System partnerski

Aktualne porównanie

Getin Noble Bank

O Firmie

Getin Noble Bank
Getin Noble Bank, powstały 4 stycznia 2010 roku w wyniku połączenia Getin Banku i Noble Banku. Bank należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się banków w Polsce, a z jego usług korzysta ponad 1,4 mln Klientów. Produkty i usługi Banku dostępne są w ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w... Czytaj więcej

Dodaj opinie o produktach Getin Noble Bank na Forum TotalMoney.pl

Getin Noble Bank • Kredyt gotówkowySprawdź produkt

Ostatnia opinia: 08-04-2014 13:01:37, 62 odpowiedzi

4+37Zostałam w paskudny sposób oszukana przez bank, chciałam założyć lokatę, a wcisnęli mi 10 letnie ubezpieczenie na życie, bez możliwości odstąpienia. Nie jestem niedouczona ( jestem główną księgową), poszłam na spotkanie w sprawie lokaty z synem (student prawa) i przy świadku specjalista inwestycyjny powiedział, że lokata będzie trwała 2 lata. Ostrzegam wszystkich proszę NAGRYWAĆ rozmowy z pracownikami banku, w sądzie będzie dowód, bo świadek nie jest dowodem przy procesie z bankiem. Wygrałam sprawę tylko dlatego, że po założeniu niby "lokaty" zasypywałam mailami bank z pytaniami, prośbą o regulaminy, na które nigdy nie dostałam konkretnej odpowiedzi. Podpisałam umowę, gdzie było napisane, że się ze wszystkim zapoznałam (7 punktów). Zawsze zapraszali mnie na rozmowy, by odpowiedzieć na moje pytania, w celu by uśpić moją czujność, nic nie było na piśmie. Potem zaczęłam pisać konspekty z tych spotkań. Ludzie uważajcie, bo stracicie swoje oszczędności życiowe wchodząc w układy z tym bankiem. »

mozna ich poruwnac do providenta kilka dnie sprawdzali firme gdzie pracuje a potem chcieli do domu wejsc na weryfikacje - kpina unikajcie ich jak ognia »

Szukacie o pomoc finansową? Panie Kester Brawn jest indywidualne pożyczki pożyczkodawcy, który daje się kredytu do każdej osoby ubiegającej się o kredyt na całym świecie, oferujemy pożyczki w 2% stopy procentowej i od kwoty 1000 dolarów Euro USD do 100.000 USD Euro. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami z naszej poczty elektronicznej (kersterbrawnloanfirm@outlook.com) i czuć się poniższe informacje skarżącej pożyczki i zwrócić go.Formularz Wniosku o pożyczkęImię i nazwisko ........ Kraj ....... Stan .... Adres ...... Sex ..... Wiek ...... Religia ..... Kwota pożyczki Potrzebny ..... Czas trwania ..... Zawód ........ Numer telefonu ..... Celem Kredytu ...... Stan cywilny ..... Miesięczny dochód .... Adres e-mail ...Dzięki Panie Kester Brawn »

Tak na zdrowy rozum jaki Głupi bierze kredyt, pożyczkę.. w Getin Banku którego właścicielem jest Leszek czarnecki trzeba być pierdol.... w łeb »

POPIERAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! »

Getin Noble Bank • Kredyt samochodowySprawdź produkt

Ostatnia opinia: 14-04-2014 17:08:07, 48 odpowiedzi

Już z samej kalkulacji rat brutto ( nie wiem jakie jeszcze koszty przy zawarciu umowy) - wynika 12,63% oprocentowania rzeczywistego. Obawiam się, że dojdzie do tego jeszcze ubezpieczenie, więc ta informacja już sama w sobie jest przekrętem, »

" Zgadzam się z "nigdy Getin" oraz z "nie nie nie" Tak nigdy więcej z tym bankiem nie chcę mieć do czynienia. Ludzie błagam przestrzegam Was oraz przestrzegajcie innych. Ja również padłem ich ofiarą. Procesuję się za nierzetelne podawanie danych do BIK. Tak manipulują żebyście w przypadku ucieczki z tego Banku nie mogli uzyskać pozytywnej decyzji kredytowej w innym Banku. Nie wiem jak KNF może dopuścić taki GB Bank i jego działania oraz procedury do tego by funkcjonował i tak traktował ludzi!!!! Gdzie tu moralność i etyka??!!! mam inne tłumaczenie skrótu GB (lecz nie będę tutaj cytować, A Wy się domyślcie!! Jeszcze raz przestrzegam!!! Omijajcie wielkim ogromnym łukiem!" getinout »

Potwierdzam przedmówców na NIE. Na początku jest niby wszystko OK. Pomijając fakt dużej prowizji za kredyt w złotówkach idzie spłacać. ALE za wszystko płacisz, ze wszystkim są problemy. Dokładniej: bank wpisuje się zawsze do dowodu i jest wspolwalscicielm auta. Naprawa z OC czy AC jest wydłużona, czekasz na ich decyzje - za którą płacisz 50zł! Odsetki: w trakcie 2 lat spadł WIBOR znacznie. Dwa razy pisałem pismo o obniżenie raty odsetkowej. Dopiero po drugim jak postraszylem KNF i innymi, raczili obnizyć (róznica na racie 8zł). Pobierają opłaty nawet za: decyzje o możliwości wyjazdu za granicę, o możliwości kierowaniu pojazdu przez inna osobę niż kredytobiorca (100zł). Każą wykupować najdroższą opcję AC. Mimo iż za szybsza spłatę pobierają prowizję w wysokości 2% kapitału, uciekłem od nich. Udało mi się dostać kredyt gotówkowy gdzie ratę będę miał identyczną, na okres taki jaki mi pozostał do spłaty w getinie. GETIN BANK nie pakujcie się w to!!!! »

A jak mają się do tego rankingi kredytów samochodowych, Getin oferuje najlepsze oprocentowanie i zerową prowizję przygotowawczą, dlatego zastanawiam się czy nie wziąć u nich kredytu. »

próbuje zamknąć kredyt na samochód geting nobile bank dolicza odsetki z następnej raty oraz jeczsze coś czego nie wiedzą skąd się bierzewiec trzeba pozwać ich do sadu kto miał tak samo????? »

Getin Noble Bank • Kredyt mieszkaniowy (oferta pakietowa)

Ostatnia opinia: 21-04-2014 09:55:49, 24 odpowiedzi

" a ja mam kredyt w tym banku i to jest najlepsza oferta jaka moze byc.Super" szkoda tylko ze pracuje w tym bankubieniek po prostu to co napisałes smierdzi na odległość »

Serdecznie Nie polecam!!! 3 miesiące od złożenia wniosku i nie mam żadnej decyzji! A analityk tylko wymyśla coraz to głupsze dokumenty do doniesienia! Obsługa tragiczna - gorzej niż w jakimkolwiek urzędzie - a pracownicy zachowują się tak jakby im człowiek przeszkadzał... Nawet nie raczą odebrać telefonu, czy odpisać na maila! Porażka!!! Mając dość poszedłem do konkurencji - podpisałem umowę po dwóch tygodniach! Getin bank już chyba nie chce udzielać kredytów - także nie traćcie u nich czasu i nerwów! »

a ja mam kredyt w tym banku i to jest najlepsza oferta jaka moze byc.Super »

Obsługa fatalna nie wiem za co placom takim globom na takich stanowiskach, zero szacunku dla klienta i brak kultury w stosunku dla osoby szkoda gadać!!!!! »

" najgorszy bank jaki może być i bardzo niemiła obsługa..." Potwierdzam,że to najgorsy Bank w Polsce! »

Getin Noble Bank • Lokata DynamicznaSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 11-06-2013 14:38:06, 24 odpowiedzi

Getin ostatnio sie mocno poprawił, sam założyłem konto getin up i jestem zadowolony. »

" korzystam jeszcze z tego banku ale już 30. 11 2012 będzie to moja ostatnia wizyta w tym nieprzyjaznym banku . Nie szanują klienta ,oszukują celowo , lub nieznają produktu który wciskają (co wydaje się mało prawdopodobne), Byłam klientką od czasów kiedy jeszcze nosił nazwę WBC . Tak zwany opiekun klienta (czytaj szuja) wcisnął mi Kwartalny Profit , gdy w domu zorientowałam się ,że z regulaminu wynika coś zgoła innego niż mi nawciskała , poszłam do tej szujki i mówię że mi się nie zgadza z tym co mówiła a ona na to ,że ja źle rozumię regulamin że jest tak jak ona mówi . Uspokojona wróciłam do domu a po 6 miesiącach okazało się że jestem około 5000,00 do tyłu . A mogła mi pinda powiedzieć że mogę się wycofać . Niestety nie znam się na prawie bankowym i do tej pory nigdy mnie w banku nie oszukano a przeżyłam 60 lat. Banki w pogoni za zyskami schodzą na manowce ale nie wyjdzie im w dłuższej persektywie na dobre." Podobnie postąpiono ze mną w Łodzi na Łagiewnickiej.Bojkotować siedziby tego banku. »

" getin-bank oszukal ludzi, dlatego placowki w malych miasach zniknely pozostawiajac klientow bez zadnej informacji, a nastepnie znikna nawet te w duzych miastach, bo prosze zwrocic uwage, ze ten bank nie ma zadnej siedziby glownej tylko adres z podana skr.pocztowa co znaczy ze jest nie do odszukania przez klienta. UWAZAJCIE" Bojkotować siedziby tego banku w miejscu zamieszkania. »

" ciekawa oferta jezeli ma sie konto oprocentowanie jest o wiele wyzsze" Moje zdanie na temat Lokat w Getin banku. Nigdy w życiu nie będę klientem tego banku gdzie pracownicy nie informują o ukrytych kosztach .przykładem jest mija strata powyżej 5 tysięcy na lokacie UFK Open Life AP4-FOLAP007.Będę bojkotował lokal tego banku i ostrzegał naiwnych chętnych. »

" Nie jestem zadowolona i nie polecam , moja subiektywna opinia. Po raz trzeci przedłużałam lokatę , sądziłam , ze mam do czynienia z fachowcami , więc saldo sprawdziłam sobie dopiero po dwóch tygodniach. Jakież było moje zdziwienie , gdy okazało się , że lokat terminowych nie posiadam , a moje 6 tysięcy gdzieś przepadło. Po wizycie w placówce i likwidacji lokaty , gdyż moje pieniądze gdzies tam sobie wisiały w czasoprzestrzeni , nie usłyszałam zadnych przeprosin , nie nawiązano zadnej próby zatrzymania mnie jako klienta. Cóż , będą mieli następnych... Ja już na pewno nie skorzystam. Ponadto w placówce banku wieczne kolejki , tłok i zaduch . Personel ponury, sprawiajacy wrażenie, ze ta praca jest dla nich karą." W pełni się zgadzam z twoją opinią. Kiedy to był WBC, było normalniej. »

Getin Noble Bank • kredyt na PITSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 10-04-2014 22:57:14, 6 odpowiedzi

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności. »

odradzam Getin bank za duzo ukrytych rzeczy, ktore po podpisaniu umowy wychodza szybko, obsluga ludzi z getin- bezduszna i bezczelna. Trzymajcie sie z daleka od tego banku »

nie dajcie sie frajer..... tym pozabankowym cwel.... kombinatorom do pudła z cwaniakami frajerow niech szukaja u murzynow dobrze dup.... im przetrzepiom to dadza im pożyczke za 0.01 grosz »

Chociaż SKOK nie jest bankiem, tylko bzreaidj firmą pokroju Providenta czy innych tego typu instytucji, to i tak ma chyba najbardziej przejrzyste i dość normalne warunki udzielania pożyczek. Z drugiej strony uważam, że jak się nie ma zdolności kredytowej to należy sobie odpuścić pożyczanie pieniędzy, bo kłf3ci się to ze zdrowym rozsądkiem. »

( )!! wpłać 0.01pln , otrzymujesz odmowę i po gszoru nie majątek, policz MILION !!!! odmf3w , bo BARDZO DUŻO jest osf3b ktf3rym odmf3wiono przyczyna ?? brak przyczyny /nawet osobom nie figurującym w BIK-OD grosza NIE ODPROWADZISZ PODATKU A CAŁOSCIOWO TEŻ TEGO NIE ZROBIĄ BO SIE NIE DA / TAKI KRUCZEK/ »

Getin Noble Bank • Konto Moja Firma 30

Ostatnia opinia: 05-12-2013 08:39:25, 4 odpowiedzi

What a great gift this will be for your sntedtus and what a great gift your sntedtus will be to you. This will be my 2nd year away from the kids and I know what you mean about missing the sntedtus. You've been able to influence a lot of sntedtus with the job you have had, but they will so benefit from learning at your side. »

I've seen this idea for a while on Twitter, but I did not dive into finding out what it was all about until today. Thank you for the inrmooatifn. I've decided to not only take the challenge myself starting today! but also extend it to my district followers on my email conference site. I will blog my results as well as their results in an effort to carry the baton in my area of influence. Thank you for the inspiration! »

I agree with you both that it made me uncomfortable first, but now I find it a great way to check out what is going on in the glbaol world of education. I also like the river analogy, sometimes I have the time, a lot of the time I don't, but it is great to have the option. And absolutely every time I go into twitter (whether it is for 5 minutes or an hour) I learn something new. So that in itself is great. I still don't quite understand the hashtags, but I will get there. I think Twitter does take a little longer to figure out than other social networking sites, but the benefits are worth it. Great post!e1ine »

I can't say I've met this particular TLA boerfe.It all depends, methinks, on just how many of these requests you are getting. Passing on messages once a week or less often would hardly make you look like a mad spammer and wouldn't be a lot of work. Of courseI have never been able to say that word that starts with n' and also have an ideological bias toward doing what people ask me to do nicely. »

Getin Noble Bank • Konto Moja Firma 100

Ostatnia opinia: 05-12-2013 08:21:55, 4 odpowiedzi

Shelly, you know that I'm always here for you and feel so bad eslcliapey w/ the way you have helped me out so selflessly. If there is anything I can do don't hesitate to ask.Whatever the situation is I wish both you and your family the best. You've been a great friend and a huge inspiration to me and so many others. We'll all get passed these hurdles together!! »

Hi Tiff Late seeing this but want to add that self-check out is a no briaenr!! Kids know their I'd no's so it's really easy. I agree to reminding them to reset and I like the idea of setting up tones with voice! I don't have kids check in because its just too confusing and have student helpers do this. I let them take out a lot of books which I would recommend because if overide is needed our lids just walked away and book never got checked out! Also set up cookies so circ screw doesn't auto put in student info-kids were checking out as if they were other student! »

For me, it would probably hinge on who is doing the asnkig and their own level of awareness of how your PLN actually works. For some educators seeing someone like yourself access resources, people and ideas is just short of magic for them and helping them out is a good thing to be able to do. However, seeing if they are willing to take a bit of time to have some of the process explained to them would get closer to giving them the confidence to start developing fishing skills of their own. If someone can't be bothered with all that PLN stuff because they are too busy or have more important things to do then it is a big ask on your goodwill for you to use your connections for their benefit. Part of networked learning for me is the reciprocal nature of the interactions between individuals who know me and what I am about in my online forums (blog, twitter, wherever) and asnkig for a friend or colleague won't get the same generous responses I would get off my own bat for my own purposes. Does that make sense? »

Hi all,I just came back today from a really good Professional Development day. As well as Ayanna, I had the opiortunpty to carpool with three ESOL colleagues that I don’t get to see very much. Indeed, sometimes conferences and workshops can be very expensive. On our way to the workshop, we exchange ideas, strategies, websites, and talked about school issues, challenges, parents and students. The hour and a half that we rode was very fruitful. I also have PLC’s at my school that supports our need to learn and grow professionally, but I feel a little isolated if I don’t meet with my ESOL colleagues to talk about what is important to us and our ELL’s.What are auditing courses? »

Getin Noble Bank • Pożyczka hipoteczna (oferta pakietowa)

Ostatnia opinia: 05-11-2013 17:07:50, 4 odpowiedzi

Ja dopiero szukam i porównuję. Wy macie już doświadczenie więc jeśli możecie doradzić bank to byłabym niezwykle wdzięczna. Bardzo zależy mi na czasie. Dzisiaj byłam w CH Handlowym i mimo, że interesuje mnie tylko pożyczka hipoteczna to obojętnie o jaką kwotę się ubiegam (potrzebuję 45000) czy 300000 dochód netto musi wynosić 3000zł. Czy tak jest wszędzie? »

popieram j. w »

Skandal , że taki bank może bezkarnie niszczyć kredytobiorców . Specjalnością banku są wprowadzanie klienta błąd uzgodnienia ,ustalenia nie mają nic wspólnego z przygotowaną umową. Fachowcy jeśli chodzi o wpychanie na siłę całej palety ubezpieczeń , za cenę kosmicznych opłat , potrafią powielać ubezpieczenia na życie co 6 m-cy. Opłaty odbywają się za plecami kredytobiorcy . Po 6 latach spłaty kredytu hipotecznego saldo powróciło do dnia rozpoczęcia kredytowania.Te bezprawie odbywa się pod czujnym okiem KNF i innych instytucji nadzorujących banki , które są instytucjami zaufania publicznego. »

nie radze nikomu składać o kredyt w tym banku czy to hipoteczny czy gotówkowy jednym słowem dużo obiecują i gadają a tak naprawde nic nie dają zawsze im coś nie pasuje »

Getin Noble Bank • Lokata Prosty ZyskSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 10-04-2014 23:43:03, 4 odpowiedzi

Nie jest tak źle w Getin Banku . Jak się czyta umowy i nie słucha pracownika banku który ma za zadanie wcisnąć ci dodatkowo produkt finansowy - to jest wówczas jest dobry bank. Więc zasada - ustal co chcesz od Banku i konsekwentnie tylko to realizuj . Moje już 10 letnie pożycie z BB oceniam na 4 + »

Nie polecam nikomu tego banku i innych banków L. Czarneckiego. To są zwykli oszuści, którzy wciskają ludziom ubezpieczenia, których nikt nie chce a za które trzeba słono potem płacić. »

nie polecam tego banku , kołamuja ludzi i naciagaja na lokaty z ubezpieczeniem na których traci sie całe pieniądze. »

uważnie sprawdźcie na co wpłacacie, bo może się okazać że zamiast lokaty podpisaliście polisę TU Europa a wtedy żegnajcie pieniądze. Poczytajcie wpisy w internecie wrobieni w getinbank lub coś podobnego. Jest tysiące wpisów oszukanych osób. Mnie też podsunęli między dokumentami na lokatę jedną umowę na polisę i straciłem 6 tys, zł. »

Getin Noble Bank • Konto oszczędnościoweSprawdź produkt

Ostatnia opinia: 14-11-2013 10:40:53, 4 odpowiedzi

Getin ma bardzo ciekawe oferty »

Już nie 2,5% ale 2% . (oczywiście cichcem) »

Zgodnie z umową kredytu - jeżeli stopa spadnie o 1 % to wtedy spadnie oprocentowanie - tzreba czytać umowy!!!! »

Już nie 4% nie 3% tylko 2.5% za środki na koncie oszczędnościowym. Za to oprocentowanie kredytu nie spadło ani o procencik!! »

Getin Noble Bank • Konto Moja Firma Międzynarodowy

Getin Noble Bank • Getin UP

Getin Noble Bank • Kredyt mieszkaniowy (oferta standardowa)

Getin Noble Bank • Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym

Getin Noble Bank • Pożyczka hipoteczna (oferta pakietowa)

Getin Noble Bank • Kredyt obrotowy w rachunku bieżącym

Getin Noble Bank • Kredyt inwestycyjny

Getin Noble Bank • Kredyt inwestycyjny Przyjazna Inwestycja

Getin Noble Bank • Lokata terminowa (standardowa)

Getin Noble Bank • Getin Bank Visa Silver

Getin Noble Bank • Konto Moja Firma 3

Getin Noble Bank, powstały 4 stycznia 2010 roku w wyniku połączenia Getin Banku i Noble Banku. Bank należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się banków w Polsce, a z jego usług korzysta ponad 1,4 mln Klientów. Produkty i usługi Banku dostępne są w ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Noble Bank dysponuje bogatą ofertą produktową w zakresie finansowania, oszczędzania oraz inwestowania, a także szerokim wachlarzem usług dodatkowych. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, samorządów oraz dużych korporacji. Bankowość detaliczną reprezentuje marka Getin Bank, której Klientami są osoby oczekujące sprawdzonych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej obsługi. Marka Noble Bank reprezentuje pion bankowości prywatnej, przeznaczonej dla najzamożniejszych Klientów. Oprócz dedykowanych produktów finansowych oraz świadczenia usług przez profesjonalnych private bankierów, w ofercie znajduje się również doradztwo w zakresie nieruchomości, inwestycji, wsparcie prawno-podatkowe oraz art banking. Ofertę Banku uzupełniają produkty i usługi oferowane przez Noble Funds TFI, Noble Securities, Noble Concierge oraz Getin Leasing. Getin Noble Bank oferuje również bankowość internetową – GetinOnline. Nowoczesna platforma informatyczna, autorski projekt Banku, umożliwia intuicyjne zarządzanie kontem, kartami kredytowymi, lokatami i produktami inwestycyjnymi, zarówno na tradycyjnych komputerach, jak i na urządzenia z ekranami dotykowymi.

Getin Noble Bank - Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 39b, 02-675 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000018507, NIP 7120102793, REGON 004184103, której kapitał zakładowy wynosi 953.763.097,00 zł (w pełni wpłacony).

Dane teleadresowe

Getin Noble Bank Spółka Akcyjna
ul. Domaniewska 39b
02-675 Warszawa

Infolinia

197 97 (opłata jak za połączenie lokalne wg taryfy operatora)

+48 32 604 3001 (dla dzwoniących z zagranicy)

Oceń firmę Getin Noble Bank

4 / 5
23 głosy
12345

Nowe artykuły - Getin Noble Bank

Opinie o produktach - Getin Noble Bank

Getin Noble Bank • Kredyt gotówkowy

4+37Zostałam w paskudny sposób oszukana przez bank, chciałam założyć lokatę, a wcisnęli mi 10 letnie ubezpieczenie na życie, bez możliwości odstąpienia. Nie jestem niedouczona ( jestem główną księgową), poszłam na spotkanie w sprawie lokaty z synem (student prawa) i przy świadku specjalista inwestycyjny powiedział, że lokata będzie trwała 2 lata. Ostrzegam wszystkich proszę NAGRYWAĆ rozmowy z pracownikami banku, w sądzie będzie dowód, bo świadek nie jest dowodem przy procesie z bankiem. Wygrałam sprawę tylko dlatego, że po założeniu niby "lokaty" zasypywałam mailami bank z pytaniami, prośbą o regulaminy, na które nigdy nie dostałam konkretnej odpowiedzi. Podpisałam umowę, gdzie było napisane, że się ze wszystkim zapoznałam (7 punktów). Zawsze zapraszali mnie na rozmowy, by odpowiedzieć na moje pytania, w celu by uśpić moją czujność, nic nie było na piśmie. Potem zaczęłam pisać konspekty z tych spotkań. Ludzie uważajcie, bo stracicie swoje oszczędności życiowe wchodząc w układy z tym bankiem. »

Getin Noble Bank • Kredyt samochodowy

Już z samej kalkulacji rat brutto ( nie wiem jakie jeszcze koszty przy zawarciu umowy) - wynika 12,63% oprocentowania rzeczywistego. Obawiam się, że dojdzie do tego jeszcze ubezpieczenie, więc ta informacja już sama w sobie jest przekrętem, »

Getin Noble Bank • Kredyt mieszkaniowy (oferta pakietowa)

[cytat] " a ja mam kredyt w tym banku i to jest najlepsza oferta jaka moze byc.Super" [/cytat]szkoda tylko ze pracuje w tym bankubieniek po prostu to co napisałes smierdzi na odległość »

Getin Noble Bank • Lokata Dynamiczna

Getin ostatnio sie mocno poprawił, sam założyłem konto getin up i jestem zadowolony. »

Getin Noble Bank • kredyt na PIT

Kredyt na PIT Getin Banku, to dobre rozwiązanie, gdy szybko potrzebujemy gotówki z minimum formalności. »

Getin Noble Bank • Konto Moja Firma 30

What a great gift this will be for your sntedtus and what a great gift your sntedtus will be to you. This will be my 2nd year away from the kids and I know what you mean about missing the sntedtus. You've been able to influence a lot of sntedtus with the job you have had, but they will so benefit from learning at your side. »

Getin Noble Bank • Konto Moja Firma 100

Shelly, you know that I'm always here for you and feel so bad eslcliapey w/ the way you have helped me out so selflessly. If there is anything I can do don't hesitate to ask.Whatever the situation is I wish both you and your family the best. You've been a great friend and a huge inspiration to me and so many others. We'll all get passed these hurdles together!! »

Getin Noble Bank • Pożyczka hipoteczna (oferta pakietowa)

Ja dopiero szukam i porównuję. Wy macie już doświadczenie więc jeśli możecie doradzić bank to byłabym niezwykle wdzięczna. Bardzo zależy mi na czasie. Dzisiaj byłam w CH Handlowym i mimo, że interesuje mnie tylko pożyczka hipoteczna to obojętnie o jaką kwotę się ubiegam (potrzebuję 45000) czy 300000 dochód netto musi wynosić 3000zł. Czy tak jest wszędzie?»

Getin Noble Bank • Lokata Prosty Zysk

Nie jest tak źle w Getin Banku . Jak się czyta umowy i nie słucha pracownika banku który ma za zadanie wcisnąć ci dodatkowo produkt finansowy - to jest wówczas jest dobry bank. Więc zasada - ustal co chcesz od Banku i konsekwentnie tylko to realizuj . Moje już 10 letnie pożycie z BB oceniam na 4 + »

Getin Noble Bank • Konto oszczędnościowe

Getin ma bardzo ciekawe oferty »

Wszystkie opinie

Poznaj firmę