O nas

Kim jesteśmy?

Totalmoney.pl to pierwsza kompleksowa porównywarka niemal wszystkich produktów bankowych, ubezpieczeniowych, cen energii elektrycznej, płatnych pakietów telewizji cyfrowej i cen dostępu do Internetu, którą współtworzą użytkownicy. Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci, od wielu lat związani z sektorem bankowym, doradztwem finansowym i ubezpieczeniowym. Pracują dla nas doświadczeni analitycy i redaktorzy, którzy z łatwością poruszają się wśród nawet najbardziej skomplikowanych produktów finansowych.

Współpracujemy z zewnętrznymi ekspertami z dziedziny finansów i ubezpieczeń. Naszymi Partnerami są specjaliści z największych polskich banków, przedstawiciele firm doradztwa finansowego oraz specjaliści z zakładów ubezpieczeń i pośrednicy ubezpieczeniowi.

Jesteśmy częścią WP Holding i współpracujemy z Money.pl – najpopularniejszym w Polsce serwisem o finansach i biznesie.

Prowadzimy również Program Partnerski Money2Money. Jest to zintegrowana platforma dla Wydawców, którzy mają swoje strony internetowe, ale też dla tych, którzy chcą generować zyski ze strony przez nas udostępnionej, wykorzystując własne sposoby promocji takiej strony. Użytkownicy mogą generować akcje, za które Wydawca otrzyma od nas wynagrodzenie.

Udziały

100 proc. udziałów posiada Grupa Wirtualna Polska z siedzibą w Warszawie

Porównuj na totalmoney.pl

  • konta osobiste, oszczędnościowe, walutowe i młodzieżowe
  • lokaty terminowe, polisolokaty
  • kredyty hipoteczne (kredyty mieszkaniowe, kredyty w programie Rodzina na swoim, pożyczki hipoteczne, kredyty konsolidacyjne zabezpieczone hipotecznie)
  • kredyty gotówkowe, szybkie pożyczki (w tym także kredyty konsolidacyjne niezabezpieczone hipoteką)
  • kredyty samochodowe
  • karty kredytowe (zwykłe, srebrne, złote, platynowe)
  • produkty finansowe dla firm (konta firmowe, leasing, kredyty dla firm - gotówkowe, hipoteczne, obrotowe, na start, limity kredytowe)
  • ubezpieczenia (majątkowe, turystyczne, komunikacyjne: OC, AC, na życie)
  • ceny energii elektrycznej dla domu i dla firmy
  • ceny dostępu do Internetu, pakietów telewizji cyfrowej, usług telefonicznych.

Dlaczego warto użyć totalmoney.pl?

Każdy, kto kiedykolwiek wybierał konto osobiste, czy też kredyt hipoteczny, wie jak czasochłonne jest to zajęcie. Na naszym rynku jest kilkadziesiąt banków oferujących produkty finansowe, które na pierwszy rzut oka nie różnią się między sobą znacząco. Dopiero dokładna lektura tabeli oprocentowania, czy tabeli opłat i prowizji pokazuje, czy dana oferta jest świetna, przyzwoita, czy może wprost przeciwnie.

Niewłaściwy wybór dostawcy usługi skutkuje wyższymi kosztami i mniejszą satysfakcją z dokonanego wyboru. Korzystając z naszej porównywarki, skracasz do minimum czas, który musisz poświecić na analizę i porównanie ofert. Przed podjęciem decyzji możesz dodatkowo zapoznać się z naszymi rankingami produktowymi, a także policzyć zyski, raty czy koszty w udostępnionych Ci bezpłatnie kalkulatorach. Analiza wyników porównania oraz lektura naszych rankingów z pewnością umożliwią Ci podjęcie właściwej decyzji o wyborze kredytu, dostawcy Internetu czy sprzedawcy energii.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany oferowanymi produktami, ale nie możesz się zdecydować? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą dobrać właściwy produkt do Twoich potrzeb.