Wszystkie kalkulatory

KREDYT GOTÓWKOWY - Kalkulator RSSO

PLN
1 000 PLN 2 000 000 PLN
mies.
1 mies. 120 mies.
%
%
PLN
Raty malejące
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania Całkowita kwota do spłaty
5,84% 16 306,25 PLN

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

5,84%

Całkowita kwota do spłaty

16 306,25 PLN

Raty równe
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania Całkowita kwota do spłaty
5,82% 16 334,28 PLN

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

5,82%

Całkowita kwota do spłaty

16 334,28 PLN

KALKULATOR RRSO KREDYTU GOTÓWKOWEGO


Użyj kalkulatora RRSO i wylicz Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania kredytu gotówkowego dla podanych przez Ciebie założeń. RRSO jest stopą procentową, uwzględniającą należne odsetki, prowizje i inne opłaty związane z kredytem. RRSO pozwala na łatwiejsze porównanie kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych itp. RRSO pozwala nam poznać stosunek wszystkich kosztów zaciąganego kredytu do jego wysokości. Znając wysokość RRSO będziemy wiedzieć, ile będzie nas kosztować kredyt i ile pieniędzy oddamy bankowi, poza kwotą, którą pożyczymy.

Uzupełnij pola: kwota kredytu, okres spłaty kredytu, oprocentowanie, prowizja banku i inne koszty kredytu, a kalkulator przedstawi wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania dla kredytu spłacanego w ratach równych i malejących oraz całkowitej kwoty do spłaty.

Dzięki RRSO możemy poznać stosunek wszystkich kosztów zaciąganego kredytu do jego wysokości. Obliczenia są dokonywane w skali rocznej. Znając wysokość RRSO będziemy wiedzieć ile będzie nas kosztował kredyt i ile pieniędzy oddamy bankowi, poza kwotą, którą nam pożycza. Tym samym nie będziemy zaskoczeni kosztem kredytu, a także łatwiej będzie nam porównać oferty banków.
 

Za pomocą kalkulatora RRSO obliczysz:
 

 Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania

 

 Całkowitą kwotę do spłaty

 

Artykuły o kredycie gotówkowym

Pożyczki świąteczne – na co zwrócić uwagę?

W okresie przedświątecznym wpadamy w szał zakupów. Niekończące się wydatki na prezenty i długie listy artykułów spożywczych, z którymi udajemy się do supermarketów, drenują nasze portfele. Często brakuje nam na to wszystko pieniędzy. I co wtedy? Sięgamy po szybkie pożyczki. Czy to dobry pomysł?

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Nagłe wydatki, nieplanowane prace remontowe, naprawa samochodu – niezależnie od tego, na co chcesz pożyczyć pieniądze, pamiętaj, by porównać oferty dostępne na rynku. Sprawdziliśmy, które banki pożyczą w listopadzie 4 000 zł na najkorzystniejszych warunkach. Szczegóły poniżej! 

Ranking kredytów gotówkowych – październik 2017

Potrzebujesz kredytu gotówkowego, ale chcesz zacząć spłacać go dopiero po nowym roku? Zapytaliśmy banki, na jakich warunkach pożyczą 35 tys. zł na 48 miesięcy. Szczególnie wyróżniliśmy te, które poza niska ratą zaoferowały karencję w spłacie i stałe oprocentowanie. Szczegóły poniżej!