System partnerski

Aktualne porównanie

Profi Credit

O Firmie

Profi Credit
PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w trzech innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, tj. w Republice Czeskiej, na Słowacji oraz w Bułgarii.

Dodaj opinie o produktach Profi Credit na Forum TotalMoney.pl

Profi Credit • Pożyczka gotówkowa

Ostatnia opinia: 27-02-2015 11:19:04, 95 odpowiedzi

po co się decydujecie na takie lichwiarskie warunki, nie lepiej wziąć kredyt z normalnego banku, gdzie kredyt jest dużo tańszy niż w parabanku?


Opinia dodana przez: [symka]

Bardzo długi czas oczekiwania na pieniądze,nie dość że człowiek spłaca takie duże odsetki to jeszcze musi czekać do 14 dni na przelew pieniędzy !!!!!!!!!


Opinia dodana przez: [ola]

Lichwa. Trzeba oddać 300-400% pożyczonej sumy.


Opinia dodana przez: [Dsg]

firma w pełni profesjonalna,jeśli chodzi o obsługę to jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak fachową obsługą,Panie w biurze w Lęborku są przemiłe a kierowniczka to dosłownie Magda Gessler polskiej biurokracji,idealnie wszystko mi wytłumaczyła,jej pracownicy doskonale wiedzą co mają robić i słuchają się na każdym kroku.raty faktycznie są dość wysokie ale dla takiej obsługi naprawdę warto,nie poszedłbym gdzie indziej.POLECAM WSZYSTKIM


Opinia dodana przez: [rafal]

pożyczkę dostałem w szybkigrosz.pl złożyłem wniosek na stronie i sami się ze mną skontaktowali


Opinia dodana przez: [sławek]

polecam szybkigrosz.pl


Opinia dodana przez: [jola]

polecam ofertę szybkigrosz.pl pożyczki prywatne bez bik


Opinia dodana przez: [jola]

Zanim weźmiesz pożyczkę słuchaj uważnie co do ciebie mówi doradca finansowy i zadawaj tysiąc pytań aż będziesz miał pewność że rozumiesz


Opinia dodana przez: [dana]

" W dniu dzisiejszym podpisałem umowę z W/W firmą i czuje się wykorzystany powodu wprowadzenia w błąd z terminem spłaty i czasem trwania umowy" jak to możliwe, ze zostałeś oszukany, jak przed podpisaniem każdej umowy dostajesz ją do podpisu, prawda? Więc wiedziałeś na co się decydujesz i co podpisujesz.


Opinia dodana przez: [gucia]

" " a ja wzięłam tam pożyczkę ponad rok temu , masakrycznie droga ale co najlepsze wczoraj na koncie pojawiło mi się 1600 zł od profi credit , muszę oddawać jak nie bra łam pożyczki i nie mam na to umowy ?" Ja mia łam to samo.Spłacałam jedną pożyczkę,po jakimś czasie wpłynęły od nich pieniądze na konto a ja nie podpisałam żadnej umowy a to była odnowiona pożyczka bez mojej zgody.Jak dzwoniłam po czasie na ich infolinie powiedzieli że miałam miesiąc czasu na zwrócenie tych pieniędzy a jeśli nie to spłacam jako drugą pożyczkę.A niby skąd człowiek ma wiedziec co to za pieniądze i że w tym czasie trzeba zwrócic bo żadnego poleconego nie odebrałam od nich." Pierwsza strona umowy informacja o odnowieniach. Podpisała się Pani pod tym więc w czym problem?


Opinia dodana przez: [ktoś]

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w trzech innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, tj. w Republice Czeskiej, na Słowacji oraz w Bułgarii. PROFI CREDIT Poland jest dynamicznie rozwijającą się firmą ze stabilną i odpowiedzialną drużyną fachowców. Spółka PROFI CREDIT Poland kładzie nacisk na indywidualne podejście do klienta. Działa na terenie niemal całej Polski dysponując siecią 60 biur terenowych. Grupa 1 500 doradców finansowych jest gotowa w każdej chwili odwiedzić klienta i pomóc mu w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu.

PROFI CREDIT sprzedaje swój produkt - pożyczki gotówkowe - przez sieć zewnętrznych pracowników posiadających działalność gospodarczą, i związanych z firmą umową o współpracy.

PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o., ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-20-03-132, wpisana pod nr KRS 0000211745 w VIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej, Kapitał zakładowy: 5 000 PLN - opłacony w całości

Dane teleadresowe

PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko Biała

Połączenie z telefonu stacjonarnego 0 801 700 999
Połączenie z telefonu komórkowego 033 499 60 00

Nr faxu: 33 499 60 06

e-mail: info@proficredit.pl lub biuro@proficredit.pl

Oceń firmę Profi Credit

2,8 / 5
38 głosów
12345

Opinie o produktach - Profi Credit

Poznaj firmę