System partnerski

Aktualne porównanie

PKO Bank Polski

O Firmie

PKO Bank Polski
PKO Bank Polski jest największym i jednym z najstarszych banków w Polsce. W ostatnich latach, w warunkach rosnącej konkurencji i kryzysu finansowego umocnił pozycję krajowego lidera, zajmując wiodącą pozycję w sprzedaży kredytów, a jednocześnie stał się największym pod względem aktywów bankiem Europy... Czytaj więcej

Dodaj opinie o produktach PKO Bank Polski na Forum TotalMoney.pl

PKO Bank Polski • Kredyt mieszkaniowy Własny Kąt hipoteczny (oferta pakietowa)

Ostatnia opinia: 18-04-2014 13:28:25, 77 odpowiedzi

Oriętujecie się może ile teraz się czeka na decyzję o przyznanie hipo z MDM? Czekam już 5 tydzień i nic doradca uspokaja że jeszcze chwila i jeszcze chwila a tu ciągle nic... »

mam "wlasny kat" w PKO BP, raty sa eleganckie (wychodzi mi kolo 700-800 zlotych). marza w porzo, obsluga jak najblpesza. takze polecam z czystym sumieniem jesli ktos szuka kredytu na mieskzanie. »

coś mi nie pasuje z tym oprocentowaniem 3,82%, sama spłacam kredyt (40% mój wkład, reszta 60% to kredyt) od roku i co kwartał oprocentowanie rośnie na dziś 5,02%, mam też ubezpieczenie na życie i utratę pracy, (teoretycznie wszystko dobrowolne ubezpieczenia itp ale gdyby nie to to oprocentowanie było by jeszcze większe) a wiec reklama reklama swoje żeby pozyskać klienta, a życie swoje i to wszystko zgodnie z prawem. Można przenieść się do innego banku, ale czy ten inny tak samo nie zacznie podwyższać oprocentowania już w czasie spłaty? »

Umowa zlecenie od ponad 3 lat, średnie wynagrodzenie ponad 5000 netto, podpisany papier gwarantujący zatrudnienie przez nabliższe 10 lat.Kredytu nie dostałem bo? Jestem za młody. »

" Pisałem już w ofercie standardowej, że trafiłem na świetnego doradcę w banku, od pierwszej rozmowy do kasy na koncie minęło niecałe dwa tygodnie, minimum formalności, marża 1,22 bez żadnych dodatkowych pakietów typu karta czy ubezpieczenia. Fakt, że wcześniej w tym samym banku z innym doradcą Panią dostałem propozycję marży 2,02, chyba chciała mnie maksymalnie oskubać. Czytając komentarze chciałem już zrezygnować z pkobp a tu nagle trafił mi się taki super doradca. Jestem mega zadowolony. Pozdrawiam" proszę namiary na odział i doradce »

PKO Bank Polski • Mini Ratka (oferta standardowa)

Ostatnia opinia: 12-01-2014 10:14:49, 22 odpowiedzi

Wysokie oprocentowanie już nie mówiąc o prowizji i w końcu z 25000 robi się 35000...Raty są tak duże, że nie mają nic wspólnego z ratami MIN I!!! Ale komentarze świadczą o tym, że ŁATWO MOŻNA SIĘ NABRAĆ :P »

A ja polecam mini ratkę na święta! Szybka decyzja, wniosek z domu, nie mogę się doczekać zakupów w sobotę :) »

szybko dziala naprawde mini ratka - zalatiwelm bez problemu i pieniadze miałem szybko. »

Mój Bank oferuje pożyczki 15% RRSO w skali roku. Jaka mini ratka to zwykłe zdzierstwo. »

Nie wiem skąd to wzięło się 0% prowizji. Pracuje w PKO i nie ma oferty z 0 prowizji »

PKO Bank Polski • Kredyt mieszkaniowy Własny Kąt hipoteczny (oferta standardowa)

Ostatnia opinia: 27-02-2014 19:03:12, 19 odpowiedzi

" Jak to jest z kredytami hipotecznymi, czy ktoś mi wytłumaczy? np. Jeśli wezmę dzisiaj kredyt o wartości 300tys PLN na 30 lat to pan w banku obliczy mi raty kredytu ‘załóżmy’ na 2000 PLN miesięcznie. I wszystko fajnie tylko dlaczego po 2 latach okazuje się że raty trzeba przeliczyć jeszcze raz (bo coś tam coś tam) i już muszę płacić nie 2000 jak było w umowie a 2100 miesiecznej raty? Jeśli po dwóch latach spada wartość pieniądza i bank musi sobie wyrównać to dlaczego nie zrobią tego samego z moim kredytem i wypłacą dodatkowe pieniądze o które spadła jego wartość? Czy to nie nazywa się złodziejstwo?" Niestety przy zmiennym oprocentowaniu zawsze tak jest,że jeśli spada WIBOR 3M lub WIBOR 6M , to zapłacimy mniejszą ratę, niż w pierwszym harmonogramie pokazano. Jeśli wzrośnie WIBOR, to po kilku latach zapłacimy więcej. Tzn,że zawsze trzeba prosić najlepiej o aktualny harmonogram-jeżeli nie trzeba za niego płacić, jeśli trzeba, to nie bierzmy go. »

" Jak to jest z kredytami hipotecznymi, czy ktoś mi wytłumaczy? np. Jeśli wezmę dzisiaj kredyt o wartości 300tys PLN na 30 lat to pan w banku obliczy mi raty kredytu ‘załóżmy’ na 2000 PLN miesięcznie. I wszystko fajnie tylko dlaczego po 2 latach okazuje się że raty trzeba przeliczyć jeszcze raz (bo coś tam coś tam) i już muszę płacić nie 2000 jak było w umowie a 2100 miesiecznej raty? Jeśli po dwóch latach spada wartość pieniądza i bank musi sobie wyrównać to dlaczego nie zrobią tego samego z moim kredytem i wypłacą dodatkowe pieniądze o które spadła jego wartość? Czy to nie nazywa się złodziejstwo?" Niestety, kiedy jest zmienne oprocentowanie, tzn. WIBOR Wzrasta, wtedy logiczne,że trzeba zapłacić więcej. Czasem może wyjść nawet 10.000zł. więcej do zapłaty, jak się podliczy cały okres kredytowania a nawet więcej. »

Jak to jest z kredytami hipotecznymi, czy ktoś mi wytłumaczy? np. Jeśli wezmę dzisiaj kredyt o wartości 300tys PLN na 30 lat to pan w banku obliczy mi raty kredytu ‘załóżmy’ na 2000 PLN miesięcznie. I wszystko fajnie tylko dlaczego po 2 latach okazuje się że raty trzeba przeliczyć jeszcze raz (bo coś tam coś tam) i już muszę płacić nie 2000 jak było w umowie a 2100 miesiecznej raty? Jeśli po dwóch latach spada wartość pieniądza i bank musi sobie wyrównać to dlaczego nie zrobią tego samego z moim kredytem i wypłacą dodatkowe pieniądze o które spadła jego wartość? Czy to nie nazywa się złodziejstwo? »

UWAGA!! Ostrzegam przed tym bankiem, bardzo niechętnie zwraca weksle in blanco stosowane jako zabezpieczenie. Ponadto wymusza kwotę zabezpieczenia / zapisaną w umowie/ na podwójną kwotę udzielonej pożyczki przy okresie spłaty 3 lata. Weksle zwraca po nikomu niepotrzebnej awanturze. »

Ten bank to oszuści, nie ma u nich mowy o tzw. indywidualnych negocjacjach!!!, po wielu tygodniach rozpatrywania wniosku, nie tylko nie negocjują warunków kredytowych z klientem, ale na dodatek podwyższyli marżę i zażądali dodatkowych produktów, na których chcieli dodatkowo zarobić! typu karta kredytowa oraz specjalne, płatne konto (20zł/m-c) lub wysokie wpływy na to konto! Z daleka od tak pazernych, niesłownych i niepoważnych instytucji!!! »

PKO Bank Polski • PKO Konto Pierwsze (13-18 lat)

Ostatnia opinia: 06-06-2013 15:14:48, 17 odpowiedzi

Nieporównywalnie wysoki koszt utrzymania rachunku, kilometrowe kolejki w dusznych pomieszczeniach. dziwię się, że mając tak szeroką ofertę ludzie trzymają sie tej dziwnej skostniałej struktury »

najgorszy bank w jakim mam konto, uciekam z tamtąd. kosztuje mnie ok 60 zl miesiecznie. oplaty za przelew zew to 75 gr, karta ok 30 zl, szok. »

" " przez 20 lat jestem w tym Banku i dopiero teraz się opamietałam, nic dobrego w tym Banku przez te lata mnie nie spotkało. Do niczego......płacisz za wszystko nawet za głupie przelewy po 50 gr. Brrrr....." Zmień na konto bez granic i po wszystkim. Opłata za prowadzenie konta 15zl. Wszystkie operacja za darmo." zmień na DBNET niemiecki bank ma o wiele lepsząofertę ja tak zrobię »

bieda konta dla emerytów i jeszcze od sierpina zmieniją reguły gry zamykajcie konta w tym banku i uciuekajcie z niego człowieki !!! »

" Konto bez granic jest dobre dla osób które często wyjeżdżają w delegacje zagraniczne bądź na wyjazdy zagraniczne. Owszem płaci się 15zł ale wypłaty z bankomatów w kraju i na świecie są bezpłatne nie jest pobierana żadna prowizja." Taa, tylko, że w Deutsche Banku mam to samo za darmo... To po co mam płacić 15 zł miesięcznie? »

PKO Bank Polski • Pakiet Biznes Debiut 18

Ostatnia opinia: 22-01-2014 10:24:28, 15 odpowiedzi

A ja tam mam w PKO konto biznes debiut 18 i jestem z niego zadowolona. Za prowadzenie i przelewy nic niepłacę. W dodatku dzieki internetowej platformy do prowadzenia ksiegowosci zaoszczędzam na drobnej księgowosci. »

Zdecydowanie odradzam »

Britt, I am the guy that writes half the cetnont of Technology Story and Todd is a person that shares ideas and thoughts with me. It is interesting to me that you are doing the math on your ideas trying to gauge whether a relationship is equal in value. If it makes you feel better, we are a generator of ideas in technology story, not merely a repeater of ideas. The odds that any of us would carp one of your idea is very low, but I suppose it could happen. I tend not to measure my idea exchange with people in ways that lead to a measurement of value. I simply share my ideas, and hope that I help humanity in some small way. And for that, we get $100 a year from the many people that appreciate those ideas »

Real brain power on diyalps. Thanks for that answer! »

Shelly, I know from my own experience how debiiitatlng this can be. My advice is do what you need to do and don't even worry about us we'll all still be here when you're ready to blog prolifically again. Again, in my experience, and as the comments here reveal, most people are very understanding.Take care, and above all look after your SELF, otherwise you will be no use to anyone else. x »

PKO Bank Polski • PKO Konto dla Młodych

Ostatnia opinia: 15-04-2014 16:21:22, 13 odpowiedzi

zmieniają warunki podpisanych umów po czasie jakimś i nie maja nic do zaoferowania mam tam konto dość długo i chyba czas zmienić »

Nie polecam OSTRZEGAM WSZYSTKICH O ZAKŁADANIU KONTA W PKO A ZWŁASZCZA MŁODYCH...Nigdy takich cyrków nie miałem a miałem założone konto od 2010 roku to jest jakiś cyrk wogule nigdy nie miałem żadnych opłat za monit,wpłacałem na bierząco. Od tamtego roku się przejechałem na nich,naliczają opłaty za monit a nawet nic nie mówili przy zakładaniu konta. Mają takie ukryte opłaty że szok.Mnie naliczyli ostatnio przy 20 zł debetu jak wybrałem to mi po miesiącu naliczyli po 30 zł kary że nie w terminie zapłaciłem a to że nawet tej kary nie miałem jeszcze i robiłem dużo wpłat.Totalne jest oszustwo,złodziejstwo no mydlenie oczów dla klienta.A TAMCI CO POLECAJĄ KONTO DLA MŁODYCH ZA ZERO ZŁ TO JEST KŁAMSTWO BO BĘDĄ NALICZAĆ OPLATE ZA MONIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE WARTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH. »

" za kartę debetową opłata jest maksymalana 5 pln w przypadku braku dokonywania transakcji bezgotówkowych. Przy dokonaniu 1- płaci się 4 PLN, przy dwóch 3 PLN itd. aż do właśnie zera," tak moze byc za darmo porwadzenie estli wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych :) bardzo fajnie, bo jest duzo innych usług, szkoda byłoby rezygnowac z takeiego konta »

za kartę debetową opłata jest maksymalana 5 pln w przypadku braku dokonywania transakcji bezgotówkowych. Przy dokonaniu 1- płaci się 4 PLN, przy dwóch 3 PLN itd. aż do właśnie zera, »

WITAM czy jak zamykam konto w banku to dane o posiadaczu(o mnie) sa w rejestrze czy sa usuwane sa ? »

PKO Bank Polski • Kredyt konsolidacyjny

Ostatnia opinia: 27-07-2012 12:48:45, 10 odpowiedzi

ja się zastanawiam czy wziąć kredyt konsolidacyjny, ale czytając Wasze opinie chyba na ten się nie zdecyduje... »

masakra.Raty zamiast maleć,rosną »

Przy zerowym wkładzie, z opcją - Rodzina na swoim - nie wiem czy znajdziecie lepsze kredytowanie. Biorą marżę, którą wliczają w koszt kredytu, ale za to mniejsze wymagania niż np. takie Millennium. Każdy jednak i tak wybierze co mu będzie najbardziej pasować. »

Szybka decyzja (ok. 2 tyg.), warunki kredytu dobre, koniecznie trzeba założyć PŁATNE konto (XXI wiek i nadal ten bank pobiera opłaty za konto internetowe - w tej kwestii to żenada) »

decyzja w 2 tyg, kontakt i możliwość przesyłania dokumentów mailem, szybka wypłata transz »

PKO Bank Polski • Mini Ratka (oferta cross-sell)

Ostatnia opinia: 19-11-2013 00:25:16, 9 odpowiedzi

klient 34330756 jestem bardzo zadowolony z usług banku, pięknych i miłych pań zawsze ślicznie uśmiechniętych w placówce w Iławie. Jest to mój kolejny kredyt który spłacam zawsze na czas i skorzystał bym ponownie z oferty mini ratki ale wystąpił malutki problem z moją zdolnością. Mam nadzieje że w przyszłości będę mógł skorzystać z dóbr Banku Polskiego . Pozdrawiam »

Jestem zadowolony z obsługi banku kolejki są bo i klientów jest ogrom produkty są ok wybredni znajdą coś dla siebie pozdrawiam. »

" " nie ma gorszego banku w tym kraju chyba zeby cokolwiek zalatic stoisz w kolejkach jakosc obslugi ponizej krytyki ODRADZAM" w 100% zgadzam się z tą opinią, totalna komuna !" Ten bank to komuna dodatkowo doi klientów jak tylko się da od momentu wejścia na giełdę coraz gorsze warunki dla klienta jestem od 96 roku mich klientem ale tylko do października 2013 to koniec »

Z mojego doświadczenia klienta banków, akurat PKO BP jest zdecydowanie profesjonalny bo dyskretny. W porównaniu do wielu innych banków ma b. korzystne produkty, faktycznie czeka się w kolejce, bo mają w przeciwieństwie do innych banków dużo klientów. Polecam zdecydowanie. »

" nie ma gorszego banku w tym kraju chyba zeby cokolwiek zalatic stoisz w kolejkach jakosc obslugi ponizej krytyki ODRADZAM" w 100% zgadzam się z tą opinią, totalna komuna ! »

PKO Bank Polski • Mini Ratka (konsolidacja)

Ostatnia opinia: 03-01-2014 19:38:58, 9 odpowiedzi

kiedys korcilo mnie aby przeniesc sie do pko bp bo nieco w tych reklamach kusili, ale ciesze sie ze to bylo chwilowe. od poczatku mam konto w banku BGZ i jestem zadowolona, w zasadzie nigdy mi nie odmowili ani kredytu, ani debetu czy karty kredytowej a duzo nie zarabiam ok 1700 zl netto, ostatnio dostalam kredyt na prawie 20 tys zl, polecam szczerze ten bank »

Ja od paru dobrych lat nie mam konta w tym banku. Byłam stałą klientką, saldo zawsze na plus, potrzebowałam kredytu w wysokości 1200 zł, bo stwierdziłam, że wolę sobie zakup rozłożyć na raty. Pani ledwo na mnie spojrzała. Odmówili praktycznie z miejsca, wcześniej żądając nie wiadomo jakich papierków. A reklam wszędzie pełno było o kredytach. Na szczęście nic mi nie przeszkadzało w likwidacji konta. ;) »

" Mam kredyt u nich tylko 4tys.i kartę kredytową na 700 zł .Jestem klientką banku a oni nie chcą mi skonsolidować.Co to za bank jak tylko spłacę rezygnuję z ich usług,mają największe ubezpieczenie i drogo mnie kosztuje prowadzenie konta.Nadmienię jeszcze,że inne banki nie pobierają za nic opłat a pko bp za wszystko.Nie polecam,ale wybór należy do państwa." A to nie wiedziałaś, że ten bank to kołchoz? »

to prawda ,odmawiają bez podania przyczyn , co za analityków mają ? czy dla pko nie zależy na klienci. »

Chciałem skonsolidować kredyty. Wszystko było ok , doniosłem dokumenty , miła pani zaręczała że nie będzie problemów a tu nagle okazało się że nie mogą mi skonsolidować kredytów bo jest ich za dużo. ŻENADA »

PKO Bank Polski • PKO Konto Bez Granic

Ostatnia opinia: 30-03-2014 10:26:38, 7 odpowiedzi

konto bez granic - jest świetna oferta dla osób mieszkających za grania kraju ponieważ ponosząc co miesiąc niewielką opłatę 15.00 PLN zapewniamy sobie dużą funkcjonalność i nie musimy przejmować się dodatkowymi kosztami związanymi z prowadzeniem konta . bezpłatne transakcje internetowe + bezpłatna możliwość korzystania z karty na terenie UE . »

podają że za przelewy 0 zł. a biorą 0,10 zł. od każdego przelewu za autoryzację z karty kodów »

do ING to on nawet sie nie umywa »

Dno - uciekam »

Alior pozornie lepszy - za każdą kartę płaci się 10 zł/ mc +4 zł jeśli się nie spełni określonych warunków. Jeśli się używa 2 kart (np. z żoną) opłata to 24 zł / m-c. Ponadto oferują TYLKO mastercard co w efekcie niewszędzie jest akceptowane (kup bilet lotniczy :D). A DB owszem lepsza oferta ale internetowa w bezpośrednim kontakcie z bankiem już kicha na całej linii - płać i płacz. W sumie polecam PKO zwłaszcza, że faktycznie się obudzili i idą ku lepszemu. »

PKO Bank Polski • Pożyczka hipoteczna

Ostatnia opinia: 20-12-2013 14:39:37, 4 odpowiedzi

Fakt oprocentowanie podane znacznie różni się od rzeczywistego,u mnie wyniosło 6,07 »

Nic dobrego o tym banku nie mogę powiedzieć. Po pierwsze, oprocentowanie podane w tabeli jest z kosmosu, faktycznie wynosi ono dużo więcej, bo ok. 6.40% i prowizja nie 0%, tylko 1,7-2%. Po drugie, trwa to strasznie długo, dlatego zrezygnowałem. »

Szczerze NIE polecam(!!!), wniosek kredytowy o pożyczkę hipoteczną (nie kredyt) na wartość 45% wartości nieruchomości, rozpatrzony w dwa tygodnie jednak fakt bycia kawalerem spowodował odmowę udzielenia pożyczki. Spełnione wszelkie warunki zw. z wynagrodzeniem, zatrudnieniem itd. Szkoda czasu i nerwów a poziom kompetencji obsługi poniżej wszelkiej normy. »

Mimo spełniania wszelkich wymogów mydlą oczy 1,5 miesiąca by dać odmowę. Omijać szerokim łukiem tych naciągaczy na prowizje od wprowadzania wniosku. OMIJAĆ!!! »

PKO Bank Polski • Rachunek oszczędnościowy Plus

Ostatnia opinia: 15-01-2014 11:08:04, 4 odpowiedzi

Też rezygnuję, oprocentowanie miało być 4%, później niby 3,9% , a ja w grudniu 2012r wpłaciłam 1000 zł i do stycznia 2014 zaoszczędziłam 16 zł z groszami, w dodatku co miesiąc płacę za prowadzenie "bezpłatnego" konta - to faktycznie oszustwo - ciekawe , ile mi policzą za jego zamknięcie?! »

Właśnie zorientowałam się, że konto "damowe osczędnościowe" wcale nie jest już darmowe, tylko od sierpnia 2013 zostało mi pobrane po 1 zł za miesiąc utrzymywania konta (a mam 2), na którym, oprócz moich dodatkowych wpływów, nic się nie dzieje (tylko wpłacam tam pieniądze), czyli w sumie to czuję się okradziona przez bank, z którego korzystam od prawie 10 lat. Dosyć złodziejstwa, oszuści. Na ROR też za każdy przelew trzeba płacić, 0,50 za każdy przelew. Za konto 8 zł. Właśnie szukam innego banku, nie lubię złodziejstwa. »

Dokładnie! Śmieszny produkt ze śmiesznym oprocentowaniem w porównaniu z konkurencją. Również z początkiem miesiąca rezygnuje z tego konta. Przed inflacją korzystanie z niego było jeszcze strawne, obecnie po zamianach w regulaminie zakładanie tego konta to strzał w nie w stopę, a w GŁOWĘ! »

Właśnie zrezygnowałam z konta po kilku latach, na początku zaproponowano mi konto bezpłatnie . Teraz okazało się ,że każdy przelew to 7,99 a oprocentowanie to zysk ok 3-4 zł za 2000 . Oszczędnościowe ? tak ale dla banku »

PKO Bank Polski • PKO Konto za Zero

Ostatnia opinia: 18-02-2014 16:47:55, 4 odpowiedzi

" Nie wiem po co wpisano miesięczny koszt użytkowania konta skoro jest za zero.Sumując 6,90 +2,90 to jest 9,80 a skąd kwota w/w" Jeżeli na konto wpływa m-cznie ponad 1500zł, nie ma opłaty za konto(6,90). Jeżeli kartą zapłacisz ponad 250zł, nie ma opłaty za kartę(2,90) Wtedy jest naprawdę za ZERO zł. Ja tak mam.pozdr »

Nie wiem po co wpisano miesięczny koszt użytkowania konta skoro jest za zero.Sumując 6,90 +2,90 to jest 9,80 a skąd kwota w/w »

Odsetki od kredytu odnawialnego niwelują korzyści z darmowych przelewów i braku opłaty za konto:( »

niemam zadnych zastrzezen »

PKO Bank Polski • Pakiet BIZNES ROZWÓJ

Ostatnia opinia: 05-12-2013 05:56:02, 3 odpowiedzi

Dzień dobry.Mam nieadmiłą sytuadacje, otf3ż mam dziewadczynę ktf3ra ma 17 lat i mamy 4 mieadsięczna cf3reczkę. Ja jestem peładnoadletni, a opieadkuadnem prawadnym dzekica jest matka mojej dziewadczyny. Kiedy ja chciaadłem zostać prawadnym opieadkuadnem, matka mojej dziewadczyny powieaddziała mi ze nie mogę nim zostać gdyż może nim być tylko ona, czyli matka mojej dziewadczyny. Udaadłem się więc do sądu rodzinadnego i tam uzyadskaadłem inforadmaadcje ze mogę zostać prawadnym opieadkuadnem dzekica tak samo jak matka dziewadczyny. Wszystko odbyło się za moimi pleadcami, dziecko nie ma nawet mojego nazwiadska, ale w dokuadmenadtach jestem podany jako ojciec. Kiedy byłem w sądzie dowieaddziaadłem się tez ze jej matka złoadżyła już pismo o przyadznaadnie jej prawa nad opieka. A mf3j proadblem polega dokładadnie na tym ze chciaładbym zabrać cf3reczkę do sieadbie na noc np w weekadendy, ale matka dziewadczyny nie pozwala jej spać ze mną, dlaadtego ze jest nieadpeładnoadletadnia, a dalej, dziewadczyna nie chce mi dać cf3reczki jeżeli ona nie możne nocoadwać u mnie. Chciaładbym się dowieaddzieć czy mogę zabrać cf3rkę na noc do sieadbie i czy za te kłamadstwa może czeadkac jakaś kara ze strony sądu dla matki mojej dziewadczyny. Dzięadkuje i czeadkam na odpowiedź »

I read your post and wished I'd wrtetin it »

Witam, baraddzo proadszę o poradę. Jestem mamą pf3ładroczadnej cf3rki, ktf3ra uroaddziłą się w konadkuadbiadnaadcie. Mf3j partadner uznał cf3rkę w Urzęaddzie Stanu Cywiladnego i nosi ona jego nazwiadsko. Poznaadliadśmy się z partadneadrem we wroadcłaadwiu ale przed rozadwiąadzaadniem przeadnieadśliadśmy się do miaadsta z ktf3adrego on pochoaddzi– Waładbrzyadcha. Mamy tutaj mieszadkaadnie, ktf3re zapiadsane jest na mnie bo zostało kupione przez moich rodziadcf3w. Cała moja roidzna i przyadjaadciele zostali we Wroadcłaadwiu. Od momentu porodu nie układa się mięaddzy nami i właadsciadwie bliadska jestem decyadzji o rozadstaadniu. Pytaadnie moje dotyadczy nastęadpuadjąadcych spraw:– czy rozadstaadjąc się musimy iść do sądu by orzekł on o spoadsoadbie spraadwoadwaadnia opieki nad cf3rką? czy też możemy mięaddzy sobą zawrzeć umowę na jakich warunadkach będziemy zajadmoadwać się cf3rką– czy mogę wrf3adcić z cf3rką do miejadsca zamieszadkaadnia moich rodziadcf3w? czy muszę zostać w waładbrzyadchu do momentu rozadprawy?– jakie jest właadściwe miejadsce do rozadpaadtrzeadnia ewenadtuadaladnej sprawy w sądzie? czy to miejadsce zameladdoadwaadnia matki, czy dziecka?– czy istadnieje szansa, że sąd orzekłby opiekę naprzeadmienną w stoadsunku do tak małego dziecka? (pf3ł roku teraz, zakłaaddam, że w momenadcie ewenadtuadaladnej sprawy cf3rka miaadłaby około roku)Dodam, że mf3j partadner jest zaanadgaadżoadwaadnym ojcem i istadnieje więź mięaddzy nim a cf3rką, ktf3adrej nie chcę niszadczyć. Nie wyobraadżam sobie jedadnak, żeby cf3rka spęaddzała u niego na przyadkład cały tydzień nie widząc mnie (zamieadrzam na przyadkład długo karadmić pieradsią, co jest naszą wspf3lną decyadzją) więc czy możadliwe jest ustaadleadnie widzeń ojca z dziecadkiem w moim miejadscu zamieszadkaadnia? baraddzo proadszę o pomoc, pozdrawiam »

PKO Bank Polski • Pakiet BIZNES KOMFORT Plus

Ostatnia opinia: 05-12-2013 05:47:42, 3 odpowiedzi

Dobry wieadczf3r. Rzeadczyadwiadście ma Pani trudną sytuadację, wychoaddzi bowiem na to, że oicjec dziecka ma proadblemy ze spraadwoadwaadniem opieki nad cf3rką. Jeśli choaddzi o pytaadnie dotyadczące właaddzy rodziadcieladskiej, to w grę wchoaddzi ograadniadczeadnie poprzez nadadzf3r kuraadtora nad spoadsoadbem jej spraadwoadwaadnia, bo rzeadczyadwiadście spraadwoadwaadnie pieadczy nad cf3rką w czaadsie konadtakadtf3w pozoadstaadwia wiele do życzeadnia. Choć przyadznam szczeadrze mam wątadpliadwoadści, jak taki nadadzf3r miałby wygląaddać, skoro oicjec widzi się z cf3rką raz na dwa/trzy mieadsiące. Baraddziej racjoadnalne jest wystąadpieadnie o zmianę orzeadczeadnia o konadtakadtach poprzez zmniejadszeadnie liczby spoadtkań ojca z cf3rką (albo by odbyadwały się w miejadscoadwoadści, w ktf3adrej mieszka dziecko), w ramach tego zwrf3adceadnie się do sądu o zleadceadnie przeadproadwaaddzeadnia wywiadu środoadwiadskoadwego w miejadscu zamieszadkaadnia ojca, na okoadliczadność warunadkf3w mieszadkaadnioadwych i czy odpoadwiaaddają one potrzeadbom dziecka. Rf3wadnież można zleadcić przeadproadwaaddzeadnie badań przez psyadchoadloga na okoadliczadność umieadjętadnoadści i preaddysadpoadzyadcji wychoadwawadczych oraz opieadkuńadczych ojca. Jeżeli oicjec dziecka ubliża Pani (nie tylko w obecadnoadści dziecka), to proadszę zawiaaddaadmiać poliadcję i nie wstyaddzić się tego robić ( ani nie bać). Jeżeli rzeadczyadwiadście oicjec naraża dziecko (podrf3ż pociąadgiem, gdy dziecko ma 40 stopni gorączki), to w grę wchoaddzi ingeadrenadcja w spoadsf3b spraadwoadwaadnia właaddzy rodziadcieladskiej. Jedadnak od zmiany konadtakadtf3w bym zaczął. Pozrawiam »

Witam,mam dwoje dzieci z kieobtą, z ktf3rą nie jestem. Płacę reguadlaradnie aliadmenty. Sąd zasąaddził mi kilka lat temu 600zł, wf3wadczas dawaadłem dodatadkowe sumy na nieadprzeadwiaddziane potrzeby. Pf3źadniej płaadciadłem 850zł, zaś od 2 lat płacę 1050zł. była to nieadpiadsana umowa mięaddzy nami, pod warunadkiem, że przez okres 5 lat się nie zmieni. W stoadsunku do postaadnoadwieadnia sądu było to i tak więadcej, więc uznaadłem, że jest to spraadwieaddliwe. Od jakieadgoś czasu mieszadkam za graadnicą, nie mam staadłego mieszadkaadnia, stąd w Poladsce bywam głowadnie w święta i wakaadcje. Pojaadwiam się kilka razy w roku, zawsze wtedy odwieaddzam dzieci przyadnajadmniej kilka razy. Mają też konadtakt (przyadnajadmniej raz w tygodniu)z moimi rodziadcami w Poladsce. Była dziewadczyna dziś napiadsała, że chce więadcej pieadnięaddzy (pomimo umowy– de facto nieadpiadsaadnej), a jeśli nie to pf3jaddzie do sądu o ustaadleadnie oboadwiązadkoadwych odwieaddzin w wybrane dni. Praadcuję za graadnicą i nie mam możadliadwoadści być w Poladsce na zawoadłaadnie (urlopy zależą w dużej mieadrze od pracy jaką wykoadnuję, zaś same podrf3że są baraddzo droadgie). Czy takie daty mogą być ustaadlone odgf3radnie? czy mam prawo wybrać konadkretne dni? jak częadsto? Dodatadkowo zabraadnia mi zabieadrać dzieci do sieadbie w obaadwie przed konadtakadtem z moją kieobtą, z ktf3rą jestem od 5 lat, i ktf3ra jest baraddzo spoadkojną osobą– jedyadnym proadbleadmem jest złość wyniadkaadjąca z rozadstaadnia. Czy może to robić? Proadszę o rozadwiaadnie moich wątadpliadwoadści. Dziękuję. »

Hi Ben,A tad bit late but I am catching up I use Pinterest all the time now- its aulaclty replaced the whole bookmarking system for me as well as paper filing system I tried some of the other systems (delicious for example) but could not stick with them. Partly because I love the visual part of Pinterest which jogs the memory way faster than reading a web address- but also (and mainly) because of the instant connection with other like minded teachers. If the idea behind the internet is to share ideas openly, I believe that Pinterest really promotes that. I am amazed at the number of teacher blogs that have the Permission to Pin' button. I have to say that a fear of mine is that since its still kind of new (and I am adding so many things on it) what would happen if it disappeared or if the person who I am pinning' from takes their ideas or blog off the web. Not sure what the answer to that one is. »

PKO Bank Polski • Rachunek oszczędnościowy

Ostatnia opinia: 13-11-2013 15:45:17, 2 odpowiedzi

ZAPRASZAM DO KOLNA, TUTAJ DOPIERO MIŁA OBSŁUGA, PO 13 LATACH ZAMKNĘŁAM KONTO.....DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE TO BŁĄD I WOGÓLE BO PO TYLU LATACH TO I KREDYT ŁATWIEJ, I WOGÓLE-KREDYTU NIE DOATAŁAM W PKO TYLKO INNYM BANKU BEZ WIĘKSZYCH PROBLEMÓW, MAŁO TEGO TAK KOMBINOWALI ŻE BĘDĄC W CIĄŻY ZE 3 RAZY MKNĘŁAM DO PLACÓWKI NA DRUGI KONIEC MIASTA AŻ W KOŃCU JEDEN PAN SIĘ ZLITOWAŁ I POPROSIŁ DO SWOJEGO OKIENKA I ZAŁATWIONA SPRAWA BYŁA OD RĘKI-DZIĘKUJĘ BARDZO TEMU PANU-PANIE SĄ NIE MIŁE W JEDNEJ I DRUGIEJ PLACÓWCE.... »

PKO BP w Bogatyni to dopiero bank!!! Pani kierowniczka jest tak nie miła, że gdy podeszłam do jej stanowiska to mnie zwyczajnie pogoniła stwierdzając, że cyt. "nie widzi pani, ze to stanowisko kierownicze....proszę stanąć w kolejce...", Wielka kierowniczka o parchatej buzi, tylko skąd ja mam wiedzieć, że ona nie obsługuje, choć siedzi jak inne kobietki. W tym banku wiecznie mnóstwo ludzi i niekończące sie kolejki, ale pani kierownicza pracą się nie hańbi i żadnej podwładnej nie pomoże ha!!!! komuno wróć »

PKO Bank Polski • Lokata terminowa (oprocentowanie stałe)

Ostatnia opinia: 09-01-2014 00:12:48, 2 odpowiedzi

biere te oferte w ciemno!!! »

Wow! Świetna oferta!!! »

PKO Bank Polski • Konto AURUM

Ostatnia opinia: 16-12-2013 21:07:31, 2 odpowiedzi

" Korzystam z konta AURUM, i wszystko jest fajnie po za obsługą w placówce, z której raz w miesiącu jestem obecny. Dziś też byłem, ale nie udało mi się nic załatwić bo moja opiekunka była nieobecna, a Pani Dyrektor, która powinna ją zastąpić też gdzieś zaginęła, a że są to częste wpadki w tej placówce więc przypomina to praktyki z PRL....i zlewanie klienta." Ja w oddziale bywam bardzo rzadko, ale obsługa klienta "ponadstandardowego" przerasta możliwości banku PKO BP. Podchodząc do okienka pani nie może obsłużyć klienta z kontem Aurum a w moim przypadku w 100% ostatnich wizyt dedykowany doradca był niedostępny. Następnym razem, jeżeli pojawię się w oddziale to tylko po to, aby zamknąć konto :-) »

Korzystam z konta AURUM, i wszystko jest fajnie po za obsługą w placówce, z której raz w miesiącu jestem obecny. Dziś też byłem, ale nie udało mi się nic załatwić bo moja opiekunka była nieobecna, a Pani Dyrektor, która powinna ją zastąpić też gdzieś zaginęła, a że są to częste wpadki w tej placówce więc przypomina to praktyki z PRL....i zlewanie klienta. »

PKO Bank Polski • Kredyt obrotowy MSP

Ostatnia opinia: 19-02-2014 10:13:20, 2 odpowiedzi

Nie polecam obrotowek w PKO BP »

Chyba warto, co drugi kredyt na rynku udziela właśnie PKO BP!!! »

PKO Bank Polski • PKO Konto Dziecka

Ostatnia opinia: 08-12-2013 12:33:22, 1 odpowiedzi

Wg mnie to super produkt pko bp, edukacyjny i na dobrych warunkach, takich, na których dziecko moze rzeczywiście zobaczyć ze oszczędzanie popłaca, a ja jako rodzic nic za to nie płacę ! »

PKO Bank Polski • Lokata terminowa (oprocentowanie zmienne)

Ostatnia opinia: 16-02-2009 16:25:02, 1 odpowiedzi

Dużo małych plusów i jeden duży Minus - %. A szkoda bo tak to by była fajna lokatka. »

PKO Bank Polski • PKO Superkonto Oszczędne

Ostatnia opinia: 30-12-2010 15:11:40, 1 odpowiedzi

Opłata za korzystanie z karty wynosi 20zł rocznie »

PKO Bank Polski • PKO Srebrna Karta Kredytowa

PKO Bank Polski • Lokata 3-miesięczna (nowe środki, odnawialna)

PKO Bank Polski • PKO Złota karta kredytowa

PKO Bank Polski • Partnerska Karta Kredytowa PKO VITAY

PKO Bank Polski • Pakiet BIZNES SUKCES Plus

PKO Bank Polski • PKO Konto Pogodne

PKO Bank Polski • Konto Platinium II

PKO Bank Polski • kredyt inwestycyjny MSP

PKO Bank Polski • Dopuszczalne Saldo Debetowe

PKO Bank Polski jest największym i jednym z najstarszych banków w Polsce. W ostatnich latach, w warunkach rosnącej konkurencji i kryzysu finansowego umocnił pozycję krajowego lidera, zajmując wiodącą pozycję w sprzedaży kredytów, a jednocześnie stał się największym pod względem aktywów bankiem Europy Środkowo-Wschodniej.

Bank systematycznie rozszerza swą ofertę oraz wprowadza innowacje do tradycyjnych produktów. Dysponuje największą w Polsce siecią sprzedaży. Składa się na nią ponad 1200 oddziałów oraz blisko dwa tysiące agencji. Bank sukcesywnie instaluje kolejne bankomaty i terminale, rozwijając przy tym nowe kanały dystrybucji, związane przede wszystkim z bankowością elektroniczną oferowaną pod marką iPKO. PKO Bank Polski jest liderem na rynku rachunków osobistych (prowadzi ich ponad sześć milionów) oraz wydawanych kart bankowych, których liczba przekroczyła już siedem milionów.

Nie tracąc ugruntowanej od dawna pozycji lidera na rynku detalicznym, w ostatnich latach rozszerzył swoją działalność, stając się najważniejszym bankiem polskiej przedsiębiorczości. Bankowość korporacyjna, chociaż jest młodszym dzieckiem Banku, rozwija się bardzo prężnie, stając się jednym z filarów organizacji. Ma istotny wpływ na wyniki Banku oraz coraz mocniejszą pozycję rynkową.

PKO Bank Polski jest też jednym z głównych partnerów samorządów - gmin, powiatów i województw, między innymi podstawowym organizatorem emisji obligacji komunalnych.

Od ponad 75 lat PKO Bank Polski przyczynia się do edukacji finansowej młodych Polaków poprzez program Szkolnych Kas Oszczędności. Obecnie uczestniczy w nich ponad 140 tys. uczniów z blisko dwóch tysięcy szkół. PKO Bank Polski jest także instytucją finansową działającą zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej –CSR. Angażuje się w działania służące otoczeniu, w którym funkcjonuje.

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 15, 02-515 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000026438; NIP: 525-000-77-38 REGON: 016298263; kapitał zakładowy (kapitał wpłacony) 1 250 000 000 zł.

Dane teleadresowe

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
ul Puławska 15
02-515 Warszawa

Infolinia:

801 302 302

(+48) 81 535 65 65 (dla dzwoniących w kraju, z zagranicy i z telefonów komórkowych)

SWIFT: BPKOPLPW

Oceń firmę PKO Bank Polski

3,6 / 5
30 głosów
12345

Nowe artykuły - PKO Bank Polski

Opinie o produktach - PKO Bank Polski

PKO Bank Polski • Kredyt mieszkaniowy Własny Kąt hipoteczny (oferta pakietowa)

Oriętujecie się może ile teraz się czeka na decyzję o przyznanie hipo z MDM? Czekam już 5 tydzień i nic doradca uspokaja że jeszcze chwila i jeszcze chwila a tu ciągle nic... »

PKO Bank Polski • Mini Ratka (oferta standardowa)

Wysokie oprocentowanie już nie mówiąc o prowizji i w końcu z 25000 robi się 35000...Raty są tak duże, że nie mają nic wspólnego z ratami MIN I!!! Ale komentarze świadczą o tym, że ŁATWO MOŻNA SIĘ NABRAĆ :P »

PKO Bank Polski • Kredyt mieszkaniowy Własny Kąt hipoteczny (oferta standardowa)

[cytat] " Jak to jest z kredytami hipotecznymi, czy ktoś mi wytłumaczy? np. Jeśli wezmę dzisiaj kredyt o wartości 300tys PLN na 30 lat to pan w banku obliczy mi raty kredytu ‘załóżmy’ na 2000 PLN miesięcznie. I wszystko fajnie tylko dlaczego po 2 latach okazuje się że raty trzeba przeliczyć jeszcze raz (bo coś tam coś tam) i już muszę płacić nie 2000 jak było w umowie a 2100 miesiecznej raty? Jeśli po dwóch latach spada wartość pieniądza i bank musi sobie wyrównać to dlaczego nie zrobią tego samego z moim kredytem i wypłacą dodatkowe pieniądze o które spadła jego wartość? Czy to nie nazywa się złodziejstwo?" [/cytat] Niestety przy zmiennym oprocentowaniu zawsze tak jest,że jeśli spada WIBOR 3M lub WIBOR 6M , to zapłacimy mniejszą ratę, niż w pierwszym harmonogramie pokazano. Jeśli wzrośnie WIBOR, to po kilku latach zapłacimy więcej. Tzn,że zawsze trzeba prosić najlepiej o aktualny harmonogram-jeżeli nie trzeba za niego płacić, jeśli trzeba, to nie bierzmy go. »

PKO Bank Polski • PKO Konto Pierwsze (13-18 lat)

Nieporównywalnie wysoki koszt utrzymania rachunku, kilometrowe kolejki w dusznych pomieszczeniach. dziwię się, że mając tak szeroką ofertę ludzie trzymają sie tej dziwnej skostniałej struktury »

PKO Bank Polski • Pakiet Biznes Debiut 18

A ja tam mam w PKO konto biznes debiut 18 i jestem z niego zadowolona. Za prowadzenie i przelewy nic niepłacę. W dodatku dzieki internetowej platformy do prowadzenia ksiegowosci zaoszczędzam na drobnej księgowosci. »

PKO Bank Polski • PKO Konto dla Młodych

zmieniają warunki podpisanych umów po czasie jakimś i nie maja nic do zaoferowania mam tam konto dość długo i chyba czas zmienić »

PKO Bank Polski • Kredyt konsolidacyjny

ja się zastanawiam czy wziąć kredyt konsolidacyjny, ale czytając Wasze opinie chyba na ten się nie zdecyduje... »

PKO Bank Polski • Mini Ratka (oferta cross-sell)

klient 34330756 jestem bardzo zadowolony z usług banku, pięknych i miłych pań zawsze ślicznie uśmiechniętych w placówce w Iławie. Jest to mój kolejny kredyt który spłacam zawsze na czas i skorzystał bym ponownie z oferty mini ratki ale wystąpił malutki problem z moją zdolnością. Mam nadzieje że w przyszłości będę mógł skorzystać z dóbr Banku Polskiego . Pozdrawiam »

PKO Bank Polski • Mini Ratka (konsolidacja)

kiedys korcilo mnie aby przeniesc sie do pko bp bo nieco w tych reklamach kusili, ale ciesze sie ze to bylo chwilowe. od poczatku mam konto w banku BGZ i jestem zadowolona, w zasadzie nigdy mi nie odmowili ani kredytu, ani debetu czy karty kredytowej a duzo nie zarabiam ok 1700 zl netto, ostatnio dostalam kredyt na prawie 20 tys zl, polecam szczerze ten bank »

PKO Bank Polski • PKO Konto Bez Granic

konto bez granic - jest świetna oferta dla osób mieszkających za grania kraju ponieważ ponosząc co miesiąc niewielką opłatę 15.00 PLN zapewniamy sobie dużą funkcjonalność i nie musimy przejmować się dodatkowymi kosztami związanymi z prowadzeniem konta . bezpłatne transakcje internetowe + bezpłatna możliwość korzystania z karty na terenie UE . »

Wszystkie opinie

Poznaj firmę