Kalkulatory Finansowe

Kalkulatory kredytowe,  które obliczą ratę, odsetki, oprocentowanie, RRSO

Polecany kalkulator kredytowy

PLN
10 000 PLN 1 000 000 PLN
lat
1 rok 50 lat

Jak korzystać z kalkulatorów

Wypełnij pola kalkulatora kredytowego, żeby otrzymać wyliczenie raty równej i raty malejącej, a także całkowitego kosztu kredytu. Jeżeli nie jesteś pewien, co wpisać lub jeżeli któreś z pojeć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w Poradach.

Kalkulator rat kredytu hipotecznego


Skorzystaj z  najlepszego kalkulatora rat kredytu hipotecznego i w łatwy sposób wylicz wysokość rat kredytu. Uzupełnij pola i sprawdź jaki kredyt hipoteczny będzie dla Ciebie najbardziej korzystny. Jeżeli nie jesteś pewien, co wpisać lub jeżeli któreś z pojęć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w  Poradach.

 

 

Za pomocą kalkulatora rat kredytowych obliczysz:

Raty kredytu równe i malejące (pierwsza i                 ostatnia rata),
Prowizję od kredytu

Kalkulator RRSO kredytu hipotecznego


Jeśli chcesz wiedzieć ile będzie kosztować Cię Twój kredyt, uzupełnij pola i oblicz rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Dowiedz się jaki wpływ mają poszczególne koszty kredytu (odsetki, prowizje i inne opłaty związane z kredytem) na wysokość faktycznego oprocentowania. Jeżeli nie jesteś pewien, co wpisać lub jeżeli któreś z pojęć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w Poradach.
 

Za pomocą kalkulatora RRSO obliczysz:

Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania
Całkowitą kwotę do spłaty

Porównanie rat kredytu hipotecznego


Jeśli nie jesteś pewien, na który kredyt się zdecydować, skorzystaj z kalkulatora „Porównanie rat kredytowych” kredytu hipotecznego. Porównując raty i całkowite koszty dwóch różnych kredytów hipotecznych sprawdzisz, która oferta jest dla Ciebie najbardziej korzystna. W sytuacji, gdy nie jesteś pewien, co wpisać lub któreś z pojęć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w Poradach.
 

Za pomocą kalkulatora „Porównanie rat kredytu hipotecznego” porównasz:

Raty kredytu: równe  i malejące (pierwsza i               ostatnia rata
Prowizję za udzielenie kredytu
Całkowite koszty dwóch kredytów i kwoty do          spłaty

Kalkulator hipoteczny zdolności kredytowej


Sprawdź za pomocą kalkulatora zdolności kredytowej, na jaki kredyt Cię stać! Kalkulator pozwoli Ci oszacować kwotę kredytu hipotecznego, o którą możesz wnioskować w banku lub u doradcy finansowego. Jeżeli nie jesteś pewien, co wpisać lub jeżeli któreś z pojęć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w Poradach.
 


Za pomocą kalkulatora zdolności kredytowej kredytu gotówkowego obliczysz:

 Kwotę kredytu gotówkowego, o którą możesz się ubiegać
Wysokość miesięcznej raty kredytu gotówkowego

 

Kalkulator hipoteczny PLN czy waluta?


Jeśli zastanawiasz się, czy na dzień dzisiejszy tańszy jest kredyt w PLN czy kredyt w walucie, z pomocą przyjdzie kalkulator "Kredyt w PLN czy kredyt w walucie". Uzupełnij pola i sprawdź przy jakim kursie waluty, raty kredytu hipotecznego w PLN i walucie będą równe. Jeśli nie jesteś pewien, co wpisać lub jeżeli któreś z pojęć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w Poradach.


Za pomocą kalkulatora hipotecznego PLN czy waluta obliczysz:

Raty kredytu w PLN i walucie obcej (równe i malejące)
Całkowity koszt kredytu

Kalkulatory oszczędnościowe

Kalkulatory lokat, które obliczą odsetki, podatek, zysk z lokaty.

Polecany kalkulator lokaty

PLN
10 000 PLN 1 000 000 PLN
%
1% 100%

Jak korzystać z kalkulatorów

Wypełnij pola kalkulatora lokaty (kwota lokaty, oprocentowanie, okres lokaty, kapitalizacja), żeby otrzymać wyliczenie odsetek, podatku i zysku z lokaty. Jeżeli nie jesteś pewien, co wpisać lub jeżeli któreś z pojeć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w Poradach.

Kalkulator lokat - oblicz zyski z lokaty


Skorzystaj z kalkulatora "Odsetki z lokat", by wyliczyć odsetki, podatek od zysków kapitałowych oraz rzeczywisty zysk z lokaty (po odjęciu podatku). Za pomocą kalkulatora lokat możesz sprawdzić, ile zarobisz na lokatach z kapitalizacją: dzienną, miesięczną, roczną i na koniec okresu. Jeżeli nie jesteś pewien, co wpisać lub jeżeli któreś z pojęć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w Poradach.


Za pomocą kalkulatora "Odsetki z lokat", obliczysz:

Podatek
Wysokość odsetek z lokaty przed i po podatku
Zysk z lokat

Porównanie zysków z dwóch lokat


Użyj kalkulatora „Porównanie zysków z lokaty” jeśli nie jesteś pewien, na którą lokatę  się zdecydować. Kalkulator uwzględniając okres lokaty i sposób kapitalizacji odsetek, obliczy, na której z dwóch lokat zarobisz najwięcej. W sytuacji, gdy nie jesteś pewien, co wpisać lub któreś z pojęć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym w Poradach.

 

Za pomocą kalkulatora „Porównanie zysków z lokaty” porównasz:

Wysokość odsetek z lokaty przed i po podatku
Całkowity zysk z lokaty
Wysokość podatku od zysków kapitałowych

Porównanie lokat o różnej kapitalizacji


Porównaj dwie lokaty i sprawdź, na której zarobisz najwięcej! Skorzystaj z kalkulatora „Porównanie lokat o różnej kapitalizacji”, by wyliczyć wysokość odsetek, podatku i zysków dla dwóch lokat z różnym okresem kapitalizacji: dziennym, miesięcznym, rocznym lub na koniec okresu. Jeżeli nie jesteś pewien, co wpisać lub jeżeli któreś z pojęć jest dla Ciebie niejasne, sprawdź definicję w słowniku, dostępnym Poradach.

 

Za pomocą kalkulatora „Porównanie lokat o różnej kapitalizacji” porównasz:

Wysokość odsetek z lokaty przed i po podatku
Kapitalizację na zakończenie lokaty
Wysokość podatku od zysków kapitałowych