System partnerski

Aktualne porównanie

Profi Credit

O Firmie

Profi Credit
PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w trzech innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, tj. w Republice Czeskiej, na Słowacji oraz w Bułgarii.

Dodaj opinie o produktach Profi Credit na Forum TotalMoney.pl

Profi Credit • Pożyczka gotówkowa

Ostatnia opinia: 20-12-2014 12:18:29, 82 odpowiedzi

" To jest banda oszustów ktora zeruje na biednych ludziach bo kto tam idzie ten kto nie ma dochodów a u nich nie trzeba nic tylko dowod osobisty, to jest gwóźdź do trumny. Zlodzieje nic wiecej bierzecie 3000tys pozyczki splacacie ponad 8000tys na dwa lata. Ludzie omijajcie tych zlodzei bo dopiero sie zaczna wasze problemy jak weźmiecie u nich pożyczkę. Czytajcie umowę bo taki kit wciskają aby tylko klient podpisal spoznicie sie dwa miesiece i sadem straszą. Dziwie sie ze tacy zlodzieje istnieja ze nikt sie za nich nie wezmie banda zlodzei w bialy dzien omijajcie ta firmę z daleka." Zgadzam się. Ale ja wziąłem bo kiedyś musiałem Ale mam na nich receptę tzn. faktycznie minął mi termin pożyczki i oni od razu wysłali do sądu i nakaz dostałe. Mało tego jak dzwoniłem to uspokajali mnie że ten nakaz to tylko ich tak forma pewności a ja mam dalej normalnie spłacać pożyczkę. Liczą na ludzką głupotę. Oczywiście nie zrobiłem tak tylko nakaz zaskarżyłem. Profi cofnął roszczenia i dalej płacę pożyczkę( już niedużo do spłacenia). Ale chciałem pojechać po nich jak po dzikim koniu w sądzie. Chciałem wogóle tą pożyczkę załatwić jak należy lecz byłem za granicą i nie zdążyłem w terminie odwołać się od i wycofania się z roszczenia. Bo ja wolałbym iść do sądu i uzyskać sprawiedliwość. Ale w każdym razie nakaz trzeba zaskarżać i przynajmniej wła z człowieka nie zrobią bo inaczej to z torbami by póścili i o to im chodzi-oni liczą na ludzką niewiedzę, strach przed sądami i po prostu są bandytami.


Opinia dodana przez: [ddr]

" Wzięłam u nich pożyczkę odnawialną,chociaż nie wiedziałam na czym to polega.Spłacam regularnie,ale nie ma końca.Co roku wpływały pieniądze na konto a ja nie wiedziałam o tym.W tym miesiącu dowiedziałam się,że tego roku na wiosnę wpłynęły znowu pieniądze.Czy ktoś może wie jakie będą konsekwencje,jeżeli teraz zwrócę tą pożyczkę/1200zł./.Proszę o poradę.Dziękuję." Trzeba w ciągu 14 dni wysłać im wypowiedzenie odnowienia pożyczki i w ciągu 30 dni zwrócić pieniądze. A wogóle na przyszłość jeśli terminy minęł to trzeba nawet już dziś wysłać pismo informujące że nie zgadza się na żadne w przyszłości odnowienie pożyczki i zachować te pismo w szufladzie. Wysłać polecony listem oczywiście.


Opinia dodana przez: [ddr]

" Wzięłam 4 tys. w czerwcu , dzisiaj chciałam spłacić a oni mi wyliczyli że mam wpłacić 11 tys.zł , to czyste szaleństwo. Kto na świecie ma takie odsetki, ludzie, chory kraj" Jedyna szansa to założyć im sprawę do sądu i tam żądać sprawiedliwości. Albo przestać płacić żeby sami założyli sprawę i sąd prze\yśle nakaz zapłaty. Wtedy zaskarżamy taki nakaz i udajemy się do ssądu celem uzyskania sprawiedliwości. Ale oni wtedy wycofają pozew. Wtedy samemu trzeba odwołć się nie zgadzając się na odrzucenie przez nich pozwu tylko walczyć o swoje. SĄDY będą przychylne bo przeważnie są. Trzeba tylko pamiętać o tym żeby coś im płacić przez cały czas i póżniej w sądzie to pokazać mówiąc że to tylko dlatego że chcieli orżnąć obywatela. Ja zrobiłem podobnie ale byłem za granicą i nie zdążyłem odwołać się od ich odrzucenia pozwu tzn. sami wycofali roszczenia. Załatwiłbym ich na maksa, ale to nic. W każdym razie nakaz zaskarżyłem i przestraszyli się że mocniej z nimi pojadę.


Opinia dodana przez: [ddr]

" Zacznijmy od tego: to nie jest Bank, wiadome, że będzie to pożyczka dużo droższa niż w Banku, chociaż z drugiej strony Banki też kroją, że szkoda gadać. Ja mam w Profi i ustawione mam, że automatycznie mi z wypłaty potrącają ratę. Co do dnia od prawie roku mam płacone regularnie i właśnie dostałam propozycję podwyższenia kwoty. Nie mam z nimi żadnych problemów, a dlaczego? Bo pożyczka jest spłacana. Co niektórzy nie płaca i dziwią się, że para - banki doliczają kolosalne odsetki, niestety wzięło się pieniądze trzeba je oddać w terminie. I nie uwierzę w to, że ktoś spłacił całość i nagle ma do spłaty 4 czy tam 3 tysiące, to pewnie odsetki, które trzeba spłacić :)" Nie ja myślę że to nie odsetki tylko dostali automatyczne odnowienie nie wypowiedzieli tego odnowienia i nie odesłali pieniędzy w terminie 30 dni. I to są te kwoty. Żadne odsetki za nieterminową spłatę tylko profi automatycznie przedłużyło pożyczkę


Opinia dodana przez: [ddr]

" witam przeczytałam wszystkie komentarze i niestety z większością muszę sie zgodzic.sytuacja doprowadziła mnie do tego ze wziełam od nich.płaciłam raty w terminie az pewnego dnia nie zauważyłam iz stałe zlecenie nie poszło.w ciągu miesiaca wypowiedzieli mi umowę nie informując mnie o tym.za to zjawił sie pan który powiedział ze mam do spłaty 13000 tyś.a i jeszcze zeby było mało to była to przed ostatnia rata.wiec po telefonach okazało się ze wypełnili weksel dali do sadu i cooo???????????/ probowałam się dogadać ale powiedziałam ze ich pozwe wiec w ciągu 10 dni dali mi klauzule i tak Profi mnie okradło" trzeba było nakaz zaskarżyć. i byłoby po sprawie-ja też tak miałem. Ludzie zaskarżajcie nakazy złodziejskiego Profi.


Opinia dodana przez: [ddr]

Powiem tak. Przede wszystkim jest to największy złodziej jakiego można sobie wyobrazić. Ale jest haczyk na nich-SĄDY. Jeśli przychodzi nakaz zapłaty to trzeba zawsze i bezwzględnie zaskarżać. Taka złodziejska firma w normalnym sądzie ma na prawdę mało szans i można dużo w sądzie z nimi ugrać ale przede wszystkim trzeba się nie załamywać nakazem z sądu tylko ZASKARŻAĆ NAKAZ- oni są ogólnie ciency i liczą na to że ludzi zastraszą i że nie zaskarżą w terminie nakazów. Dla mnie oni są po prostu cieniakami. Sam dostałem taki nakaz i go zaskarżyłem. Wycofali pozew i mieli tylko szczęście że nie pojechałem na sprawę do sądu bo wtedy dopiero by dostali gonga. (byłem akurat za granicą). Ale oczywiście oddalili pozew żeby tylko właśnie do sądu do sprawy nie doszło. Ja dalej spłacam pożyczkę9 już niedużo zostało) wysłałem odmowe wszelkiego odnowienia pożyczki, bo na tym też żerują a trzeba czytać umowy-dla spokoju wysłać pismo że nie chcemy w przyszłości żadnego odnowienia i trzymać to w szafce ewentualnie żeby mieć dowód. Zastraszają ale ogólnie wali od nich cienizną


Opinia dodana przez: [ddr]

witam przeczytałam wszystkie komentarze i niestety z większością muszę sie zgodzic.sytuacja doprowadziła mnie do tego ze wziełam od nich.płaciłam raty w terminie az pewnego dnia nie zauważyłam iz stałe zlecenie nie poszło.w ciągu miesiaca wypowiedzieli mi umowę nie informując mnie o tym.za to zjawił sie pan który powiedział ze mam do spłaty 13000 tyś.a i jeszcze zeby było mało to była to przed ostatnia rata.wiec po telefonach okazało się ze wypełnili weksel dali do sadu i cooo???????????/ probowałam się dogadać ale powiedziałam ze ich pozwe wiec w ciągu 10 dni dali mi klauzule i tak Profi mnie okradło


Opinia dodana przez: [załamana]

" " Największa złodziejska firma pożyczkowa nie bierzcie u nich pieniędzy ja wzięłam 4000 i muszę im oddać 16,000 mało tego jak dobrze przeczytacie umowę to doczytacie w niej że ona w ogóle nie jest ubezpieczona w razie waszej śmierci wasza rodzina będzie musiała spłacić całość pożyczki od razu. W momencie gdy nie zapłacicie 3 rat to od razu oddają sprawę do windykacji albo do sadu i nie wygracie bo sprawa odbywa się zaocznie co narazi was na jeszcze większe koszty. Większych sku...........wieli nie ma na rynku jak oni nawet Provident tak nie zdziera z ludzi jak oni szmaciarze." A może to ty jestes największą oszustką , widac nie umiesz czytac skoro podpisujesz umowe to chyba jestes ślepa że nie widzisz ile masz oddac , jednak szybka kasa cie skusiła ale pewnie z zamiarem że jej nie oddasz , dobrze robią ze odzyskują długi bo gdyby tak mieli wszystkim naciagaczom darować to by z torbami poszli. WEŹ SIE ZA SPŁATE A NIE Z ZA OBRAŻANIE FIRMY NIKT CI NIE WCISKAŁ NA SIŁE POŻYCZKI" I TUTAJ typowo widać że gani NA pewno pan z Profi Credit :D to jest racja że są duże odsetki wzięłam 4 tys. muszę spłacić 13 tys. :D nigdy więcej ! ogólnie raz spóźniłam się z ratą ale jak tylko miałam pieniądze od razu przelałam do nich na drugi dzień przychodzi pan z którym podpisywałam pożyczkę i szanowny "grubas" windykator pokazałam potwierdzenie wpłaty,ale pan windykator za wizytkę zażyczył sobie 50 zł i jeszcze nastraszył że kolejna wizyta to 200zł LUDZIE UWAŻAJCIE byłam u prwnika i powiedział że pierwsza wizyta jest zawsze darmowa także nie dajcie się NACIĄGNĄĆ :) zgłosiłam już tę sprawę gdzie trzeba więc mam nadzieję że się za nich wezmą :)


Opinia dodana przez: [Manifiq]

Zacznijmy od tego: to nie jest Bank, wiadome, że będzie to pożyczka dużo droższa niż w Banku, chociaż z drugiej strony Banki też kroją, że szkoda gadać. Ja mam w Profi i ustawione mam, że automatycznie mi z wypłaty potrącają ratę. Co do dnia od prawie roku mam płacone regularnie i właśnie dostałam propozycję podwyższenia kwoty. Nie mam z nimi żadnych problemów, a dlaczego? Bo pożyczka jest spłacana. Co niektórzy nie płaca i dziwią się, że para - banki doliczają kolosalne odsetki, niestety wzięło się pieniądze trzeba je oddać w terminie. I nie uwierzę w to, że ktoś spłacił całość i nagle ma do spłaty 4 czy tam 3 tysiące, to pewnie odsetki, które trzeba spłacić :)


Opinia dodana przez: [Madzia]

Ja wzięłam 4 tys. Ratę kredytu pobierają sobie 10 każdego miesiąca,dostałam sms że sobie pobrali po ok. 5 dniach przyszedł list z windykacji że muszę zapłacić ratę. Potem pan do mnie dzwoni i mówi że mam zapłacić bo jak nie to za 10 dni wypowiadają mi umowę i będę musiała spłacać ponad 13 tys. zł to co 9 tys. dla nich? Złodzieje i tyle nie radzę brać u nich kredytu bo raty chcą podwójnie brać a potem straszą wypowiedzeniem umowy :/


Opinia dodana przez: [Manifiq]

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w trzech innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, tj. w Republice Czeskiej, na Słowacji oraz w Bułgarii. PROFI CREDIT Poland jest dynamicznie rozwijającą się firmą ze stabilną i odpowiedzialną drużyną fachowców. Spółka PROFI CREDIT Poland kładzie nacisk na indywidualne podejście do klienta. Działa na terenie niemal całej Polski dysponując siecią 60 biur terenowych. Grupa 1 500 doradców finansowych jest gotowa w każdej chwili odwiedzić klienta i pomóc mu w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu.

PROFI CREDIT sprzedaje swój produkt - pożyczki gotówkowe - przez sieć zewnętrznych pracowników posiadających działalność gospodarczą, i związanych z firmą umową o współpracy.

PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o., ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-20-03-132, wpisana pod nr KRS 0000211745 w VIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej, Kapitał zakładowy: 5 000 PLN - opłacony w całości

Dane teleadresowe

PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

Połączenie z telefonu stacjonarnego 0 801 700 999
Połączenie z telefonu komórkowego 033 499 60 00

Nr faxu: 33 499 60 06

e-mail: info@proficredit.pl lub biuro@proficredit.pl

Oceń firmę Profi Credit

2,8 / 5
38 głosów
12345

Opinie o produktach - Profi Credit

Poznaj firmę