 wniosek przeszedł na 7000 a DOSTALEM NA KONTO 2000 .To jest jakichś przekręt.


Opinia dodana przez: [marcin]

od kwoty 4000 złotych nigdy nie było takich kosztów.No chyba,że ktos nie spłacał i dołożył mu komornik swoje koszty to może i taka kwota wychodzi. Pożyczka jest ubezpieczona i nikt po śmierci jej nie spłaca. Nie wiem skąd te durne informacje.


Opinia dodana przez: [lala]

" Szukasz kredytu? Lub byłeś odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Elizabeth Global Finance ograniczona rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Prosimy o kontakt poprzez e-mail dzisiaj przez elizabethp111@live.co.ukDANE WNIOSKODAWCY:  1) Imię i nazwisko:   2) Kraj:   3) Adres:   4) Państwo:   5) Płeć:   6) Stan cywilny:   7) Zawód:   8) Numer telefonu:   9) Stanowisko Obecnie w miejscu pracy:   10) Miesięczny dochód:   11) Kwota kredytu Potrzebny:   12) Czas trwania pożyczki:   13) Cel kredytu:   14) Religia:   15) Czy stosowane przed;   16) data urodzenia;   dzięki, Pani Elżbieta Patrick" what?????


Opinia dodana przez: [zibi]

Szukasz kredytu? Lub byłeś odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Elizabeth Global Finance ograniczona rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Prosimy o kontakt poprzez e-mail dzisiaj przez elizabethp111@live.co.ukDANE WNIOSKODAWCY:  1) Imię i nazwisko:   2) Kraj:   3) Adres:   4) Państwo:   5) Płeć:   6) Stan cywilny:   7) Zawód:   8) Numer telefonu:   9) Stanowisko Obecnie w miejscu pracy:   10) Miesięczny dochód:   11) Kwota kredytu Potrzebny:   12) Czas trwania pożyczki:   13) Cel kredytu:   14) Religia:   15) Czy stosowane przed;   16) data urodzenia;   dzięki, Pani Elżbieta Patrick


Opinia dodana przez: [Elizabeth Patrick]

We wrześniu 2004 roku PROFIREAL Polska posiadał 6 biur regionalnych i rozpoczynał budowę sieci handlowej poprzez rekrutację dyrektorów regionalnych i doradców finansowych. Rok 2005 był przede wszystkim rokiem ekspansji Profireal Polska na nowe regiony Polski.

Na koniec 2005 r. spółka posiadała swoje biura regionalne w 10 regionach Polski. Wraz z rozwojem zasięgu terytorialnego spółki ponad czterokrokrotnie wzrosła liczba współpracujacych z firmą zewnętrznych Doradców Finansowych. Realizując plany strategiczne sukcesywnie rozbudowywano strukturę handlową rozszeżając zasięg działania sieci handlowej.

Obecnie struktura organizacyjna firmy PROFI CREDIT opiera się na działaniu 12 samodzielnych regionów posiadających swoje centra w postaci biur regionalnych,, do których należą: Katowice, Wrocław, Łódź, Warszawa, Bielsko-Biała, Opole, Toruń, Olsztyn, Białystok, Kielce, Kalisz. Strukturę regionalną wspomaga centrala firmy z siedzibą w Bielsku-Białej.

PROFI CREDIT sprzedaje swój produkt - pożyczki gotówkowe - przez sieć zewnętrznych pracowników posiadających działalność gospodarczą, i związanych z firmą umową o współpracy.

Można z dumą powiedzieć, że jesteśmy obecni na terenie całej Polski a dynamiczny rozwój sieci handlowej i ciągłe poszerzanie zasięgu działalności spółki jest gwarantem realizacji naszych celów strategicznych.

Dane teleadresowe

PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

Połączenie z telefonu stacjonarnego 0 801 700 999
Połączenie z telefonu komórkowego 033 499 60 00

Nr faxu: 33 499 60 06

e-mail: info@proficredit.pl lub biuro@proficredit.pl

Oceń firmę Profi Credit

2,8 / 5
36 głosów
12345

Opinie o produktach - Profi Credit

Poznaj firmę