System partnerski

Aktualne porównanie

Credit Agricole Bank Polska

O Firmie

Credit Agricole Bank Polska
 Credit Agricole Bank Polska S.A. to bank detaliczny, koncentrujący swoje działania na długoterminowych relacjach z klientami, opartych na profesjonalizmie, przyjazności i wysokiej jakości obsłudze. Bank umożliwia korzystanie ze swoich produktów i usług poprzez wszystkie kanały dostępu: bankowość elektroniczną, telefon (CA24) oraz sieć 400 placówek bankowych.

Dodaj opinie o produktach Credit Agricole Bank Polska na Forum TotalMoney.pl

Credit Agricole Bank Polska • Szybki kredyt samochodowy

Ostatnia opinia: 31-08-2014 21:49:50, 17 odpowiedzi

A jak z tą firmą wygląda współpraca http://www.rl.com.pl/dla-ciebie/kredyt-samochodowy >???? Warto sie zastanowić, czy lepiej omijać z daleka? Znajomy ma kredyt i nic nie mówi, żeby jakieś problemy były.

nie polecam! Same problemy w credi agricole

Credit Agricole Bank Polska • Konto PROSTOoszczędzające Sprawdź produkt

Ostatnia opinia: 01-07-2014 21:35:32, 16 odpowiedzi

stanowczo nie polecam tam konta, niby darmowe a karta 6zł, token 3 zł, czyli 9 zł za miesiąc, przy autoryzacji przelewów za pomocą sms - naliczają opłaty nawet za smsy zawierające oferty banku, oprocentowanie lokat i rachunków oszczędnościowych od pewnego czasu najniższe chyba na rynku, jestem rozczarowana !!!

Credit Agricole Bank Polska • Kredyt gotówkowy

Ostatnia opinia: 28-05-2014 08:46:08, 15 odpowiedzi

splacilem w tym banku wczesniej kredyt miesiac juz czekam zeby raczyli oddac mi ok 1000 zl co wizyta w banku gadaja co innego a ja jak pieniedzy nie mam tak nie mialem obsluga niekompetentna panie te nic nie wiedza z jednym sa tylko zgodne wszystkie mawiaja zamyka sie kiedy sie zamknie ten kredyt nikt nie wie zamykam kredyt prostojakis reklamuja...

Credit Agricole Bank Polska • Lokata standardowa (oprocentowanie stałe)

Ostatnia opinia: 15-01-2014 12:44:30, 6 odpowiedzi

lokatą zarządzam przez Internet i przez Infolinię, koszt konta i usługi zerowy,

Szkoda że lokaty nie można założyć bez konta

Credit Agricole Bank Polska • Kredyt mieszkaniowy (oferta pakietowa)

Ostatnia opinia: 02-09-2013 09:29:03, 4 odpowiedzi

Posłuchaj Ikar nie możesz skreślać banku z powodu nie kompetencji jednego pracownika ja mam miłe i bardzo pozytywne przejścia z tym bankiem i bardzo go każdemu polecam.

LUDZIE OMIJAJCIE TEN BANK! Wniosek złożony w połowie kwietnia, przesłany do W-wy na początku czerwca, żle wypełniony, odrzucony z powodów formalnych, min...

Credit Agricole Bank Polska • Rachunek Oszczędzam Sprawdź produkt

Ostatnia opinia: 15-02-2012 10:53:47, 3 odpowiedzi

Bank najlepszy z dobrych.

Dla mnie najlepsze e-konto. Darmowe przelewy, darmowe wszytkie bankomaty w Polsce, darmowe konto jak go używasz a do tego nieźle oprocentowany rachunek oszczędzam, karta kredytowa z wieloma promocjami

Credit Agricole Bank Polska • Solista Biznes

Ostatnia opinia: 07-12-2013 00:30:59, 3 odpowiedzi

I usually bolkcs this type of users for an elementary reason (maybe it sounds selfish): Where do they find the time to follow all these 1700 people?I am not sure about the quality of that person's tweets to my PLE. http://gjzbyoxzul.com [url=http://knoqitelaw.com]knoqitelaw[/url] [link=http://ugcfjrfyd.com]ugcfjrfyd[/link]

Credit Agricole Bank Polska • Credit Agricole Visa Silver

Ostatnia opinia: 19-08-2014 13:20:30, 3 odpowiedzi

już działa na stronie jak trzeba i nic nie robiłem z przeglądarką można ? jak widać można ale najlepiej zawsze zwalać winę na klienta że coś źle zrobił . Nie lubię jak ludzie nie umieją się przyznać do błędu tylko wciskać kit i komplikują sobie sami życie. Zobaczymy jak długo podziała ta strona:)

Credit Agricole Bank Polska • Konto PROSTOoszczędzające PLUS Sprawdź produkt

Ostatnia opinia: 18-02-2013 13:21:43, 3 odpowiedzi

Dzisiaj wypełniłem wniosek o otwarcie konta przez Internet. Konsultant oddzwonił do mnie po kilku minutach (co było dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem). Prawie się do konta PROSTOoszczędzające Plus przekonałem. W każdym razie, dzisiaj idę do oddziału, do którego umówił mnie konsultant.

Credit Agricole Bank Polska • Pożyczka hipoteczna

Ostatnia opinia: 26-05-2014 20:54:49, 1 odpowiedzi

starałem sie o pożyczke pod hipoteke w pażdzierniku 2013 i po dostarczeniu dokumentów { co dwa tygodnie chcieli inny druczek} aż w styczniu dostałem odmowe. Pani prowadzonca moja sprawe nie potrafiła podac przyczyny odmowy ,zapewniała mnie tylko przy pierwszej wizycie ze decyzja to kwestia kilku dni max tydzien . Miałem też w tym banku...

Credit Agricole Bank Polska • Lokata standardowa (oprocentowanie zmienne)

Ostatnia opinia: 05-07-2013 21:40:41, 1 odpowiedzi

+,01% przez telefon? już takiej promocji nie ma, 3,2 jest gdy masz wpływy na ror, jak nie to 3,0

Credit Agricole Bank Polska • Rachunek Oszczędzam - Codzienne Zyski Sprawdź produkt

Ostatnia opinia: 24-01-2014 15:27:42, 1 odpowiedzi

Witam.Dzisiaj chciałem wpłacić gotówkę w placówce w Trzebnicy.Żona jest właścicielem konta.Dałem swój dowód podałem nr konta nawet imię panieńskie matki,a kobieta z obsługi mówi że przy wpłacie muszę zapłacić 5zł prowizji.Nie wydaje się nikomu że to lekka przesada przy wypłacie to rozumiem ale przy wpłacie to już...

Credit Agricole Bank Polska • Credit Agricole MasterCard Gold

Credit Agricole Bank Polska • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM

Credit Agricole Bank Polska • Kredyt gotówkowy

Credit Agricole Bank Polska • Lokata Promocyjna

Credit Agricole Bank Polska • Lokata z Plusem

Credit Agricole Bank Polska • Lokata dynamiczna 12-miesięczna

Credit Agricole Bank Polska • Kredyt w rachunku bieżącym

Credit Agricole Bank Polska • Sonata Biznes

Credit Agricole Bank Polska • kredyt inwestycyjny

Credit Agricole Bank Polska • Symfonia Biznes

Credit Agricole Bank Polska • Credit Agricole Visa Standard

Credit Agricole Bank Polska • Polisa oszczędnościowa Antidotum PRO

Credit Agricole Bank Polska • Credit Agricole Visa Gold

Credit Agricole Bank Polska • Credit Agricole MasterCard Silver

 

Credit Agricole Bank Polska S.A. to bank detaliczny, koncentrujący swoje działania na długoterminowych relacjach z klientami, opartych na profesjonalizmie, przyjazności i wysokiej jakości obsłudze. Bank umożliwia korzystanie ze swoich produktów i usług poprzez wszystkie kanały dostępu: bankowość elektroniczną, telefon (CA24) oraz sieć 400 placówek bankowych. Udostępnia także bezpłatne korzystanie z sieci ponad 3700 bankomatów oraz 200 wpłatomatów.

Credit Agricole Bank Polska S.A. oferuje klientom indywidualnym, małym i średnim firmom oraz przedsiębiorstwom kompleksową ofertę produktów bankowych – pakiety kont, produkty oszczędnościowe i ubezpieczeniowe, karty kredytowe, kredyty hipoteczne, fundusze inwestycyjne oraz opiekę medyczną. Credit Agricole Bank Polska S.A. jest także jednym z liderów rynku kredytów konsumenckich. Udziela kredytów gotówkowych i samochodowych, a jego kredyty ratalne dostępne są w 18 tys. punktów sprzedaży.

Od 2001 roku bank jest częścią jednej z największych grup finansowych w Europie i na świecie - Crédit Agricole. Działa ona w 70 krajach, zatrudnia 160 000 pracowników, obsługuje 54 mln klientów, świadcząc usługi we wszystkich obszarach bankowości i ubezpieczeń, m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej, ubezpieczeniach na życie, leasingu, factoringu, private bankingu, asset management i innych.

Oprócz Credit Agricole Bank Polska S.A. do grupy w Polsce należą: Europejski Funduszu Leasingowy, Crédit Agricole Corporate and Investment Bank oraz Crédit Agricole Ubezpieczenia na Życie. Pod koniec września 2011 LUKAS Bank zmieni nazwę na Credit Agricole Polska Spółka Akcyjna, wprowadzając jednocześnie markę Crédit Agricole dla bankowości detalicznej.

Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, 53-605 Wrocław, pl. Orląt Lwowskich 1. Kapitał zakładowy: 394.444.300 zł w całości wpłacony. Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabryczna, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000039887, Regon: 290513140, NIP: 657-008-22-74.

 

Dane teleadresowe

Credit Agricole Bank Polska S.A.
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław
Infolinia: 801 33 11 11

Oceń firmę Credit Agricole Bank Polska

3,2 / 5
32 głosy
12345

Poznaj firmę